MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Favoriete Metal Song (op alfabet)

zoeken in:
avatar van wizard
Heb het toch aangepast, HezzardNL niets is zo ergerlijk als een spelfout.






avatar
buizen
4-5

avatar
buizen
6. Black Sabbath - Children Of The Grave vs Vektor - Cosmic Cortex

(op de lijst met duels op pagina 56 staat abusievelijk - en foutief - vermeld "Cosmic Vortex").

Wow wat een doubledrumwerk zeg, van Vektor.

0 - 1

avatar
Cured
1-1

COTG heeft heerlijke cadans met Wards spooky/duistere drumwerk


avatar van ASman
Vektor is misschien wel dé opkomende thrash-band. Het feit dat ze een unieke sound hebben, valt niet te ontkennen. Maar op mij moeten ze persoonlijk nog wel wat groeien. Op het moment gaat mijn stem nog naar Sabbath.

3-1

edit: het feit dat er 'Cosmic Vortex' staat, dat is mijn fout. In het vervolg kan ik beter alles eens dubbel controleren


avatar van The_CrY
3-3

Nobrainer. Vind CotG maar saai. Vektor is een geweldige ontdekking!


avatar van AOVV
Machtig nummer van Vektor, maar ik ga toch voor Sabbath.

4-4


avatar
buizen
Oei! Dat was even heel erg spannend.
Om nou niet de indruk te geven dat ik altijd maar op de oudere (oldskool) band stem in dit geval van dit niet echt supere nummer van Black Sabbath voor het heel verrassende Vektor gekozen.
Toch is Sabbath het geworden. Geen probleem mee.
Ga die band Vektor wel vaker luisteren. Goede drummer zeg.


avatar van ASman
Ik heb zelf net iets meer met The Blackening dan met Christ Illusion.

1-1

avatar van wizard
Die zang op Catatonic verpest het voor mij. Clenching the Fists of Dissent is dan weer een van de beste nummers van The Blackening:

2-1


avatar van wizard
buizen schreef:
Oei! Dat was even heel erg spannend. (...) Ga die band Vektor wel vaker luisteren. Goede drummer zeg.

Ik ben geen groot Vektorkenner, maar Black Future beviel me stukken beter dan Outer Isolation.

avatar
Cured
4-1

ik had weer eens netwerkproblemen en viel mijn verbinding weg, vandaar.... . Monsternummer van MH overigens.

avatar van AOVV
5-1

Misschien wel het beste nummer van Machine Head; 'The Blackening' is sowieso m'n favoriete plaat van die gozers.

avatar van bennerd
Terechte winst. Machine Head heeft een wisselvallige discografie, maar dat nummer heerst.


avatar van wizard
Beide nummers heb ik hier op cd in de kast staan, beide vind ik goed...

1-1

avatar van AOVV
Nipt 1-2

avatar
buizen
Nu, met internet enzo, kun je alles zo opzoeken, ook over dit genre (black metal) hoe dat toen ontstond.
Maar TOEN!! Dat was nog nooit vertoond. Ineens had je bands als Venom, Celtic Frost en King Diamond van Mercyful Fate die wel heel serieus met satanisme bezig leken. Ze zouden toch niet echt zelf een soort duivels zijn? Info bereikte ons slechts mondjesmaat via Aardschok en dat je andere metalheads trof op concerten, en die hadden dan viavia ook wat gehoord. Sommigen luisterden naar buitenlandse, Engelse, radiozenders, doordeweeks, op de late avond. Ik tenminste wel. Daar hadden ze programma's helemaal over heavy metal en draaiden ze Motorhead en Ted Nugent en Raven.
King Diamond? They scared the hell out of us.
Come To The Sabbath staat voor eeuwig in mijn ervaringen gegrift.

2-2


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:17 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:17 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.