MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar van Outblasty
Sunderland schreef:
19 juni 2010 komt Muse in het Goffertpark. Kaartverkoop start as zaterdag 28 november.
Mn vader stelde voor om er met mij heen te gaan (hij betaalt). Daar kan ik natuurlijk geen nee tegen zeggen. Komende tijd maar eens wat Muse platen beluisteren dan.

avatar van Outblasty
YouTube - MUSE Goffert park Nijmegen 19 June 2010 - 03

Ik wist niet dat een podium zo belachelijk vet kon zijn, toch wel een beetje jammer dat het zo groot was waardoor ik ongeveer 40 meter van het podium afstond (filmpje is niet van mij hoor).

avatar van orbit
Bij Muse - Origin of Symmetry (2001):

Zie ze nu bij Glastonbury, wat een energie en vet geluid! Gewoon een goede band. punt.

avatar van Leander1991
orbit schreef:
Zie ze nu bij Glastonbury, wat een energie en vet geluid! Gewoon een goede band. punt.


Speelden ze Bliss?? Ik hoop die te treffen op werchter!!

avatar van orbit
Dacht het wel, maar redelijk in het begin.. verder kwamen alle krakers wel voorbij.

avatar van Leander1991
orbit schreef:
Dacht het wel, maar redelijk in het begin.. verder kwamen alle krakers wel voorbij.


Onze smaak van films loopt dus parallel met die van de muziek!

avatar van orbit
Muse kan ik in elk geval hogelijk waarderen, filmsmaak moet ik even nachecken op MoMe

avatar van RvS_009
Leander1991 schreef:
(quote)


Speelden ze Bliss?? Ik hoop die te treffen op werchter!!

nope, wel citizen Erased, en Where The streets have no name samen met The Edge. Dit is de setlist van glastonbury.

Muse Concert Setlist at Glastonbury Festival, Pilton on June 26, 2010 | setlist.fm

avatar
Misterfool
Bij Muse - The Resistance (2009):

matthew ballamy is duidelijk geïnspireerd door queen, dus dat lijkt me een redelijk logische gedachte.

avatar
!Rebecca!
symphonic rock

avatar
ClassicRocker
!Rebecca! schreef:
wie is het met me eens als ik zeg dat de zanger goed muziek van Queen kan doen?


Freddie Mercury was een tien keer betere zanger en performer dan Mathew Bellamy is.

Desondanks is Muse een goede band en goed in het maken van Queen-achtige muziek. Of de band goed muziek van Queen kan doen, weet ik niet. Bij mijn weten hebben ze nog nooit een nummer van Queen gecovered of live gespeeld.

De band die afgezien van Queen zelf het beste muziek van Queen kan doen is Dream Theater, luister maar eens naar hun covers en live-uitvoeringen van Queenwerk .

W.b.t dit album: .

avatar van guitarwally
Ik ga hier even mijn eigen lynch brief ondertekenen, maar ik kan het niet laten om te zeggen dat Queen hier word overgewaardeerd. Ik vind de nummers een beetje standaard en heel stiekem vind ik Freddie Mercury een beetje irritant (maar das mijn mening).

Ik wil eigenlijk zeggen dat die vergelijkingen tussen Muse en Queen overbodig zijn; Muse is immers veel beter . Vooral het laatste album en daarbij hun laatste liveshow in Nijmegen was HEMELS!

avatar van bikkel2
De vergelijking Queen en Muse gaat wel een beetje op . Maar uiteindelijk zijn het 2 totaal verschillende bands .
Queen zocht het veel meer in de breedte en hoewel Muse zich zeker niet op 1 stijl laat vastleggen , zijn zij toch een stuk lyrischer en vooral ook experimenteler .
Ik hoor wat overeenkomsten , maar dan hooguit van de Queen uit de periode mid- seventees . Het pianospel , de orchestraties en de stem van Mercury uit die periode kan ik dan wel plaatsen .
Respect overigens voor Bellamy, want ondanks zijn gecompliceerde partijen , zingt hij echt fantastisch .

avatar van Jizze
Nieuwe Muse waarschijnlijk 'softer'
20 mei 2011

Het nieuwe album van Muse wordt ‘softer’. Dat zeiden drummer Dominic Howard en bassist Chris Wolstenhome in een interview na afloop van een awards ceremonie, waar de Muse mannen een International Achievement Award kregen uitgereikt. De nieuwe songs die Matt Bellamy aan zijn collega’s heeft laten horen, zouden anders en rustiger dan die op The Resistance. Misschien heeft dat te maken met het feit dat Matt binnenkort vader wordt. Muse gaat pas in oktober de studio in. Eerst staan er nog een aantal optredens op de agenda, waaronder shows op het Reading And Leeds dubbelfestival. Daar zal de band naar verluid het complete Origin Of Symmetry album spelen .


