MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar
Even voor de duidelijkheid: Ik was niet degene die klaagde over het afspelen op 3FM. Ik gaf alleen aan dat er wel degelijk praktische zaken meespelen los van de 'coolheidsfactor'.

Dat sommigen (zoals aERo) deze zaken juist als een positieve stimulans ervaren dat kan natuurlijk, en ook is het waar dat het groot worden van een band natuurlijk lang niet altijd via 3FM gaat. Feit blijft dat het op z'n minst de live-ervaring verandert.

avatar van aERodynamIC
obsessed schreef:
Dat sommigen (zoals aERo) deze zaken juist als een positieve stimulans ervaren dat kan natuurlijk

Dat heb je mij ook niet zo horen zeggen. Ik sta er namelijk heel neutraal tegenover en ik vind dat men te snel miept als een bandje meer naamsbekendheid krijgt waardoor het voor sommigen zelfs opeens niet meer interessant is (dat heb ik hier trouwens nog niemand zien schrijven).

Feit blijft dat het op z'n minst de live-ervaring verandert.

Maar ook daar vond ik wel dat niet alles opging zoals jij het stelde (joramhoogink gaf een perfect voorbeeld daarvan)

Ik heb jou gequote niet om je als de grote klager neer te zetten maar omdat ik die mooi kon gebruiken voor een tegengeluid. Want die klaagzang begon een paar berichten eerder

Telkens als een band meer aandacht krijgt hoor je dit soort geluiden en dat vind ik niet altijd terecht.

Overigens merk ik wel dat het album niet echt wil groeien bij mij en ik twijfel zelfs er een halfje af te halen. Opvallend, omdat de lofzangen niet van de lucht zijn en mensen eerder geneigd zijn hun score te verhogen.

avatar van Toob
Ik ben blij voor ze dat ze doorbreken, dat betekent dat een band de eer krijgt die ze verdienen en dat kennelijk de algemene muzieksmaak wat beter is (of wel wat dichter bij mij ligt ). Ik ben al fan sinds Boxer, heb ze helaas nog niet live mogen aanschouwen, maar doe dat dit jaar wel. 4 keer.

Over de B-sides, ze zijn allebei goed, vooral Walk Off vind ik een fijn nummer

avatar
Ach Heinrich Maneuver werd ook niet de grote doorbraak van Interpol bij het 3FM publiek. Die blijft liever meuk als Customs en White lies kauwen, herkauwen, uitspugen, oprapen en er weer op kauwen.

Ik maak vooralsnog geen zorgen dat er Mumford & sons praktijken ontstaan, waarbij je Britney en Gaga adorerende buurmeisje aankomt met "kijk eens wat voor leuke cd ik heb."

Ah, maar wat het grootste nadeel is, is natuurlijk de ticketprijs, ik ga nu geen 35 of 40 euro neerleggen voor Kings of Leon, terwijl ik ze 7 jaar geleden voor een fractie van deze prijs (al weet ik die prijs niet eens meer) kon zien en zeker niet als het materiaal alleen maar minder wordt. Als ze nog steeds voor een euro of 15 in Paradiso, Watt of Tivoli hadden gespeeld dan was ik waarschijnlijk wel gegaan.

avatar van De Daniël
Ik was uitgebreid aan het "ja-knikken" bij je post. Vooral de tweede alinea slaat de spijker op zijn kop.

avatar
Marko
(willie) schreef:
Ik maak vooralsnog geen zorgen dat er Mumford & sons praktijken ontstaan, waarbij je Britney en Gaga adorerende buurmeisje aankomt met "kijk eens wat voor leuke cd ik heb."


Precies, en als je gagadorerende buurmeisje toch opeens met High Violet voor de deur staat, kun je niet anders concluderen dan dat ze reuzenstappen vooruit heeft gezet.

Als ze Sigh No More in haar handen had gehad, had ik de deur trouwens zo op haar neus dichtgesmeten. Wat een draak was dat, een plaat met zoveel effectbejag dat zelfs de volledige Volendamse muziekscene er onwel van zou zijn geworden.

In dat licht gun ik The National (vooral op de lange termijn) meer toejuiching dan dat hopelijk binnenkort vergeten ''hou van het leven het leven houdt van jou''-bandje.

avatar
Marko schreef:
[Precies, en als je gagadorerende buurmeisje toch opeens met High Violet voor de deur staat, kun je niet anders concluderen dan dat ze reuzenstappen vooruit heeft gezet.


Niet als het een eenmalig iets is .

avatar van west
Iemand had het al eerder gemeld, maar voor de zekerheid: er zijn nog steeds kaarten beschikbaar voor het optreden van the National in Tivoli Utrecht op 7 juli!

avatar van Thomzic
Nu uitverkocht.

avatar van RensZ
I'll be there!

avatar
(verwijderd)
Bij The National - High Violet (2010):

Dit is waarschijnlijk wanhopig, maar ik ben nog op zoek naar twee kaartjes voor The National, in Tivoli of Paradiso. Heeft iemand toevallig een onvoorziene vakantie of iets van dien aard...?

avatar van herman
Probeer eens last.fm of het forum hier.

avatar van Martijn76
met een beetje mazzel wint Nederland van Brazillie en dan vallen de halve finale en het concert in Paradiso ineens op dezelfde dag. Er zijn dan ongetwijfeld mensen die de voorkeur geven aan het voetballen en nog snel van hun kaartje af willen...

