menu

Muziek / MusicMeter Live! / Wat heb je dit jaar (2019) live gezien?

zoeken in:
avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam 4,75*
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam 4,5*

avatar van Renoir
Concerten 2019
05-01 Douglas Firs (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
05-01 Tim Knol (Paradiso, Amsterdam) 4*
05-01 Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
14-02 The Paper Kites (Paradiso, Amsterdam) 4*
22-02 The Gloaming (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
24-02 Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Sofie Winterson (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Moss (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
24-02 Maurits Westerik (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Awkward I (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Bertolf (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Johan (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam) 3,5*

01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam) 4*
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam) 4*
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam) 3,5*
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-03 Iris Penning (Concerto, Amsterdam) 3,5*
25-03 Fridolijn (Paradiso, Amsterdam) 3*
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-03 Jessica Pratt (Paradiso Noord, Amsterdam) 2,5*
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam) 5*

03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam) 4*
06-04 Eton Crop (Cinetol, Amsterdam) 4*
06-04 The Mekons (Cinetol, Amsterdam) 4,5*
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
12-04 Nicole Atkins (Roots of Heaven) 4*
12-04 Eerie Wanda (Roots of Heaven) 2*
12-04 Dan Stuart (Roots of Heaven) 3,5*
12-04 Matthew Logan Vasquez (Roots of Heaven) 4,5*
13-04 Paulusma (Plato, Utrecht) 3,5*
13-04 Mercy John (Broese, Utrecht) 3,5*
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag) 3,5*
19-04 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus (MotelMozaïque, Rotterdam) 4*
19-04 Nilüfer Yanya (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
19-04 Cherry Glazerr (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 Anna St. Louis (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 J.S. Ondara (Motel Mozaïque, Rotterdam) 4,5*
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam) 4,5*
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag) 4,5*

02-05 Ricky de Sire (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Jerry Hormone Ego Trip (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Clean Pete (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Thijs Boontjes (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Lucky Fonz III (Indie Moerstaal, Paradiso) 3,5*
02-05 De Likt (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
07-05 The Calicos (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
09-05 The Delines (Paradiso Noord, Amsterdam) 5*
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
12-05 Michaela Anne (Paradiso, Amsterdam) 3*
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
16-05 Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-05 Erika Wennerstrom (Zonnehuis, Amsterdam) 3,5*
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam) 4,5*
20-05 Reb Fountain (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer) 5*
31-05 Broeder Dieleman (Best Kept Secret) 3,5*
31-05 Julien Baker (Best Kept Secret) 4*
31-05 Faye Webster (Best Kept Secret) 3*
31-05 John Grant (Best Kept Secret) 4*
31-05 Primal Scream (Best Kept Secret) 3*
31-05 Stereolab (Best Kept Secret) 4,5*
31-05 Spiritualized (Best Kept Secret) 3*
31-05 Charlotte Gainsbourg (Best Kept Secret) 3*
31-05 Bon Iver (Best Kept Secret) 2,5*

01-06 The Beths (Best Kept Secret) 4*
01-06 Sports Team (Best Kept Secret) 4*
01-06 Wallows (Best Kept Secret) (-)
01-06 Lucy Dacus (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Phosphorescent (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Aldous HaVoices (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Ex Hex (Best Kept Secret) 4*
01-06 Cigarettes After Sex (Best Kept Secret) (-)
01-06 Ron Gallo (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Kraftwerk (Best Kept Secret) (-)
02-06 Lewsberg (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Big Thief (Best Kept Secret) 4*
02-06 Stephen Malkmus & The Jicks (Best Kept Secret) 4*
02-06 Liz Phair (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Kurt VIle & The Violators (Best Kept Secret) 4*
02-06 The Raconteurs (Best Kept Secret) 5*
02-06 Carly Rae Jepsen (Best Kept Secret) (-)
02-06 Interpol (Best Kept Secret) 4*
03-06 Eleanor Friedberger (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
03-06 Cass McCombs (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
15-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
16-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
17-06 Sam Cohen (Paradiso, Amsterdam) 3*
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Madison Cunningham (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-06 Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen) 3,5*
20-06 Phil Collins (Goffertpark, Nijmegen) 3*
23-06 Terry Klein (Floralia Park, Oosterhout) 4*
28-06 Fatal Flowers (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
29-06 Navarone (Parkpop Saturday Night) 3*
29-06 Nile Rodgers & Chic (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 My Baby (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 Tears for Fears (Parkpop Saturday Night) 4*

10-07 Boy Azooga (Ziggo Dome, Amsterdam) 3*
10-07 Neil Young + Promise of the Real (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
19-07 Emil Landman (Paradiso, Amsterdam) 3*
19-07 Josh Ritter (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-07 Gruppo Sportivo (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*

18-08 Van Huys Uit (Concerto, Amsterdam) 3*
24-08 Erikkson Delcroix (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Dylan LeBlanc (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Robert Ellis (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Ruston Kelly (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Duff McKagan (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Israel Nash (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 The Waterboys (Once In A Blue Moon) 5*
24-08 EELS (Once In A Blue Moon) 4,5*
24-08 Courtney Barnett (Once In A Blue Moon) 3,5*
28-08 Yola (Paradiso, Amsterdam) 4*

avatar van ohmusica
bruis 2019
31/8
evil empire orchestra (b) xxx+
annabel allum (uk) xxx+
daniel norgren (s) xxxx+
habitants (nl) xxx++
villagers (irl) xxxx
1/9
dead man ray (b) xxx
spinvis (nl) xxxxx

avatar van Edgar18
02-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4*
27-02: Adam Beattie, Green Note, London 3,75*
27-02: Sarah Jane Scouten, Green Note, London 3,5*
21-03: Deva Mahal, LantarenVenster, Rotterdam 4*
01-05: The Delines, Kantine Walhalla, Rotterdam 3,5*
10-06: Flamin' Groovies, Paard, Den Haag 2,5*
21-06: Tim Knol & Blue Grass Boogiemen, Bluegrass Festival, Rotterdam 3,75*
22-06: The Po 'Ramblin' Boys, Bluegrass Festival, Rotterdam 4,0*
22-06: The Hackensaw Boys, Bluegrass Festival, Rotterdam 4,0*
30-06: All Them Witches, Metropolis Festival, Rotterdam 3,25*
30-06: Donny Benét, Metropolis Festival, Rotterdam 3,5*
30-06: The Slow Readers Club, Metropolis Festival, Rotterdam 3,75*
13-07: Gary Bartz, Ravi Coltrane & Charles Tolliver, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 4,25*
13-07: Zaz, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 3,25*
13-07: Shake Stew, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 3,5*
13-07: Joris Teepe - Spirit of Rashied Ali, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 4,0*
13-07: Robert Glasper Trio, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 5,0*
13-07: Mokoomba, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 3,5*
13-07: Toto, North Sea Jazz Festival, Rotterdam 4,25*
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam 4,25*
06-09: Sports Team, Rotown, Rotterdam 4,75*

avatar van Sunderland
2001 Lewsberg, Eerie Wanda, Yin Yin, The Ills, Perro, Amy Root (Afterslag, Gigant)
2301 Anna Calvi (Melkweg)
2601 The Dandy Warhols, Juniore (Paradiso)
0402 The Limiñanas (Doornroosje)
0602 The Limiñanas (Tolhuistuin)
2502 Madrugada (De Roma, Antwerpen)
0603 Cari Cari (Paradiso)
1804 Cherry Glazerr (Bitterzoet)
2904 Weyes Blood (Tolhuistuin)
0505 Johan (Bevrijdingsfestival Westerpark Amsterdam)
1705 dEUS (Tivoli/Vredenburg)
2408 Courtney Barnett, Eels, The Waterboys, Stef Kamil Carlens, Israel Nash, Duff McKagan feat. Shooter Jennings, Gregory Alan Isakov (Once in a Blue Moon festival, Amsterdamse Bos)
2908 Haelos (Tivoli/Vredenburg)
1509 Mattiel (Bitterzoet)

Bij Anathema - The Optimist (2017):

Live aan het werk gezien in de Boerderij afgelopen juli. De opening was top. Een nummer van de 'oude' Anathema. Zonder de zangeres. De nummers zonder haar inbreng vond ik die avond het beste. Mij mening werd gesterkt dat het na A Natural Diasaster over en sluiten was met de gave doom metal band ANATHEMA

avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam 4,75*
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam 4,5*
25-09: Ivo Dimchev, Theater Rotterdam, Rotterdam 4,5*

avatar van Mssr Renard
- Mehmet Polat
- Gov't Mule
- Blackberry Smoke

En over twee weken:
- Supersister

26-4 The Antlers, De Duif, Amsterdam 8,5
11-5 De Dag Dat Ik Robert Long Ontmoette, De Vest, Alkmaar 8
20-5 Reb Fountain, Tolhuistuin, Amsterdam 8
20-5 Finn Andrews, Tolhuistuin, Amsterdam 9,5
21-5 My Disco, Patronaat, Haarlem 4,5
21-5 Big Brave, Patronaat, Haarlem 7,0
11-6 Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 8,0
10-07 Neil Young, Ziggo Dome, Amsterdam 8,5
11-9 Ariana Grande, Ziggo Dome, Amsterdam 3,0

avatar van Sunderland
2001 Lewsberg, Eerie Wanda, Yin Yin, The Ills, Perro, Amy Root (Afterslag, Gigant)
2301 Anna Calvi (Melkweg)
2601 The Dandy Warhols, Juniore (Paradiso)
0402 The Limiñanas (Doornroosje)
0602 The Limiñanas (Tolhuistuin)
2502 Madrugada (De Roma, Antwerpen)
0603 Cari Cari (Paradiso)
1804 Cherry Glazerr (Bitterzoet)
2904 Weyes Blood (Tolhuistuin)
0505 Johan (Bevrijdingsfestival Westerpark Amsterdam)
1705 dEUS (Tivoli/Vredenburg)
2408 Courtney Barnett, Eels, The Waterboys, Stef Kamil Carlens, Israel Nash, Duff McKagan feat. Shooter Jennings, Gregory Alan Isakov (Once in a Blue Moon festival, Amsterdamse Bos)
2908 Haelos (Tivoli/Vredenburg)
1509 Mattiel (Bitterzoet)
2409 Alain Johannes (Luxor Live!)
2609 Archive (Tivoli/Vredenburg)
0110 We Were Promised Jetpacks (Melkweg)

avatar van Renoir
05-01 Douglas Firs (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
05-01 Tim Knol (Paradiso, Amsterdam) 4*
05-01 Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
14-02 The Paper Kites (Paradiso, Amsterdam) 4*
22-02 The Gloaming (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
24-02 Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Sofie Winterson (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Moss (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
24-02 Maurits Westerik (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Awkward I (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Bertolf (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Johan (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam) 3,5*

