menu

Muziek / MusicMeter Live! / Welke concerten staan er nog op jouw agenda?

zoeken in:
avatar van c-moon
*update*

04.12 - Kokoko! - Botanique, Brussel (o.v.)
05.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL)
07.12 - Aka Marakus - Jazzcafé Dizzy, Rotterdam (NL) (o.v.)
08.12 - Queensrÿche - Trix, Borgerhout (o.v.)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
14.12 - Little Dots - De Grote Post, Oostende
15.12 - Bella Italia: Marco Z & Sandra Kim - De Grote Post, Oostende
16.12 - 75 Dollar Bill - Kaffee-Ine, Mechelen
17.12 - Reymer - AB Club, Brussel
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
21.12 - Laïs: 25 Years - De Roma, Borgerhout
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL)
24.01 - Arno - AB, Brussel (o.v.)
26.01 - Abbath - Trix, Borgerhout (o.v.)

01.02 - Ottla - De Roma, Borgerhout (o.v.)
04.02 - Pure Pilgrims - Botanique, Brussel (o.v.)
05.02 - Ed Harcourt & Fiona Bryce + Julia Kent - 30cc, Leuven (o.v.)
06.02 - The HU - KAVKA, Antwerpen (o.v.)
07.02 - Angel Olsen - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
10.02 - Isobel Campbell - Botanique, Brussel (o.v.)
11.02 - Hendrik Willemyns (Arsenal) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.02 - Grundstein - Kunstencentrum Nona, Mechelen
18.02 - John Prine - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.02 - Spoken Saxophone Quartet - Bozar, Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
27.02 - Guy Swinnen & The Ladies - De Grote Post, Oostende
28.02 - Raymond van het Groenewoud - Het Depot, Leuven (o.v.)

03.03 - The Mission - Petit Bain, Paris (F)
04.03 - The Mission - Petit Bain, Paris (F)
06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
08.03 - Patrick Watson - Koninklijk Circus, Brussel
10.03 - Testament, Death Angel, Exodus - AB, Brussel (o.v.)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen
30.03 - The Jesus and Mary Chain - AB, Brussel (o.v.)

01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
02.04 - Wasdaman - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
09.04 - SCHNTZL - AB, Brussel (o.v.)
11.04 - Beyond The Labyrinth - De Pekton, Mechelen
16.04 - An Pierlé Quartet - AB, Brussel (o.v.)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
20.04 - Simple Minds - Brighton Centre, Brighton (UK)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
08.05 - Arno - De Roma, Borgerhout (o.v.)
10.05 - Joan as Police Woman - Botanique, Brussel
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)
29.05 - The Average White Band - Het Depot, Leuven (o.v.)

17.05 - Randy Newman - De Roma, Borgerhout (o.v.)

12.06 - Einstürzende Neubauten - AB, Brussel (o.v.)
13.06 - Soccer Mommy - Botanique, Brussel (o.v.)

08.10 - Paul Carrack - De Roma, Borgerhout

06.11 - Doe Maar - De Roma, Borgerhout

avatar van Sunderland
0612 L'Épée (Tolhuistuin)
0812 Marika Hackman (Bitterzoet) *
1412 Emily Jane White (Tivoli/Vredenburg) *
1512 Emily Jane White (Patronaat)
0902 Isobel Campbell (Zonnehuis) *
1202 Violetta Zironi (Melkweg)
1802 Lady Lamb (Cinetol)
0603 Big Thief (Paradiso) *
0703 TORRES (Paradiso)
2103 Eefje de Visser (Paradiso) *
2604 Pokey LaFarge (Paradiso)
2105 Sun Kil Moon (Tolhuistuin)
0607 Thom Yorke (Afas Live) *

To keep in mind:
0512 !!! (Bitterzoet)
2604 The Dears (Paradiso)

