menu

Muziek / MusicMeter Live! / Welke concerten staan er nog op jouw agenda?

zoeken in:
avatar van Rogyros
horizon schreef:
31 mei, Nick Mason Saucer full of secrets

Interessant! Waar?

avatar van horizon
Rogyros schreef:
(quote)

Interessant! Waar?

Eindhoven

avatar van Rogyros
Dank!
Wel dure kaartjes trouwens...

07-02 Grauzone, Den Haag (The Murder Capital, Qual, Esya, Rakta)
08-02 Grauzone, Den Haag (Shame, Automatic, De Ambassade)
20-03 Avril Lavigne, Afas Live, Amsterdam
24-03 Elbow, Ziggo Dome, Amsterdam
06-05 Pet Shop Boys, Afas Live, Amsterdam
12,13-06 Best Kept Secret
03-07 Faith No More, Afas Live, Amsterdam*
25-08 Pixies, Melkweg, Amsterdam
23-09 Doe Maar, Patronaat, Haarlem
26-10 Doe Maar, Paradiso, Amsterdam
12/15-11 Le Guess Who?, Utrecht
27-11 Simply Red, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van horizon
Rogyros schreef:
Dank!
Wel dure kaartjes trouwens...

Ja, was echt wel dikke twijfel. Maar tja, hoe lang gaat hij nog door en krijg je als vijftienjarige nog de kans om de drummer van je favoriete band te zien optreden.

avatar van Rogyros
Ik snap de overweging!

avatar van Renoir
04-02 The Felice Brothers / Carson McHone (Paradiso Noord, Amsterdam)
06-02 Angel Olsen / Hand Habits (Paradiso, Amsterdam)
08-02 Strand of Oaks / Squirrel Flower (Bitterzoet, Amsterdam)
17-02 John Prine (Paradiso, Amsterdam)
19-02 Damien Jurado (Stevenskerk, Nijmegen)
20-02 Het Zesde Metaal (Ekko, Utrecht)
21-02 Heather Woods Broderick (TivoliVredenburg, Utrecht)
22-02 China Crisis (de Boerderij, Zoetermeer)+
26-02 Efterklang (Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam)
28-02 Mighty Oaks (Melkweg, Amsterdam)+

06-03 Big Thief (Paradiso, Amsterdam)
07-03 Torres (Paradiso, Amsterdam)+
12-03 VanWyck (TivoliVredenburg, Utrecht)+
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)
19-03 Anna Tivel + Jeffrey Martin (Melkweg, Amsterdam)+
21-03 Ben Watt (Paradiso Noord, Amsterdam)
24-03 Elbow (Ziggo Dome, Amsterdam)
27-03 Jonathan Wilson (Zonnehuis, Amsterdam)

17-04 Motel Mozaïque (Eefje de Visser, Destroyer, Lankum, Leif Vollebekk, Dana Gavanski, Big Society)
18-04 Motel Mozaïque (Nadia Reid, Neal Francis, Black Country New Road, Yin Yin)
22-04 John Grant (Paradiso, Amsterdam)+
23-04 Van der Graaf Generator (Paradiso, Amsterdam)
25-04 Joe Henry (Het Zonnehuis, Amsterdam)+
29-04 Nick Cave & The Bad Seeds (Ziggo Dome, Amsterdam)

01-05 Tindersticks (Doelen, Rotterdam)
10-05 Jerry Leger / Yorick van Norden (Café De Stad, Utrecht)+
15-05 Los Lobos (Paradiso, Amsterdam)
21-05 Sun Kil Moon (Paradiso Noord, Amsterdam)
23-05 Yes (TivoliVredenburg, Utrecht)

01-06 Randy Newman (TivoliVredenburg, Utrecht)
07-06 Drive-By Truckers (Paradiso, Amsterdam)
10-06 Philip Glass, Lavinia Meijer, Iggy Pop (TivoliVredenburg, Utrecht)+
12-06 Best Kept Secret (The National, DIIV, Dope Lemon, Black Lips, Tinariwen, Soccer Mommy)
13-06 Best Kept Secret (The Strokes, Fontaines D.C., Jarvis Cocker, black midi, Girl Band, Rolling Blackouts C.F., Girl Ray, Marika Hackman)
14-06 Best Kept Secret (Massive Attack, Belle and Sebastian, Metronomy, Automatic, Amyl & The Sniffers, Weyes Blood, The Milk Carton Kids)

