MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Kaiser Chiefs - Off with Their Heads (2008)

mijn stem
2,88 (260)
260 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock / Pop
Label: B-Unique

  1. Spanish Metal (2:19)
  2. Never Miss a Beat (3:08)
  3. Like It Too Much (3:23)
  4. You Want History (3:45)
  5. Can't Say What I Mean (2:49)
  6. Good Days Bad Days (2:53)
  7. Tomato in the Rain (3:51)
  8. Half the Truth (3:44)
  9. Always Happens Like That (3:12)
  10. Addicted to Drugs (3:53)
  11. Remember You're a Girl (2:37)
  12. Sooner or Later * (3:14)
  13. How Do You Feel About That * (3:35)
  14. Never Miss a Beat [Run Hide Survive Remix] * (5:19)
  15. Can't Say What I Mean [Live at Elland Road] * (3:27)
  16. Never Miss a Beat [Live at Elland Road] * (3:12)
  17. You Want History [Live at Elland Road] * (3:48)
  18. Half the Truth [Live at Elland Road] * (4:12)
toon 7 bonustracks
totale tijdsduur: 35:34 (1:02:21)
zoeken in:
avatar van LucM
2,5
Ik heb van dit album tot nu toe enkel positieve recensies gelezen. Het krijgt 3* van Humo, 4* van allmusic en Rolling Stone, zelfs 5* van het Belang van Limburg, Kindamusik was ook positief. Nochtans zijn de reacties hier overwegend negatief. Wie moet ik geloven?
Ik ken enkel de single "Never Miss a Beat" en die valt wel goed mee.

avatar van herman
Ik denk dat je dit wel leuk zult vinden dan.

Heb deze plaat grotendeels gehoord bij een vriend en wat mij betreft is het nu een standaard rockbandje geworden waar je bij mij niet meer mee hoeft aan te komen. Het eerste album had nog een paar heerlijke singles, maar het frisse elan van 'weleer' is hier helaas ver te zoeken. Veel van hetzelfde, maar dan een stuk minder sprankelend.

avatar van Montorsi
1,5
LucM schreef:
Ik heb van dit album tot nu toe enkel positieve recensies gelezen. Het krijgt 3* van Humo, 4* van allmusic en Rolling Stone, zelfs 5* van het Belang van Limburg, Kindamusik was ook positief. Nochtans zijn de reacties hier overwegend negatief. Wie moet ik geloven?
Ik ken enkel de single "Never Miss a Beat" en die valt wel goed mee.


Je moet vooral jezelf geloven

avatar van LucM
2,5
Inderdaad, beter dat ik dit album zelf in de CD-winkel of bibliotheek ga beluisteren. Vaak ben ik het eens met de critici (die ook niet altijd eensgezind zijn) maar niet altijd. Voorbeelden van dit laatste zijn "St. Anger" van Metallica en in mindere mate het debuut van Arctic Monkeys.

avatar van evil23
4,0
Na een paar keer luisteren ben ik :Off With Their Heads toch een erg goede cd gaan vinden.Meezingers staan er wel degelijk op: Never Missed a beat(fantastische single) en wat te denken van :Half the thruth.Deze plaat komt meer in de buurt van het debuut.Het enige verschil is dat de Chiefs een wat meer dansbare sound hebben en daar is niks mis mee.

avatar
Baltasound
LucM schreef:
Ik heb van dit album tot nu toe enkel positieve recensies gelezen. Het krijgt 3* van Humo, 4* van allmusic en Rolling Stone, zelfs 5* van het Belang van Limburg, Kindamusik was ook positief. Nochtans zijn de reacties hier overwegend negatief. Wie moet ik geloven?
Ik ken enkel de single "Never Miss a Beat" en die valt wel goed mee.