01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam) 4*
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam) 4*
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam) 3,5*
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-03 Iris Penning (Concerto, Amsterdam) 3,5*
25-03 Fridolijn (Paradiso, Amsterdam) 3*
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-03 Jessica Pratt (Paradiso Noord, Amsterdam) 2,5*
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam) 5*

03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam) 4*
06-04 Eton Crop (Cinetol, Amsterdam) 4*
06-04 The Mekons (Cinetol, Amsterdam) 4,5*
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
12-04 Nicole Atkins (Roots of Heaven) 4*
12-04 Eerie Wanda (Roots of Heaven) 2*
12-04 Dan Stuart (Roots of Heaven) 3,5*
12-04 Matthew Logan Vasquez (Roots of Heaven) 4,5*
13-04 Paulusma (Plato, Utrecht) 3,5*
13-04 Mercy John (Broese, Utrecht) 3,5*
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag) 3,5*
19-04 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus (MotelMozaïque, Rotterdam) 4*
19-04 Nilüfer Yanya (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
19-04 Cherry Glazerr (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 Anna St. Louis (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 J.S. Ondara (Motel Mozaïque, Rotterdam) 4,5*
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam) 4,5*
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag) 4,5*

02-05 Ricky de Sire (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Jerry Hormone Ego Trip (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Clean Pete (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Thijs Boontjes (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Lucky Fonz III (Indie Moerstaal, Paradiso) 3,5*
02-05 De Likt (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
07-05 The Calicos (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
09-05 The Delines (Paradiso Noord, Amsterdam) 5*
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
12-05 Michaela Anne (Paradiso, Amsterdam) 3*
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
16-05 Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-05 Erika Wennerstrom (Zonnehuis, Amsterdam) 3,5*
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam) 4,5*
20-05 Reb Fountain (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer) 5*
31-05 Broeder Dieleman (Best Kept Secret) 3,5*
31-05 Julien Baker (Best Kept Secret) 4*
31-05 Faye Webster (Best Kept Secret) 3*
31-05 John Grant (Best Kept Secret) 4*
31-05 Primal Scream (Best Kept Secret) 3*
31-05 Stereolab (Best Kept Secret) 4,5*
31-05 Spiritualized (Best Kept Secret) 3*
31-05 Charlotte Gainsbourg (Best Kept Secret) 3*
31-05 Bon Iver (Best Kept Secret) 2,5*

01-06 The Beths (Best Kept Secret) 4*
01-06 Sports Team (Best Kept Secret) 4*
01-06 Wallows (Best Kept Secret) (-)
01-06 Lucy Dacus (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Phosphorescent (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Aldous Harding (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Guided By Voices (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Ex Hex (Best Kept Secret) 4*
01-06 Cigarettes After Sex (Best Kept Secret) (-)
01-06 Ron Gallo (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Kraftwerk (Best Kept Secret) (-)
02-06 Lewsberg (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Big Thief (Best Kept Secret) 4*
02-06 Stephen Malkmus & The Jicks (Best Kept Secret) 4*
02-06 Liz Phair (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Kurt VIle & The Violators (Best Kept Secret) 4*
02-06 The Raconteurs (Best Kept Secret) 5*
02-06 Carly Rae Jepsen (Best Kept Secret) (-)
02-06 Interpol (Best Kept Secret) 4*
03-06 Eleanor Friedberger (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
03-06 Cass McCombs (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
15-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
16-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
17-06 Sam Cohen (Paradiso, Amsterdam) 3*
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Madison Cunningham (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-06 Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen) 3,5*
20-06 Phil Collins (Goffertpark, Nijmegen) 3*
23-06 Terry Klein (Floralia Park, Oosterhout) 4*
28-06 Fatal Flowers (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
29-06 Navarone (Parkpop Saturday Night) 3*
29-06 Nile Rodgers & Chic (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 My Baby (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 Tears for Fears (Parkpop Saturday Night) 4*

10-07 Boy Azooga (Ziggo Dome, Amsterdam) 3*
10-07 Neil Young + Promise of the Real (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
19-07 Emil Landman (Paradiso, Amsterdam) 3*
19-07 Josh Ritter (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-07 Gruppo Sportivo (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*

18-08 Van Huys Uit (Concerto, Amsterdam) 3*
24-08 Erikkson Delcroix (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Dylan LeBlanc (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Robert Ellis (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Ruston Kelly (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Duff McKagan (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Israel Nash (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 The Waterboys (Once In A Blue Moon) 5*
24-08 EELS (Once In A Blue Moon) 4,5*
24-08 Courtney Barnett (Once In A Blue Moon) 3,5*
28-08 Yola (Paradiso, Amsterdam) 4*

01-09 The Slow Show (Concerto, Amsterdam) 3,5*
04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam) 2,5*
10-09 The Steel Woods (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
12-09 Garrett T. Capps (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
23-09 Ohmme (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam) 4*
26-09 Jade Jackson (Bitterzoet, Amsterdam) 4*
28-09 Moss (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam 4,75*
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam 4,5*
25-09: Ivo Dimchev, Theater Rotterdam, Rotterdam 4,5*
09-09: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht 5*
10-09: Marc Almond, Paard, Den Haag 5*
12-09: Marc Almond, 013, Tilburg 5*

avatar van Venceremos
17-03 Joe Jackson, De Oosterpoort 4,25*
20-05 Tim Knol & awkward i, Vera 3,75*
24-05 Finn Andrews, Vera 4*
09-06 Michael Kiwanuka, De Oosterpoort 3,5*
15-06 Wilco, Paradiso 5*
23-09 Wilco, TivoliVredenburg 4,25*
28-09 Jade Jackson, De Oosterpoort 3,5*
28-09 Garrett T. Capps, De Oosterpoort 4*
07-10 Bill Callahan, TivoliVredenburg 4*

avatar van Brunniepoo
06-01-2019 Laurie Carpenter, Tom van der Zaal, e.a. 3,25*
10-01-2019 Simio Jazz Trio 3,5*
10-01-2019 Michael Varekamp 4,25*
12-01-2019 Kayak 4,25*
13-01-2019 Alma Quartet 4,5*
17-01-2019 Stargaze 5*
21-01-2019 Jessica de Boer + band 3,75*
26-01-2019 De Raad van Toezicht 4,25*
27-01-2019 Vicki Swan & Jonny Dyer 4,25*
28-01-2019 Patti Smith 5*
09-02-2019 CCC inc 4,25*
12-02-2019 Anneke van Giersbergen 3,75*
17-02-2019 Tears for Fears 4*
22-02-2019 The Gloaming 4,5*
15-03-2019 Haken 4,25*
16-03-2019 System 7 / Mirror System 3,5*
17-03-2019 Arosa Trio 4,25*
17-03-2019 Chrisje Catlender 3,5*
23-03-2019 Mammal Hands 3,75*
24-03-2019 Ping-En Hung Group 4,25*
31-03-2019 Wontae Lee Trio 4*
07-04-2019 Jurriaan de Kok Quartet 4*
07-04-2019 RPWL 4*
08-04-2019 Supersister 4*
13-04-2019 Arena 3,5*
14-04-2019 Luiz 3,25*
17-04-2019 Bill Laurance 4*
19-04-2019 Habitants 4,25*
28-04-2019 Enrico Le Noci Quartet 4*
03-05-2019 Focus 4,25*
05-05-2019 Miguel Sucasas Kwartet 4*
11-05-2019 Ernst Jansz 4,25*
12-05-2019 Jazz Steps 3,75*
14-05-2019 Stargaze 4,75*
18-05-2019 Michael Varekamp 5*
19-05-2019 René Laur 4*
19-05-2019 Cock Robin 3,75*
26-05-2019 Opmaat Delft Chamber Music Festival 3,75*
26-05-2019 Jazzexplosion 3,25*
05-06-2019 Jaco Pastorius & Weather Report Tribute 3,5*
16-06-2019 BN-Project 4*
21-06-2019 Flower Kings 4,75*
26-06-2019 Robyn 4,75*
29-09-2019 2000 Motels 4*
05-07-2019 The Nordanians 4,25*
05-07-2019 Sarathy Korwar & Upaj Collective 5*
13-07-2019 Hans Lüdemann TransEuropeExpress 4,75*
18-07-2019 Moshulu 3,75*
19-07-2019 The Aligned 3,5*
19-07-2019 Indian Askin 3,75*
19-07-2019 The Arthurs 3*
19-07-2019 Zuco 103 3,75*
20-07-2019 Son Mieux 3,75*
22-07-2019 Anathema 4,5*
25-07-2019 Riverside 4,25*
04-08-2019 Trobar de Morte 3,25*
04-08-2019 Sunfire 3,5*
04-08-2019 Rastaban 4*
23-08-2019 Destructive Pinguins 3,5*
23-08-2019 Kruidkoek 4*
23-08-2019 Hans Dulfer 4*
24-08-2019 Enrico Le Noci Quartet 3,75*
24-08-2019 Untung 3,5*
24-08-2019 Wild Organ & Drums 3,5*
25-08-2019 Eline Mann 3,75*
06-09-2019 Anima Mundi 4,5*
07-09-2019 Test Propeller 4*
11-09-2018 Benjamin Herman 3,5*
12-09-2019 Michael Varekamp & Efraïm Trujillo 4,5*
13-09-2019 Ayreon 4*
18-09-2019 iamthemorning 4,5*
21-09-2019 The Dame 3,5*
21-09-2019 IT 3*
21-09-2019 Verbal Delirium 2,5*
21-09-2019 IO Earth 4,25*
21-09-2019 Gazpacho 4*
26-09-2019 Archive 4,5*
29-09-2019 The Decibels 3,5*
29-09-2019 Ari Hoenig 4,25*
03-10-2019 District 97 4*
05-10-2019 The Gathering 3,75*
10-10-2019 Rowwen Heze 4*
11-10-2019 Phronesis 4,25*
26-10-2019 Re:freshed Orchestra 3,5*
26-10-2019 Ayanna Witter-Johnson 3,75*
26-10-2019 Delvon Lamarr Organ Trio (ft. Benjamin Herman) 3*
26-10-2019 Doppler Trio 4*
26-10-2019 Sarathy Korwar 4,5*
27-10-2019 Hayley Griffiths Band 4,25*