* ticket

avatar van Mindscapes
13-12 Flying Colors (Tilburg)
17-12 De Kreuners (Brussel)
27-12 Soul Grip, Sons of a Wanted Man (Gent)
10-01 Chiaroscuro (afscheidsshow van m'n eigen band) (Gent)
26-01 Dream Theater (Parijs)
01-02 Mother Mercury (Queen tribute) (Gent)
27-03 Wallace Vanborn (Gent)
31-03 Colour Haze (Gent)
01-04 Jon Hopkins (Brussel)
16/19-04 Roadburn Festival (Tilburg)
07-05 Yevgueni (Gent)
21/23-05 dunk!festival - ov
24-05 Yes (Leuven)
20-06 Werchter Boutique (werk)
21-06 TW Classic (werk)
01/05-07 Rock Werchter (werk)
17/19-07 Tomorrowland (werk)
24/26-07 Tomorrowland (werk)
31-07 tem 01-08 Roadkill Festival - ov
7/8-08 Krach am Bach (Beelen, DE)
21-09 Steven Wilson (Parijs)

avatar van blur8
Vanavond! 3-12 FEET @ Paradiso UP
4-12 WhisperingSons @ Paradiso Adam
8-12 Roo Panes @ paradiso Adam

18-1 The Howl & The Hum @ Rotown Rdam
19-1 The Howl & The Hum @ Bitterzoet Adam
26-1 Sea Girls @ Rotown Rdam
20-2 Het Zesde Metaal @ Ekko Utrecht
22-2 Balthazar @ Paard DenHaag
19-3 the Slow Show @ DeRoma Antwerpen
28-3 the Slow Show @ Stevenskerk Nijmegen
29-3 the Slow Show @ LantarenVenster Rdam
09-5 GoGo Penguin @ TivoliVredenburg Utrecht

avatar van VladTheImpaler
nieuw

03-12: FEET, Paradiso, Amsterdam

19-01: The Howl & The Hum, Bitterzoet, Amsterdam
30-01: Catfish & The Bottlemen, Tivoli, Utrecht

27-02: Weval, Tivoli, Utrecht

01-03: Cage The Elephant, Tivoli, Utrecht
04-03: DIIV, Paradiso, Amsterdam
06-03: Big Thief, Paradiso, Amsterdam

[i]14-04: Foals, AFAS, Amsterdam[i/]
24-04: Bon Iver, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van Renoir
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
10-12 Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi (De Duif, Amsterdam)
19-12 Midge Ure (Paard, Den Haag)
21-12 Nits (TivoliVredenburg, Utrecht)
23-12 Paulusma (Paradiso, Amsterdam)

Concerten 2020

22-01 Noah Gundersen (Paradiso Noord, Amsterdam)
24-01 Sam Baker (Acoustic Alley, Den Haag)

04-02 The Felice Brothers / Carson McHone (Paradiso Noord, Amsterdam)
06-02 Angel Olsen / Hand Habits (Paradiso, Amsterdam)
08-02 Strand of Oaks (Bitterzoet, Amsterdam)
17-02 John Prine (Paradiso, Amsterdam)
19-02 Damien Jurado (Stevenskerk, Nijmegen)
20-02 Het Zesde Metaal (Ekko, Utrecht)
26-02 Efterklang (Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam)+

06-03 Big Thief (Paradiso, Amsterdam)
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)
21-03 Ben Watt (Paradiso Noord, Amsterdam)

17-04 Motel Mozaïque (Eefje de Visser, Destroyer, Lankum, Leif Vollebekk, Dana Gavanski)
18-04 Motel Mozaïque
23-04 Van der Graaf Generator (Paradiso, Amsterdam)
29-04 Nick Cave & The Bad Seeds (Ziggo Dome, Amsterdam)

15-05 Los Lobos (Paradiso, Amsterdam)
21-05 Sun Kil Moon (Paradiso Noord, Amsterdam)
23-05 Yes (TivoliVredenburg, Utrecht)

01-06 Randy Newman (TivoliVredenburg, Utrecht)

29-08 Once In A Blue Moon 2020

28-09 Steven Wilson (Ziggo Dome, Amsterdam)

13-10 Fish (Paradiso, Amsterdam)+
16-10 Fish (TivoliVredenburg, Utrecht)+

avatar van Venceremos
16-12 Emily Jane White, Vera
20-12 I Am Oak, Vera
23-12 Kovacs & Metropole Orkest, De Oosterpoort

