MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Belpop ladder

zoeken in:
avatar van dumb_helicopter
12. T.C. Matic - O La La La 118 punten (Hoogste Positie: 1 (sheep67) / Laagste Positie: 15 (Silent_Shout)




Arno en de zijnen eindigen op een 12de plaats in deze Belpopladder. Misschien wel één van de meest vooruitstrevende groepen zeker als je weet dat dit reeds van het uit 1981 daterende T.C. Matic komt. Nog altijd is de sound van deze groep herkenbaar uit duizenden anderen, chapeau!

avatar van dumb_helicopter
11. Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen 118 punten (Hoogste Positie: 2 (Bucquoy) / Laagste Positie: 15 (Arcade Monkeys en JoaMuse)




Op 11 volgt misschien wel de oervader van de Belgische kleinkunst die met het gelijknamige album De Zotte Morgen al in 1970 met dit bloedmooie nummer kwam. Stond zeker in het begin nog rond de top-5, maar kreeg naar het einde toe steeds lager quoteringen eindigde daardoor toch nog vrij laag uiteindelijk. Doordat het gelijk stond qua punten met Oh La La La was het stempercentage uit de vorige rondes hier belangrijk en daarin was dit nummer beter.

avatar van dumb_helicopter
10. Absynthe Minded - My Heroics, Part One 126 punten (Hoogste Positie: 1 (Bucquoy) / Laagste Positie: 15 (ArthurDZ en Pygmydanny)




Dit is het laatste nummer van dit milennium en hiermee duikelen we dan ook de top-10 binnen. Bert Ostyn en de zijnen werden net als vele andere Vlaamse groepen ontdekt door dé talentenjacht Humo's Rock Rally en werden daarin 2de en wonnen de publieksprijs. Dit nummer is echter het echte prijsbeest van hen en kent elke rechtschapen twintiger normaal uit het hoofd. Het is in deze finale echter love-hatenummer gebleken, waarbij de haters vooral in het begin hun stemmen uitbrachten en de lovers naar het einde toe. Hierdoor kon dit nummer van het uit 2005 afkomstige New Day nog een fikse remonte inzetten die hen op een 10de plek deed eindigen.

avatar van laxus11
4 deuS nummers in de top 10

avatar van dumb_helicopter
9. Wim De Craene - Tim 127 punten (Hoogste Positie: 1 (Scorpion_21) / Laagste Positie: 15 (El Ninjo en Sheep67)




Op 9 vinden we Tim van de betreurde kleinkunstenaar Wim De Craene van Alles Is Nog Bij Het Oude uit 1975. Het nummer Tim is een ode aan zijn pasgeboren zoon Ramses, vernoemd naar zijn mentor Ramses Shaffy. Maar omdat Ramses qua lettergrepen niet goed in het nummer paste, werd het Tim. Wim De Craene heeft opvallend veel nummer met voornamen en dit was naar eigen zeggen om de betrokkenheid met het publiek te vergroten. Omdat de kleinkunst aan populariteit verloor, probeerde hij nog andere genres uit om terug beter te verkopen, maar tevergeefs. In 1990 pleegde hij zelfmoord...

avatar van dumb_helicopter
8. Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas 131 punten (Hoogste Positie: 1 (Laxus11 en Kemm) / Laagste Positie: 15 (dumb_helicopter)




Ik moet hier een mea culpa slaan omdat ik nummer als allerlaatste zette in mijn lijstje. Ik vind namelijk alle nummers goed, maar met dit nummer heb ik de minste klik (i.t.t. bijvoorbeeld Voir Un Ami Pleurer). Onze wereldvermaarde trots Jacques Brel kon natuurlijk niet ontbreken in onze finale met het uit 1959 afkomstige Jacques Brel 4. Het is hiermee ook het oudste nummer uit deze finale, maar blijft meer dan 50 jaar na de release nog altijd ontroerend mooi. Ook een beetje een love-hatenummer zo blijkt uit de stemmen en dat heeft hem waarschijnlijk de das omgedaan. Zo stond het bijvoorbeeld toch geregeld eens in de top-5 te pronken.

avatar van dumb_helicopter
7. dEUS - Suds & Soda 134 punten (Hoogste Positie: 2 (JoaMuse, Pygmydanny en El Ninjo) / Laagste Positie: 15 (Bucquoy)




Op 7 nog eens dEUS (eindelijk hoor ik sommigen denken) met Suds & Soda, het nummer dat de wereld even naar het kleine landje dat België is deed uitkijken. De prominente viool steelt hier de show net als het 'Friday, Friday'-gedeelte van Stef Kamiel Carlens. Klinkt 20 jaar na de release nog altijd als een explosie in je hoofd. Na dit nummer en het album Worst Case Scenario heeft de Belgische muziekscene er nooit meer hetzelfde uitgezien.

avatar van dumb_helicopter
6. Raymond van het Groenewoud - Twee Meisjes 134 punten (Hoogste Positie: 2 (Scorpion_21, Laxus11 en Kabouter76) / Laagste Positie: 14 (El Ninjo)