Bron: Kinkfm


avatar
ClassicRocker
guitarwally schreef:
Ik wil eigenlijk zeggen dat die vergelijkingen tussen Muse en Queen overbodig zijn;


???

Mathew Bellamy over Queen:

In the early days, you were compared to Radiohead and now labelled as the new Queen. What do you think about their career?

"The best band in the world is Queen, definitely. I think there are very few bands in the world that can be compared to them. They brought sophistication and richness to the music and have the most interesting elements in what might be called 'popular music'. In short, they opened the door to a more interesting and rich musical sound. I could never feel insulted if people say I have influences from a band like Queen!"

avatar van Demon.
Boys op welk album is House of the Rising Sun van Muse te vinden?


avatar
"The band are back in the recording studio busy working on their sixth album. Those of you on Twitter may have seen Matt's recent comment about the direction for the new album which is apparently going to be a 'christian gangsta rap jazz odyssey, with some ambient rebellious dubstep and face melting metal flamenco cowboy psychedelia.' Sounds interesting! "

avatar van Fox McCloud
Hier kijk ik dus echt naar uit!


avatar van JoaMuse
Korte samenvatting van wat ik de laatste tijd opgevangen heb over het nieuwe album van Muse:
Het zal elektronische elementen bevatten, vooral invloeden van Justice en Does It Offend You, Yeah?. Er zullen ook strijkers en koperblazers te horen zijn. En David Campbell (een voor mij onbekende naam, maar hij is blijkbaar een bekende componist/arrangeur) werkt mee aan het album.

avatar van Arrie
Invloeden van Justice? Dat kan nog wel eens best geinig worden.

Die David Campbell maakt het dan weer minder interessant, als ik zie wat die o.a. gedaan heeft. Zag trouwens ook dat het de vader van Beck is, geinig.

avatar van arcade monkeys
JoaMuse schreef:
Korte samenvatting van wat ik de laatste tijd opgevangen heb over het nieuwe album van Muse:
Het zal elektronische elementen bevatten, vooral invloeden van Justice en Does It Offend You, Yeah?. Er zullen ook strijkers en koperblazers te horen zijn. En David Campbell (een voor mij onbekende naam, maar hij is blijkbaar een bekende componist/arrangeur) werkt mee aan het album.


Nou, het maakt me allemaal reuze benieuwd, maar als muse iets doet, dan doen ze het goed.

Die plaat is voor mij persoonlijk de belangrijkste plaat van het jaar.

avatar van Demon.
Ze zijn bezig met een nieuw... Ben bang dat het weer op The Resistance gaat lijken. Als ze weer muziek gingen maken zoals op hun eerste 3 studioalbums dan zou voor het eerst een album hebben om echt naar uit te kijken. Hopelijk staat er wel wat bombastisch op

avatar van Hedser
Het nieuwe album gaat 'The 2nd Law' heten en komt uit in september

Album trailer: YouTube - Muse - The 2nd Law - Album Trailer

Muse goes dubstep? Ik hou m'n hart vast...

avatar van JoaMuse
Hmm, wat moeten we daarvan denken ? Misschien is het wel een grap. Ze gaan toch niet echt de dubstep toer op ?

avatar van yKriistian
Dit doet me niet veel goeds, het begint er op te lijken dat de muziekwereld wordt overgenomen door de Dubstep. De trailer belooft voor mij maar zeer weinig. Aldus mede door de Dubstep.

avatar van Demon.
Het is niet 100% dubstep, Bellamy speelt wel vaker van dit soort gitaarsolo's... maar toch... dubstep is slappe zooi en Muse zou het echt verpesten als ze dit wel gaan gebruiken. Ik wil de oude Muse man, met harde gitaren en orchestra's en weet ik veel wat. Het laatste album vond ik niet wat maar ik blijf toch hopen...

avatar van Screenager
Lelijk, lelijk, lelijk. Ik hoop ten stelligste dat het een grap is.
Ik ken niets van dubstep, maar in mijn oren is dat echt wel 100% dubstep en ongeveer 0% Muse.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:03 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:03 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.