menu

Mijn Updates +
Muziek / MusicMeter Live! / Wat heb je dit jaar (2019) live gezien?

zoeken in:
avatar van c-moon
geplaatst:
Een aantal van de geplande concerten vielen in het water, dat heeft te maken met aangevraagde accreditaties die een 'no go' werden, of ook door 'slechte agendaplanning', soms gewoon de avond zelf te moe of geen zin. Ik plan dan ook veel te veel concerten... Een aantal kwamen er dan weer bij..
(Ik schrijf voor een webzine, dus kan al eens wat concertjes gratis meepikken, als ik er over schrijf uiteraard. Maar er zijn er ook nog genoeg waar ik gewillig centjes voor neertel hoor. Sowieso de concertjes buiten Vlaanderen)

Januari:
09.01 - Spinvis - Bibliotheek, Mechelen
11.01 - The Scabs - De Roma, Borgerhout
12.01 - The Scabs - De Roma, Borgerhout
24.01 - The Dandy Warhols - De Roma, Borgerhout (o.v.)
28.01 - Monster Magnet - De Casino, Sint-Niklaas
30.01 - Yevgueni - Stadsschouwburg, Mechelen
31.01 - The Scabs - Het Depot, Leuven

Februari:
04.02 - Razorlight - AB, Brussel (o.v.)
07.02 - Few Bits - Stadsschouwburg, Mechelen
09.02 - Marcel de Groot - Schouwburg Kunstmin, Dordrecht (NL)
16.02 - Anneke van Giersbergen - Energiehuis, Dordrecht (NL)
18.02 - Steven Wilson - Koninklijk Circus, Brussel
22.02 - Blue Oyster Cult - Eventim Apollo, London (UK)
24.02 - Joanne Shaw Taylor - De Roma, Borgerhout
26.02 - Madrugada - De Roma, Borgerhout (o.v.)
28.02 - Jools Holland & Guests (o.a. Marc Almond) - Stadsschouwburg, Mechelen

Maart:
03.03 - The Mavericks - De Roma, Borgerhout
08.03 - Doro - Het Wilde Westen, Kortrijk
12.03 - Bob Mould - Het Depot, Leuven
18.03 - KT Tunstall - The Brighton Dome, Brighton (UK)
23.03 - Eric Vloeimans - Philharmonie, Haarlem (NL)
29.03 - KT Tunstall - Het Depot, Leuven

April:
01.04 - Mike and The Mechanics - Royal Albert Hall, London (UK)
04.04 - Thunder - De Bosuil, Weert (NL)
12.04 - H A S T - Jazzzolder, Mechelen
14.04 - Oumou Sangaré - De Roma, Borgerhout
16.04 - Paul Young - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
18.04 - King King + What the FRNK - Poppodium Grenswerk, Venlo (NL)

Toppers:
- Anneke van Giersbergen in Dordrecht
- Steven Wilson in Brussel
- Madrugada in Antwerpen
- Bob Mould in Leuven
- KT Tunstall in Brighton
- Eric Vloeimans in Haarlem
- Thunder in Weert
- Mike and the Mechanics in London
- H A S T in Mechelen
- King King in Venlo

Dieptepuntjes:
- Marc Almond bij Jools Holland
- Paul Young

avatar van c-moon
geplaatst:
sq schreef:
03-01 Steiger + Son Swagga, Bimhuis Amsterdam
0


Wow, Steiger!
Die zijn zo goed he!