Het Belang van Limburg natuurlijk

avatar van LucM
2,5
Ik was erg verbaasd dat Het Belang van Limburg 5* toekent voor dit album. Nochtans zijn ze karig met het toekennen van sterren en kritischer dan bv. Humo die alles goed vindt zolang het in hun kraam past of Belgisch is.

avatar van west
3,5
Goedemorgen, 2,88 gemiddeld. Jammer zeg: waren toch 2 hele aardige albums hiervoor.

avatar van Chronos85
2,0
Dat is een persoonlijke mening hoop ik. 3.41 en 3.55 als gemiddelden van de voorafgaande albums zijn nu niet denderende recensies. Ik zou het houden op een aantal aanstekelijke singletjes met een aantal aardige nummers daar omheen en voor de rest een hoop 13-in-een-dozijn-werk.

avatar
1,5
Na 2 geweldige albums toch een behoorlijke domper. Gelukkig is hij zo voorbij, om nog maar eens een minpunt aan te tonen .

Het klinkt alsof ze, naast ruim een half uur om het in te spelen, ze er ook ruim een half uur over hebben gedaan om dit album samen te stellen.

Never Miss A Beat vond ik al enorm goed sinds ik hem voor het eerst hoorde op pinkpop en kreeg een goede hoop en hoge verwachting van hun 3e album. Dat hebben ze helaas niet waargemaakt. Naast de single is alleen You Want History goed, maar ook alleen omdat het leuk klinkt: het enige waar ze dit album op hebben gelet. Het is makkelijk luisterbaar, iets te makkelijk naar mijn mening net als de teksten. Tomato in the rain?

Dit album gaat de kast in en komt er voorlopig niet meer uit. Hun vorige 2 albums zullen echter nog regelmatig gedraaid worden.

avatar van sierrra
Na 2 geweldige albums toch een behoorlijke domper. Gelukkig is hij zo voorbij, om nog maar eens een minpunt aan te tonen


ZO geweldig vind ik die 2 eerste albums helemaal niet. Staat geen enkel nummer op dat lang blijft hangen. Nee, geef mij Never Miss A Beat maar. :

avatar van SoNick
3,0
Ik heb iets te vroeg geoordeeld met m'n twee sterren. Hij is na een paar luisterbeurten toch wel wat beter. Ik geef em nu 3 sterren, maar dit blijft echt wel het maximum. Ik betaal namelijk liever geen geld voor nummers als 'Tomato in the rain' of 'Spanish Metal'. Ik vind nummers 2 tot en met 6 wel zeer behoorlijk, vandaar de 3.

avatar van sj0n88
2,0
Alom negativiteit over het nieuwe album van de Chiefs. Enerzijds kan ik me hier goed in vinden, aangezien de cd na de eerste paar luisterbeurten simpel in elkaar gezet klinkt. Echter betrapte ik mezelf er op dat ik toch steeds de cd weer opzette, niet om ze nog een kans te geven ofzo, maar blijkbaar maakte de aanstekelijke riedeltjes en teksten de cd toch goed. Bij nader inzien is het toch een lekkere plaat!

Schandalig is overigens wel dat ze nog net een half uur muziek volkrijgen. Uiteraard staat kwaliteit altijd boven kwantiteit, maar dit is wel aan de erg magere kant

avatar van Royce
Album vanmiddag aangeschaft. De eerste helft van de cd geeft een betere indruk dan de laatste vijf nummers vanaf Tomato in the Rain. Spanish Metal is lekker en valt samen met Never Miss A Beat in het genre hitpotentie. Maar misschien helpt een tweede luisterbeurt.

avatar
4,5
Ik snap de negativiteit niet echt hoor hier. Ik vind gewoon een erg lekker album dat groeit.

Nummers als Half the Truth, You want History, Addicted to Drugs en Always happens Like That. Het is niet als op voorgaande albums maar het is zeker niet slecht te noemen.
Luister er nog maar een paar keer naar.

avatar van Arno
2,5
Ik vind er zelf ook niet zo veel aan. Niet slecht, maar ook lang niet goed. Beetje hetzelfde middelmatige niveau van Angry Mob. Can't Say What I Mean vind ik eigenlijk het enige echt goeie nummer hierop.

avatar van evil23
4,0
Een review van de cd is te vinden op: www.rockportaal.nl

avatar van Royce
De smaak heb ik nu toch wel te pakken van de derde cd. Zelfs de tweede helft van de cd (op Tomato in the Rain na) heeft mijn goedkeuring gevonden. Het is prettig om te luisteren en lekker vrolijk! Addicted to Drugs is echt een leuke cover! En ik ben toch blij met de aanschaf van het vrolijke vervolg. Nu nog even afwegen of ik naar het concert ga...

avatar
Father McKenzie
Arno schreef:
Ik vind er zelf ook niet zo veel aan. Niet slecht, maar ook lang niet goed. Beetje hetzelfde middelmatige niveau van Angry Mob. Can't Say What I Mean vind ik eigenlijk het enige echt goeie nummer hierop.