15-01 Eurosonic, Groningen
16-01 Eurosonic, Groningen
17-01 Eurosonic, Groningen
11-02 Black Pumas, De Oosterpoort
14-02 Twin Peaks, Vera
15-02 Kacy & Clayton, Lutherse Kerk
19-02 Damien Jurado, Stevenskerk
28-02 Nits, De Oosterpoort
05-03 Spinvis, De Oosterpoort
06-03 (Sandy) Alex G, Vera
24-03 Jim White Trio, De Oosterpoort
08-04 Bob Wayne, Vera
03-05 Tindersticks, De Oosterpoort
07-05 Jerry Leger & The Situation, Der-Aa Theater

avatar van Film Pegasus
Al mooie vooruitzichten voor 2020:

11-01 Whilla Whisper (café Den Hopsack in Antwerpen)
26-01 Herman van Veen (Elisabethzaal in Antwerpen)
30-04 Nick Cave (Sportpaleis)
27-05 Queen (Sportpaleis)
05-06 Jon Butler Trio (De Roma in Borgerhout)
17-06 Greenday/Weezer/Fall Out Boy (Sportpaleis)
18-06 Eric Clapton (Sportpaleis)
21-06 Paul McCartney & The Killers (TW Classic)
23-06 Lenny Kravitz (Sportpaleis)
28-06 Bryan Ferry (Openluchttheater in Deurne)

Nog wat ruimte in het voorjaar dus en afwachten wat de zomer brengt.

Mssr Renard
Dit jaar alreeds gezien:
25 mei - Trio C tot de Derde, concertprogramma Klez-X (Concertgemaal, Amsterdam Noord)
8 juni - Gov't Mule / Blackberry Smoke (Ribs n Blues, Raalte)
13 september - Mehmet Polat & Embracing Colours (Bimhuis, Amsterdam)
10 oktober - Supersister Projekt 2019 (Tivoli, Utrecht)
13 oktober - Kapok (Holysloterkerk, Holysloot)
20 oktober - Mathias Eick Quintet (Muziekgebouw, Amsterdam)

Niet gegaan:
01 november - Amsterdam Klezmer Band & Amsterdams Andalusisch Orkest (Bimhuis, Amsterdam)

Alvast geboekt voor 2020:
02 januari - The Oisters play Klezz of '19 (Bimhuis, Amsterdam)
xx april - Gogo Penguin (Paradiso, Amsterdam)

avatar van Sunderland
0812 Marika Hackman (Bitterzoet) *
1412 Emily Jane White (Tivoli/Vredenburg) *
1512 Emily Jane White (Patronaat)
0902 Isobel Campbell (Zonnehuis) *
1202 Violetta Zironi (Melkweg)
1802 Lady Lamb (Cinetol)
0603 Big Thief (Paradiso) *
0703 TORRES (Paradiso)
2103 Eefje de Visser (Paradiso) *
2604 Pokey LaFarge (Paradiso)
2105 Sun Kil Moon (Tolhuistuin)
0207 Pearl Jam, Wilco, Pixies (Rock Werchter) *
0607 Thom Yorke (Afas Live) *
2207 Pearl Jam (Ziggo Dome) *

To keep in mind:
2604 The Dears (Paradiso)

* ticket

07-02 Grauzone, Den Haag (Thurston Moore Group, The Murder Capital, Qual, Test Department)
08-02 Grauzone, Den Haag (Shame, Automatic, De Ambassade)
20-03 Avril Lavigne, Afas Live, Amsterdam
24-03 Elbow, Ziggo Dome, Amsterdam
06-05 Pet Shop Boys, Afas Live, Amsterdam
23-09 Doe Maar, Patronaat, Haarlem*
26-10 Doe Maar, Paradiso, Amsterdam*
12/15-11 Le Guess Who?, Utrecht
27-11 Simply Red, Ziggo Dome, Amsterdam

Mssr Renard
Dit jaar alreeds gezien:

25 mei - Trio C tot de Derde, concertprogramma Klez-X (Concertgemaal, Amsterdam Noord)
8 juni - Gov't Mule / Blackberry Smoke (Ribs n Blues, Raalte)
13 september - Mehmet Polat & Embracing Colours (Bimhuis, Amsterdam)
10 oktober - Supersister Projekt 2019 (Tivoli, Utrecht)
13 oktober - Kapok (Holysloterkerk, Holysloot)
20 oktober - Mathias Eick Quintet (Muziekgebouw, Amsterdam)

Alvast geboekt voor 2020:
02 januari - The Oisters play Klezz of '19 (Bimhuis, Amsterdam)
08 maart - Daniel Herskedal (Lantaren Venster, Rotterdam)
08 april - Gogo Penguin (Paradiso, Amsterdam)

avatar van Sunderland
1901 Last Train, Litzberg, WIES, A.M. Sam, Kriget, La Loye, Lola's Dice, The Guru Guru (Afterslag, Gigant)
0902 Isobel Campbell (Zonnehuis) *
1202 Violetta Zironi (Melkweg)
1802 Lady Lamb (Cinetol)
0603 Big Thief (Paradiso) *
0703 TORRES (Paradiso)
2103 Eefje de Visser (Paradiso) *
0404 Juniore (Melkweg)
2404 Iris Penning (Kargadoor)
2504 Pokey LaFarge (Paradiso)
1005 Alain Johannes (Paradiso)
2105 Sun Kil Moon (Tolhuistuin)
0207 Pearl Jam, Wilco, Pixies (Rock Werchter) *
0607 Thom Yorke (Afas Live) *
2207 Pearl Jam (Ziggo Dome) *

To keep in mind:
1101 Eefje de Visser (Burgerweeshuis)
1902 Alice Boman (Paradiso)
1603 Chelsea Wolfe (Tivoli/Vredenburg)
1603 Alberta Cross (Paradiso)
2504 The Dears (Paradiso)
2504 Hinds (Bitterzoet)
2405 Frazey Ford (Patronaat)

* ticket

avatar van staralfur
24-01 Noah Gundersen, TivoliVredenburg Utrecht*
29-01 Elephant Stone, Merleyn Nijmegen*
02-02 Devendra Banhart, Doornroosje Nijmegen
07-02 Boy & Bear, Doornroosje Nijmegen
13-02 Broeder Dieleman, Vereeniging Nijmegen
19-02 Damien Jurado, Stevenskerk Nijmegen
21-02 Het Zesde Metaal, Merleyn Nijmegen
26-02 Efterklang, Muziekgebouw Amsterdam
25-03 The Analogues, Vereeniging Nijmegen
17+18-04 Motel Mozaique, Rotterdam
13-06 Randy Newman, Vereeniging Nijmegen
24-06 Rammstein, Goffertpark Nijmegen
06-08 Haldern Pop, DE

Alles met * heb ik (nog) geen kaartje voor.

avatar van sq
sq
02-01 The Oisters, Bimhuis Amsterdam
27-01 Nick Cave, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
04-02 Noord Nederlands Orkest AVICII tribute 'Hey Brother', Concertgebouw Amsterdam
16-02 Wynton Marsalis and the Jazz at Lincoln Centre Orchestra, Concertgebouw Amsterdam
22-02 Nora Fischer en Marnix Dorrestein "Hush", Tivoli Vredenburg (Cloud Nine) Utrecht
12-03 Agnes Obel, Tivoli Vredenburg (Grote zaal) Utrecht
12-04 Igorrr, Tivoli Vredenburg (Pandora) Utrecht
15-04 Ests Filharmonisch Kamerkoor + Tallinn Kamerorkest - "De graal van Pärt", Muziekgebouw IJ Amsterdam
19-04 Lang Lang, Concertgebouw Amsterdam
06-05 Pet Shop Boys, AFAS Live Amsterdam
12-05 Eurovisie Songfestival - 1e halve finale family show, Ahoy Rotterdam
10/12-07 North Sea Jazz, Ahoy Rotterdam
18-07 Diana Ross, O2 London (UK)

avatar van Renoir
Concerten 2020

05-01 Jack Poels / I Am Oak /Judy Blank (TivoliVredenburg, Utrecht)+
22-01 Noah Gundersen (Paradiso Noord, Amsterdam)
24-01 Sam Baker (Acoustic Alley, Den Haag)