avatar van Gretz
28/01: The Japanese House 4,5* + Pavlove 3,5* | Trix, Antwerpen
31/01: Iris Penning 3* | Le Temps Perdu, Boxtel
05/02: Death Cab for Cutie 4* + The Beths 3,75* | TivoliVredenburg, Utrecht
09/02: Donny Benét 4,5* | Het Bos, Antwerpen
13/02: Jade Bird 4,25* | Tolhuistuin, Amsterdam
21/02: LAKSHMI 5* | Hotel Theater Figi, Zeist
23/02: Pip Blom 3,75* | Ekko, Utrecht
24/02: Annelie 3,75* | TivoliVredenburg, Utrecht
24/02: Billie Eilish 4,75* | TivoliVredenburg, Utrecht
25/02: Mallrat 3* + Maggie Rogers 4,75* | Paradiso, Amsterdam
27/02: RY X 4,25* | Koninklijk Circus, Brussel
06/03: Modeselektor 3,5* + Catnapp 2,5* | Paradiso, Amsterdam
07/03: Florence + the Machine 3,75* + Young Fathers 3,5* | Sportpaleis, Antwerpen
11/03: Amanda Anne Platt & The Honeycutters 3,5* | Vestzaktheater Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
15/03: Spiritualized 4,5* | Paradiso, Amsterdam
16/03: Lagüna 3,25* | Trix, Antwerpen
22/03: Reaching North 3* + Future Riots 2,25* | ACU, Utrecht
23/03: Maribou State 3,5* | Catch, TivoliVredenburg, Utrecht
23/03: Weval 4*| Catch, TivoliVredenburg, Utrecht
23/03: Jon Hopkins 4,75* | Catch, TivoliVredenburg, Utrecht
24/03: Empress Of 4,25* + Banoffee 3,75* | Botanique, Brussel
29/03: Sharon Van Etten 4,75* | Paradiso, Amsterdam
30/03: Charlotte Lawrence 3,75* | Botanique, Brussel
03/04: ViVii 3,5* | Paradiso, Amsterdam
07/04: ionnalee 5* | Tolhuistuin, Amsterdam
08/04: Julia Jacklin 4,25* | Ancienne Belgique, Brussel
11/04: IDLES 4,5* | Doornroosje, Nijmegen
15/04: The Slow Show 3,25* + Lou Stone 2,75* | Trix, Antwerpen
16/04: The National 4,75* | L'Olympia Bruno Coquatrix, Parijs
18/04: The National 5* | Royal Festival Hall, Londen
20/04: Anna St. Louis 3*, The Homesick 3*, Georgia 4,5*, Fontaines D.C. 3,5*, Altin Gün 3,25*, Amyl and the Sniffers 4,5*| Motel Mozaïque, Rotterdam
25/04: The Antlers 4,75* | Het Depot, Leuven
26/04: The Antlers 5* | De Duif, Amsterdam
29/04: Weyes Blood 4,5* | Paradiso, Amsterdam
03/05: Rita Ora 3,5* | TivoliVredenburg, Utrecht
05/05: girl in red 4,75* + Claud 3,25* | Botanique, Brussel
07/05: Kate Tempest 4,25* | Bitterzoet, Amsterdam
08/05: Lucy Rose 4* + Samantha Crain 3,25* | Het Zonnehuis, Amsterdam
13/05: flor 3,25* | Q-Factory, Amsterdam
16/05: Men I Trust 3,75* | Ekko, Utrecht
19/05: Men I Trust 3,75* | Trix, Antwerpen
31/05 t/m 02/06: Best Kept Secret | Beekse Bergen, Hilvarenbeek
07/06: Lauran Hibberd 3,75* | Tolhuistuin, Amsterdam
07/06: Hatchie 4* | Paradiso, Amsterdam
13/06: Tomberlin 4,5* | Rotown, Rotterdam
19/06: Lucy Dacus 4,5* + Camille Camille 3,25* | De Kreun, Kortrijk
22/06: Amyl and the Sniffers 3,75* + Martyrials 2,5* | Merleyn, Nijmegen
25/06: Tears for Fears 4,25* + Seed to Tree 2,75* | Neumünster Abbey, Luxemburg
26/06: Robyn 4,5* | AFAS Live, Amsterdam
30/06: Metropolis Festival (Donny Benét 3*, Yin Yin 3,5*, The Slow Readers Club 3,5*, Underground System 3*, Yonaka 3,75*) | Zuiderpark, Rotterdam
05/07 t/m 07/07: Down the Rabbit Hole | De Groene Heuvels, Beuningen
15/07: The National 4,25* + Adia Victoria 3* Jahrhunderthalle, Frankfurt am Main
16/07: The National 5* + Adia Victoria 3* | Stadtpark, Hamburg
16/07: Donny Benét 4,75* | Hafenklang, Hamburg
18/07: Valkhof Festival (Julia Jacklin 3,75*, Mattiel 2,75*, Viagra Boys 3*) | Valkhof, Nijmegen
05/08: Eefje de Visser 4,5* | Gebouw-T, Bergen op Zoom
05/08: The National 4,75* + This Is the Kit 3,75*| Kelvingrove Bandstand, Glasgow
07/08: The National 5* + This Is the Kit 4*| Kelvingrove Bandstand, Glasgow
16/06 t/m 18/08: Pukkelpop (The National [#1] 5*, Billie Eilish 5*, Tame Impala 4*, girl in red 4,25*, Charli XCX 4,5*, The National [#2] 5*, Johnny Marr 4,5*)| Kiewit, Hasselt
23/08: Ariana Grande 3,5* | Ziggo Dome, Amsterdam
25/08: The Beths 4,25* + Peaness 3,25* | Altstadt, Eindhoven
31/08: Bruis (Tape Toy 2,75*, Daniel Norgren 2,5*, Annabel Allum 2,75*, Villagers 4,25*) | Frontenpark, Maastricht
07/09: Keane 3,75* | Live on the Beach, Scheveningen-Strand
18/09: Stars 4,75* | Trix, Antwerpen
19/09: Stars 4,5* + Algiers 3,75* + Penelope Isles 3,5* + Spiril Stairs 3* @ Indiestadt | Paradiso, Amsterdam
24/09: Wilco 4,25* | De Roma, Antwerpen
25/09: Ali Barter 3,5* | La Machine, Brussel
29/09: Local Natives 4,5* | Botanique, Brussel
04/10: Thomas Azier 3,25* | TivoliVredenburg, Utrecht
08/10: King Gizzard & The Lizzard Wizard 4* | Ancienne Belgique, Brussel
09/10: Madrugada 3,75* | 013, Tilburg
14/10: Apparat 3,75* | De Roma, Antwerpen
19/10: Metronomy 4,5* | De Roma, Antwerpen
25/10 + 26/10: London Calling (The Murder Capital 4*, The Twilight Sad 4,5*. Yak 4,25*, ) | Paradiso, Amsterdam
29/10: Chromatics 4,25* | Trix, Antwerpen
30/10: Chromatics 5* + Desire 3,5* | Paradiso, Amsterdam

avatar van Renoir
Concerten 2019

05-01 Douglas Firs (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
05-01 Tim Knol (Paradiso, Amsterdam) 4*
05-01 Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
14-02 The Paper Kites (Paradiso, Amsterdam) 4*
22-02 The Gloaming (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
24-02 Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Sofie Winterson (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Moss (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
24-02 Maurits Westerik (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Awkward I (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Bertolf (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Johan (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam) 3,5*

01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam) 4*
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam) 4*
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam) 3,5*
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-03 Iris Penning (Concerto, Amsterdam) 3,5*
25-03 Fridolijn (Paradiso, Amsterdam) 3*
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-03 Jessica Pratt (Paradiso Noord, Amsterdam) 2,5*
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam) 5*
03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam) 4*

06-04 Eton Crop (Cinetol, Amsterdam) 4*
06-04 The Mekons (Cinetol, Amsterdam) 4,5*
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
12-04 Nicole Atkins (Roots of Heaven) 4*
12-04 Eerie Wanda (Roots of Heaven) 2*
12-04 Dan Stuart (Roots of Heaven) 3,5*
12-04 Matthew Logan Vasquez (Roots of Heaven) 4,5*
13-04 Paulusma (Plato, Utrecht) 3,5*
13-04 Mercy John (Broese, Utrecht) 3,5*
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag) 3,5*
19-04 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus (MotelMozaïque, Rotterdam) 4*
19-04 Nilüfer Yanya (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
19-04 Cherry Glazerr (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 Anna St. Louis (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 J.S. Ondara (Motel Mozaïque, Rotterdam) 4,5*
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam) 4,5*
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag) 4,5*

02-05 Ricky de Sire (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Jerry Hormone Ego Trip (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Clean Pete (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Thijs Boontjes (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Lucky Fonz III (Indie Moerstaal, Paradiso) 3,5*
02-05 De Likt (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
07-05 The Calicos (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
09-05 The Delines (Paradiso Noord, Amsterdam) 5*
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
12-05 Michaela Anne (Paradiso, Amsterdam) 3*
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
16-05 Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-05 Erika Wennerstrom (Zonnehuis, Amsterdam) 3,5*
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam) 4,5*
20-05 Reb Fountain (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer) 5*
31-05 Broeder Dieleman (Best Kept Secret) 3,5*
31-05 Julien Baker (Best Kept Secret) 4*
31-05 Faye Webster (Best Kept Secret) 3*
31-05 John Grant (Best Kept Secret) 4*
31-05 Primal Scream (Best Kept Secret) 3*
31-05 Stereolab (Best Kept Secret) 4,5*
31-05 Spiritualized (Best Kept Secret) 3*
31-05 Charlotte Gainsbourg (Best Kept Secret) 3*
31-05 Bon Iver (Best Kept Secret) 2,5*

01-06 The Beths (Best Kept Secret) 4*
01-06 Sports Team (Best Kept Secret) 4*
01-06 Wallows (Best Kept Secret) (-)
01-06 Lucy Dacus (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Phosphorescent (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Aldous Harding (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Guided By Voices (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Ex Hex (Best Kept Secret) 4*
01-06 Cigarettes After Sex (Best Kept Secret) (-)
01-06 Ron Gallo (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Kraftwerk (Best Kept Secret) (-)
02-06 Lewsberg (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Big Thief (Best Kept Secret) 4*
02-06 Stephen Malkmus & The Jicks (Best Kept Secret) 4*
02-06 Liz Phair (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Kurt VIle & The Violators (Best Kept Secret) 4*
02-06 The Raconteurs (Best Kept Secret) 5*
02-06 Carly Rae Jepsen (Best Kept Secret) (-)
02-06 Interpol (Best Kept Secret) 4*
03-06 Eleanor Friedberger (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
03-06 Cass McCombs (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
15-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
16-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
17-06 Sam Cohen (Paradiso, Amsterdam) 3*
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Madison Cunningham (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Andrew ird (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-06 Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen) 3,5*
20-06 Phil Collins (Goffertpark, Nijmegen) 3*
23-06 Terry Klein (Floralia Park, Oosterhout) 4*
28-06 Fatal Flowers (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
29-06 Navarone (Parkpop Saturday Night) 3*
29-06 Nile Rodgers & Chic (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 My Baby (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 Tears for Fears (Parkpop Saturday Night) 4*