Stond gelijk met de Suds & Soda, maar had een net iets hoger stempercentage verzameld in de voorbije rondes. Dit is een nummer dat in beste 100 Belpopnummers van Radio 1 telkens hoge ogen gooit. Deze zoon van Amsterdamse ouders had er al een lange carrière opzitten toen hij in 1996 misschien wel zijn magnus opus uitbracht met dit nummer van het album Ik Ben God Niet. Een aanrader is om deze man eens te aanschouwen op de Gentse Feesten zo tegen het ochtendgloren, het moet fantastisch zijn en dat elk jaar opnieuw.

avatar van dumb_helicopter
5. dEUS - Roses 139 punten (Hoogste Positie: 1 (2MY, Pygmydanny, Kabouter76 en ArthurDZ / Laagste Positie: 14 (Kemm))




We komen aan de top-5 een schiet nog 3 keer dEUS over. Verdiend? Blijkbaar wel, want jullie hebben ervoor gestemd. We beginnen dus met het wondermooie Roses, dat een prachtig einde kent met de telkens weerkerende frase (So thank you for the roses). Dit nummer is ondanks de 5de plaats wel het meeste keren op de hoogste positie gezet in de binnengekregen lijstjes. Het nummer komt van het tweede album van dEUS uit 1996: In A Bar Under The Sea

avatar van dumb_helicopter
4. Gorky - Mia 140 punten (Hoogste Positie: 3 (Bucquoy en Scorpion_21) / Laagste Positie: 15 (Kemm)




Net naast het podium vinden we Mia van Gorky (toen nog met een y achteraan). Luc De Vos heeft met Gorky de Nederlandstalige rock in Vlaanderen een nieuw elan gegeven, en wat voor één. Mia is zowat hét kampvuurnummer geworden met een tekst die zo in je hoofd blijf zitten. Is ook het enige Belgische nummer geweest dat eens op 1 stond in de Tijdloze en dat zelfs twee jaar! Hier eindigt het van op Gorky afkomstige Mia echter dus net naast de top-3. Nu we toch al promotie gemaakt hebben voor de Gentse Feesten, ook even aankaarten dat ook Gorky hierop altijd een aanrader is!

avatar van ArthurDZ
Gelukkig net op tijd thuis om de ontknoping mee te maken! Ik ben tot nu toe vooral verbaasd door de lage positie van Jacques Brel, had die eigenlijk op 1 verwacht.

avatar van dumb_helicopter
Pronostiekjes voor de top-3?

Ik maak die om 21u bekend.

avatar van JoaMuse
Suds & Soda pas 4e dEUS-nummer verbaast me. Vooral Roses had ik er niet boven verwacht. Ben benieuwd naar de top 3, sowieso mooi podium (en mooie top 15 bij uitbreiding).

Prono:
3. Lena
2. Hotellounge
1. Instant Street

avatar van dumb_helicopter
Suds & Soda is volgens mij meer een love-hatenummer en dat kan wel eens in zijn nadeel gespeeld hebben. Desondanks is 7 nog altijd een mooie positie.

avatar van arcade monkeys
1. dEUS - Hotellounge
2. dEUS - Instant Street
3. 2 Belgen - Lena

2 en 3 omgewisseld mag ook, zolang Hotellounge maar op 1 staat . Ik vind trouwens dat Lena het verrassend goed doet. Ik had eerder Jacques Brel in de top 3 verwacht, maar mij hoor je alvast niet klagen. Mia heeft trouwens 3 (!) jaar aan kop van de Tijdloze gestaan

Mijn lijstje: 1 tot 9 zijn , 10 tot 13 zijn goed en de laatste twee zijn nog steeds niet slecht.

1.
2. Absynthe Minded - My Heroics, Part One
3.
4. Gorky - Mia
5. dEUS - Roses
6.
7. Daan - Housewife
8. dEUS - Suds & Soda
9. dEUS - Bad Timing
10. Red Zebra - I Can't Live in a Living Room
11. Wim De Craene - Tim
12. T.C. Matic - O La La La
13. Raymond van het Groenewoud - Twee Meisjes
14. Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas
15. Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen

avatar van ArthurDZ
Ik denk hetzelfde als JoaMuse wat betreft de top 3, zie ik. Musicmeter loves dEUS. Het is hier zelfs nog erger dan op Studio Brussel!

Dit is overigens mijn top 15 tot nu toe:

1. dEUS - Roses
2.
3. dEUS - Suds & Soda
4. Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas
5.
6.
7. T.C. Matic - O La La La
8. Daan - Housewife
9. Gorky - Mia
10. Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen
11. Red Zebra - I Can't Live in a Living Room
12. Raymond van het Groenewoud - Twee Meisjes
13. dEUS - Bad Timing
14. Wim De Craene - Tim
15. Absynthe Minded - My Heroics, Part One

Ik ben dus sowieso tevreden

avatar van pygmydanny
Ik ben reuzebenieuwd en wil alvast dumb_helicopter bedanken voor het prima geleverde werk!

pronostiek:
3 Lena
2 Instant Street
3 Hotellounge

avatar van dumb_helicopter
3. dEUS - Hotellounge (Be The Death of Me) 153 punten (Hoogste Positie: 1 (El Ninjo, Curufin en arcade monkeys) / Laagste Positie: 13 (kemm)




We gaan de top-3 binnen met één van de 2 overgebleven dEUS-nummers. Dit nummer komt ook van het debuutalbum Worst Case Scenario, waarmee dEUS de wereld begon te veroveren. Bekend ook omwille van de ontploffende versterker die in het nummer te horen is.

