MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Genres / Rock / PostPunk (Revival) op MuMe 2018

zoeken in:
avatar
Jean-Maurice
Royalengineer schreef:
Ook zeer de moeite waard is het album Tourniquets of Love Desire uit 1994 van Children on Stun......


Dat is een meesterwerkje en zeker een klassieker in het genre.

Ik moet zeggen dat ik Grooving in Green ook best wel goed vind. De zang is niet echt geweldig maar kan ermee door en ja, het gitaarwerk hè. Bekend geluid want het is dezelfde gitarist; Pete Finnemore.

avatar
Jean-Maurice
Royalengineer schreef:
Al is de tweede helft te veel Electronic. ....Daarom zou dit album van mij geen 4 sterren krijgen maar 3. Staat niet op MuMe. Zou hem toevoegen maar kan geen juiste cover vinden. Helaas.


Hebben wij het over hetzelfde album? Staat in mijn top 10!

Children On Stun - Tourniquets of Loves Desire (1994) - MusicMeter.nl

avatar
Royalengineer
Rough Trade on a Cheap Promotion is van 2005.

Het is een verzamel album. Hun album van 1994 is consistenter. Maar geluidskwaliteit is niet anno 2018. Geeft niet. Goed album!


avatar
Jean-Maurice
'Rough Trade on a Cheap Promotion' is volgens mij een verzameling demo's en mixes zo te horen. Sommige nummers klinken beter en andere weer minder dan op de originele albums. Enkele liedjes zijn voor mij zelfs nieuw. Nooit eerder gehoord, dus bedankt voor de tip. Ik vind de geluidskwaliteit op 'Tourniquets of Love Desire' trouwens prima. Misschien moet je het origineel eens luisteren? Op Spotify zijn het meestal mp3's. In de jaren 90 was deze muziek helemaal uit en moest je dit soort bands ergens in een verscholen gothic hoekje zoeken. Ik ben het met je eens dat de tweede helft van 'Rough Trade on a Cheap Promotion' erg electronic is en daar heb ik bij dit soort muziek ook weinig mee. Het verpest zelfs de liedjes vind ik. Bands in dit genre probeerden in die tijd van alles om hun muziek aan de man en vrouw te krijgen. Op hun tweede album 'Mondo Weird' dat zeker niet onaardig is hoor je dit helaas ook terug. Als ik zou stemmen zou ik 'Rough Trade on a Cheap Promotion' vanwege de erbarmelijke electro ook hooguit drie sterren geven.

avatar
Jean-Maurice
Human Drama is te gek!

avatar van deric raven
Love Like Blood - Out of Sight - YouTube

Ook leuk, kwam veel goed werk uit Duitsland in de jaren 90.
Zo ook Deine Lakaien en Diary Of Dreams

avatar
Jean-Maurice
deric raven schreef:
kwam veel goed werk uit Duitsland in de jaren 90.
Zo ook Deine Lakaien en Diary Of Dreams


Was voor mij in die tijd mijn toevluchtsoord.

avatar van Mjuman
Jean-Maurice schreef:
(quote)


Was voor mij in die tijd mijn toevluchtsoord.


Dan heb je toen vast weinig naar je schoenen gegluurd

A propos Deine Lakaien hebben een aardige verwijzing naar Japan in Deine LakaieN - Kiss the future - YouTube "I remember Methods of Dance" - redelijk veel synthwave invloeden. Founding member Ernst Horn is ook terug te vinden in Qntal (trouwens een aardig meeting point voor rockers en goths):

Qntal "Palästinalied" - YouTube.

avatar
Royalengineer
Heb 2 albums en 2 EP''s toegevoegd aan Children on Stun; of je dit nu kunt betitelen als postpunk? Meer punk anno jaren 90. Of...... What the heck?



avatar
Royalengineer
Tip voor liefhebbers van postpunk/newwave:

Beluister de playlist 'Electronic Wave' van Sundeetrucker op Spotify. 12 prachtige nummers, de oudste van 1979 en de nieuwste van 2018.....!

Enjoy.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:50 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:50 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.