10-07 Boy Azooga (Ziggo Dome, Amsterdam) 3*
10-07 Neil Young + Promise of the Real (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
19-07 Emil Landman (Paradiso, Amsterdam) 3*
19-07 Josh Ritter (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-07 Gruppo Sportivo (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*

18-08 Van Huys Uit (Concerto, Amsterdam) 3*
24-08 Erikkson Delcroix (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Dylan LeBlanc (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Robert Ellis (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Ruston Kelly (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Duff McKagan (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Israel Nash (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 The Waterboys (Once In A Blue Moon) 5*
24-08 EELS (Once In A Blue Moon) 4,5*
24-08 Courtney Barnett (Once In A Blue Moon) 3,5*
28-08 Yola (Paradiso, Amsterdam) 4*

01-09 The Slow Show (Concerto, Amsterdam) 3,5*
04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam) 2,5*
10-09 The Steel Woods (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
12-09 Garrett T. Capps (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
23-09 Ohmme (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam) 4*
26-09 Jade Jackson (Bitterzoet, Amsterdam) 4*
28-09 Moss (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-10 Blood Red Shoes (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
03-10 Pixies (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
11-10 Supersister Projekt 2019 (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
19-10 Robert Ellis (Ramblin’ Roots) 3,5*
19-10 Philip Kroonenberg (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 Bonnie Bishop (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 Frazey Ford (Ramblin’ Roots) 3,5*
19-10 Grayson Capps (Ramblin’ Roots) 4,5*
19-10 Jimmie Dale Gilmore & Dave Alvin (Ramblin’ Roots) 4,5*
19-10 Drivin’ N Cryin’ (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 North Mississippi Allstars (Ramblin’ Roots) 4*
25-10 Oak (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
25-10 Bjørn Riis(De Boerderij, Zoetermeer) 4*
29-10 Dawn Brothers (TivoliVredenburg, Utrecht) 2,5*
29-10 Golden Earring (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam 4,75*
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam 4,5*
25-09: Ivo Dimchev, Theater Rotterdam, Rotterdam 4,5*
09-09: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht 5*
10-09: Marc Almond, Paard, Den Haag 5*
12-09: Marc Almond, 013, Tilburg 5*
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag 4,75*

avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam 4,75*
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam 4,5*
25-09: Ivo Dimchev, Theater Rotterdam, Rotterdam 4,5*
09-09: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht 5*
10-09: Marc Almond, Paard, Den Haag 5*
12-09: Marc Almond, 013, Tilburg 5*
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag 4,75*
08-11: Sheila E, De Vorstin, Hilversum 5*

avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-11: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam 4,75*
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam 4,5*
25-09: Ivo Dimchev, Theater Rotterdam, Rotterdam 4,5*
09-09: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht 5*
10-09: Marc Almond, Paard, Den Haag 5*
12-09: Marc Almond, 013, Tilburg 5*
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag 4,75*
08-11: Sheila E, De Vorstin, Hilversum 5*
16-11: Stef Kamil Carlens, Tolhuistuin, Amsterdam 5*

avatar van sq
sq
03-01 Steiger + Son Swagga, Bimhuis Amsterdam
04-01 Erika Stucky, Bimhuis Amsterdam

26-01 Footprints Festival Tivre Utrecht:
Altin Gün, Ezra Collective, Afriquoi, Khruangbin, Jungle By Night, Sun Mi Hong Quintet

04-02 Pekka Kuusisto, Nadia Sirota en Markus Hohti, Concertgebouw Amsterdam
14-02 Oi Va Voi, Tivoli Vredenburg (Pandora) Utrecht
14-03 Le Mystère des Voix Bulgares ft. Lisa Gerrard + Pitou, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
15-03 Rein de Graaf Trio & Alto Madness, Bimhuis Amsterdam
22-03 Allison Miller's Boom-tic-boom, Bimhuis Amsterdam

06-04 Transition festival TiVre Utrecht:
Kit Downes, Utrecht Jazz Archipel, Enrico Rava Sextet, Sanne Rambags Trio & Sun Mi Hong Quintet,
Mathias Eick Quintet, Shai Maestro

07-04 Terry Riley & Gyan Riley, Bimhuis Amsterdam
08-04 Beirut + Helado Negro, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
01-05 Paolo Fresu & Rembrandt Frerichs Trio, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
11-05 Sanne Rambags Trio, Sun Mi Hong Quintet, Bimhuis Amsterdam
21-05 Giorgio Moroder, Paradiso Amsterdam
23-05 Barbara Hannigan & LUDWIG: Stravinsky’s The Rake’s Progress, Concertgebouw Amsterdam
28-05 Janine Jansen & Antonio Pappano: Szymanowski en Dvorák, Concertgebouw Amsterdam

31-05 Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach", TiVre Utrecht
15-06 A-wa, Melkweg Amsterdam

Roskilde Festival Roskilde (DK)
01-07 Selma Judith, Kogekunst, Josiah Konder, Discoshaman, M. Rexen
02-07 Linn Koch-Emmery, Alkymist, Mall Girl, Baby In Vain & Corpus
03-07 Tears for Fears, Bob Dylan, Sheck Wes, Hatari, Cardi B.
04-07 Vinicio Capossela, Aurora, Jorge Ben Jor, Neneh Cherry,
Robert Plant and the Sensational Space Shifters, Travis Scott, Amyl and the Sniffers
05-07 Isabel Lewis, Descartes A Kant, Inna De Yard, Aldous Harding, Spiritualized, Nicola Cruz, Vampire Weekend, Tomoko Sauvage, Garifuna Collective, Wu-Tang Clan
06-07 Khruangbin, Catfish and the Bottlemen, Liraz, Lizzo, The Cure

10-07 Cat Power, Paradiso Amsterdam

Dartington International Summer School and festival 2019, Dartington Hall Totnes (UK)
30-07 Joanna MacGregor
31-07 Emma Kirkby; Alice Oswald and Joanna MacGregor
01-08 Stile Antico and Friends; Joanna MacGregor "Moondog and Terry Riley's In C"
04-08 Emily Portnam and Rob Habron

07-08 Arcons, The Union Inn, St Ives (UK)
09-08 Puppini Sisters, PizzaExpress Jazz Club Soho London (UK)
22-08 Hypnotic Brass Ensemble, Melkweg OZ Amsterdam
13-09 Simone Lamsma & Elin Chan & Concertgebouworkest "Opening Night", Concertgebouw Amsterdam
27-09 Blaas Vaak + Half Centaur + Blue Monday + Schouderband + Amina Shali, Schoudermantel Odijk
31-10 Boris Dzaneck + Skinny Boy's Anjo en Jasper, StayOK Rhijnauwen Bunnik
14-11 The Specials, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht

avatar van Renoir
Concerten 2019

05-01 Douglas Firs (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
05-01 Tim Knol (Paradiso, Amsterdam) 4*
05-01 Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
14-02 The Paper Kites (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
22-02 The Gloaming (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
24-02 Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Sofie Winterson (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Moss (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
24-02 Maurits Westerik (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Awkward I (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Bertolf (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Johan (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam) 3,5*

01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam) 4*
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam) 4*
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam) 3,5*
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-03 Iris Penning (Concerto, Amsterdam) 3,5*
25-03 Fridolijn (Paradiso, Amsterdam) 3*
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-03 Jessica Pratt (Paradiso Noord, Amsterdam) 2,5*
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam) 5*

03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam) 4*
06-04 Eton Crop (Cinetol, Amsterdam) 4*
06-04 The Mekons (Cinetol, Amsterdam) 4,5*
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
12-04 Nicole Atkins (Roots of Heaven) 4*
12-04 Eerie Wanda (Roots of Heaven) 2*
12-04 Dan Stuart (Roots of Heaven) 3,5*
12-04 Matthew Logan Vasquez (Roots of Heaven) 4,5*
13-04 Paulusma (Plato, Utrecht) 3,5*
13-04 Mercy John (Broese, Utrecht) 3,5*
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag) 3,5*
19-04 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus (MotelMozaïque, Rotterdam) 4*
19-04 Nilüfer Yanya (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
19-04 Cherry Glazerr (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 Anna St. Louis (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 J.S. Ondara (Motel Mozaïque, Rotterdam) 4,5*
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam) 4,5*
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag) 4,5*

02-05 Ricky de Sire (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Jerry Hormone Ego Trip (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Clean Pete (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Thijs Boontjes (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Lucky Fonz III (Indie Moerstaal, Paradiso) 3,5*
02-05 De Likt (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
07-05 The Calicos (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
09-05 The Delines (Paradiso Noord, Amsterdam) 5*
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
12-05 Michaela Anne (Paradiso, Amsterdam) 3*
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
16-05 Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-05 Erika Wennerstrom (Zonnehuis, Amsterdam) 3,5*
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam) 4,5*
20-05 Reb Fountain (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer) 5*
31-05 Broeder Dieleman (Best Kept Secret) 3,5*
31-05 Julien Baker (Best Kept Secret) 4*
31-05 Faye Webster (Best Kept Secret) 3*
31-05 John Grant (Best Kept Secret) 4*
31-05 Primal Scream (Best Kept Secret) 3*
31-05 Stereolab (Best Kept Secret) 4,5*
31-05 Spiritualized (Best Kept Secret) 3*
31-05 Charlotte Gainsbourg (Best Kept Secret) 3*
31-05 Bon Iver (Best Kept Secret) 2,5*

01-06 The Beths (Best Kept Secret) 4*
01-06 Sports Team (Best Kept Secret) 4*
01-06 Wallows (Best Kept Secret) (-)
01-06 Lucy Dacus (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Phosphorescent (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Aldous Harding (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Guided By Voices (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Ex Hex (Best Kept Secret) 4*
01-06 Cigarettes After Sex (Best Kept Secret) (-)
01-06 Ron Gallo (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Kraftwerk (Best Kept Secret) (-)
02-06 Lewsberg (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Big Thief (Best Kept Secret) 4*
02-06 Stephen Malkmus & The Jicks (Best Kept Secret) 4*
02-06 Liz Phair (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Kurt Vile & The Violators (Best Kept Secret) 4*
02-06 The Raconteurs (Best Kept Secret) 5*
02-06 Carly Rae Jepsen (Best Kept Secret) (-)
02-06 Interpol (Best Kept Secret) 4*
03-06 Eleanor Friedberger (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
03-06 Cass McCombs (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
15-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
16-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
17-06 Sam Cohen (Paradiso, Amsterdam) 3*
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Madison Cunningham (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-06 Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen) 3,5*
20-06 Phil Collins (Goffertpark, Nijmegen) 3*
23-06 Terry Klein (Floralia Park, Oosterhout) 4*
28-06 Fatal Flowers (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
29-06 Navarone (Parkpop Saturday Night) 3*
29-06 Nile Rodgers & Chic (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 My Baby (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 Tears for Fears (Parkpop Saturday Night) 4*

