MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Westside Gunn - Pray for Paris (2020)

mijn stem
3,51 (45)
45 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Griselda

  1. 400 Million Plus Tax (1:08)
  2. No Vacancy (1:35)
  3. George Bondo (4:44)

    met Conway the Machine en Benny the Butcher

  4. 327 (5:49)

    met Joey Bada$$, Tyler, the Creator en Billie Essco

  5. French Toast (4:48)

    met Wale en Joyce Wrice

  6. Euro Step (1:49)
  7. Allah Sent Me (4:50)

    met Benny the Butcher en Conway the Machine

  8. $500 Ounces (4:12)

    met Freddie Gibbs en Roc Marciano

  9. Versace (2:04)
  10. Claiborne Kick (3:17)

    met Boldy James

  11. Shawn vs. Flair (2:21)
  12. Party Wit' Pop Smoke (2:14)

    met Keisha Plum

  13. LE Djoliba (2:23)

    met Cartier William

totale tijdsduur: 41:14
zoeken in:
avatar van Johnny Marr
4,5
Kos schreef:
Zonder Westside Gunn was dit best een aardig album geweest.

Nou oneensch, ik ga hier vrij hard op, met of zonder Westside Gunn. Toegegeven; de man heeft een wat eigenaardige stem en een aparte flow maar ik trek 'm best goed. Het is even wennen, net als bij een Danny Brown of een Action Bronson bijvoorbeeld. Gunn klinkt trouwens voor mij als de perfecte symbiose tussen de twee voornoemde heren.

En dan het tweede belangrijke aspect: de beats. Die zijn ook dik in orde zeg, jeetje. Wat een chille, relaxte vibes zijn er hier gaande. Net als The Plugs I Met is dit weer een zeer tof project, en gelukkig iets langer als eerder genoemde. Maar ook weer niet te lang, de perfecte lengte eigenlijk.

Voeg daar nog wat toffe guestverses aan toe van grote namen als Joey Bada$$, Freddie Gibbs en last but not least: Tyler, the Creator, die hier trouwens genadeloos hard komt, dan heb je voor mij wel een topper te pakken hoor. 327 is echt een meesterwerkje.

Alleen het toedoedoedoe en het trrrrrrrrr-gebeuren kan soms wat kinderachtig en irritant aanvoelen. Een enkele keer gaat wel, maar een heel album door? Nee, bedankt. Daarvoor een half punt aftrek. De interludes trek ik nu al beter, die zorgen voor de rode draad doorheen het album en geeft het een verhaal mee.

Topper!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:17 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:17 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.