MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar van reptile71
Check dit: Feeding Fingers ... (rechtsklik en doel opslaan als...)
Album ben ik aan het toevoegen. Klinkt erg goed!

Meer hier: Feeding Fingers

avatar van orbit
Prachtig nummer reptile!!! Dit is dan weer een band die veel van The (mighty) Cure heeft geleentjebuurt, maar dankzij de gitaar en zang wordt het zeker een ander geluid.. smaakt erg naar meer! Hoelang bestaat dit al?

avatar van reptile71
Dit is nieuw! Het album is door ene Justin Curfman in zijn eentje gemaakt en dit jaar uitgekomen, is een debuut. Live zijn ze met zijn drieën. Hoorde van elk nummer van het album 2 minuten vanavond en vond het erg interessant klinken. Op de site kun je nog een paar nummers downloaden. En op The Cure lijkt het zeker wel, maar dat mag.

avatar van orbit
Het klinkt intens! Net zoals de eerste Cureplaten doen! En dat is al iets dat ik in jaren niet heb gehoord. Ik ga het in de gaten houden, het gevoel van een The Search deel II bekruipt me
Ik hoor nu dat zijn stem in sommige nummers weer richting Joy Division kruipt trouwens.. maar zeker een vertrouwd geluid. The Cure en Joy Division blijven toch wel dé grote voorbeelden blijkt hier

avatar van reptile71
Ben ff aan het uitzoeken hoe ik het album het snelst in huis kan hebben.

avatar van reptile71
Ik zoek nog iemand die het album Feeding Fingers - Wound in ... wil kopen. Als ik er meer dan één aanschaf deel je namelijk de verzendkosten vanuit de VS plus krijg je 40% korting. Laat het me even weten als je het album ook wil, dan kan ik er gelijk een paar tegelijk bestellen en uiteraard stuur ik het je gelijk op als ik ze binnen heb.
Hij zal (incl. de korting) 7,80 dollar (=5,50 euro) kosten. Plus verzendkosten 7 dollar (=4,98 euro) maar dat delen we, want blijft gelijk tot een bepaald aantal cd's.
M.a.w.: het kost dan in totaal maar 7,49 euro per cd als we hem met zijn tweeën kopen. Die prijs wordt zelfs nog lager als er nog iemand mee doet want we delen de verzendkosten. Er komt alleen nog 1,32 bij als ik de cd nog naar je toe moet sturen, maar dan nog ben je slechts 8,81 euro kwijt. Dat is natuurlijk peanuts voor een goede cd.
Alleen kopen kost 12,99 + 7 dollar= 19,99 dollar = 14,23 euro

avatar van Premonition
Echt gezellige jongens zijn het niet, maar ik doe wel mee Reptile!
Deze plaat heeft de beklemmende sfeer van Closer en Seventeen Seconds.

avatar van reptile71
Ok! Ik wacht nog even af of er nog meer mee willen doen. Verwacht eigenlijk nog wel een paar mensen zoals.... Orbit, deric raven en The Viking... misschien?

avatar van orbit
Count me in!

avatar van reptile71
verzendkosten bij:
1 cd 7 dollar
2 cd's 9,50 dollars
3 cd's 10,50
4 cd's 11,50
5 cd's 13,50

Prijs wordt dus iets hoger dan ik dacht maar valt nog mee.

avatar van deric raven
deric raven gaat ook akkoord.

avatar van reptile71
Met zijn vieren al!

avatar van deric raven
Hebben we dadelijk het zelfde probleem als bij The Search; dat de totale voorraad op is.

Als ik het goed begrijp krijg je er ook een gratis live cd bij, klopt dat?

avatar van reptile71
Mwah, het is Amerikaans, daar denken ze groot dus ze zullen er vast al 100.000 hebben liggen. Was ooit in een MacDonalds in de VS, vroegen ze of ik ketchup bij de friet wilde (dat eten ze er daar standaard bij). Dat wilde ik wel, gooide ze 2 handen vol zakjes ketchup op mijn blad. Zo gaan die dingen daar gewoon. Als je een cola bestelt is één liter normaal of je krijgt een beker en kan gratis bijvullen. Nee, uitverkocht zal het niet zo snel zijn.