avatar van Gretz
geplaatst:
28/01: Pavlove | Trix, Antwerpen 3,5*
28/01: The Japanese House | Trix, Antwerpen 4,5*
31/01: Iris Penning | Le Temps Perdu, Boxtel 3*
05/02: The Beths | TivoliVredenburg, Utrecht 3,75*
05/02: Death Cab for Cutie | TivoliVredenburg, Utrecht 4*
09/02: Donny Benét | Het Bos, Antwerpen 4,5*
13/02: Jade Bird | Tolhuistuin, Amsterdam 4,25*
21/02: LAKSHMI, Hotel Theater Figi, Zeist 5*
23/02: Pip Blom | Ekko, Utrecht 3,75*
24/02: Annelie | TivoliVredenburg, Utrecht 3,75*
24/02: Billie Eilish | TivoliVredenburg, Utrecht 4,75*
25/02: Mallrat | Paradiso, Amsterdam 3*
25/02: Maggie Rogers | Paradiso, Amsterdam 4,75*
27/02: RY X | Koninklijk Circus, Brussel 4,25*
06/03: Catnapp | Paradiso, Amsterdam 2,5*
06/03: Modeselektor | Paradiso, Amsterdam 3,5*
07/03: Young Fathers | Sportpaleis, Antwerpen 3,25*
07/03: Florence + the Machine | Sportpaleis, Antwerpen 3,75*
11/03: Amanda Anne Platt | Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom 3,5*
23/03: Maribou State | Catch, TivoliVredenburg, Utrecht 3,5*
23/03: Weval | Catch, TivoliVredenburg, Utrecht 4*
23/03: Jon Hopkins | Catch, TivoliVredenburg, Utrecht 4,75*
24/03: Banoffee | Botanique, Brussel 3,75*
24/03: Empress Of | Botanique, Brussel 4,25*
29/03: Sharon Van Etten | Paradiso, Amsterdam 4,75*
30/03: Charlotte Lawrence | Botanique, Brussel 3,75*
03/04: ViVii | Paradiso, Amsterdam 3,5*
07/04: ionnalee | Tolhuistuin, Amsterdam 5*
08/04: Julia Jacklin | Ancienne Belgique, Brussel 4,25*
11/04: IDLES | Doornroosje, Nijmegen 4,5*
15/04: Lou Stone | Trix, Antwerpen 2,75*
15/04: The Slow Show | Trix, Antwerpen 3,25*
16/04: The National | Olympia, Parijs 4,75*
18/04: The National | Royal Festival Hall, Londen 5*
20/04: Anna St. Louis | Motel Mozaïque, Rotterdam | 3*
20/04: The Homesick | Motel Mozaïque, Rotterdam | 3*
20/04: Georgia | Motel Mozaïque, Rotterdam | 4,5*
20/04: Fontaines D.C. | Motel Mozaïque, Rotterdam | 3,5*
20/04: Altin Gün | Motel Mozaïque, Rotterdam | 3,25*
20/04: Amyl and the Sniffers | Motel Mozaïque, Rotterdam 4,5*

avatar van Gretz
geplaatst:
c-moon schreef:
(Ik schrijf voor een webzine, dus kan al eens wat concertjes gratis meepikken, als ik er over schrijf uiteraard. Maar er zijn er ook nog genoeg waar ik gewillig centjes voor neertel hoor. Sowieso de concertjes buiten Vlaanderen)

Dat verklaart waarom jouw lijst met bezochten concerten nog groter is dan die van mezelf Welk webzine schrijf je precies voor?

avatar van c-moon
geplaatst:
Gretz schreef:
(quote)

Dat verklaart waarom jouw lijst met bezochten concerten nog groter is dan die van mezelf Welk webzine schrijf je precies voor?


Ik schrijf voor Luminous Dash: Luminous Dash BE – Music is in our dna - luminousdash.be
(onze oude website: luminousdash.com, daar staan ook nog wel schrijfsels van mij, maar nog niet alles is overgezet)

Heb jaren een éigen blog gehad, die staat er nog hoor, misschien daar toch nog es wat mee doen, voor de schrijfsels die ik op Luminous Dash niet kwijt kan: The M@rkec Files - markec.blogspot.com

Ook heel even (nu ja, toch een jaar denk ik) voor Peek-a-boo (http://www.peek-a-boo-magazine.be/) geschreven...