11-07 Van Morrison / Douwe Bob (Royal Park Live)+
20-07 Big Big Train (Stadstheater, Zoetermeer)

19-09 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer)+
25-09 Billy Bragg (Paradiso Noord, Amsterdam)+
28-09 Steven Wilson (Ziggo Dome, Amsterdam)

13-10 Fish (Paradiso, Amsterdam)
16-10 Fish (TivoliVredenburg, Utrecht)
17-10 Sparks (Paradiso, Amsterdam)+

avatar van Poles Apart
Rogyros schreef:
(quote)

Interessant! Waar?

Ga ik ook naar toe, 1 mei in York.

Mssr Renard
Update:

09 februari - Johannes Möller (Buiksloterkerk, Buiksloot)
08 maart - Daniel Herskedal (Lantaren Venster, Rotterdam)
14 maart - Kid Francescoli (Melkweg, Amsterdam)
19 maart - Bill Laurance Trio (Bimhuis, Amsterdam)
08 april - Gogo Penguin (Paradiso, Amsterdam)

avatar van sq
sq
04-02 Noord Nederlands Orkest, Anneke van Giersbergen, Niels Geusebroek "AVICII tribute Hey Brother", Concertgebouw Amsterdam
16-02 Wynton Marsalis and the Jazz at Lincoln Centre Orchestra, Concertgebouw Amsterdam
22-02 Nora Fischer en Marnix Dorrestein "Hush", Tivoli Vredenburg (Cloud Nine) Utrecht
12-03 Agnes Obel, Tivoli Vredenburg (Grote zaal) Utrecht
23-03 Pitou, Goya Quartet & Artvark Saxophone Quartet, Concertgebouw kleine zaal Amsterdam
12-04 Igorrr, Tivoli Vredenburg (Pandora) Utrecht
15-04 Ests Filharmonisch Kamerkoor + Tallin Kamerorkest - "De graal van Pärt", Muziekgebouw IJ Amsterdam
19-04 Lang Lang, Concertgebouw Amsterdam
06-05 Pet Shop Boys, AFAS Live Amsterdam
12-05 Eurovisie Songfestival - 1e halve finale family show, Ahoy Rotterdam
05-06 Mathias Eick & Norwegian Wind Ensemble, ElbPhilharmonie Hamburg (D)
10-06 Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer, Tivoli Vredenburg (Grote Zaal) Utrecht

Northsea Jazz, Ahoy Rotterdam.
10-07 oa George Benson, Jordan Rakei, Mark Guiliana Beat Music, Branford Marsalis, Jazzmeia Horn, Jill Scott
11-07 oa Diana Ross, Hiromi, Gustavo Santaolalla, Michael Kiwanuka, Marc Cohn & Blind Boys of Alabama
12-07 oa Mudita, Herbie Hancock, Gregory Porter, John McLaughlin & The 4th Dimension, Dave Holland Trio

18-07 Diana Ross, O2 London (UK)
15-10 Wim Mertens, Tivoli Vredenburg (Grote Zaal) Utrecht

avatar van Rogyros
Poles Apart schreef:
(quote)

Ga ik ook naar toe, 1 mei in York.

En zo is er altijd baas boven baas!
Supergaaf!!

Ik neem aan dat je er een vakantie omheen gepland hebt?

avatar van Poles Apart
Rogyros schreef:
(quote)

En zo is er altijd baas boven baas!
Supergaaf!!

Ik neem aan dat je er een vakantie omheen gepland hebt?

Nee, woon in Engeland, blijf wel in York overnachten (heb daar jarenlang gewoond, nu in South Yorkshire), telt dat ook?

avatar van shinybeast
16/5 Wire, Paradiso Noord

avatar van Rogyros
Poles Apart schreef:
(quote)

Nee, woon in Engeland, blijf wel in York overnachten (heb daar jarenlang gewoond, nu in South Yorkshire), telt dat ook?