10-07 Boy Azooga (Ziggo Dome, Amsterdam) 3*
10-07 Neil Young + Promise of the Real (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
19-07 Emil Landman (Paradiso, Amsterdam) 3*
19-07 Josh Ritter (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-07 Gruppo Sportivo (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*

18-08 Van Huys Uit (Concerto, Amsterdam) 3*
24-08 Erikkson Delcroix (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Dylan LeBlanc (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Robert Ellis (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Ruston Kelly (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Duff McKagan (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Israel Nash (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 The Waterboys (Once In A Blue Moon) 5*
24-08 EELS (Once In A Blue Moon) 4,5*
24-08 Courtney Barnett (Once In A Blue Moon) 3,5*
28-08 Yola (Paradiso, Amsterdam) 4*

01-09 The Slow Show (Concerto, Amsterdam) 3,5*
04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam) 2,5*
10-09 The Steel Woods (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
12-09 Garrett T. Capps (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
23-09 Ohmme (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam) 4*
26-09 Jade Jackson (Bitterzoet, Amsterdam) 4*
28-09 Moss (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-10 Blood Red Shoes (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
03-10 Pixies (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
11-10 Supersister Projekt 2019 (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
19-10 Robert Ellis (Ramblin’ Roots) 3,5*
19-10 Philip Kroonenberg (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 Bonnie Bishop (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 Frazey Ford (Ramblin’ Roots) 3,5*
19-10 Grayson Capps (Ramblin’ Roots) 4,5*
19-10 Jimmie Dale Gilmore & Dave Alvin (Ramblin’ Roots) 4,5*
19-10 Drivin’ N Cryin’ (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 North Mississippi Allstars (Ramblin’ Roots) 4*
25-10 Oak (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
25-10 Bjørn Riis(De Boerderij, Zoetermeer) 4*
29-10 Dawn Brothers (TivoliVredenburg, Utrecht) 2,5*
29-10 Golden Earring (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

01-11 The Avonden (Crossing Border) 3*
01-11 One True Pairing (Crossing Border) 3,5*
01-11 Cautious Clay (Crossing Border) 3*
01-11 The Delines (Crossing Border) 4.5*
01-11 Thurstn Moore Group (Crossing Border) 4*
02-11 Caroline Spence (TakeRoot) 3,5*
02-11 Josh Ritter (TakeRoot) 4*
02-11 The Delines (TakeRoot) 4,5*
02-11 Son Volt (TakeRoot) 4*
02-11 Drive-By Truckers (TakeRoot) 4*
02-11 Garret T. Capps (TakeRoot) 3,5*
04-11 Molly Tuttle (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
05-11 Adia Victoria (TivoliVredenburg, Utrecht) 2*
05-11 Calexico + Iron & Wine (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-11 Caspar Brötzmann Massaker (Le Guess Who?) (-)
07-11 AEAEA (Le Guess Who?) 2*
07-11 Gruff Rhys (Le Guess Who?) 3*
07-11 Efterklang (Le Guess Who?) 4,5*
08-11 Oiseaux-Tempête (Le Guess Who?) 4*
08-11 Deerhunter (Le Guess Who?) 4*
08-11 The Raincoats (Le Guess Who?) 3,5*
08-11 Ayalèw Mèsfin (Le Guess Who?) 3*
09-11 Deerhoof (Le Guess Who?) 3,5*
09-11 Doug Hream Blunt (Le Guess Who?) 3,5*
09-11 Moon Duo (Le Guess Who?) 3,5*
09-11 Aldous Harding (Le Guess Who?) 5*
10-11 Cate Le Bon (Le Guess Who?) 4*
10-11 Fatoumata Diawara (Le Guess Who?) 4,5*
10-11 Asha Puthli (Le Guess Who?) 3*
10-11 Föllakzoid (Le Guess Who?) (-)
14-11 The Waterboys (Paard, Den Haag) 4,5*
17-11 Robert Jan Stips (Jaarbeurs, Utrecht) 4*
21-11 Mercy John (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
22-11 Jon Bryant (Paradiso, Amsterdam) 3*
22-11 Radical Face (Paradiso, Amsterdam) 3*
26-11 Aafke Romeijn (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam) 4,5*

avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam 4,5*
10-02: The Revolution, Paradiso, Amsterdam 5*
14-04: The Slow Show - Bitterzoet, Amsterdam 4,5*
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam 5*
26-04: Jools Holland (met o.a. Marc Almond), Paradiso, Amsterdam 3,25*
15-05: Trixie Whitley, TivoliVredenburg, Utrecht 3,75*
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
11-06: Fangclub, Afas Live, Amsterdam 3*
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam 5*
05-07: Joe Buck, Paradiso, Amsterdam, 3,25*
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam 4,75*
26-08: Nona, LantarenVenster, Rotterdam 2*
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam 4,5*
25-09: Ivo Dimchev, Theater Rotterdam, Rotterdam 4,5*
09-09: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht 5*
10-09: Marc Almond, Paard, Den Haag 5*
12-09: Marc Almond, 013, Tilburg 5*
03-11: Benedict Cork, Paard, Den Haag 3,5*
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag 4,75*
08-11: Sheila E, De Vorstin, Hilversum 5*
16-11: Catbug, Tolhuistuin, Amsterdam 3,25*
16-11: Stef Kamil Carlens, Tolhuistuin, Amsterdam 5*
07-12: Emily Hope Price, Bitterzoet, Amsterdam 2*
07-12: Kishi Bashi, Bitterzoet, Amsterdam 5*

avatar van likeahurricane
1-Mrt: Brendan Perry, TivoliVredenburg Hertz, Utrecht, 4,05*
2-Mrt: The Visual, TivoliVredenburg Ronda, Utrecht, 3,95*
2-Mrt: Tamino, TivoliVredenburg Ronda, Utrecht, 4,25*
13-Apr: Wannes Cappelle, broeder Dieleman & Frans Grapperhaus, Tweetakt Neude, Utrecht, 4*
13-Apr: Pieter de Graaf, Record Store Day 2019, Utrecht, 3,45*
13-Apr: Mercy John, Record Store Day 2019, Utrecht, 3,5*
13-Apr: Paulusma, Record Store Day 2019, Utrecht, 3,65*
13-Apr: Canvas Blanco, Record Store Day 2019, Utrecht, 3,25*
13-Apr: Rhinorino, Record Store Day 2019, Utrecht, 3,25*
14-Apr: Stringbean, Cultuur bij je Buur 2019, Bij Barkey, Apeldoorn, 3,5*
26-Apr: The Antlers, De Duif, Amsterdam, 4,7*
26-Apr: Tim Mislock, De Duif, Amsterdam, 3,65*
5-Mei: Figgie, Bevrijdingsfestival Utrecht 2019, Utrecht, 3,25*
5-Mei: Mario Batkovic, Bevrijdingsfestival Utrecht 2019, Utrecht, 4*
5-Mei: Bettie Serveert, Bevrijdingsfestival Utrecht 2019, Utrecht, 4*
20-Jun: Fatal Flowers, TivoliVredenburg Ronda, Utrecht, 4,15*
25-Jun: Katie Cole, TivoliVredenburg Hertz, Utrecht, 3,9*
25-Jun: Billy Corgan, TivoliVredenburg Hertz, Utrecht, 4,25*
1-Jul: Tape Toy, TivoliVredenburg Ronda, Utrecht, 2,5*
1-Jul: Mozes and the Firstborn, TivoliVredenburg Ronda, Utrecht, 3*
1-Jul: Weezer, TivoliVredenburg Ronda, Utrecht, 4,05*
10-Jul: Cat Power, Paradiso Grote Zaal, Amsterdam, 3,8*
14-Sep: Blaudzun, dB's 25-jaar Festival 2019, Utrecht, 3,5*
26-Sep: Archive, TivoliVredenburg Grote Zaal, Utrecht, 4,75*
10-Okt: Madrugada, TivoliVredenburg Ronda, Utrecht, 4,4*
23-Okt: Soham De, TivoliVredenburg Grote Zaal, Utrecht, 3,25*
23-Okt: Heather Nova, TivoliVredenburg Grote Zaal, Utrecht, 4,55*
24-Okt: Emmett Tinley, Paradiso Kleine Zaal, Amsterdam, 4,3*
7-Nov: Vicky Chow - Keys of light, Le Guess who?, Utrecht, 3,5*
8-Nov: Tengger, Le Guess Who? 2019, Utrecht, 3,9*
8-Nov: Oiseaux-Tempête, Le Guess Who? 2019, Utrecht, 4,05*
8-Nov: Tyondai Braxton, Le Guess Who? 2019, Utrecht, 3,25*
8-Nov: Deerhunter, Le Guess Who? 2019, Utrecht, 3,8*
8-Nov: The Raincoats, Le Guess Who? 2019, Utrecht, 3*
8-Nov: Not Waving & Dark Mark, Le Guess Who? 2019, Utrecht, 3,65*
8-Nov: Vilde Tuv, Le Guess Who? 2019, Utrecht, 3,5*
8-Nov: Girl Band, Le Guess Who? 2019, Utrecht, 3,7*
9-Nov: Lian Ray, Le Voorstraat! presents Another Who 2019, Utrecht, 3,5*
9-Nov: Litzberg, Le Voorstraat! presents Another Who 2019, Utrecht, 3,65*
10-Nov: Eklin, dB’s, Utrecht, 3*
10-Nov: Tjalling, dB’s, Utrecht, 3*
10-Nov: Naujawan Baidar, dB’s, Utrecht, 3,25*
10-Nov: Interbellum, dB’s, Utrecht, 3,75*
10-Nov: la loye, Le Mini Who? 2019, Utrecht, 3,7*

avatar van Sunderland
Het jaar zit erop. Na een mager concertjaar 2018 heb ik dit jaar de draad weer opgepakt en de lijst teruggebracht naar een vertrouwd aantal concerten. Gezien de aankondigingen van concerten voor 2020 wordt dat zelfs nog een mooier jaar om die stijgende lijn door te trekken.