04-02 The Felice Brothers / Carson McHone (Paradiso Noord, Amsterdam)
06-02 Angel Olsen / Hand Habits (Paradiso, Amsterdam)
08-02 Strand of Oaks (Bitterzoet, Amsterdam)
17-02 John Prine (Paradiso, Amsterdam)
19-02 Damien Jurado (Stevenskerk, Nijmegen)
20-02 Het Zesde Metaal (Ekko, Utrecht)
21-02 Heather Woods Broderick (TivoliVredenburg, Utrecht)+
26-02 Efterklang (Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam)

06-03 Big Thief (Paradiso, Amsterdam)
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)
21-03 Ben Watt (Paradiso Noord, Amsterdam)
24-03 Elbow (Ziggo Dome, Amsterdam)+
27-03 Jonathan Wilson (Zonnehuis, Amsterdam)+

17-04 Motel Mozaïque (Eefje de Visser, Destroyer, Lankum, Leif Vollebekk, Dana Gavanski)
18-04 Motel Mozaïque (Nadia Reid, Neal Francis)
23-04 Van der Graaf Generator (Paradiso, Amsterdam)
29-04 Nick Cave & The Bad Seeds (Ziggo Dome, Amsterdam)

01-05 Tindersticks (Doelen, Rotterdam)+
15-05 Los Lobos (Paradiso, Amsterdam)
21-05 Sun Kil Moon (Paradiso Noord, Amsterdam)
23-05 Yes (TivoliVredenburg, Utrecht)

01-06 Randy Newman (TivoliVredenburg, Utrecht)
07-06 Drive-By Truckers (Paradiso, Amsterdam)+
12-06 Best Kept Secret+
13-06 Best Kept Secret+
14-06 Best Kept Secret+

20-07 Big Big Train (Stadstheater, Zoetermeer)+

28-09 Steven Wilson (Ziggo Dome, Amsterdam)

13-10 Fish (Paradiso, Amsterdam)
16-10 Fish (TivoliVredenburg, Utrecht)

avatar van c-moon
*update*

Januari
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL)
26.01 - Abbath - Trix, Borgerhout (o.v.)
29.01 - Herman Van Veen - AB, Brussel

Februari
01.02 - Sioen - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)
04.02 - Pure Pilgrims - Botanique, Brussel (o.v.)
06.02 - The HU - KAVKA, Antwerpen (o.v.)
07.02 - Angel Olsen - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
10.02 - Isobel Campbell - Botanique, Brussel (o.v.)
11.02 - Hendrik Willemyns (Arsenal) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.02 - Grundstein - Kunstencentrum Nona, Mechelen
18.02 - John Prine - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.02 - Spoken Saxophone Quartet - Bozar, Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
27.02 - Guy Swinnen & The Ladies - De Grote Post, Oostende
28.03 - Lara Rosseel Band - Jazzzolder, Mechelen

Maart
03.03 - The Mission - Petit Bain, Paris (F)
04.03 - The Mission - Petit Bain, Paris (F)
06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL)
08.03 - Patrick Watson - Koninklijk Circus, Brussel
10.03 - Testament, Death Angel, Exodus - AB, Brussel (o.v.)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen
30.03 - The Jesus and Mary Chain - AB, Brussel (o.v.)

April
01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
02.04 - Wasdaman - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
08.04 - Bauhaus - Alexandra Palace, London (UK)
09.04 - SCHNTZL - AB, Brussel (o.v.)
10.04 - Montis, Goudsmid & Directie - Jazzzolder, Mechelen
11.04 - Beyond The Labyrinth - De Pekton, Mechelen
16.04 - An Pierlé Quartet - AB, Brussel (o.v.)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
20.04 - Simple Minds - Brighton Centre, Brighton (UK)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen

Mei
01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
08.05 - Arno - De Roma, Borgerhout (o.v.)
10.05 - Joan as Police Woman - Botanique, Brussel
17.05 - Randy Newman - De Roma, Borgerhout (o.v.)
22.05 - Danieli Martini Quartet - Jazzzolder, Mechelen
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)

