MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Favoriete Metal Song "De Grote Finale #2

zoeken in:

avatar van Dieter
Fantastisch stukje muziek van Agalloch. Metal?

1-0

avatar van DjFrankie
DjFrankie (moderator)
2-0

Boris is ook een vreemde eend in de metal



avatar van EvilDrSmith
Oorverblindende combinatie van een metalen geluidsmuur van noise en atonale chaos, met daar dwars doorheen dromerige emo-shoegazezanglijnen en spoken word. Ik heb door de decennia heen veel te weinig naar Boris geluisterd (al heb ik hier wel wat cd's ervan liggen en heb ik ze ook een keer live gezien) en/of ik kreeg niet (altijd) een klik met die band, maar dit vind ik een geweldig stukje eendenborst.

4-1

avatar van B.Robertson
Agalloch modern classical, dark folk, prog rock, ambient oftewel non-metal volgens Metal Music Archives, maar m.i. wel iets wat je bij een metalband kan beleven. Denk dat we daar in de loop der jaren ook wat meegaander in zijn geworden.








avatar van EvilDrSmith
Nu ben ik een behoorlijk grote Sava-fan, maar ik besef nu pas dat ik, behoudens het debuut, nooit deze solocarrière van Jon heb gevolgd. Wat raar eigenlijk. En de waarderingen op MM en RYM zijn nu ook niet van dien aard om te zeggen: bespaar je de moeite. Integendeel. Een omissie die ik maar eens moet inhalen, al vind ik dit nummer wel erg aan de gladde kant. Te glad. Meer Trans-Siberian Orchestra dan Savatage (op de laatste, fraaie minuut na). Dus mijn twijfel groeit toch weer. Maar niet zo erg als de buik van Jon.

Dan is Dir En Grey toch wat spannender met die minutenlang ingehouden spanning. En als het dan eindelijk losgaat, dan is het toch weer net even op een wat dwarsere, Japanserige manier dan bij menig Amerikaanse of Europese bands.
2-3



avatar van DjFrankie
DjFrankie (moderator)
5-3










avatar van EvilDrSmith
Haha, grappige verwijzing naar Mary Poppins en Abba. Destijds was me dat wrs niet opgevallen.
Lastig kiezen, al is het alleen maar dat Mgła bijna zes keer (!) zolang duurt.
En bij herbeluistering toch ook wat minder urgent, strak en bezeten klinkt dan op hun latere albums.
3-0

avatar van laboomzaa
Phoe, dat Scars of Broadway is niet door te komen.

Een soort hele slechte pipo metal.

3-1


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:47 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.