avatar van RensZ
6 juli kan het niet worden, dan zal het woensdag 7 juli worden. Kijk maar naar het schema. Ik laat het concert in Tivoli niet schieten voor een halve finale in ieder geval.

avatar van Martijn76
je kijkt niet goed ben ik bang... mochten we onze groep winnen en daarna ook nog twee rondjes, spelen we toch echt op de dinsdag. neemt niet weg dat ik 't concert echt niet ga overslaan voor een potje voetbal, maar is wel irritant dat hele zaal alleen maar staat te sms-en etc om te kijken wat de stand is. (hup Brazillie haha)

avatar van RensZ
Excuse moi, ik keek inderdaad verkeerd.

avatar van RensZ
Broken Records is de support act in Tivoli. Nog nooit van gehoord dus een goede reden om het eens op te zoeken.

avatar van Martijn76
Stonden vorig jaar op Haldern, op de Haldern site staan fraaie live beelden! Zal wel rustig worden in Paradiso, op zich niet erg, al is het jammer als de hele zaal z'n mobiel in de gaten houdt tijdens 't concert, komt de sfeer niet ten goede

avatar
De Klever
Ik stel voor dat er een scherm geplaatst wordt, ik ga echt niet het voetbal missen, al is dit ongeveer het vetste concert dat ik dit jaar ingepland had

avatar
De Klever
Inmiddels is het concert vervroegd naar 7 uur. Briljant

avatar van Martijn76
Hoe tof wil je je avond hebben??? Eerst het concert van het jaar en daarna over Uruguay heen walsen met een ruime 2-1 haha..
Super veel zin in, beelden op BBC van Glastonbury beloven heel veel moois!

avatar van Rudedadude
Matt Berninger in een rood-oranje pak. Schitterende avond gehad. 8 nummers van High Violet, 6 van Boxer, 3 van Alligator en 1-en-een-klein-stukje-van-een-ander van Sad songs.

avatar van RensZ
Dit was de setlist gisteren.

1. Mistaken for Strangers
2. Anyone's Ghost
3. Bloodbuzz Ohio
4. Brainy
5. Slow Show
6. Squalor Victoria
7. Afraid Of Everyone
8. Little Faith
9. Available
10. Conversation 16
11. Apartment Story
12. Abel
13. Daughters Of The Soho Riots
14. England
15. Fake Empire
16. Encore
16. Runaway
17. Mr. November
18. Terrible Love

Krijg toch wel heel erg veel zin in vanavond.

avatar van RensZ
Gisteren speelde ze echt geweldig + een nieuw nummer, fantastisch.

you were a kindness - YouTube - The National - You Were a Kindness (NEW SONG) Live @ tivoli

avatar van Thomzic
Echt zwaar geniaal. Genoten van begin tot eind! Had al een stukje geplaatst in het topic 'Gisteren gezien!'.

Setlist The National - Tivoli - 7 juli
Runaway
Mistaken for Strangers
Anyone's Ghost
Bloodbuzz Ohio
Secret Meeting
Slow Show
Squalor Victoria
Afraid of Everyone
Little Faith
All The Wine
Available + tweede helft van Cardinal Song -
Sorrow
Conversation 16
Apartment Story
Abel
England
Fake Empire
You Were A Kindness
Lemonworld
Mr. November
Terrible Love

avatar van Petterson
Spelen ze gewoon 2 van mijn favoriete nummers in Tivoli wel (Secret Meeting, All the Wine). In Paradiso was het ook geweldig, nummers van Boxer staken er wel bovenuit. De uitvoeringen van Fake Empire, Squalor Victoria en vooral Apartment Story waren ongeevennaard.

avatar van rafke pafke
Bij The National - High Violet (2010):

Gisteren op Pukkelpop gezien. Niet zo heel erg geslaagd. Maar misschien leent deze muziek zich ook wel niet zo voor het hoofdpodium van een groot festival.

avatar van EGpower
rafke pafke schreef:
Gisteren op Pukkelpop gezien. Niet zo heel erg geslaagd. Maar misschien leent deze muziek zich ook wel niet zo voor het hoofdpodium van een groot festival.


Ik zag The National ook op Pukkelpop dit jaar. Ondanks het feit dat ik ook verwachtte dat het op Main Stage allemaal wat 'zou wegvallen', werd ik meer dan positief verrast. Ik vond het met afstand het beste op Pukkelpop 2010. Het geluid klonk vol, de blazers verzorgden een heerlijke dramatiek, er hing een prachtige sfeer op het podium en in het publiek, Matt ging helemaal uit zijn plaat en huilde. Een vallend Belgisch avondzonnetje met wat pintjes...

Dit album leent zich voor dit soort shows. Terrible Love als fenomenale afsluiter, England en Anyone's Ghost als persoonlijke favorieten.

avatar van My Addiction
Gezien op pukkelpop en ik vond dat ze nog een beetje moeten groeien in hun live set, maar het was meer dan in orde maar ze moeten nog wat meer met het publiek doen vind ik persoonlijk. Maar ale twas in orde, en DOODZONDE dat ze vanderlyle crybaby geeks niet gespeeld hebben ik was TELEURGESTELD

avatar van RensZ
Ik vond de interactie met het publiek tijdens het concert in Tivoli overigens ruim voldoende hoor, grapjes over en weer en het ging ook vaak over de voetbal etc.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:54 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:54 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.