Juni
05.06 - John Butler - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.06 - Drive By Truckers - De Roma, Borgerhout (o.v.)
12.06 - Einstürzende Neubauten - AB, Brussel (o.v.)
13.06 - Soccer Mommy - Botanique, Brussel (o.v.)
19.06 - Black Uhuru - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.0§ - The Alan Parsons Live Project - De Roma, Borgerhout
26.06 - The Blue Heathens Jazz Band - Jazzzolder, Mechelen

Juli
10.07 - StarkLinnemann - Jazzzolder, Mechelen

Augustus
28.08 - Finale Jazz Contest Mechelen - Cultuurplein, Mechelen

September
11.09 - Hlib Baisha trio - Jazzzolder, Mechelen
25.09 - Kameel - Jazzzolder, Mechelen

Oktober
03.10 - Deep Purple + Blue Oÿster Cult - O2 Arena, London (UK)
08.10 - Paul Carrack - De Roma, Borgerhout
09.10 - Laurent Dumont - Jazzzolder, Mechelen
15.10 - Fish - 013, Tilburg (NL)
22.10 - Arena - The Spirit of '66, Verviers
23.10 - Roofer - Jazzzolder, Mechelen

November
06.11 - Doe Maar - De Roma, Borgerhout
13.11 - Yoko Miura-Jean Demey + Sverdrup Balance Trio - Jazzzolder, Mechelen
27.11 - Fnussjen - Jazzzolder, Mechelen

December
11.12 - Pascale Elia Homin'In quartet - Jazzzolder, Mechelen

Mssr Renard
Dit jaar (2020):

08 maart - Daniel Herskedal (Lantaren Venster, Rotterdam)
19 maart - Bill Laurance Trio (Bimhuis, Amsterdam)
08 april - Gogo Penguin (Paradiso, Amsterdam)

Mssr Renard
sq schreef:
02-01 The Oisters, Bimhuis Amsterdam


Wij zijn niet meer gegaan, omdat de zitplekken waren komen te vervallen, en we bang waren voor herrie en chaos. Hoe was het?

avatar van sq
sq
Voor Mssr Renard: Er was inderdaad wat gedoe met de kaartjes, maar het was niet overbooked of zo (wel zo ongeveer uitverkocht naar mijn idee). Zowel personeel als publiek is naar mijn ervaring altijd uiterst verdraagzaam. Ik heb berichtje geplaatst op een wat meer geschikte plek.

avatar van Sunderland
1101 Eefje de Visser (Burgerweeshuis) *
1901 Last Train, Litzberg, WIES, A.M. Sam, Kriget, La Loye, Lola's Dice, The Guru Guru (Afterslag, Gigant) *
0902 Isobel Campbell (Zonnehuis) *
1202 Violetta Zironi (Melkweg) *
1802 Lady Lamb (Cinetol) *
0603 Big Thief (Paradiso) *
0703 TORRES (Paradiso)
2103 Eefje de Visser (Paradiso) *
0404 Juniore (Melkweg)
2404 Iris Penning (Kargadoor)
2504 Pokey LaFarge (Paradiso)
1005 Alain Johannes (Paradiso)
2105 Sun Kil Moon (Tolhuistuin)
0207 Pearl Jam, Wilco, Pixies (Rock Werchter) *
0607 Thom Yorke (Afas Live) *
2207 Pearl Jam (Ziggo Dome) *

To keep in mind:
1902 Alice Boman (Paradiso)
1603 Chelsea Wolfe (Tivoli/Vredenburg)
1603 Alberta Cross (Paradiso)
2504 The Dears (Paradiso)
2504 Hinds (Bitterzoet)
2405 Frazey Ford (Patronaat)

