MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar van Running On Empty
Peterjan schreef:
Wie gaat er allemaal naar Pinkpop !

No Way !!!

avatar van henk01
PRAAG in juli !!!!

avatar van vielip
JelleAkkermans schreef:
Ik ben helaas nog nooit in de gelegenheid geweest om hem op eigen houtje te zien. Zou ik wel ontzettend tof vinden!


Is Keulen geen optie? Ik weet niet waar vandaan je moet komen maar dat ligt ongeveer op dezelfde hoogte als Landgraaf maar dan in Duitsland.

avatar van JelleAkkermans
Ik kom uit Breda. Dat zou inderdaad een optie kunnen zijn, ware het niet dat ik een pauperige student ben

avatar van vielip
Niemand uit de buurt die gaat en waar je met mee kunt rijden? Ik zeg maar wat hoor maar ik vind het geweldig dat een relatief jong iemand Bruce wil ontdekken dus vandaar....

avatar van west
Genoeg geweldige nummers op het nieuwe album voor de komende concerten. Daar ben ik toch wel blij mee....

avatar van Blokkie
Nog 3 dagen en dan zie ik de beste man voor het eerst live aan het werk. Nog nooit zo ver gereisd voor een concert. Keulen. Ik heb er zin in.

avatar van Dungeon
Veel plezier. Ik ben benieuwd wat je er van vond.

avatar van vielip
To in Keulen Dungeon!! Hopelijk geniet je met volle teugen! Prachtig om iemand hier te hebben die voor het eerst naar Bruce gaat. Kan me mijn ontmaagding nog goed herinneren
Kende amper muziek van de beste man maar werd compleet omver geblazen door z'n charisma en uitstraling. Plus de andere illustere muzikanten van de E-Street Band natuurlijk.

avatar van Dungeon
Ik ga wel naar Nick en Simon dit jaar. . Erg he.

avatar van vielip
Dat is inderdaad niet iets om trots op te zijn
Wel toffe gasten trouwens die Nick en Simon, het blijft alleen jammer van die muziek...

avatar van Blokkie
Ik vond het geweldig. Ben in 3 uur en 15 minuten omver geblazen! Volgende keer weer. Maar dan graag met Badlands en Thunder Road.

De sfeer was prachtig. Gezellige mensen, die Duitsers. Het geluid viel me ietwat tegen. Dat vond ik wel vreemd. Het was immers een open stadion. Een hoogtepunt kan ik nu niet opnoemen. Ik moet het even laten bezinken. Er waren veel kippenvelmomentjes. oa bij Hometown, Spirits in the night, The River, Sunny Day, Land Of Hope and Dreams en Born To Run.

De Duitsers hadden de doorstroom goed geregeld. Geen files na afloop. We waren om kwart voor twee thuis (Amsterdam). En een verademing om €2,50 voor het parkeren te betalen in plaats van de €11 bij Ahoy. Alleen de bediening op de terassen aan de Rijnkade was voor verbetering vatbaar.

avatar van vielip
Het was weer genieten gisteren! Wat een artiesten is en blijven ze toch. Ben het met Blokkie eens dat het geluid te wensen over liet. Zelfs in het front of stage vak was het soms niet best. Maar ja, Bruce en band spoelen die bijsmaak met gemak weg! €2,50 voor parkeren was inderdaad spotgoedkoop. Wij waren alleen pas rond 3 uur thuis. Vanuit parkeergarage linksaf en toen begon de ellende. Allerlei opritten richting snelweg afgesloten en via een hoop omrijden en file rijden om Koln te verlaten uiteindelijk toch thuis gekomen
Maar mij hoor je niet klagen! Na zo'n concert kan ik een hoop hebben. Hoogtepunten te over. Jack of all trades blijft toch kippevel hoor!! En Darlington county met een stuk Honky tonk woman was ook te gek! Net als Seven nights to rock en American land trouwens. Ach, eigenlijk was alles één groot hoogtepunt!

avatar van Blokkie
Toen we de garage uitreden konden wij makkelijk doorrijden. De tomtom loste het probleem van de afgesloten oprit op.
Gisteravond een stukje van the Boss op Pinkpop gezien op tv. in het echt is het onnoemelijk veel gaver. ik wil weer.

avatar van Lexcoaster
Gaaf was het inderdaad! Bruce en consorten speelden met vrij veel overtuiging. Mooi moment was wanneer hij een jongetje uit het publiek op z'n schouder zette en liet meezingen.

avatar van vielip
Blokkie schreef:

Gisteravond een stukje van the Boss op Pinkpop gezien op tv. in het echt is het onnoemelijk veel gaver. ik wil weer.