avatar van aERodynamIC
geplaatst:
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*

avatar van aERodynamIC
geplaatst:
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*

avatar van pjh1967
geplaatst:
10/01/19: LAKSHMI, Junushoff/Wageningen
12/01/19: The Mighty Breaks, Merleyn/Nijmegen
12/01/19: Canshaker Pi, Merleyn/Nijmegen
08/02/19: Cocaine Piss, Doornroosje/Nijmegen
08/02/19: Shellac, Doornroosje/Nijmegen
20/02/19: Astronaut, bblthk/Wageningen
20/02/19: Kinsmit, bblthk/Wageningen
28/02/19: Loui Lind, LuxorLive/Arnhem
28/02/19: Pip Blom, LuxorLive/Arnhem
10/04/19: Oozing Wound, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: La Muerte, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Dead Loyalty, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Herder, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Powernap, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Mantar, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Rotten Foxes, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: The Spades, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Crows, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Cosmic Psychos, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Orange Goblin, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: The Queers, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Frank Carter and the Rattlesnakes, Faster and Louder/Eindhoven
28/04/19: The Delines, Junushoff/Wageningen

avatar van Renoir
geplaatst:
05-01 Douglas Firs (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
05-01 Tim Knol (Paradiso, Amsterdam) 4*
05-01 Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
14-02 The Paper Kites (Paradiso, Amsterdam) 4*
22-02 The Gloaming (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

24-02 Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Sofie Winterson (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Moss (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
24-02 Maurits Westerik (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Awkward I (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Bertolf (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Johan (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam) 3,5*
01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam) 4*
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam) 4*

21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam) 3,5*
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-03 Iris Penning (Concerto, Amsterdam) 3,5*
25-03 Fridolijn (Paradiso, Amsterdam) 3*
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-03 Jessica Pratt (Paradiso Noord, Amsterdam) 2,5*
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam) 5*
03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam) 4*
06-04 Eton Crop (Cinetol, Amsterdam) 4*
06-04 The Mekons (Cinetol, Amsterdam) 4,5*

08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
12-04 Nicole Atkins (Roots of Heaven) 4*
12-04 Eerie Wanda (Roots of Heaven) 2*
12-04 Dan Stuart (Roots of Heaven) 3,5*
12-04 Matthew Logan Vasquez (Roots of Heaven) 4,5*
13-04 Paulusma (Plato, Utrecht) 3,5*
13-04 Mercy John (Broese, Utrecht) 3,5*
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag) 3,5*
19-04 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus (MotelMozaïque, Rotterdam) 4*

19-04 Nilüfer Yanya (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
19-04 Cherry Glazerr (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 Anna St. Louis (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 J.S. Ondara (Motel Mozaïque, Rotterdam) 4,5*
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam) 4,5*
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag) 4,5*

avatar van pjh1967
geplaatst:
10/01/19: LAKSHMI, Junushoff/Wageningen
12/01/19: The Mighty Breaks, Merleyn/Nijmegen
12/01/19: Canshaker Pi, Merleyn/Nijmegen
08/02/19: Cocaine Piss, Doornroosje/Nijmegen
08/02/19: Shellac, Doornroosje/Nijmegen
20/02/19: Astronaut, bblthk/Wageningen
20/02/19: Kinsmit, bblthk/Wageningen
28/02/19: Loui Lind, LuxorLive/Arnhem
28/02/19: Pip Blom, LuxorLive/Arnhem
10/04/19: Oozing Wound, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: La Muerte, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Dead Loyalty, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Herder, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Powernap, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Mantar, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Rotten Foxes, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: The Spades, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Crows, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Cosmic Psychos, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Orange Goblin, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: The Queers, Faster and Louder/Eindhoven
10/04/19: Frank Carter and the Rattlesnakes, Faster and Louder/Eindhoven
28/04/19: The Delines, Junushoff/Wageningen
30/04/19: Babeheaven, Merleyn/Nijmegen
30/04/19: Nilüfer Yanya, Merleyn/Nijmegen

avatar van Sunderland
geplaatst:
2001 Lewsberg, Eerie Wanda, Yin Yin, The Ills, Perro, Amy Root (Afterslag, Gigant)
2301 Anna Calvi (Melkweg)
2601 The Dandy Warhols, Juniore (Paradiso)
0402 The Limiñanas (Doornroosje)
0602 The Limiñanas (Tolhuistuin)
2502 Madrugada (De Roma, Antwerpen)
0603 Cari Cari (Paradiso)
1804 Cherry Glazerr (Bitterzoet)
2904 Weyes Blood (Tolhuistuin)
0505 Johan (Bevrijdingsfestival Westerpark Amsterdam)

avatar van aERodynamIC
geplaatst:
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*

avatar van jordidj1
geplaatst:
Vond je het zo goed aERodynamIC? Bedoel, ik heb de helft van de toegift moeten missen door Eefje-praktijken, maar ik vond het niet altijd even vlekkeloos.

