MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten SvV als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

T.I. - Paper Trail (2008)

poster
5,0
SvV
Net als KING en T.I. vs T.I.P. is ook dit een erg goed album. De toppertjes zijn Swagga Like Us, Whatever You Like, On Top Of The World, Swing Ya Rag en Dead And Gone. De rest is ook ruim voldoende en geen slecht lied op dit album.

Verder zijn alle gastoptredens top en is dit gewoon een erg lekker album.

4*

T.I. - T.I. vs. T.I.P. (2007)

poster
4,0
SvV
Iets minder dan Paper Trail maar alsnog een goed album. Big Shit Poppin, Hurt, You Know What It Is en Respect This Hustle zijn de toppers. Vooral Big Things Poppin is een heerlijk nummer.

Voor de rest allemaal degelijk tot goede liedjes. Geen echt slechte nummers ofzo.

Kan geen 3,75 stemmen dus gaan we maar voor 4*

T.I. - Urban Legend (2004)

poster
3,0
SvV
De T.I. van nu kan ik juist veel meer waarderen dan de oude. Dit vind ik niet veel, dé hit Bring 'Em Out vind ik ook eerder irritant dan leuk. Enige echt goede track op dit album is U Don't Know Me. Verder pakt zijn oude sound me gewoon niet.

2*

Tech N9ne - All 6's and 7's (2011)

poster
3,0
SvV
Heb wel respect voor Tech, vind hem iets origineels hebben en is gewoon anders dan de rest, al wil hij dit zelf ook nog al te graag benadrukken, en dat is nergens voor nodig.

Dit album is voor mij één van de verrassingen van het jaar zover, kon de beste man nog niet echt en ben na dit album ook meteen bezig zijn eerdere werk te checken. Tech brengt goede en soms aparte flows op lekkere beats. Promiseland, So Lonely, Technicians, F.A.N.S, If I Could en Am I A Psycho doen 't hem voor me, met Promiseland als favoriet.

Ja, Tech N9ne heeft het wel, en het is leuk om een zo een 'apart' figuur tussen te hebben om af en toen eens lekker op zijn tracks terug te vallen.

3,5*

Trae tha Truth - Street King (2011)

poster
SvV
Vind dit echt helemaal niks. Vind zijn stem en flow irritant en er zit niks bij dat me ook maar enigszins verrast.

1*

Twista - Category F5 (2009)

poster
SvV
Matig album met slechts enkele goede tracks. Misunderstood, On Top, Birthday en Walking on Ice zijn de enige die terug te vinden zijn op m'n iPod.

Hij kan wel echt ongelooflijk snel rappen maar ik denk dat hij beter is als gastartiest dan een heel album van hem.

2,5*

Twista - The Perfect Storm (2010)

poster
SvV
Minder dan zijn album van vorig jaar Category F5. De tracks op dit album zijn niet slecht maar er zit er maar één tussen die ik vaker wil horen en ook op m'n mp3-speler heb gezet en dat is I Do, verslavend refrein. Bij Category F5 waren er meerdere uitschieters maar hier blijft het dus beperkt tot één. Daarnaast is het album wel erg kort. Nog steeds wel respect voor de snelle manier van rappen van Twista, denk dat ik niemand ken die sneller kan rappen.

2*