ben haven schreef:
Tsjaaaaaa....Ik ben een enorme Neil Young fan en vind dit gewoon een lekkere plaat! Ik had deze plaat destijds op lp gekocht en heb em grijs gedraaid. Toen ie op cd te verkrijgen was heb ik niet geaarzeld om em te kopen.
Dit werk van hem is niet representatief voor hem, het is gewoon iets anders. Een keigoed experiment als je het mij vraagt. Een experiment van Neil Young wat in mijn ogen mislukt is, dat is het album Trans.
Raar, ik respecteer je mening hoor, maar ik vind dit de allerslechtste Neil Youngplaat.
Nog niet eens om de composities, dat gaat er mee door.
Neen, om die foeilelijke "eighties-syn-drums" die de plaat overheersen. De drums overheersen, de zang is veel te veel naar de achtergrond gemixt, dit klinkt in mijn oren absoluut niet, nou ja, het is perceptie, zoals met alles, nietwaar .
Vind Trans niet eens zo slecht als de kritieken altijd willen doen geloven, vind het een middelmatige plaat, met zelfs leuke songs erop (Sample & Hold, Transformer Man en Like an Inca)
Maar, iedereen vind tenslotte leuk wat hij/zij wil, niet ?