Dat is wat op de site van Feeding Fingers staat, maar ik bestel hem daar niet, want daar staat niks bij over verzending naar het buitenland. Heb die kerel wel gemaild om het te vragen. Bestel hem bij cdbaby, waar de normale prijs wel hoger is, maar de prijs met korting lager plus als ik hem daar bestel weet ik tenminste dat hij hierheen verzonden wordt. Weet niet of die live cd er daar ook bij zit, staat niks over namelijk.

avatar van deric raven
Ok Paul, bedankt voor de info.

avatar van reptile71
Heb nu dus mailcontact met Justin Curfman van Feeding Fingers. Hij biedt me al 3 albums aan voor 9,99 dollars. M.a.w. ik wacht nog even met bestellen. Koop ik er wel 5 voor 20 dollar ofzo, hebben jullie allemaal een cd voor 4 euro.
To be continued....


avatar van reptile71
Heb Justin Curfman gevraagd wat hij wil hebben voor 10 cd's van Feeding Fingers.
Wie er tot nu toe 1 willen:
reptile71
Premonition
orbit
deric raven

Ik verwacht nog wel een paar mensen dus... nog 6 mensen die kunnen profiteren.
Jean Maurice ?
Alicia ?
The Viking ?
Sheplays ?
Lebowski ?
freddze ?

p.s. Plus nu denk ik ook gratis de live cd erbij!

avatar van platedraaier
Ik wil ook wel meedoen

avatar
jean maurice
ik doe ook mee!!!!!

avatar van reptile71
Tot nu toe:
1. reptile71
2. Premonition
3. orbit
4. deric raven
5. platedraaier
6. jean maurice

avatar van freddze
Lijkt me leuk om eens te doen, count me in!
1. reptile71
2. Premonition
3. orbit
4. deric raven
5. platedraaier
6. jean maurice
7. freddze

avatar van Alicia
Dit is bijzonder interessant, reptile! Mag ik ook meedoen? Graag ook een cd voor Alicia! Dus:

1. reptile71
2. Premonition
3. orbit
4. deric raven
5. platedraaier
6. jean maurice
7. freddze
8. Alicia

avatar van Lukas
Er vliegen me hier te leuke bedragen rond voor nieuwe releases die ook nog eens erg veelbelovend klinken.

1. reptile71
2. Premonition
3. orbit
4. deric raven
5. platedraaier
6. jean maurice
7. freddze
8. Alicia
9. Lukas

avatar van reptile71
Het gaat hier om wel een heel speciaal dealtje trouwens. Krijg als het goed is straks rechtstreeks van de band cd's opgestuurd voor peanuts. Uiteraard moeten we ze dan wel een beetje promoten. Heb er om 10 gevraagd en we zijn al met 9....

avatar
Sheplays
1. reptile71
2. Premonition
3. orbit
4. deric raven
5. platedraaier
6. jean maurice
7. freddze
8. Alicia
9. Lukas
10. Sheplays wil wel nummer tien zijn, echter heeft laatst iets geïmporteerd uit de US en mocht 30EUR afdragen aan de douane.
De losse CD's gaan meestal wel goed maar in dit geval betrof het een vierkant doosje, dat ze ook nog hebben opengemaakt.

avatar van reptile71
Dat zou pech zijn, maar dat is dan 3 euro de man en dat valt mee.

Als er meer mensen zijn die de cd willen, blijf gewoon inschrijven, zolang er niks is verstuurd kan ik om meer vragen.

avatar van reptile71
De deal is rond. Het wordt 3 euro per cd !! Daar komt per persoon €1,32 verzendkosten bij (binnen Nederland) dus het wordt €4,32 Mocht ik een rekening krijgen van de douane van €30,- (zoals sheplays vertelde) dan vertrouw ik erop dat jullie meebetalen. Dan nog kost de cd je slechts €7,32
Nu is het natuurlijk even wacht tot ze arriveren.
Echt supercool dit en dat die Justin dit doet !

avatar van deric raven
Mooie deal Paul.

avatar van orbit
Laat maar weten op welke rekening ik moet storten reptile

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.