2001 Lewsberg, Eerie Wanda, Yin Yin, The Ills, Perro, Amy Root (Afterslag, Gigant)
2301 Anna Calvi (Melkweg)
2601 The Dandy Warhols, Juniore (Paradiso)
0402 The Limiñanas (Doornroosje)
0602 The Limiñanas (Tolhuistuin)
2502 Madrugada (De Roma, Antwerpen)
0603 Cari Cari (Paradiso)
1804 Cherry Glazerr (Bitterzoet)
2904 Weyes Blood (Tolhuistuin)
0505 Johan (Bevrijdingsfestival Westerpark Amsterdam)
1705 dEUS (Tivoli/Vredenburg)
2408 Courtney Barnett, Eels, The Waterboys, Stef Kamil Carlens, Israel Nash, Duff McKagan feat. Shooter Jennings, Gregory Alan Isakov (Once in a Blue Moon festival, Amsterdamse Bos)
2908 Haelos (Tivoli/Vredenburg)
1509 Mattiel (Bitterzoet)
2409 Alain Johannes (Luxor Live!)
2609 Archive (Tivoli/Vredenburg)
0110 We Were Promised Jetpacks (Melkweg)
0911 Blood Red Shoes (Melkweg)
0812 Marika Hackman (Bitterzoet)
1412 Emily Jane White, Queen of the Meadow (Tivoli/Vredenburg)

avatar van pjh1967
2019-12-21 Rick de Leeuw + band De Peppel Zeist
2019-11-28 LAKSHMI Calypso Theater Wijk bij Duurstede
2019-11-08 Kaelan Mikla Merleyn Nijmegen
2019-11-02 Joseph De Oosterpoort Groningen
2019-11-02 Josh Ritter De Oosterpoort Groningen
2019-11-02 Delines, the De Oosterpoort Groningen
2019-11-02 Orville Peck De Oosterpoort Groningen
2019-11-02 Son Volt De Oosterpoort Groningen
2019-11-02 Long Ryders, the De Oosterpoort Groningen
2019-11-02 Drive-By Truckers De Oosterpoort Groningen
2019-11-02 Garrett T. Capps & Nasa Country De Oosterpoort Groningen
2019-10-31 Cedric Burnside Merleyn Nijmegen
2019-09-13 Pip Blom Merleyn Nijmegen
2019-09-13 Personal Trainer Merleyn Nijmegen
2019-07-06 PsySo Re-Turn Records Wageningen
2019-06-22 Amyl and the Sniffers Merleyn Nijmegen
2019-06-22 Martyrials Merleyn Nijmegen
2019-06-20 Reverend Peyton's Big Damn Band LuxorLive Arnhem
2019-05-31 Beths, the Merleyn Nijmegen
2019-04-30 Babeheaven Merleyn Nijmegen
2019-04-30 Nilüfer Yanya Merleyn Nijmegen
2019-04-28 Delines, the Junushoff Wageningen
2019-04-10 Oozing Wound de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 La Muerte de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Dead Loyalty de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Herder de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Powernap de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Mantar de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Rotten Foxes de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 The Spades de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Crows de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Cosmic Psychos de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Orange Goblin de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 The Queers de Effenaar Eindhoven
2019-04-10 Frank Carter and the Rattlesnakes de Effenaar Eindhoven
2019-02-28 Loui Lind LuxorLive Arnhem
2019-02-28 Pip Blom LuxorLive Arnhem
2019-02-20 Astronaut bblthk Wageningen
2019-02-20 Kinsmit bblthk Wageningen
2019-02-08 Cocaine Piss Doornroosje Nijmegen
2019-02-08 Shellac Doornroosje Nijmegen
2019-01-12 Mighty Breaks, the Merleyn Nijmegen
2019-01-12 Canshaker Pi Merleyn Nijmegen

avatar van Nr.4
17-02: Homeboy Sandman & Edan in WORM, Rotterdam. (voorprogramma McGyver)
05-04: Anuna in Concertzaal, Tilburg.
25-04: Lee Fields & The Expressions in TivoliVredenburg, Utrecht. (voorprogramma Bobby Oroza)
08-05: Tourist LeMC in Doornroosje, Nijmegen. (voorprogramma S10)
16-05: Wu-Tang Clan, Public Enemy Radio, De La Soul, DJ Premier (Gods Of Rap Tour) in Ziggo Dome, Amsterdam.
21-06: Masta Ace + Stricklin in Paard van Troje, Den Haag.
29-06: Jeru The Damaja, Willie The Kid, Nems, Skeer & Boos (I Love Hiphop Festival) in De Nieuwe Kerk, Den Haag.
14-07: Lauryn Hill, Blackwave, Abdullah Ibrahim & Ekaya, Kamasi Washington, Maisha, Poppy Ajudha, Robert Glasper, Ambrose Akinmusire (North Sea Jazz) in Ahoy, Rotterdam.
15-07: Kokoroko in Stevenskerk, Nijmegen.
14-08 t/m 17-08: Rapper Big Pooh & Apollo Brown, Mix Master Mike, Freddie Gibbs + DJ Skizz, Hocus Pocus, The Alchemist + Illa Ghee, Blabbermouf + Elmatic + Figub Brazlevic, - Black Milk + Nat Turner, AzudemSK, Choosey & Exile, Smif N Wessun & Champion Sound, Masego, Techn9ne + Krizz Kaliko, Quelle Chris, Brother Ali, CrimeApple & DJ Skizz, Masta Ace & Marco Polo + Stricklin, Awon & Phoniks + Anti Lilly, Clear Soul Forces, Illa Ghee, Da Flyy Hooligan + Michael Parkinson, Dope DOD, Pharoahe Monch + DJ Boogie Blind + Masta Ace, Fokis + Snowgoons, Blu & Exile, Tice, Pervers + DJ Crypt (Hip Hop Kemp) in Festival Area, Hradec Kralove, Tsjechië.
18-09: Common in TivoliVredenburg, Utrecht. (voorprogramma Pax The Humanoid)
16-10: Ezra Collective in LantarenVenster, Rotterdam. (voorprogramma Sasha Keable)
23-10: Ryan Porter & The West Coast Get Down in BIRD, Rotterdam.
30-10: Freddie Gibbs & Madlib in Melkweg, Amsterdam. (voorprogramma Jay Prince)
16-11: Black Pumas, Alfa Mist, Steam Down (BIRDFest) in BIRD, Rotterdam.
17-12: Loyle Carner in Melkweg, Amsterdam. (voorprogramma Lucy Lu)

avatar van Brunniepoo
06-01-2019 Laurie Carpenter, Tom van der Zaal, e.a. 3,25*
10-01-2019 Simio Jazz Trio 3,5*
10-01-2019 Michael Varekamp 4,25*
12-01-2019 Kayak 4,25*
13-01-2019 Alma Quartet 4,5*
17-01-2019 Stargaze 5*
21-01-2019 Jessica de Boer + band 3,75*
26-01-2019 De Raad van Toezicht 4,25*
27-01-2019 Vicki Swan & Jonny Dyer 4,25*
28-01-2019 Patti Smith 5*
09-02-2019 CCC inc 4,25*
12-02-2019 Anneke van Giersbergen 3,75*
17-02-2019 Tears for Fears 4*
22-02-2019 The Gloaming 4,5*
15-03-2019 Haken 4,25*
16-03-2019 System 7 / Mirror System 3,5*
17-03-2019 Arosa Trio 4,25*
17-03-2019 Chrisje Catlender 3,5*
23-03-2019 Mammal Hands 3,75*
24-03-2019 Ping-En Hung Group 4,25*
31-03-2019 Wontae Lee Trio 4*
07-04-2019 Jurriaan de Kok Quartet 4*
07-04-2019 RPWL 4*
08-04-2019 Supersister 4*
13-04-2019 Arena 3,5*
14-04-2019 Luiz 3,25*
17-04-2019 Bill Laurance 4*
19-04-2019 Habitants 4,25*
28-04-2019 Enrico Le Noci Quartet 4*
03-05-2019 Focus 4,25*
05-05-2019 Miguel Sucasas Kwartet 4*
11-05-2019 Ernst Jansz 4,25*
12-05-2019 Jazz Steps 3,75*
14-05-2019 Stargaze 4,75*
18-05-2019 Michael Varekamp 5*
19-05-2019 René Laur 4*
19-05-2019 Cock Robin 3,75*
26-05-2019 Opmaat Delft Chamber Music Festival 3,75*
26-05-2019 Jazzexplosion 3,25*
05-06-2019 Jaco Pastorius & Weather Report Tribute 3,5*
16-06-2019 BN-Project 4*
21-06-2019 Flower Kings 4,75*
26-06-2019 Robyn 4,75*
29-09-2019 2000 Motels 4*
05-07-2019 The Nordanians 4,25*
05-07-2019 Sarathy Korwar & Upaj Collective 5*
13-07-2019 Hans Lüdemann TransEuropeExpress 4,75*
18-07-2019 Moshulu 3,75*
19-07-2019 The Aligned 3,5*
19-07-2019 Indian Askin 3,75*
19-07-2019 The Arthurs 3*
19-07-2019 Zuco 103 3,75*
20-07-2019 Son Mieux 3,75*
22-07-2019 Anathema 4,5*
25-07-2019 Riverside 4,25*
04-08-2019 Trobar de Morte 3,25*
04-08-2019 Sunfire 3,5*
04-08-2019 Rastaban 4*
23-08-2019 Destructive Pinguins 3,5*
23-08-2019 Kruidkoek 4*
23-08-2019 Hans Dulfer 4*
24-08-2019 Enrico Le Noci Quartet 3,75*
24-08-2019 Untung 3,5*
24-08-2019 Wild Organ & Drums 3,5*
25-08-2019 Eline Mann 3,75*
06-09-2019 Anima Mundi 4,5*
07-09-2019 Test Propeller 4*
11-09-2018 Benjamin Herman 3,5*
12-09-2019 Michael Varekamp & Efraïm Trujillo 4,5*
13-09-2019 Ayreon 4*
18-09-2019 iamthemorning 4,5*
21-09-2019 The Dame 3,5*
21-09-2019 IT 3*
21-09-2019 Verbal Delirium 2,5*
21-09-2019 IO Earth 4,25*
21-09-2019 Gazpacho 4*
26-09-2019 Archive 4,5*
29-09-2019 The Decibels 3,5*
29-09-2019 Ari Hoenig 4,25*
03-10-2019 District 97 4*
05-10-2019 The Gathering 3,75*
10-10-2019 Rowwen Heze 4*
11-10-2019 Phronesis 4,25*
26-10-2019 Re:freshed Orchestra 3,5*
26-10-2019 Ayanna Witter-Johnson 3,75*
26-10-2019 Delvon Lamarr Organ Trio (ft. Benjamin Herman) 3*
26-10-2019 Doppler Trio 4*
26-10-2019 Sarathy Korwar 4,5*
27-10-2019 Hayley Griffiths Band 4,25*
01-11-2019 Snarky Puppy 4,5*
03-11-2019 The Barn Boys 3,5*
03-11-2019 Tim Knol & The Bluegrass Boogie Men 4,25*
05-11-2019 Ambrose Akinmusire Quartet 3,5*
06-11-2019 Christian Scott aTunde Adjuah 4,5*
10-11-2019 Christian Scott aTunde Adjuah 4,5*
11-11-2019 Ibrahim Maalouf 4,25*
12-11-2019 Lamb 4,25*
16-11-2019 Han Bennink ICP Orchestra 4,25*
17-11-2019 Niek Baar & Ben Kim 4*
17-11-2019 Atar Trio 4*
17-11-2019 Steeleye Span 4,25*
20-11-2019 Aafke Romeijn 4*
21-11-2019 Skerryvore 4,25*
22-11-2019 Kronos Quartet 4,5*
24-11-2019 Fernando Sanchez Quintet 3,5*
26-11-2019 Michael Kiwanuka 4,5*
27-11-2019 Lavinia Meijer & Michiel Borstlap 4*
28-11-2019 Stargaze 3,5*
07-12-2019 Flower Kings 4*
09-12-2019 Gong 4,25*
09-12-2019 Steve Hillage Band 3,75*
14-12-2019 IQ 3,75*
19-12-2019 Midge Ure 3,75*