avatar van aERodynamIC
geplaatst:
jordidj1 schreef:
Vond je het zo goed aERodynamIC? Bedoel, ik heb de helft van de toegift moeten missen door Eefje-praktijken, maar ik vond het niet altijd even vlekkeloos.

Het begin vond ik nog even inkomen, daarna niet meer.

geplaatst:
26-4 The Antlers, De Duif, Amsterdam 8,5
11-5 De Dag Dat Ik Robert Long Ontmoette, De Vest, Alkmaar 8
20-5 Reb Fountain, Tolhuistuin, Amsterdam 8
20-5 Finn Andrews, Tolhuistuin, Amsterdam 9,5
21-5 My Disco, Patronaat, Haarlem 4,5
21-5 Big Brave, Patronaat, Haarlem 7,5

avatar van Renoir
geplaatst:
05-01 Douglas Firs (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
05-01 Tim Knol (Paradiso, Amsterdam) 4*
05-01 Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
14-02 The Paper Kites (Paradiso, Amsterdam) 4*
22-02 The Gloaming (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

24-02 Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Sofie Winterson (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Moss (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
24-02 Maurits Westerik (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Awkward I (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Bertolf (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Johan (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam) 3,5*
01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam) 4*
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam) 4*

21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam) 3,5*
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-03 Iris Penning (Concerto, Amsterdam) 3,5*
25-03 Fridolijn (Paradiso, Amsterdam) 3*
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-03 Jessica Pratt (Paradiso Noord, Amsterdam) 2,5*
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam) 5*
03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam) 4*
06-04 Eton Crop (Cinetol, Amsterdam) 4*
06-04 The Mekons (Cinetol, Amsterdam) 4,5*

08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
12-04 Nicole Atkins (Roots of Heaven) 4*
12-04 Eerie Wanda (Roots of Heaven) 2*
12-04 Dan Stuart (Roots of Heaven) 3,5*
12-04 Matthew Logan Vasquez (Roots of Heaven) 4,5*
13-04 Paulusma (Plato, Utrecht) 3,5*
13-04 Mercy John (Broese, Utrecht) 3,5*
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag) 3,5*
19-04 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus (MotelMozaïque, Rotterdam) 4*

19-04 Nilüfer Yanya (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
19-04 Cherry Glazerr (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 Anna St. Louis (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 J.S. Ondara (Motel Mozaïque, Rotterdam) 4,5*
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam) 4,5*
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag) 4,5*
02-05 Ricky de Sire (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Jerry Hormone Ego Trip (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Clean Pete (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*

02-05 Thijs Boontjes (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Lucky Fonz III (Indie Moerstaal, Paradiso) 3,5*
02-05 De Likt (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
07-05 The Calicos (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
09-05 The Delines (Paradiso Noord, Amsterdam) 5*
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
12-05 Michaela Anne (Paradiso, Amsterdam) 3*
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
16-05 Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*

16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-05 Erika Wennerstrom (Zonnehuis, Amsterdam) 3,5*
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam) 4,5*
20-05 Reb Fountain (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer) 5*
31-05 Broeder Dieleman (Best Kept Secret) 3,5*
31-05 Julien Baker (Best Kept Secret) 4*
31-05 Faye Webster (Best Kept Secret) 3*
31-05 John Grant (Best Kept Secret) 4*