Zó echt wel! Wat een verschil man. Moet ook zeggen dat, net als in 2009, de nummers die ze lieten zien vergezeld gingen met een erbarmelijke geluidsmix. Tsjonge wat een prutsers! Ben blij dat we dit keer niet naar Pinkpop zijn gegaan. Na Koln hadden we zoiets van; grrrr, toch alsnog gaan?? Maar als ik de setlist bekijk en zie dat ze dus 'maar' 2 uur en 10 minuten hebben gespeeld ben ik toch wel opgelucht dat we het niet gedaan hebben. Nu hebben we Praag nog te gaan en dan zit voor ons de tour er (al)weer op
Hopelijk komen ze eind dit jaar of begin volgend jaar terug naar Europa om nog een reeks indoor concerten te doen!

avatar van vielip
Lexcoaster schreef:
Mooi moment was wanneer hij een jongetje uit het publiek op z'n schouder zette en liet meezingen.


Wat mij betreft mag hij daar per direkt mee stoppen! In het begin was het leuk en spontaan maar nu wordt het bijna kolderiek. Niet eens zozeer die kids maar als je soms ziet hoe achterlijk de ouders zich gedragen om hun kind op het podium te krijgen dan wordt ik er bijna onpasselijk van!

avatar van Lexcoaster
vielip schreef:
(quote)


Wat mij betreft mag hij daar per direkt mee stoppen! In het begin was het leuk en spontaan maar nu wordt het bijna kolderiek. Niet eens zozeer die kids maar als je soms ziet hoe achterlijk de ouders zich gedragen om hun kind op het podium te krijgen dan wordt ik er bijna onpasselijk van!


Ik wist niet dat dit routine was. Op een gegeven moment is ene gimmick geen gimmick meer natuurlijk. En als ouders zich onbehoorlijk gaan gedragen om hun kroost op het podium te krijgen moet men natuurlijk kappen. Zeker ook omdat die kids misschien niet eens willen.

avatar van west
Ach jongens, dat jochie deed het geweldig en zal het nooit meer vergeten!

avatar van Hedser
Er staat in het AD van vandaag een interview met dat jochie. Hij vond het prachtig en is zelf net zo'n grote Springsteen fan als zijn vader.

avatar van Dungeon
Bruce is ook maar een gewoon mens toch ben ik jaloers. Het is namelijk wel de held der helden.

avatar van west
Ik had 'm alleen bij het album gezet, mijn indrukken van het concert in Keulen, hierbij alsnog:

Onvoorstelbaar, wat een briljant concert hebben Bruce Springsteen & the E-Street Band zondagavond gegeven in Keulen. Met 5 blazers erbij, 3 donkere achtergrond zanger(essen), naast de band. Zo veel energie, zo veel power, zo veel rust, zo veel klasse, zo ontzettend lang zonder pauze: 3 uur en 20 minuten!! Een echt prachtige setlist, waarbij je van de ene emotie naar de andere ging, vol afwisseling: alle muzikale invloeden werden daarbij gebruikt: rock, soul, country, folk, gospel . De nummers van dit album, het waren er heel wat, stonden fier overeind: het toont aan hoe goed dit Wrecking Ball is. .
Bruce had het grote fraaie stadion met 50.000 man in zijn pink. Zelden tot nooit zo'n geweldige atmosfeer meegemaakt. Dit concert komt in mijn top 5, samen met the Stones in Vredenburg, Prince in de Galgewaard Utrecht, the Arcade Fire in de HMH 2011 en the Arctic Monkeys in Tivoli.
De volgende ochtend aan het ontbijt in mijn hotel waren alle Springsteen bezoekers zeer, zeer positief en onder de indruk. Wow!

avatar van crosskip
Jungleland is eergisteren voor het eerst sinds het overlijden van Clemons weer gespeeld, toch wel een flink kippenvelmoment zeg. link

avatar van vielip
Ja prachtig!!! Na afloop van het nummer de omhelzing van Bruce en Jake, beide met tranen in hun ogen....brrr! Trouwens; de beide shows in Gothenburg leverden setlists op waar je helemaal duizelig van wordt!!!

avatar van rushanne
En dan Helsinki. Eerst een paar uur voor het optreden alvast een kort akoestisch optreden van vijf nummers voor de die-hard fans. En dan het optreden zelf, 4 uur en 6 minuten lang! En de setlist, geweldig! Kijk op betrue.nl voor een uitgebreid verslag.

avatar van henk01
En ik maar denken dat drie uur en een kwartier in Praag een lang optreden was

avatar van vielip
Hahaha nee Henk, dat schijnt tegenwoordig de standaard te zijn bij Bruce
Ze zeggen weleens; hoe ouder hoe gekker. Nou, bij Bruce en co. lijkt het daar inderdaad aardig op!

avatar van west
LET OP: net bekend gemaakt dat Bruce & the Band 4 optredens in Duitsland geven eind juni / begin juli 2013, waaronder op 5 juli in Mönchengladbach, net over de grens! Hier kan je tickets voorboeken:

EVENTIM

avatar van rkdev
Zag het in m'n mailbox binnenkomen. Mönchengladbach is voor mij nog geen half uur rijden. Maar hij komt midden in mijn vakantie en ik ben er dus niet

avatar van Running On Empty
Zal dan wel de Amsterdam Arena worden of dat kloterige Pinkpop kaapt voor eigen promotie opnieuw een volwaardige stadion/arena show weg voor de neus van de fans.

Hopelijk Ziggo Dome maar die zal te klein zijn.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:03 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:03 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.