MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Artiesten KO's #5: Slowdive

zoeken in:
avatar van Bartjeking
16. Vechte, Valle en Opstoan - Twieje Wurd

0-1

avatar van Bartman
deze vind ik makkelijker: 0-2

avatar van Bonk
Inderdaad geen moeilijke

0-3

avatar van Dim
Dim
Klopt

0-4

avatar van Bonk
DERDE RONDE VAN DE ROWWEN HÈZE KO
https://showbird.com/images/didiusers/3707/acts/4600/thumbs/768x432_Rowwen_Heze.16877.jpg

In de tweede ronde sneuvelden maar liefst drie nummers waarmee Rowwen Hèze in de top 2000 staat. In totaal staan ze er 8 keer in en in de eerste ronde sneuvelden uit dat lijstje dus al Limburg en De Neus Omheug. In de tweede ronde werden daar ’T Roeie Klied, Vlinder en Auto, Vliegtuug (die ik wel als potentiële winnaar zag van deze KO) aan toegevoegd. Eens kijken of de overgebleven drie nummers de derde ronde gaan overleven.
Persoonlijk werd hier de uitschakeling van Droemvlucht betreurd, maar zo zal iedereen wel wat favorieten kwijtgeraakt zijn. Ik vind het wel opvallend, maar minstens net zo terecht, dat we ook nog twee solonummers van Jack Poels in de lijst hebben.

We moeten het doen met deze overgebleven 16 nummers en random.org heeft ze weer voor mij in willekeurige volgorde gezet. Gezien het tempo in de vorige ronde durf ik het wel aan om tot de 5 te gaan, maar de keuzes worden steeds lastiger. Succes met afwegen.

1. Ien Minuut - Bestel Mar
2. De Peel in Brand - Gespeegeld in de Raam
3. November - Engel
4. Twieje Wurd - Heilige Antonius
5. De Zwarte Plak - Hartevrouw (Jack Poels)
6. Zondag In ’T Zuiden - De Troan
7. Vader - Blauwe Vear (Jack Poels)
8. Blieve Loepe - Zomerpaleis

Tot de 5, 1 verschil en de 24-uursregel geldt nog steeds.

avatar van Bonk
1. Ien Minuut - Bestel Mar

1-0



avatar van DjFrankie
DjFrankie (moderator)
4-0

avatar van Rudi S
5-0

2. De Peel in Brand - Gespeegeld in de Raam

0-1





avatar van Dim
Dim
Wil deze eigenlijk allebei in de finale

4-2

avatar van Bartjeking
5-2

3. November - Engel

1-0


avatar van DjFrankie
DjFrankie (moderator)
2-1

avatar van Bonk
Erg lastig

2-2



avatar van Scorpion_21
4-3

battle 2 was duidelijk de finale

avatar van Brunniepoo
5-3

4. Twieje Wurd - Heilige Antonius

0-1


avatar van DjFrankie
DjFrankie (moderator)
2-1



avatar van Bonk
Weer een moeilijke keuze

2-4


avatar van Scorpion_21
3-5

Niet zo moeilijk

Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:52 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:52 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.