31-05 Primal Scream (Best Kept Secret) 3*
31-05 Stereolab (Best Kept Secret) 4,5*
31-05 Spiritualized (Best Kept Secret) 3*
31-05 Charlotte Gainsbourg (Best Kept Secret) 3*
31-05 Bon Iver (Best Kept Secret) 2,5*
01-06 The Beths (Best Kept Secret) 4*
01-06 Sports Team (Best Kept Secret) 4*
01-06 Wallows (Best Kept Secret) (-)
01-06 Lucy Dacus (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Phosphorescent (Best Kept Secret) 4,5*

01-06 Aldous Harding (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Guided By Voices (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Ex Hex (Best Kept Secret) 4*
01-06 Cigarettes After Sex (Best Kept Secret) (-)
01-06 Ron Gallo (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Kraftwerk (Best Kept Secret) (-)
02-06 Lewsberg (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Big Thief (Best Kept Secret) 4*
02-06 Stephen Malkmus & The Jicks (Best Kept Secret) 4*
02-06 Liz Phair (Best Kept Secret) 3,5*

02-06 Kurt VIle & The Violators (Best Kept Secret) 4*
02-06 The Raconteurs (Best Kept Secret) 5*
02-06 Carly Rae Jepsen (Best Kept Secret) (-)
02-06 Interpol (Best Kept Secret) 4*

avatar van SjoerdCrins
geplaatst:
11/04 IDLES (Doornroosje Nijmegen) 8.5
18/04 The Pale White (Doornroosje Nijmegen) 5.5
18/04 Sam Fender (Doornroosje Nijmegen) 7.0

31/05 broeder Dieleman (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 6.5
31/05 Julien Baker (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 6.5
31/05 Blossoms (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 4.0
31/05 John Grant (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 7.5
31/05 Primal Scream (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 5.5
31/05 Stereolab (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 7.0
31/05 Spiritualized (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 8.0
31/05 Charlotte Gainsbourg (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 7.0
31/05 Bon Iver (Best Kept Secret Hilvarenbeek) 10.0

avatar van aERodynamIC
geplaatst:
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*

geplaatst:
26-4 The Antlers, De Duif, Amsterdam 8,5
11-5 De Dag Dat Ik Robert Long Ontmoette, De Vest, Alkmaar 8
20-5 Reb Fountain, Tolhuistuin, Amsterdam 8
20-5 Finn Andrews, Tolhuistuin, Amsterdam 9,5
21-5 My Disco, Patronaat, Haarlem 4,5
21-5 Big Brave, Patronaat, Haarlem 7
11-6 The Smashing Pumpkins 8,5

avatar van LittleBox
geplaatst:
1 feb Massive Attack - Tivoli
6 feb Erwin Nyhoff (tribute Born in the USA) - Goudse Schouwburg
12-2 Bob Moses, Paradiso
22-3 Scram C Baby - So What! Gouda
27-5 Nick Cave - Tivoli
9-6 Eddie Vedder - AFAS Live

avatar van Venceremos
geplaatst:
17-03 Joe Jackson, De Oosterpoort 4,25*
20-05 Tim Knol & awkward i, Vera 3,75*
24-05 Finn Andrews, Vera 4*
09-06 Michael Kiwanuka, De Oosterpoort 3,5*
15-06 Wilco, Paradiso 5*

