MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Trivium - The Sin and the Sentence (2017)

mijn stem
3,55 (22)
22 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Roadrunner

  1. The Sin and the Sentence (5:49)
  2. Beyond Oblivion (5:16)
  3. Other Worlds (4:49)
  4. The Heart from Your Hate (4:03)
  5. Betrayer (5:27)
  6. The Wretchedness Inside (5:31)
  7. Endless Night (3:38)
  8. Sever the Hand (5:25)
  9. Beauty in the Sorrow (4:31)
  10. The Revanchist (7:17)
  11. Thrown Into the Fire (5:29)
  12. Pillars of Serpents '17 * (5:03)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 57:15 (1:02:18)
zoeken in:
avatar van Kondoro0614
3,5
Ik ben een beetje teleurgesteld met dit album maar toch weten de heren van Trivium een beter werkje neer te zetten dan het zo slechte Trivium - Silence in the Snow (2015) album van hun. Tot mijn grootste verbazing vond ik persoonlijk de titelsong nog steeds het beste wat de heren in dit album hebben uitgebracht, voor de rest zijn de nummers als 'Betrayer' ook wel hard alleen schrok ik op het moment dat ik 'The Wretchedness Inside' aan het luisteren was en er een metalcore gevoel naar boven kwam: ik haat metalcore! Toch in het algemeen erg vermakelijk albumpje die je lekker weg kan luisteren en de mannen volgen het goeie pad weer.

avatar van james_cameron
4,0
Absoluut beter dan het vorige album, het nogal eentonige en softe Silence In The Snow, maar de band schiet ook ditmaal iets tekort. Een overdaad aan melodieuze passages en refreintjes zijn hier hoofdzakelijk debet aan. Jammer, want sporadisch knalt het album als vanouds, met intense brute zang en een heerlijk opgefokt tempo. Meer dan eens zakt de boel echter nogal in, met enkele songs die de band onwaardig zijn. Het geweldige openende titelnummer is de beste track.

avatar
3,5
Ten tijde van Silence in the Snow was Heafy niet in staat om te screamen wat een wat vlak album opleverde met alleen clean vocals. Ik vond dat toch nog best een prima album, en vind het ter afwisseling in het oeuvre van de band ook nog goed passen. The Sin and the Sentence is dan een terugkeer naar de wat meer harde stijl, maar ik vind het nog niet heel veel beter als het album daarvoor. Het openingsnummer is gelijk 1 van de betere, waarbij het meest pakkende gedeelte ook gelijk aan het begin zit met de nummers die daarop volgen tot aan The Heart From Your Hate. De laatste 2 nummers zijn wel weer goed, in het middenstuk is het nergens echt slecht maar niet geweldig, op The Wretchedness Inside na dan. De drums vallen in positieve zin op, het aantrekken van Alex Bent is een goede zet geweest. Ook mag wel gezegd worden dat de vocals gekenmerkt zijn door overtuigingskracht, het is een fijne mix tussen screams en clean, echter nog niet zo goed als op de albums hierna. Met recht werd deze plaat verwelkomt door fans en criticasters en kan het gezien worden voor de band als een terugkeer naar een plek in de top van de mainstream metal. Voor mij staat hij wel wat lager dan hetgeen ze hiervoor al gedaan hebben.

1. Shogun
2. In Waves
3. Ascendancy
4. Vengeance Falls
5. The Crusade
6. The Sin And The Sentence
7. Silence In The Snow
8. Ember to Inferno

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.