MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:

avatar van He$$el_01
Beat is niet geweldig maar 50 rapt gewoon weer goed.

avatar van Dirruk
Mixtape is onlangs al te downloaden. Vrij standaard klinkt het vind ik, maar niet slecht. Geen popmuziek fratsen in ieder geval.

avatar van Yestsida
50 heeft een video voor They Burn Me uitgebracht:

Klik

avatar van Yestsida
Eerder deze week heeft 50 zijn debuutalbum, Get Rich or Die Tryin', live gebracht op de Shady 2.0 SXSW Showcase.

In deze link vindt u het optreden: Link.

Al de bis-nummers zijn collaboratie-nummers met Eminem.


avatar van Yestsida
Zijn nieuwe album zou 2 juli 2012 in de winkels moeten liggen.

Bron.

avatar van bennerd
Het zal sowieso wel uitlopen, maar: fijn.

avatar
PriestMaiden
Yestsida schreef:
Zijn nieuwe album zou 2 juli 2012 in de winkels moeten liggen.

Bron.


Hell yeah! Ik hoop dat hij een paar bekende gezichten 'kuch' Eminem en G-Unit meebrengt naar Les Ardentes...

avatar van Yestsida
Remain Calm [Al Qaeda Bomb] (Ft. Snoop Dogg & Precious Paris). Het eerste nummer van zijn Gangsta Grillz-mixtape The Lost Tape.




The Lost Tape staat gepland voor 15 mei 2012.

avatar van Yestsida
Tweede nummer van The Lost Tape.

Riot [Remix] (Ft. 2 Chainz):



avatar van He$$el_01
voor die tweede. De eerste is minder.

avatar van Yestsida
bennerd schreef:
Het zal sowieso wel uitlopen, maar: fijn.


Klopt, het loopt één dag uit!

Het album komt volgens Fif op 3 juli 2012 uit, met of zonder hulp en promotie van Interscope Records.

Bron.

avatar van bennerd
Zo te horen ligt hij dus wat overhoop met Interscope. Maar hij heeft gelukkig wel door dat hij al genoeg binnen is om zijn zin te doen.

Ik kijk eigenlijk nog erg uit naar dat album.

avatar van Yestsida
Ja, zijn relatie met Interscope is tegenwoordig met veel ups & downs. Hij heeft onlangs ruzie met ze gemaakt omdat Interscope 50's nieuwe single wou uitbrengen, maar 50 was niet akkoord met de singlekeuze. Volgens mij ging het over Girls Go Wild (Ft. Jeremih).
Fif heeft zelfs eens gedreigd om de volgende single van Detox te lekken, hij zou de gastartiest zijn op die single.

Ja, kijk ook erg uit naar zijn nieuwe album. The Big 10 en The Lost Tape hebben me er alleen maar benieuwder naar gemaakt.

avatar van Yestsida
50's nieuwe album gaat de naam Five (Murder By Numbers) meekrijgen. Het staat nog steeds gepland voor 3 juli 2012.

Bron.

avatar van UmindC
Op mijn verjaardag . Ik kijk er erg naar uit, 50 is de laatste tijd lekker op dreef.

avatar van Yestsida
Cover van 5 (Murder By Numbers) is vrijgegeven:


(afbeelding)

Bron.

avatar van bennerd
Ah fijn, staat mijn LP al in de fik voor ik hem gekocht heb. Goede cover wel

avatar
PriestMaiden
Als hij er nummers op zet zoals Murder One gaat het nog vet worden.

avatar
PriestMaiden
Mijn vroegere baas heeft mij ontslagen omdat ik 50 Cent fan was, dus ik luister hem veel tegenwoordig.

avatar van Dirruk
Er staat op zijn website dat 5 (murder by numbers) een LP. Maar als het dan een gratis LP is mag het niet op de site staan?

avatar van MJ_DA_MAN
Dirruk schreef:
Maar als het dan een gratis LP is mag het niet op de site staan?
Jawel.

avatar van Yestsida
Vandaag gaat 50 Cent normaal de eerste single van Street King Immortal uitgeven. De single zou Dr. Dre en Alicia Keys als gastartiesten kennen.

Bron.

avatar van Rhythm & Poetry
Dan ben je vast een populaire single als je mag hangen met dergelijke artiesten.

avatar van bennerd
Rob

avatar van Jordyp
Komt dinsdag 24 juli uit op Itunes.

Cover:


(afbeelding)

avatar van Yestsida
De eerste single van Street King Immortal is gearriveerd.

New Day (Ft. Dr. Dre & Alicia Keys). [Prod. by Dr. Dre, Mixed by Eminem]



avatar van bennerd
Verdomme, sterke track!

avatar van Jordyp
Het origineel van Alicia is beter, kan hier weinig mee...
Ook een wat vreemde sample voor een eerste single, zeker van een zeer bekende artiest als 50. Het origineel is net een maand uit.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:56 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:56 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.