avatar van Brunniepoo
geplaatst:
06-01-2019 Laurie Carpenter, Tom van der Zaal, e.a. 3,25*
10-01-2019 Simio Jazz Trio 3,5*
10-01-2019 Michael Varekamp 4,25*
12-01-2019 Kayak 4,25*
13-01-2019 Alma Quartet 4,5*
17-01-2019 Stargaze 5*
21-01-2019 Jessica de Boer + band 3,75*
26-01-2019 De Raad van Toezicht 4,25*
27-01-2019 Vicki Swan & Jonny Dyer 4,25*
28-01-2019 Patti Smith 5*
09-02-2019 CCC inc 4,25*
12-02-2019 Anneke van Giersbergen 3,75*
17-02-2019 Tears for Fears 4*
22-02-2019 The Gloaming 4,5*
15-03-2019 Haken 4,25*
16-03-2019 System 7 / Mirror System 3,5*
17-03-2019 Arosa Trio 4,25*
17-03-2019 Chrisje Catlender 3,5*
23-03-2019 Mammal Hands 3,75*
24-03-2019 Ping-En Hung Group 4,25*
31-03-2019 Wontae Lee Trio 4*
07-04-2019 Jurriaan de Kok Quartet 4*
07-04-2019 RPWL 4*
08-04-2019 Supersister 4*
13-04-2019 Arena 3,5*
14-04-2019 Luiz 3,25*
17-04-2019 Bill Laurance 4*
19-04-2019 Habitants 4,25*
28-04-2019 Enrico Le Noci Quartet 4*
03-05-2019 Focus 4,25*
05-05-2019 Miguel Sucasas Kwartet 4*
11-05-2019 Ernst Jansz 4,25*
12-05-2019 Jazz Steps 3,75*
14-05-2019 Stargaze 4,75*
18-05-2019 Michael Varekamp 5*
19-05-2019 René Laur 4*
19-05-2019 Cock Robin 3,75*
26-05-2019 Opmaat Delft Chamber Music Festival 3,75*
26-05-2019 Jazzexplosion 3,25*
05-06-2019 Jaco Pastorius & Weather Report Tribute 3,5*
16-06-2019 BN-Project 4*
21-06-2019 Flower Kings 4,75*
26-06-2019 Robyn 4,75*
29-09-2019 2000 Motels 4*

avatar van c-moon
geplaatst:
*update*

anuari:
09.01 - Spinvis - Bibliotheek, Mechelen
11.01 - The Scabs - De Roma, Borgerhout
12.01 - The Scabs - De Roma, Borgerhout
24.01 - The Dandy Warhols - De Roma, Borgerhout (o.v.)
28.01 - Monster Magnet - De Casino, Sint-Niklaas
30.01 - Yevgueni - Stadsschouwburg, Mechelen
31.01 - The Scabs - Het Depot, Leuven

Februari:
04.02 - Razorlight - AB, Brussel (o.v.)
07.02 - Few Bits - Stadsschouwburg, Mechelen
09.02 - Marcel de Groot - Schouwburg Kunstmin, Dordrecht (NL)
16.02 - Anneke van Giersbergen - Energiehuis, Dordrecht (NL)
18.02 - Steven Wilson - Koninklijk Circus, Brussel
22.02 - Blue Oyster Cult - Eventim Apollo, London (UK)
24.02 - Joanne Shaw Taylor - De Roma, Borgerhout
26.02 - Madrugada - De Roma, Borgerhout (o.v.)
28.02 - Jools Holland & Guests (o.a. Marc Almond) - Stadsschouwburg, Mechelen

Maart:
03.03 - The Mavericks - De Roma, Borgerhout
08.03 - Doro - Het Wilde Westen, Kortrijk
12.03 - Bob Mould - Het Depot, Leuven
18.03 - KT Tunstall - The Brighton Dome, Brighton (UK)
23.03 - Eric Vloeimans - Philharmonie, Haarlem (NL)
29.03 - KT Tunstall - Het Depot, Leuven

April:
01.04 - Mike and The Mechanics - Royal Albert Hall, London (UK)
04.04 - Thunder - De Bosuil, Weert (NL)
12.04 - H A S T - Jazzzolder, Mechelen
14.04 - Oumou Sangaré - De Roma, Borgerhout
16.04 - Paul Young - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
18.04 - King King + What the FRNK - Poppodium Grenswerk, Venlo (NL)
22.04 - Steve Hackett - Kursaal Oostende, Oostende
23.04 - Esinam - Botanique, Brussel
28.04 - The Dubhlinn Gardens - Minderbroederskerk, Mechelen
30.04 - The Hollies - Kursaal Oostende, Oostende

02.05 - How Town + Mos Ensemble - Kunstencentrum Mona, Mechelen
06.05 - Zefiro Torna - Manufactuur Tapijten De Wit, Mechelen
08.05 - IKI - Kunstencentrum Nona, Mechelen
10.05 - Matthias van den Brande Quartet - Jazzzolder Mechelen, Mechelen
11.05 - Ana Popovic + Ben Poole - Borderline, London (UK)
23.05 - Elton John - Sportpaleis, Antwerpen
30.05 - Stereolab - Botanique, Brussel