Ja hoor. Dat telt ook.

avatar van nlkink
13 februari: Ian Noe in Paradiso Noord.

avatar van MRDammann
Mijn programma voor 2020:

17 februari: John Prine (Paradiso, Amsterdam)
21 februari: Lucky Fonz III (Kantine Walhalla, Rotterdam)

29 april: Nick Cave & The Bad Seeds (Ziggo Dome, Amsterdam)

13 juni: Best Kept Secret (Beekse Bergen, Hilvarenbeek)

19 augustus: Sam Fender (Tivoli Vredenburg, Utrecht)

12 oktober: The 1975 (Ziggo Dome, Amsterdam)
17 oktober: Sparks (Paradiso, Amsterdam)

avatar van Film Pegasus
Weer enkele tickets gekocht, dus update van de lijst:

16-02 Lady Lamb (Trix in Borgerhout)
14-03 The Big Moon (Trix in Borgerhout)
30-04 Nick Cave (Sportpaleis)
16-05 Whilla Whisper (Rood-Wit in Berchem)
27-05 Queen (Sportpaleis)
05-06 Jon Butler Trio (De Roma in Borgerhout)
17-06 Greenday/Weezer/Fall Out Boy (Sportpaleis)
18-06 Eric Clapton (Sportpaleis)
21-06 Paul McCartney & The Killers (TW Classic)
23-06 Lenny Kravitz (Sportpaleis)
28-06 Bryan Ferry (Openluchttheater in Deurne)
02-07 Rock Werchter met oa Pearl Jam, Beck, Wilco, Pixies, Haim, The Big Moon en Black Puma

Ik wacht vooral nog af voor Lokerse Feesten en Openluchttheater in Deurne. Toch elk jaar weer leuke optredens daar.

avatar van Venceremos
06-02 Junior Brother, Vera
06-02 The Murder Capital, Vera
11-02 Black Pumas, De Oosterpoort
14-02 Twin Peaks, Vera
19-02 Damien Jurado, Stevenskerk (ovb)
06-03 (Sandy) Alex G, Vera (ovb)
25-03 Joe Gideon with Jim Sclavunos, Vera
22-04 John Grant, Paradiso
24-03 Jim White Trio, De Oosterpoort
03-05 Tindersticks, De Oosterpoort
07-05 Jerry Leger & The Situation, Der-Aa Theater
08-06 Kurt Vile, TivoliVredenburg (ovb)

avatar van c-moon
*update*

Februari
08.02 - Cult of Scarecrow - De Pekton, Mechelen
10.02 - Isobel Campbell - Botanique, Brussel
11.02 - Hendrik Willemyns (Arsenal) - Stadsschouwburg, Mechelen
18.02 - John Prine - De Roma, Borgerhout
23.02 - Spoken Saxophone Quartet - Bozar, Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
27.02 - Guy Swinnen & The Ladies - De Grote Post, Oostende

Maart
01.03 - Laura Rosseel Band - Kaap, Oostende
04.03 - Saxon + Diamond Head - Trix, Antwerpen
06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL)
07.03 - Isbells + And They Spoke In Anthems
08.03 - Patrick Watson - Koninklijk Circus, Brussel
10.03 - Testament, Death Angel, Exodus - AB, Brussel (o.v.)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen
30.03 - The Jesus and Mary Chain - AB, Brussel (o.v.)

April
01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
02.04 - Dijf Sanders - De Roma, Borgerhout
08.04 - Damien Wilson & Oliver Wakeman - Muziekcafé Boogie Woogie, Geraardsbergen
09.04 - SCHNTZL - AB, Brussel (o.v.)
10.04 - Montis, Goudsmid & Directie - Jazzzolder, Mechelen
11.04 - Beyond The Labyrinth - De Pekton, Mechelen
14.04 - Catherine Ringer - De Roma, Borgerhout (o.v.)
16.04 - An Pierlé Quartet - AB, Brussel (o.v.)
17.04 - John Doe One - Mind Your Head/ Zapoi, Mechelen (o.v.)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
20.04 - Simple Minds - Brighton Centre, Brighton (UK)
24.04 - Soulsister - Het Depot, Leuven
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen
29.04 - Sophia + Roscoe + Trixie Whitley - Botanique, Brussel (o.v.)
30.04 - Nick Cave & The Bad Seeds - Sportpaleis, Antwerpen (wachtlijst)