avatar van c-moon
Januari:
09.01 - Spinvis - Bibliotheek, Mechelen
11.01 - The Scabs - De Roma, Borgerhout
12.01 - The Scabs - De Roma, Borgerhout
24.01 - The Dandy Warhols - De Roma, Borgerhout
28.01 - Monster Magnet - De Casino, Sint-Niklaas
30.01 - Yevgueni - Stadsschouwburg, Mechelen
31.01 - The Scabs - Het Depot, Leuven

Februari:
04.02 - Razorlight - AB, Brussel
07.02 - Few Bits + Jan Verstraeten - Cultuurcentrum Mechelen, Kerk, Mechelen
09.02 - Marcel de Groot - Schouwburg Kunstmin, Dordrecht (NL)
16.02 - Anneke van Giersbergen - Energiehuis, Dordrecht (NL)
18.02 - Steven Wilson - Koninklijk Circus, Brussel
22.02 - Blue Oyster Cult - Eventim Apollo, London (UK)
24.02 - Joanne Shaw Taylor - De Roma, Borgerhout
26.02 - Madrugada - De Roma, Borgerhout
27.02 - Teun Verbruggen Quartet - kunstencentrum nona, Mechelen
28.02 - Jools Holland & Guests - Stadsschouwburg, Mechelen
- met afschuwelijk valszingende Marc Almond, dieptepuntje!

Maart:
03.03 - The Mavericks - De Roma, Borgerhout
08.03 - Doro - Het Wilde Westen, Kortrijk
12.03 - Bob Mould - Het Depot, Leuven
16.03 - ADHD - kc nOna, Mechelen
18.03 - KT Tunstall - The Brighton Dome, Brighton (UK)
20.03 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout
23.03 - Eric Vloeimans - Philharmonie, Haarlem (NL)
29.03 - KT Tunstall - Het Depot, Leuven

April:
01.04 - Mike and The Mechanics - Royal Albert Hall, London (UK)
04.04 - Thunder - De Bosuil, Weert (NL)
12.04 - H A S T - Jazzzolder, Mechelen
14.04 - Oumou Sangaré - De Roma, Borgerhout
16.04 - Paul Young - CC Het Bolwerk, Vilvoorde (Ouch!!!, Paul, stop ermee man!)
18.04 - King King - Poppodium Grenswerk, Venlo (NL)
22.04 - Steve Hackett - Kursaal, Oostende
23.04 - ESINAM - Botanique, Brussel
28.04 - The Dubhlinn Gardens - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
30.04 - The Hollies - Kursaal Oostende, Oostende

Mei:
02.05 - How Town / Mos Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.05 - Zefiro Torna - Koninklijke Manufactuur De Wit, Mechelen
08.05 - IKI - Kunstencentrum Nona, Mechelen
10.05 - Matthias van den Brande Quartet - Jazzzolder, Mechelen
11.05 - Ana Popovic - Borderline, London (UK)
16.05 - Eric Clapton - Royal Albert Hall, London (UK)
17.05 - Manic Street Preachers - O2 Shepherds Bush Empire, London (UK)
23.05 - Elton John - Sportpaleis, Antwerpen
30.05 - Stereolab - Botanique, Brussel

Juni:
04.06 - Joan As Police Woman - De Roma, Antwerpen
06.06 - De Frivole Framboos - Stadsschouwburg, Mechelen
07.06 - Little Steven & The Disciples of Soul - AB, Brussel
14.06 - Mauro Pawlowski - Café Equator, Mechelen
15.06 - Blackberry Smoke - De Roma, Antwerpen
20.06 - Bex Catherine Romano Trio - De Roma, Antwerpen
25.06 - Laura Vanden Heede: Final Exam - Grounds, Rotterdam (NL)
28.06 - SARGAM - Jazzzolder, Mechelen

Juli:
04.07 - Radio Guga - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
06.07 - The Who + Eddie Vedder - Wembley Stadium, London (UK)
27.07 - Dinant Jazz - Dinant
28.07 - Dinant Jazz - Dinant

Augustus:
02.08 - Dijlefeesten, Mechelen
03.08 - Dijlefeesten, Mechelen
08.07 - U2.be - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
09.08 - Quentin Stokart - Jazzzolder, Mechelen
23.08 - JazzContest Finale + Maak Quintet - Cultuurplein, Mechelen
24.08 - Jazzwood, Chartreuzebos, Linden
25.08 - Pyschonaut + Pothamus - Maanrock, Cultuurplein, Mechelen

September:
03.09 - Deerhoof - Botanique, Brussel
05.09 - Piet Verbist Trio - Het Brughuis, Muizenhoek, Muizen
06.09 - Baz Trio - Jazzathome, Het Predikheren, Mechelen
07.09 - Ankerjazz - Brouwerij Het Anker, Mechelen
08.09 - Jazzathome - diverse huiskamers, Mechelen
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
21.09 - Het Orgel Trio - De Philharmonie, Haarlem (NL)
22.09 - Inhaler - Botanique, Brussel
30.09 - Mermaidens - Botanique, Brussel

Oktober:
04.10 - De Beren Gieren + Lawaai - Sint-Pieter-En-Paulkerk, Mechelen
11.10 - Damian Wilson - Mezz, Breda (NL)
16.10 - Pixies - Vorst Nationaal, Brussel
18.10 - Marble Sounds + Gianni Marzi - Stadsschouwburg, Mechelen
25.10 - VDE/ Brahm Trio - Jazzzolder, Mechelen
26.10 - Black Mountain + Blackup - Botanique, Brussel
27.10 - Maaike Ouboter - CC Het Bolwerk, Vilvoorde

November:
01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen
09.11 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen
10.11 - Sylvie Kreusch - In Utero, Kunstencentrum Nona, Mechelen
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
19.11 - FINK + Sophie Hunger - De Roma, Antwerpen
23.11 - Jamie Branch - Kunstencentrum Nona, Mechelen
25.11 - Herbie Hancock - BOZAR, Brussel

December:
04.12 - KOKOKO! - Botanique, Brussel
06.12 - Anneke van Giersbergen + Kamerata Zuid - Concertzaal, Tilburg (NL)
17.12 - REYMER - AB Club, Brussel
21.12 - Laïs - De Roma, Antwerpen

Er staat er dit jaar nog ééntje op het programma en dat is Groove Pact (jazz) op 27/12 bij Jazzzolder Mechelen.

avatar van sq
sq
2019

03-01 Steiger + Son Swagga, Bimhuis Amsterdam
04-01 Erika Stucky, Bimhuis Amsterdam

26-01 Footprints Festival Tivre Utrecht:
Altin Gün, Ezra Collective, Afriquoi, Khruangbin, Jungle By Night, Sun Mi Hong Quintet

04-02 Pekka Kuusisto, Nadia Sirota en Markus Hohti, Concertgebouw Amsterdam
14-02 Oi Va Voi, Tivoli Vredenburg (Pandora) Utrecht
14-03 Le Mystère des Voix Bulgares ft. Lisa Gerrard + Pitou, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
15-03 Rein de Graaf Trio & Alto Madness, Bimhuis Amsterdam
22-03 Allison Miller's Boom-tic-boom, Bimhuis Amsterdam

06-04 Transition festival TiVre Utrecht:
Kit Downes, Utrecht Jazz Archipel, Enrico Rava Sextet, Sanne Rambags Trio & Sun Mi Hong Quintet,
Mathias Eick Quintet, Shai Maestro

07-04 Terry Riley & Gyan Riley, Bimhuis Amsterdam
08-04 Beirut + Helado Negro, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
01-05 Paolo Fresu & Rembrandt Frerichs Trio, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
11-05 Sanne Rambags Trio, Sun Mi Hong Quintet, Bimhuis Amsterdam
21-05 Giorgio Moroder, Paradiso Amsterdam
23-05 Barbara Hannigan & LUDWIG: Stravinsky’s The Rake’s Progress, Concertgebouw Amsterdam
28-05 Janine Jansen & Antonio Pappano: Szymanowski en Dvorák, Concertgebouw Amsterdam
31-05 Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach", TiVre Utrecht
15-06 A-wa, Melkweg Amsterdam

Roskilde Festival Roskilde (DK)
01-07 Selma Judith, Kogekunst, Josiah Konder, Discoshaman, M. Rexen
02-07 Linn Koch-Emmery, Alkymist, Mall Girl, Baby In Vain & Corpus
03-07 Tears for Fears, Bob Dylan, Sheck Wes, Hatari, Cardi B.
04-07 Vinicio Capossela, Aurora, Jorge Ben Jor, Neneh Cherry,
Robert Plant and the Sensational Space Shifters, Travis Scott, Amyl and the Sniffers
05-07 Isabel Lewis, Descartes A Kant, Inna De Yard, Aldous Harding, Spiritualized, Nicola Cruz, Vampire Weekend, Tomoko Sauvage, Garifuna Collective, Wu-Tang Clan
06-07 Khruangbin, Catfish and the Bottlemen, Liraz, Lizzo, The Cure

10-07 Cat Power, Paradiso Amsterdam

Dartington International Summer School and festival 2019, Dartington Hall Totnes (UK)
30-07 Joanna MacGregor
31-07 Emma Kirkby; Alice Oswald and Joanna MacGregor
01-08 Stile Antico and Friends; Joanna MacGregor "Moondog and Terry Riley's In C"
04-08 Emily Portnam and Rob Habron