04.06 - Joan as Policewoman - De Roma, Antwerpen
07.06 - Little Steven & the Disiciples of Soul - AB, Brussel
14.06 - Mauro Pawlowski - Café Equator, Mechelen
15.06 - Blackberry Smoke + Birds that Change Colour - De Roma, Antwerpen
20.06 - Bex Cattherine Chazarenc Trio - De Roma, Antwerpen
25.06 - Laura vanden Heede & Aka Marakus (eindexamen) - Grounds, Delfshaven (NL)
28.06 - Sargam - Jazzzolder Mechelen, Mechelen

avatar van Renoir
geplaatst:
Concerten 2019

05-01 Douglas Firs (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
05-01 Tim Knol (Paradiso, Amsterdam) 4*
05-01 Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
14-02 The Paper Kites (Paradiso, Amsterdam) 4*
22-02 The Gloaming (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
24-02 Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Sofie Winterson (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Moss (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
24-02 Maurits Westerik (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Awkward I (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Bertolf (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Johan (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam) 3,5*

01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam) 4*
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam) 4*
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam) 3,5*
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-03 Iris Penning (Concerto, Amsterdam) 3,5*
25-03 Fridolijn (Paradiso, Amsterdam) 3*
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-03 Jessica Pratt (Paradiso Noord, Amsterdam) 2,5*
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam) 5*

03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam) 4*
06-04 Eton Crop (Cinetol, Amsterdam) 4*
06-04 The Mekons (Cinetol, Amsterdam) 4,5*
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
12-04 Nicole Atkins (Roots of Heaven) 4*
12-04 Eerie Wanda (Roots of Heaven) 2*
12-04 Dan Stuart (Roots of Heaven) 3,5*
12-04 Matthew Logan Vasquez (Roots of Heaven) 4,5*
13-04 Paulusma (Plato, Utrecht) 3,5*
13-04 Mercy John (Broese, Utrecht) 3,5*
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag) 3,5*
19-04 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus (MotelMozaïque, Rotterdam) 4*
19-04 Nilüfer Yanya (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
19-04 Cherry Glazerr (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 Anna St. Louis (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 J.S. Ondara (Motel Mozaïque, Rotterdam) 4,5*
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam) 4,5*
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag) 4,5*

02-05 Ricky de Sire (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Jerry Hormone Ego Trip (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Clean Pete (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Thijs Boontjes (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Lucky Fonz III (Indie Moerstaal, Paradiso) 3,5*
02-05 De Likt (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
07-05 The Calicos (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
09-05 The Delines (Paradiso Noord, Amsterdam) 5*
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
12-05 Michaela Anne (Paradiso, Amsterdam) 3*
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
16-05 Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-05 Erika Wennerstrom (Zonnehuis, Amsterdam) 3,5*
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam) 4,5*
20-05 Reb Fountain (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer) 5*
31-05 Broeder Dieleman (Best Kept Secret) 3,5*
31-05 Julien Baker (Best Kept Secret) 4*
31-05 Faye Webster (Best Kept Secret) 3*
31-05 John Grant (Best Kept Secret) 4*
31-05 Primal Scream (Best Kept Secret) 3*
31-05 Stereolab (Best Kept Secret) 4,5*
31-05 Spiritualized (Best Kept Secret) 3*
31-05 Charlotte Gainsbourg (Best Kept Secret) 3*
31-05 Bon Iver (Best Kept Secret) 2,5*