Mei
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
08.05 - Arno - De Roma, Borgerhout (o.v.)
10.05 - Joan as Police Woman - Botanique, Brussel
14.05 - WIRE - De Roma, Borgerhout (o.v.)
15.05 - Steel Pulse - De Roma, Borgerhout (o.v.)
17.05 - Randy Newman - De Roma, Borgerhout (o.v.)
22.05 - Danieli Martini Quartet - Jazzzolder, Mechelen
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)

Juni
05.06 - John Butler - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.06 - Drive By Truckers - De Roma, Borgerhout (o.v.)
12.06 - Einstürzende Neubauten - AB, Brussel (o.v.)
13.06 - Soccer Mommy - Botanique, Brussel (o.v.)
19.06 - Black Uhuru - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.0§ - The Alan Parsons Live Project - De Roma, Borgerhout
26.06 - The Blue Heathens Jazz Band - Jazzzolder, Mechelen

Juli
10.07 - StarkLinnemann - Jazzzolder, Mechelen

Augustus

28.08 - Finale Jazz Contest Mechelen - Cultuurplein, Mechelen

September

11.09 - Hlib Baisha trio - Jazzzolder, Mechelen
25.09 - Kameel - Jazzzolder, Mechelen

Oktober
03.10 - Deep Purple + Blue Oÿster Cult - O2 Arena, London (UK)
08.10 - Paul Carrack - De Roma, Borgerhout
09.10 - Laurent Dumont - Jazzzolder, Mechelen
15.10 - Fish - 013, Tilburg (NL) (o.v.)
22.10 - Arena - The Spirit of '66, Verviers
23.10 - Roofer - Jazzzolder, Mechelen

November
06.11 - Doe Maar - De Roma, Borgerhout
13.11 - Yoko Miura-Jean Demey + Sverdrup Balance Trio - Jazzzolder, Mechelen
27.11 - Fnussjen - Jazzzolder, Mechelen

December
11.12 - Pascale Elia Homin'In quartet - Jazzzolder, Mechelen

avatar van SBube
donderdag 13-2-2020 Georgia - Blue Shell Köln
zaterdag 15-2-2020 Wheel - Club Volta Köln
donderdag 20-2-2020 Kaiser Chiefs - Muziekgieterij Maastricht
vrijdag 28-2-2020 Highly Suspect - Die Kantine Köln
vrijdag 6-3-2020 Jade Bird - Luxor Köln
zondag 15-3-2020 Janse Bagge Bend - clubtour Nieuwe Nor Heerlen
vrijdag 19-6-2020 Pinkpop Landgraaf
zaterdag 20-6-2020 Pinkpop Landgraaf
zondag 21-6-2020 Pinkpop Landgraaf
zaterdag 4-7-2020 ParkCity Live Heerlen
maandag 31-8-2020 Silbermond - Kurpark Classix Aachen
zondag 11-10-2020 The Chats - Gloria Köln
zaterdag 17-10-2020 Fish - Die Kantine Köln

avatar van aERodynamIC
22-02: Vincent Flatts Final Drive, Jazzcafé Dizzy, Rotterdam
21-03: Salvador Sobral, De Doelen, Rotterdam
29-04: Nick Cave & the Bad Seeds, Ziggo Dome, Amsterdam
16-05: Eurovisie Songfestival, Ahoy, Rotterdam
11-07: The Revolution, TivoliVredenburg, Utrecht
02-10: Dolly Dots, Luxor, Rotterdam
20-11: Marc Almond, Gebr. de Nobel, Leiden

avatar van Sunderland
1802 Lady Lamb (Cinetol) *
0603 Big Thief (Paradiso) *
0703 TORRES (Paradiso)
2103 Eefje de Visser (Paradiso) *
2103 Brooke Bentham (Paradiso) *
0404 Juniore (Melkweg)
2404 Iris Penning (Kargadoor)
2504 Pokey LaFarge (Paradiso)
1005 Alain Johannes (Paradiso)
2105 Sun Kil Moon (Tolhuistuin)
0207 Pearl Jam, Wilco, Pixies (Rock Werchter) *
0607 Thom Yorke (Afas Live) *
2207 Pearl Jam (Ziggo Dome) *
2810 The Black Crowes (Afas Live) *