07-08 Arcons, The Union Inn, St Ives (UK)
09-08 Puppini Sisters, PizzaExpress Jazz Club Soho London (UK)
22-08 Hypnotic Brass Ensemble, Melkweg OZ Amsterdam
13-09 Simone Lamsma & Elin Chan & Concertgebouworkest "Opening Night", Concertgebouw Amsterdam
27-09 Blaas Vaak + Half Centaur + Blue Monday + Schouderband + Amina Shali, Schoudermantel Odijk
31-10 Boris Dzaneck + Skinny Boy's Anjo en Jasper, StayOK Rhijnauwen Bunnik
14-11 The Specials, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
23-11 Laïs, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
28-11 Goran Bregovic and his Wedding & Funeral Band, Noord Nederlands Orkest, Concertgebouw Amsterdam
30-11 Amsterdam Klezmer Band, Tivoli Vredenburg (Cloud Nine) Utrecht
10-12 Melanie, Tivoli Vredenburg (Grote Zaal) Utrecht

Top 10
1. Giorgio Moroder
2. Goran Bregovic and his Wedding & Funeral Band, Noord Nederlands Orkest
3. Aldous Harding
4. The Cure
5. Khruangbin
6. Laïs
7. Baby In Vain & Corpus
8. Joanna MacGregor, Fretwork, In Echo "Moondog and Terry Riley's In C"
9. Amyl and the Sniffers
10. Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach"

avatar van Renoir
Concerten 2019

05-01 Douglas Firs (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
05-01 Tim Knol (Paradiso, Amsterdam) 4*
05-01 Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
14-02 The Paper Kites (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
22-02 The Gloaming (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
24-02 Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Sofie Winterson (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Moss (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
24-02 Maurits Westerik (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
24-02 Awkward I (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Bertolf (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
24-02 Johan (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam) 3,5*

01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam) 4*
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam) 4*
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam) 3,5*
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-03 Iris Penning (Concerto, Amsterdam) 3,5*
25-03 Fridolijn (Paradiso, Amsterdam) 3*
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam) 4*
27-03 Jessica Pratt (Paradiso Noord, Amsterdam) 2,5*
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam) 5*

03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam) 4*
06-04 Eton Crop (Cinetol, Amsterdam) 4*
06-04 The Mekons (Cinetol, Amsterdam) 4,5*
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
12-04 Nicole Atkins (Roots of Heaven) 4*
12-04 Eerie Wanda (Roots of Heaven) 2*
12-04 Dan Stuart (Roots of Heaven) 3,5*
12-04 Matthew Logan Vasquez (Roots of Heaven) 4,5*
13-04 Paulusma (Plato, Utrecht) 3,5*
13-04 Mercy John (Broese, Utrecht) 3,5*
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag) 3,5*
19-04 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus (MotelMozaïque, Rotterdam) 4*
19-04 Nilüfer Yanya (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
19-04 Cherry Glazerr (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 Anna St. Louis (Motel Mozaïque, Rotterdam) 3,5*
20-04 J.S. Ondara (Motel Mozaïque, Rotterdam) 4,5*
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam) 4,5*
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag) 4,5*

02-05 Ricky de Sire (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Jerry Hormone Ego Trip (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Clean Pete (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Thijs Boontjes (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
02-05 Lucky Fonz III (Indie Moerstaal, Paradiso) 3,5*
02-05 De Likt (Indie Moerstaal, Paradiso) 3*
07-05 The Calicos (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
09-05 The Delines (Paradiso Noord, Amsterdam) 5*
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
12-05 Michaela Anne (Paradiso, Amsterdam) 3*
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
16-05 Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-05 Erika Wennerstrom (Zonnehuis, Amsterdam) 3,5*
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam) 4,5*
20-05 Reb Fountain (Paradiso Noord, Amsterdam) 3,5*
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer) 5*
31-05 Broeder Dieleman (Best Kept Secret) 3,5*
31-05 Julien Baker (Best Kept Secret) 4*
31-05 Faye Webster (Best Kept Secret) 3*
31-05 John Grant (Best Kept Secret) 4*
31-05 Primal Scream (Best Kept Secret) 3*
31-05 Stereolab (Best Kept Secret) 4,5*
31-05 Spiritualized (Best Kept Secret) 3*
31-05 Charlotte Gainsbourg (Best Kept Secret) 3*
31-05 Bon Iver (Best Kept Secret) 2,5*

01-06 The Beths (Best Kept Secret) 4*
01-06 Sports Team (Best Kept Secret) 4*
01-06 Wallows (Best Kept Secret) (-)
01-06 Lucy Dacus (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Phosphorescent (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Aldous Harding (Best Kept Secret) 4,5*
01-06 Guided By Voices (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Ex Hex (Best Kept Secret) 4*
01-06 Cigarettes After Sex (Best Kept Secret) (-)
01-06 Ron Gallo (Best Kept Secret) 3,5*
01-06 Kraftwerk (Best Kept Secret) (-)
02-06 Lewsberg (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Big Thief (Best Kept Secret) 4*
02-06 Stephen Malkmus & The Jicks (Best Kept Secret) 4*
02-06 Liz Phair (Best Kept Secret) 3,5*
02-06 Kurt Vile & The Violators (Best Kept Secret) 4*
02-06 The Raconteurs (Best Kept Secret) 5*
02-06 Carly Rae Jepsen (Best Kept Secret) (-)
02-06 Interpol (Best Kept Secret) 4*
03-06 Eleanor Friedberger (Paradiso Noord, Amsterdam) 3*
03-06 Cass McCombs (Paradiso Noord, Amsterdam) 4*
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
15-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
16-06 Ken Stringfellow (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam) 5*
17-06 Sam Cohen (Paradiso, Amsterdam) 3*
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Madison Cunningham (Paradiso, Amsterdam) 3*
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-06 Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen) 3,5*
20-06 Phil Collins (Goffertpark, Nijmegen) 3*
23-06 Terry Klein (Floralia Park, Oosterhout) 4*
28-06 Fatal Flowers (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
29-06 Navarone (Parkpop Saturday Night) 3*
29-06 Nile Rodgers & Chic (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 My Baby (Parkpop Saturday Night) 3,5*
29-06 Tears for Fears (Parkpop Saturday Night) 4*

10-07 Boy Azooga (Ziggo Dome, Amsterdam) 3*
10-07 Neil Young + Promise of the Real (Ziggo Dome, Amsterdam) 4,5*
19-07 Emil Landman (Paradiso, Amsterdam) 3*
19-07 Josh Ritter (Paradiso, Amsterdam) 4*
20-07 Gruppo Sportivo (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*

18-08 Van Huys Uit (Concerto, Amsterdam) 3*
24-08 Erikkson Delcroix (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Dylan LeBlanc (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Robert Ellis (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Ruston Kelly (Once In A Blue Moon) 4*
24-08 Duff McKagan (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 Israel Nash (Once In A Blue Moon) 3,5*
24-08 The Waterboys (Once In A Blue Moon) 5*
24-08 EELS (Once In A Blue Moon) 4,5*
24-08 Courtney Barnett (Once In A Blue Moon) 3,5*
28-08 Yola (Paradiso, Amsterdam) 4*

01-09 The Slow Show (Concerto, Amsterdam) 3,5*
04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam) 2,5*
10-09 The Steel Woods (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
12-09 Garrett T. Capps (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
23-09 Ohmme (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam) 4*
26-09 Jade Jackson (Bitterzoet, Amsterdam) 4*
28-09 Moss (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

03-10 Blood Red Shoes (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
03-10 Pixies (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
11-10 Supersister Projekt 2019 (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
19-10 Robert Ellis (Ramblin’ Roots) 3,5*
19-10 Philip Kroonenberg (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 Bonnie Bishop (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 Frazey Ford (Ramblin’ Roots) 3,5*
19-10 Grayson Capps (Ramblin’ Roots) 4,5*
19-10 Jimmie Dale Gilmore & Dave Alvin (Ramblin’ Roots) 4,5*
19-10 Drivin’ N Cryin’ (Ramblin’ Roots) 4*
19-10 North Mississippi Allstars (Ramblin’ Roots) 4*
25-10 Oak (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
25-10 Bjørn Riis(De Boerderij, Zoetermeer) 4*
29-10 Dawn Brothers (TivoliVredenburg, Utrecht) 2,5*
29-10 Golden Earring (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*

01-11 The Avonden (Crossing Border) 3*
01-11 One True Pairing (Crossing Border) 3,5*
01-11 Cautious Clay (Crossing Border) 3*
01-11 The Delines (Crossing Border) 4.5*
01-11 Thurston Moore Group (Crossing Border) 4*
02-11 Caroline Spence (TakeRoot) 3,5*
02-11 Josh Ritter (TakeRoot) 4*
02-11 The Delines (TakeRoot) 4,5*
02-11 Son Volt (TakeRoot) 4*
02-11 Drive-By Truckers (TakeRoot) 4*
02-11 Garret T. Capps (TakeRoot) 3,5*
04-11 Molly Tuttle (Paradiso Noord, Amsterdam) 4,5*
05-11 Adia Victoria (TivoliVredenburg, Utrecht) 2*
05-11 Calexico + Iron & Wine (TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
07-11 Caspar Brötzmann Massaker (Le Guess Who?) (-)
07-11 AEAEA (Le Guess Who?) 2*
07-11 Gruff Rhys (Le Guess Who?) 3*
07-11 Efterklang (Le Guess Who?) 4,5*
08-11 Oiseaux-Tempête (Le Guess Who?) 4*
08-11 Deerhunter (Le Guess Who?) 4*
08-11 The Raincoats (Le Guess Who?) 3,5*
08-11 Ayalèw Mèsfin (Le Guess Who?) 3*
09-11 Deerhoof (Le Guess Who?) 3,5*
09-11 Doug Hream Blunt (Le Guess Who?) 3,5*
09-11 Moon Duo (Le Guess Who?) 3,5*
09-11 Aldous Harding (Le Guess Who?) 5*
10-11 Cate Le Bon (Le Guess Who?) 4*
10-11 Fatoumata Diawara (Le Guess Who?) 4,5*
10-11 Asha Puthli (Le Guess Who?) 3*
10-11 Föllakzoid (Le Guess Who?) (-)
14-11 The Waterboys (Paard, Den Haag) 4,5*
17-11 Robert Jan Stips (Jaarbeurs, Utrecht) 4*
21-11 Mercy John (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
22-11 Jon Bryant (Paradiso, Amsterdam) 3*
22-11 Radical Face (Paradiso, Amsterdam) 3*
26-11 Aafke Romeijn (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam) 4,5*

07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
10-12 Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi (De Duif, Amsterdam) 4*
21-12 Nits (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
23-12 Paulusma (Paradiso, Amsterdam) 4*

Gast
geplaatst: vandaag om 18:47 uur

geplaatst: vandaag om 18:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.