* ticket

avatar van pjh1967
24/01/20: Sea Girls, Doornroosje/Nijmegen
28/02/20: The Homesick, Merleyn/Nijmegen
05/04/20: Dan Tuffy, LoburgLive/Wageningen

avatar van blur8
15-1 Meadowlake @ Cleopatra Groningen
16-1 Meadowlake @ OOST CINEMA STAGE GRONINGEN
18-1 The Howl & The Hum @ Rotown Rdam
19-1 The Howl & The Hum @ Bitterzoet Adam
26-1 Sea Girls @ Rotown Rdam
07-2 Moddi @ TolhuisTuin Adam
20-2 Het Zesde Metaal @ Ekko Utrecht
22-2 Balthazar @ Paard DenHaag
19-3 the SlowShow @ DeRoma Antwerpen
29-3 the SlowShow @ LantarenVenster Rdam
28-4 Giant Rooks @ Melkweg Adam
09-5 GoGo Penguin @ TivoliVredenburg Utrecht
(?) 27-6 Editors @ Zuiderpark Den Haag

avatar van Gretz
02/02: Angel Olsen + Hand Habits | De Roma, Antwerpen
15/02: Georgia | Bitterzoet, Amsterdam
19/02: Alice Boman | Paradiso, Amsterdam
20/02: Het Zesde Metaal | Ekko, Utrecht
03/03: Lana Del Rey | Lanxessarena, Keulen
06/03: Big Thief | Paradiso, Amsterdam
07/03: TORRES | Paradiso, Amsterdam
17/03: The 1975 | Ziggo Dome, Amsterdam
19/03: Eefje de Visser | Ancienne Belgique, Brussel
21/03: The Regrettes | Tolhuistuin, Amsterdam
22/03: The Regrettes + Alex Lahey | Kafka, Antwerpen
23/03: Bombay Bicycle Club | Ancienne Belgique, Brussel
26/03: Eefje de Visser | TivoliVredenburg, Utrecht
31/03: Jay Som | Botanique, Brussel
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen
24/04: Bon Iver + Big Red Machine | Ziggo Dome, Amsterdam
26/04: Explosions in the Sky | De Roma, Antwerpen
12/06 t/m 14/06: Best Kept Secret | Beekse Bergen, Hilvarenbeek
17/06: Green Day + Fall Out Boy + Weezer | Sportpaleis, Antwerpen
20/06: Werchter Boutique (met o.a. Taylor Swift) | Festivalpark Werchter
03/07 t/m 05/07: Down the Rabbit Hole | De Groene Heuvels, Ewijk
06/07: Thom Yorke | AFAS Live, Amsterdam

Interesse:
20/01: Keane| Ancienne Belgique, Brussel
07/02: Moddi | Tolhuistuin, Amsterdam
26/02: Efterklang | Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20/03: Avril Lavigne | AFAS Live, Amsterdam
01/04: Jon Hopkins | Cirque Royal, Brussel
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen
30/04: Nick Cave + the Bad Seeds | Sportpaleis, Antwerpen
09/07 t/m 11/07: NOS Alive | Algés, Lissabon

avatar van Venceremos
15-01 Eurosonic, Groningen (Crystal Murray / Working Men's Club / Junior Brother / The Qualitons / Antti Paalanen / Sorry)
16-01 Eurosonic, Groningen (Silverbacks / Emilie Zoé / Celeste / Lankum / Dry Cleaning)
17-01 Eurosonic, Groningen (Barney Artist / Murman Tsuladze / Squid / Muthoni Drummer Queen / Tribade / The Brums / Khalab)
11-02 Black Pumas, De Oosterpoort
14-02 Twin Peaks, Vera
19-02 Damien Jurado, Stevenskerk
06-03 (Sandy) Alex G, Vera
24-03 Jim White Trio, De Oosterpoort
03-05 Tindersticks, De Oosterpoort
07-05 Jerry Leger & The Situation, Der-Aa Theater
08-06 Kurt Vile, TivoliVredenburg