To keep in mind:
1902 Alice Boman (Paradiso)
0303 Stonefield (Paradiso)
1603 Chelsea Wolfe (Tivoli/Vredenburg)
1603 Alberta Cross (Paradiso)
2504 The Dears (Paradiso)
2504 Hinds (Bitterzoet)
2405 Frazey Ford (Patronaat)
1805 Alexandra Savior (Melkweg)

* ticket

avatar van Gretz
19/02: Alice Boman | Paradiso, Amsterdam
19/02: Sleater-Kinney | Paradiso, Amsterdam
21/02: Alice Boman | Botanique, Brussel
03/03: Lana Del Rey | LanxessArena, Keulen
06/03: Big Thief | Paradiso, Amsterdam
07/03: TORRES | Paradiso, Amsterdam
13/03: Oh Wonder + Dizzy | Paradiso, Amsterdam
19/03: Bombay Bicycle Club | Melkweg, Amsterdam
20/03: Eefje de Visser | Paard, Den Haag
21/03: Eefje de Visser | Paradiso, Amsterdam
22/03: The Regrettes + Alex Lahey | Kafka, Antwerpen
26/03: Eefje de Visser | TivoliVredenburg, Utrecht
31/03: Jay Som | Botanique, Brussel
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen
20/04: Gabrielle Aplin | La Madeleine, Brussel
24/04: Bon Iver + Big Red Machine | Ziggo Dome, Amsterdam
26/04: Explosions in the Sky | De Roma, Antwerpen
29/04: Lucy Dacus + Fenne Lily | ACU, Utrecht
30/04: Destroyer | Paradiso, Amsterdam
01/06: The National | Brixton Academy, Londen
02/06: The National | Brixton Academy, Londen
12/06 t/m 14/06: Best Kept Secret | Beekse Bergen, Hilvarenbeek
17/06: Green Day + Fall Out Boy + Weezer | Sportpaleis, Antwerpen
20/06: Werchter Boutique (met o.a. Taylor Swift) | Festivalpark Werchter
03/07 t/m 05/07: Down the Rabbit Hole | De Groene Heuvels, Ewijk
06/07: Thom Yorke | AFAS Live, Amsterdam

Interesse:
26/02: Efterklang | Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
17/03: The 1975 | Ziggo Dome, Amsterdam
20/03: Avril Lavigne | AFAS Live, Amsterdam
01/04: Jon Hopkins | Cirque Royal, Brussel
29/04: Nick Cave + the Bad Seeds | Ziggo Dome, Amsterdam
08/05; Homecoming |Cincinnati

avatar van staralfur
19-02 Damien Jurado, Stevenskerk Nijmegen
21-02 Het Zesde Metaal, Merleyn Nijmegen
26-02 Efterklang, Muziekgebouw Amsterdam
06-03 Big Thief, Paradiso Amsterdam
21-03 David Keenan, Paradiso Amsterdam
25-03 The Analogues, Vereeniging Nijmegen
27-03 Anneke van Giersbergen, Stevenskerk Nijmegen
17+18-04 Motel Mozaique, Rotterdam
13-06 Randy Newman, Vereeniging Nijmegen
24-06 Rammstein, Goffertpark Nijmegen
06-08 Haldern Pop, DE

avatar van VladTheImpaler
nieuw

27-02: Weval, Tivoli, Utrecht

01-03: Cage The Elephant, Tivoli, Utrecht
04-03: DIIV, Paradiso, Amsterdam
06-03: Big Thief, Paradiso, Amsterdam
07-03: Canshaker Pi, Paradiso Noord, Amsterdam
19-03: Bombay Bicycle Club, Melkweg, Amsterdam

