MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / De W van Wanstaltig Slechte Songteksten - Deel 2 (K.O.)

zoeken in:
avatar van Casartelli
Casartelli (moderator)
Het is mij niet helemaal duidelijk geworden of je bij dit spelletje beide nummers moet kennen, maar ik vind het zelf wel een pre om de wanstaltigheid een beetje in context te kunnen plaatsen.

Voor deze maak ik evenwel graag een uitzondering.

0-3

avatar van Gretz
Casartelli schreef:
Het is mij niet helemaal duidelijk geworden of je bij dit spelletje beide nummers moet kennen, maar ik vind het zelf wel een pre om de wanstaltigheid een beetje in context te kunnen plaatsen.

Nee, dat is niet verplicht hoor (werd die kennis wel verwacht zouden wss veel users afhaken ). Je beoordeelt dus de tekstregels op hun foutheid. Je bent vrij om muzikale omlijsting en de context van de gehele songtekst mee te nemen in je oordeel, maar dat hoeft niet.

avatar van Arno
0-4


avatar van Koenr
0-6


avatar van Gretz
2-0

avatar van Gor
Gor
3-0

avatar van Edgar18
3-1 Stamppot met een w? Stamppot eten als je wakker bent?

avatar van Gretz
Edgar18 schreef:
Stamppot met een w? Stamppot eten als je wakker bent?

Ze bedoelden waarschijnlijk Wortelstamppot maar dat paste niet echt niet het metrum.

Hadden ze waarschijnlijk simpel kunnen oplossen door er gewoon 'De W van wortelstamppot eten' van te maken'. Maar de wegen van Ewbank en co. zijn wel vaker ondoorgrondelijk.






avatar van Gretz
Laatste van deze ronde! (en dat is mooi want dan kan ik nog loten voordat ik vertrek naar een concert van The Japanese House.)

96. http://i.share.pho.to/90a37473_o.jpeg vs. http://i.share.pho.to/bfb22a74_o.jpeg

avatar van Gretz
0-1




avatar
johannesA
0-5


avatar van Gretz
Ronde 3:
96 -> 48
Tot de 6, 2 verschil

http://nopaste.nl/raw/b28aVlKFyz



avatar
Ah, gelijk een sterke, in negatieve zin

1-1

avatar van vigil
2-1



avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.