MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Scorpions - Crazy World (1990)

mijn stem
3,41 (150)
150 stemmen

Duitsland
Rock / Metal
Label: Polydor

  1. Tease Me, Please Me (4:44)
  2. Don't Believe Her (4:55)
  3. To Be with You in Heaven (4:48)
  4. Wind of Change (5:10)
  5. Restless Nights (5:44)
  6. Lust Or Love (4:22)
  7. Kicks After Six (3:49)
  8. Hit Between the Eyes (4:33)
  9. Money and Fame (5:06)
  10. Crazy World (5:08)
  11. Send Me an Angel (4:34)
totale tijdsduur: 52:53
zoeken in:
avatar van blondegod
5,0
Als Scorpions fan vind ik dit waarschijnlijk hun beste schijfje. Smaken verschillen dus blijkbaar. Het lijkt wel dat Scorpions vanaf dit album wat meer "gelikter / amerikaanser" klinken. Dit hoeft trouwens per definitie niet negatief te zijn. Dat ze goed zijn in mierzoete ballads blijkt elke keer maar weer, damn, wat zijn ze daar goed in! wind of change en send me an angel kan ik nu niet meer aanhoren, echt veel teveel gehoord. Favo's zijn : don't believe her / to be with you in heaven / lust or love. Vorig jaar nog naar hun concert geweest, stond nog op m'n lijstje. Viel me niks tegen, ondanks hun leeftijd maken ze er nog een geweldige show van! Binnenkort hun nieuwe cd, ben benieuwd.

avatar van Kondoro0614
3,0
Leuk maar een te rustig album van de heren van Scorpions. Veel songs passen niet binnen mijn genre en nu ik naar het album ' Scorpions - Blackout (1982) ' zit te luisteren een hele andere wending van de mannen die al 50 jaar in het vak zitten. Zeker kent ook dit album leuke nummers als ' Wind Of Change ' en ' Send Me An Angel ' wat gelijk ook de twee beste songs van het album zijn en misschien ook wel de enige twee waar ik schappelijk naar kon luisteren. Al om al, redelijk album, vooral opzetten als je depressief bent zou ik zeggen.

avatar van lennert
4,0
Toch weer een flink stuk beter dan zijn voorganger. Over de kwaliteit (en hoeveelheid keren dat ik ze gehoord heb) van de hits hoeven we het niet te hebben: Wind Of Change en Send Me An Angel zijn namelijk gewoon mooie songs. Als het verder gaat over productie zitten we ten minste ook weer een beetje op het type album dat niet van die overgeproduceerde zangpartijen en gortdroge drums heeft. Ik herinner me dat we dit album zo rond 2003 vaak in de auto aan hadden staan op mini-disc (herinnert iemand zich die nog?) en dat toen vooral opviel dat het album flink rockte (dit was in de periode dat ik heavy metal net had leren waarderen). Nu in de tussentijd ben ik erger gewend, maar het valt toch op dat de band hier nog lekker stevig voor de dag komt.

In vergelijking met een Blackout of Love At First Sting staan er geen echte grandioze krakers op, maar de algemene kwaliteit is gewoon minstens een dikke 8 te noemen. Het gitaarwerk is weer iets zwaarder, de drums ademen meer en Meine is zo'n 18 jaar na het debuut nog steeds erg goed bij stem. Wat mij betreft een terecht hitalbum, al had een nummertje minder de boel net iets stabieler gemaakt.

Voorlopige tussenstand:
1. Taken By Force
2. Blackout
3. In Trance
4. Love At First Sting
5. Lovedrive
6. Crazy World
7. Animal Magnetism
8. Virgin Killer
9. Lonesome Crow
10. Fly To The Rainbow

avatar van RuudC
3,0
Nope, nope en nog eens nope.

Productietechnisch is Strange World een grote stap vooruit ten opzichte van Savage Amusement, maar de nadruk van deze plaat ligt me echt teveel op mierzoete liefdesliedjes. Nou ben ik daar sowieso al niet van, maar als je al meer dan twintig jaar in het vak zit, hoef je van mij geen muziek meer voor tienermeisjes te maken. Het is maar een gladde boel hier. Dat er twee ongelooflijke krakers op staan (valt wel te raden welke), zorgt nog voor een krappe voldoende en niet de laatste plaats, maar ook deze zal ik niet nog eens met plezier draaien. Send Me An Angel is overigens voor mij een love song zoals het hoort. Wind Of Chance is een ware parel. Misschien wel het beste nummer dat Scorpions schreef. En dan staat het tussen de grootste meuk die de Duitsers geschreven hebben... Nog wel de complimenten voor Hit Between The Eyes.


Tussenstand:
1. In Trance
2. Taken By Force
3. Blackout
4. Lovedrive
5. Love At First Stong
6. Fly To The Rainbow
7. Lonesome Crow
8. Animal Magnetism
9. Virgin Killer
10. Crazy World
11. Savage Amusement

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:40 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:40 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.