14-04: Foals, AFAS, Amsterdam
24-04: Bon Iver, Ziggo Dome, Amsterdam

03 t/m 05-07: Down The Rabbit Hole, Beuningen

28-08: Ty Segall & Freedom Band, Paradiso, Amsterdam

07-10: The Chats, Melkweg, Amsterdam

avatar van pjh1967
28/02/20: The Homesick, Merleyn/Nijmegen
06/03/20: Canshaker Pi + Petersburg, Merleyn/Nijmegen
05/04/20: Dan Tuffy, LoburgLive/Wageningen
03/10/20: Mudhoney, Doornroosje/Nijmegen

avatar van VladTheImpaler
nieuw

27-02: Weval, Tivoli, Utrecht

01-03: Cage The Elephant, Tivoli, Utrecht
04-03: DIIV, Paradiso, Amsterdam
06-03: Big Thief, Paradiso, Amsterdam
07-03: Canshaker Pi, Paradiso Noord, Amsterdam
19-03: Bombay Bicycle Club, Melkweg, Amsterdam

14-04: Foals, AFAS, Amsterdam
24-04: Bon Iver, Ziggo Dome, Amsterdam

03 t/m 05-07: Down The Rabbit Hole, Beuningen

28-08: Ty Segall & Freedom Band, Paradiso, Amsterdam

07-10: The Chats, Melkweg, Amsterdam

13-11: Typhoon, Melkweg, Amsterdam

avatar van Renoir
06-03 Big Thief (Paradiso, Amsterdam)
07-03 Torres (Paradiso, Amsterdam)
12-03 VanWyck (TivoliVredenburg, Utrecht)
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)
19-03 Anna Tivel + Jeffrey Martin (Melkweg, Amsterdam)
21-03 Ben Watt (Paradiso Noord, Amsterdam)
22-03 Hallo Venray (Paard, Den Haag)+
24-03 Elbow (Ziggo Dome, Amsterdam)
27-03 Jonathan Wilson (Zonnehuis, Amsterdam)
29-03 Jesse Malin (Bitterzoet, Amsterdam)+

05-04 Fischer-Z (De Boerderij, Zoetermeer)+
08-04 Joe Purdy (Melkweg, Amsterdam)+
17-04 Motel Mozaïque (Eefje de Visser, Destroyer, Lankum, Leif Vollebekk, Dana Gavanski, Big Society)
18-04 Motel Mozaïque (Other Lives, Nadia Reid, The Orielles, Neal Francis, Black Country New Road, Yin Yin)
22-04 John Grant (Paradiso, Amsterdam)
23-04 Van der Graaf Generator (Paradiso, Amsterdam)
25-04 Joe Henry (Het Zonnehuis, Amsterdam)
29-04 Nick Cave & The Bad Seeds (Ziggo Dome, Amsterdam)
30-04 Destroyer (Paradiso, Amsterdam)+

01-05 Tindersticks (Doelen, Rotterdam)
10-05 Jerry Leger / Yorick van Norden (Café De Stad, Utrecht)
15-05 Los Lobos (Paradiso, Amsterdam)
16-05 Wire (Paradiso Noord, Amsterdam)+
21-05 Sun Kil Moon (Paradiso Noord, Amsterdam)
23-05 Yes (TivoliVredenburg, Utrecht)
28-05 David Ramirez (Qbus, Leiden)+

01-06 Randy Newman (TivoliVredenburg, Utrecht)
03-06 Chuck Prophet (Ekko, Utrecht)+
07-06 Drive-By Truckers (Paradiso, Amsterdam)
10-06 Philip Glass, Lavinia Meijer, Iggy Pop (TivoliVredenburg, Utrecht)
12-06 Best Kept Secret (The National, DIIV, Dope Lemon, Black Lips, Tinariwen, Soccer Mommy, Pip Blom)
13-06 Best Kept Secret (The Strokes, Fontaines D.C., DJ Shadow, Jarvis Cocker, black midi, Girl Band, Rolling Blackouts C.F., Girl Ray, Marika Hackman, The Homesick)
14-06 Best Kept Secret (Massive Attack, Belle and Sebastian, Courtney Marie Andrews, Khruangbin, Metronomy, Automatic, Amyl & The Sniffers, Weyes Blood, The Milk Carton Kids, Hamilton Leithauser, WIES)