01-06 The Beths (Best Kept Secret) 4*
01-06 Sports Team (Best Kept Secret) 4*
01-06 Wallows (Best Kept Secret) (-)
01-06 Lucy Dacus (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Phosphorescent (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Aldous Harding (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Guided By Voices (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Ex Hex (Best Kept Secret) 4*
01-06 Cigarettes After Sex (Best Kept Secret) (-)
01-06 Ron Gallo (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Kraftwerk (Best Kept Secret) (-)
02-06 Lewsberg (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Big Thief (Best Kept Secret) 4*
02-06 Stephen Malkmus & The Jicks (Best Kept Secret) 4*
02-06 Liz Phair (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Kurt VIle & The Violators (Best Kept Secret) 4*
02-06 The Raconteurs (Best Kept Secret) 5*
02-06 Carly Rae Jepsen (Best Kept Secret) (-)
02-06 Interpol (Best Kept Secret) 4*
03-06 Eleanor Friedberger (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
03-06 Cass McCombs (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
15-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
16-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
17-06 Sam Cohen (Paradiso, Amsterdam) 3*
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Madison Cunningham (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-06 Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen) 3,5*
20-06 Phil Collins (Goffertpark, Nijmegen) 3*
23-06 Terry Klein (Floralia Park, Oosterhout) 4*
28-06 Fatal Flowers (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
29-06 Navarone (Parkpop Saturday Night) 3*
29-06 Nile Rodgers & Chic (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 My Baby (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 Tears for Fears (Parkpop Saturday Night) 4*

avatar van aERodynamIC
geplaatst:
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam 4,75*

avatar van sq
sq
03-01 Steiger + Son Swagga, Bimhuis Amsterdam
04-01 Erika Stucky, Bimhuis Amsterdam

26-01 Footprints Festival Tivre Utrecht:
Altin Gün, Ezra Collective, Afriquoi, Khruangbin, Jungle By Night, Sun Mi Hong Quintet

04-02 Pekka Kuusisto, Nadia Sirota en Markus Hohti, Concertgebouw Amsterdam
14-02 Oi Va Voi, Tivoli Vredenburg (Pandora) Utrecht
14-03 Le Mystère des Voix Bulgares ft. Lisa Gerrard + Pitou, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
15-03 Rein de Graaf Trio & Alto Madness, Bimhuis Amsterdam
22-03 Allison Miller's Boom-tic-boom, Bimhuis Amsterdam

06-04 Transition festival TiVre Utrecht:
Kit Downes, Utrecht Jazz Archipel, Enrico Rava Sextet, Sanne Rambags Trio & Sun Mi Hong Quintet,
Mathias Eick Quintet, Shai Maestro

07-04 Terry Riley & Gyan Riley, Bimhuis Amsterdam
08-04 Beirut + Helado Negro, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
01-05 Paolo Fresu & Rembrandt Frerichs Trio, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
11-05 Sanne Rambags Trio, Sun Mi Hong Quintet, Bimhuis Amsterdam
21-05 Giorgio Moroder, Paradiso Amsterdam
23-05 Barbara Hannigan & LUDWIG: Stravinsky’s The Rake’s Progress, Concertgebouw Amsterdam
28-05 Janine Jansen & Antonio Pappano: Szymanowski en Dvorák, Concertgebouw Amsterdam

31-05 Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach", TiVre Utrecht
15-06 A-wa, Melkweg Amsterdam

Roskilde Festival Roskilde DK
01-07 Selma Judith, Kogekunst, Josiah Konder, Discoshaman, M. Rexen
02-07 Linn Koch-Emmery, Alkymist, Mall Girl, Baby In Vain & Corpus
03-07 Tears for Fears, Bob Dylan, Sheck Wes, Hatari, Cardi B.
04-07 Vinicio Capossela, Aurora, Jorge Ben Jor, Neneh Cherry,
Robert Plant and the Sensational Space Shifters, Travis Scott, Amyl and the Sniffers
05-07 Isabel Lewis, Descartes A Kant, Inna De Yard, Aldous Harding, Spiritualized, Tomoko Sauvage, Nicola Cruz, Vampire Weekend, Garifuna Collective, Wu-Tang Clan
06-07 Khruangbin, Catfish and the Bottlemen, Liraz, Lizzo, The Cure

10-07 Cat Power, Paradiso Amsterdam

Gast
geplaatst: vandaag om 18:51 uur

geplaatst: vandaag om 18:51 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.