27-01 Beak>, Tivoli de Helling, Utrecht*
07-02 Grauzone, Den Haag (The Murder Capital, Qual, Esya, Rakta)
08-02 Grauzone, Den Haag (Shame, Automatic, De Ambassade)
20-03 Avril Lavigne, Afas Live, Amsterdam
24-03 Elbow, Ziggo Dome, Amsterdam
06-05 Pet Shop Boys, Afas Live, Amsterdam
12,13-06 Best Kept Secret*
25-08 Pixies, Melkweg, Amsterdam*
23-09 Doe Maar, Patronaat, Haarlem
26-10 Doe Maar, Paradiso, Amsterdam
12/15-11 Le Guess Who?, Utrecht
27-11 Simply Red, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van Gretz
22/01: Eefje de Visser | Utrecht (geheime locatie)
07/02: Angel Olsen + Hand Habits | De Roma, Antwerpen
12/02: Carly Rae Jepsen | Paradiso, Amsterdam
15/02: Georgia | Bitterzoet, Amsterdam
19/02: Alice Boman | Paradiso, Amsterdam
20/02: Het Zesde Metaal | Ekko, Utrecht
03/03: Lana Del Rey | LanxessArena, Keulen
06/03: Big Thief | Paradiso, Amsterdam
07/03: TORRES | Paradiso, Amsterdam
19/03: Bombay Bicycle Club | Melkweg, Amsterdam
20/03: Eefje de Visser | Paard, Den Haag
21/03: The Regrettes + Alex Lahey | Tolhuistuin, Amsterdam
22/03: The Regrettes + Alex Lahey | Kafka, Antwerpen
26/03: Eefje de Visser | TivoliVredenburg, Utrecht
28/03: Aafke Romeijn + Meetsysteem | De Vorstin, Hilversum
31/03: Jay Som | Botanique, Brussel
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen
24/04: Bon Iver + Big Red Machine | Ziggo Dome, Amsterdam
26/04: Explosions in the Sky | De Roma, Antwerpen
01/06: The National | Brixton Academy, Londen
02/06: The National | Brixton Academy, Londen
12/06 t/m 14/06: Best Kept Secret | Beekse Bergen, Hilvarenbeek
17/06: Green Day + Fall Out Boy + Weezer | Sportpaleis, Antwerpen
20/06: Werchter Boutique (met o.a. Taylor Swift) | Festivalpark Werchter
03/07 t/m 05/07: Down the Rabbit Hole | De Groene Heuvels, Ewijk
06/07: Thom Yorke | AFAS Live, Amsterdam

Interesse:
11/02: Keane | AFAS Live, Amsterdam
26/02: Efterklang | Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
17/03: The 1975 | Ziggo Dome, Amsterdam
20/03: Avril Lavigne | AFAS Live, Amsterdam
01/04: Jon Hopkins | Cirque Royal, Brussel
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen
30/04: Nick Cave + the Bad Seeds | Sportpaleis, Antwerpen

avatar van Von Helsing
24/01 Highway Chile & Picture, De Boerderij, Zoetermeer
28/01 Vinnie Moore, Musicon, Den Haag
10/02 Alcest, Birds in row & Kælan Mikla, Kantina, Keulen
10/03 Vader, Baroeg, Rotterdam
18/03 The Sisters Of Mercy, Paard, Den Haag
05/04 Fischer-Z, De Boerderij, Zoetermeer
10/04 Loudness, Patronaat, Haarlem
14/04 Geoff Tate, De Boerderij, Zoetermeer
21/04 Michael Schenker Fest, De Boerderij, Zoetermeer
25/04 The Hague Metal Fest, Paard, Den Haag
08/05 Tyketto, De Boerderij, Zoetermeer
09/07 Iron Maiden, Weert
27/07 Stonehenge Festival, Steenwijk
04 t/m 08/08 Brutal Assault, Tsjechië
12/09 Baroeg Open Air, Rotterdam
30/09 W.A.S.P., Effenaar, Eindhoven
11 en 12/12 Eindhoven Metal Meeting, Effenaar, Eindhoven

avatar van horizon
31 mei, Nick Mason Saucer full of secrets

avatar van aERodynamIC
22-02: Vincent Flatts Final Drive, Jazzcafé Dizzy, Rotterdam
21-03: Salvador Sobral, De Doelen, Rotterdam
29-04: Nick Cave & the Bad Seeds, Ziggo Dome, Amsterdam
16-05: Eurovisie Songfestival, Ahoy, Rotterdam
11-07: The Revolution, TivoliVredenburg, Utrecht
02-10: Dolly Dots, Luxor, Rotterdam

Gast
geplaatst: vandaag om 19:29 uur

geplaatst: vandaag om 19:29 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.