11-07 Van Morrison / Douwe Bob (Royal Park Live)
15-07 Waxahatchee (Paradiso, Amsterdam)+
20-07 Big Big Train (Stadstheater, Zoetermeer)

25-08 John Prine (Paradiso, Amsterdam)

19-09 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer)
25-09 Billy Bragg (Paradiso Noord, Amsterdam)
28-09 Steven Wilson (Ziggo Dome, Amsterdam)

10-10 Sophia Kruithof (Melkweg, Amsterdam)+
13-10 Fish (Paradiso, Amsterdam)
16-10 Fish (TivoliVredenburg, Utrecht)
17-10 Sparks (Paradiso, Amsterdam)

11-11 Jason Isbell /The Rails (Paradiso, Amsterdam)+

23-12 Spinvis (Paradiso, Amsterdam)+

avatar van c-moon
*update*

Maart
08.03 - Patrick Watson - Koninklijk Circus, Brussel
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
22.03 - Halve Finale Jazzcontest Mechelen - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen

April
01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
02.04 - Dijf Sanders - De Roma, Borgerhout
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
09.04 - Damien Wilson & Oliver Wakeman - Muziekcafé Boogie Woogie, Geraardsbergen
10.04 - Montis, Goudsmid & Directie - Jazzzolder, Mechelen
11.04 - Beyond The Labyrinth - De Pekton, Mechelen
14.04 - Catherine Ringer - De Roma, Borgerhout (o.v.)
16.04 - An Pierlé Quartet - AB, Brussel
17.04 - John Doe One - Mind Your Head/ Zapoi, Mechelen (o.v.)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
20.04 - Simple Minds - Brighton Centre, Brighton (UK)
24.04 - Soulsister - Het Depot, Leuven
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen
29.04 - Sophia + Roscoe + Trixie Whitley - Botanique, Brussel (o.v.)
30.04 - Nick Cave & The Bad Seeds - Sportpaleis, Antwerpen (o.v. - wachtlijst)

Mei
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
08.05 - Arno - De Roma, Borgerhout (o.v.)
10.05 - Joan as Police Woman - Botanique, Brussel
14.05 - WIRE - De Roma, Borgerhout (o.v.)
15.05 - Steel Pulse - De Roma, Borgerhout (o.v.)
17.05 - Randy Newman - De Roma, Borgerhout (o.v.)
22.05 - Danieli Martini Quartet - Jazzzolder, Mechelen
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)

Juni
05.06 - John Butler - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.06 - Drive By Truckers - De Roma, Borgerhout (o.v.)
12.06 - Einstürzende Neubauten - AB, Brussel (o.v.)
13.06 - Soccer Mommy - Botanique, Brussel (o.v.)
19.06 - Black Uhuru - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.0§ - The Alan Parsons Live Project - De Roma, Borgerhout
26.06 - The Blue Heathens Jazz Band - Jazzzolder, Mechelen

Juli
10.07 - StarkLinnemann - Jazzzolder, Mechelen

Augustus


September
11.09 - Hlib Baisha trio - Jazzzolder, Mechelen
25.09 - REWIND: An Pierlé: Mud Stories - AB, Brussel

Oktober
03.10 - Deep Purple + Blue Oÿster Cult - O2 Arena, London (UK)
08.10 - Paul Carrack - De Roma, Borgerhout
09.10 - Laurent Dumont - Jazzzolder, Mechelen
22.10 - Arena - The Spirit of '66, Verviers
23.10 - Roofer - Jazzzolder, Mechelen

November
06.11 - Doe Maar - De Roma, Borgerhout
13.11 - Yoko Miura-Jean Demey + Sverdrup Balance Trio - Jazzzolder, Mechelen
27.11 - Fnussjen - Jazzzolder, Mechelen

December
11.12 - Pascale Elia Homin'In quartet - Jazzzolder, Mechelen

avatar van Gretz
geplaatst:
Alle Belgische concerten met +1000 bezoekers worden afgelast, heeft de federale overheid net bepaald

Gast
geplaatst: vandaag om 19:00 uur

geplaatst: vandaag om 19:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.