Van een erg middelmatig bandje (flink overroepen en gehyped) kun je moeilijk een topalbum verwachten....

avatar van Arrie
Never Miss A Beat vind ik nog best een leuk liedje... of is dat de hoogvlieger van dit album?

avatar van gherdt
Flopperdeflop. De eerste nummers hoorde ik nog wel iets van terugkeerde frisheid. Maar echte knallers, waarvan er 4 op Employment stonden, blijven hopeloos achterwege. Domme deuntjes, een matte productie (Mark Ronson?) en een zanger die er geen zin in heeft. Flauwe plaat, flauwe band.

avatar van Peter88
3,5
De vorige twee albums van de Kaiser Chiefs vond ik erg goed. Maar dit album vind ik toch wat tegenvallen, ondanks enkele uitschieters (Never Miss A Beat, You Want History).

3,5

avatar van otherfool
1,5
Eerste plaatje was best leuk, de tweede zelfs gelardeerd met een paar heuse klassiekertjes (The Angry Mob & Retirement), maar de schnitt is er serieus uit bij de Chiefs. Bij Never Miss A Beat gaat het voetje nog op en neer, Can't Say What I Mean kan er wel mee door, maar daarna is er sprake van gevalletje plumpudding. Inderdaad een flauwe plaat.

1,5*.

avatar van Johanv4434
Ik heb nog steeds mijn twijfels om dit album eens te proberen. 'never miss a beat' is het enige nummer dat ik al gehoord heb, maar het maakt me niet enthousiast. Ik vind het zelfs een middelmatig nummertje.

avatar van blur8
3,0
En helaas zijn er nog slechts 2 andere nummers die mijn kwalificatie gemiddeld postief krijgen (Always Happens Like That & Remember You're A Girl). Vervolgens zijn er nog een dozijn lekker in het gehoor ligende niemandalletjes, die na enkele luisterbeurten alle nieuwigheid kwijt zijn. Het blijft jammer dat de KaiserChiefs te vroeg met een nieuw album gekomen zijn.

avatar van Erikpol
2,5
Nah zelfs na een maand blijft Addict to drugs het enige hoogtepuntje.

avatar
zicos
Wel een aardig album maar niet meer dan dat. Ik vind Never miss a beat wel één van de leukere singles van dit jaar.

avatar
Aloanator
Ik heb hier een paar nummers van gehoord, maar het doet me gewoon niets. Ik had na 4 nummers op YouTube gewoon geen zin meer om de rest af te luisteren. Waar de vorige albums energiek en origineel waren, is dit gewoon almaar hetzelfde. Het is te rustig, te braaf en het orginele is er van af.
Even tegen het publiek in; "never miss a beat" vind ik echt gewoon saai en zelfs kinderachtig. Dit is misschien leuk voor 12-jarige meisjes, maar mij doet het niets. Dit is geen serieuze muziek meer.
Zonde, het vorige album was een stuk beter.

avatar van LucM
2,5
Na meerdere beluisteringen ben ik steeds meer geneigd de meeste users hier gelijk te geven. De band ontwikkelt zich hier niet, het is gewoon hetzelfde als hun twee vorige albums. Wat echter veel erger is : hét handelsmerk van Kaiser Chiefs en de voornaamste reden waarom ik de eerste 2 albums graag hoor nl. de onweerstaanbaar catchy melodieën en teksten met een hoog meezing-gehalte zijn op dit album veel minder te horen, sommige songs klinken zelfs vlak en vervelend.
Enkel met de single "Never Miss a Beat", "Addicted to Drugs", "Remember You're a Girl" en opener "Spanish Metal" die er bovenuit steken haalt Kaiser Chief het peil van hun vorige albums.

avatar
Ja, Kaiser Chiefs..steeds minder eh.Die nieuwe single ook weer 'good days, bad day's'.. Ooit fris bij hun debuut, nu gewoon overbodig.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:36 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:36 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.