Nog 2 nummers dus het wordt bloedstollend spannend. Wordt het dEUS of 2 Belgen!

avatar van dumb_helicopter
2. dEUS - Instant Street 156 punten (Hoogste Positie: 1 (silent_shout en dumb_helicopter) / Laagste Positie: 13 (Pygmydanny)




Het is dus niet dEUS die deze Belpopladder wint! Instant Street strandt op 2 zowaar. Het nummer dat in de MuMeladder normaal ook van een finaleplek verzekerd is leek op voorhand inderdaad gedoodverfde winnaar, zeker omdat het al zijn voorgaande ladders ruimschoots gewonnen had. In de finale liep het echter eerst erg magertjes voor Instant Street, op een gegeven moment stond het zelfs bij de onderste 5 te bivakkeren. Een eindspurt bracht het nummer van het derde dEUS-album The Ideal Crash uit 1999 nog tot aan de 2de plek, maar de eerste plek zat er niet meer in door de te grote achterstand. Wat mij betreft het mooiste dEUS-nummer met de mooie opbouw en tekst en de prachtige climax op het einde.

avatar van JoaMuse
Ik zat er naast met mijn prono, maar mijn nummer 1 staat op 1 dus ik ga toch juichen !

avatar van dumb_helicopter
1. 2 Belgen - Lena 179 punten (Hoogste Positie: 1 (Dazzler en JoaMuse) / Laagste Positie: 8 (Scorpion_21, Kemm en El Ninjo)




Wie dit had voorspeld had op voorhand heeft waarschijnlijk nu een hele grote zak geld gewonnen. Het was wel een outsider maar dan nog. En ondanks dat heeft het toch vrijwel de gehele tijd op die eerste plek gestaan en zijn voorsprong alleen maar uitgebouwd. Dit nummer is dan ook de grootste allemansvriend met als laagste notering plaats 8 hetgeen echt wel hoog is. De concurrentie kon dus niet op een misstap te rekenen van Lena. Lena komt uit 1985 van het album Trop Petit. Dit Gentse new-wavecollectief bracht dit nummer dus uit recht in de belpophausse van de eighties. Met het aanstekelijke refrein en de meerdere talen die in het nummer gebruikt worden, heeft het album troeven genoeg om die eerste plaats rechtvaardig te maken!

avatar van ArthurDZ
Wauw, dit had ik echt niet verwacht! Maar het is wel een leuke verrassing natuurlijk, echt een geweldig popnummer. Ik zou er uren naar kunnen luisteren. Hulde dus!

Bedankt voor de organisatie, dumb_helicopter! Ook al ben ik pas op het einde echt aangehaakt, het was wel zeer leuk allemaal!

Dit was mijn volledige top 15:

1. dEUS - Roses
2. dEUS - Hotellounge (Be the Death of Me)
3. dEUS - Suds & Soda
4. Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas
5. 2 Belgen - Lena
6. dEUS - Instant Street
7. T.C. Matic - O La La La
8. Daan - Housewife
9. Gorky - Mia
10. Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen
11. Red Zebra - I Can't Live in a Living Room
12. Raymond van het Groenewoud - Twee Meisjes
13. dEUS - Bad Timing
14. Wim De Craene - Tim
15. Absynthe Minded - My Heroics, Part One

avatar van dumb_helicopter
Voor mij ook een totale verrassing, maar wel eens leuk.

De leukste ontdekking was voor mij wel Novastar met Caramia, bloedmooi is dat!

avatar van sheep67
De eerste 5 was geen probleem maar de rest was ploeteren. Nummers 06 t/m 15 hadden ook nooit mijn eigen favoriete top 15 gehaald. Ben wat meer gecharmeerd van het Franstalige werk (Jacques Brel, France Gall, Axelle Red, Sandra Kim en Jo Lemaire)
Maar bedankt voor de organisatie dumb_helicopter

01. T.C. Matic - O La La La
02. 2 Belgen - Lena
03. Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas
04. dEUS - Instant Street
05. Absynthe Minded - My Heroics, Part One
06. dEUS - Hotellounge (Be the Death of Me)
07. Gorky - Mia
08. dEUS - Roses
09. Red Zebra - I Can't Live in a Living Room
10. Raymond van het Groenewoud - Twee Meisjes
11. dEUS - Suds & Soda
12. Daan - Housewife
13. dEUS - Bad Timing
14. Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen
15. Wim De Craene - Tim

Werkelijke nummer 1: Luc Van Acker & Anna Domino - Zanna.....vind dat zo'n mooi nummer en zeker ook de uitvoering van Selah Sue & Tom Barman (Music for Life 2011)

avatar van kabouter76
Een mooie nummer één, best origineel zo...

Mijn top 15 zag er als volgt uit:
1. dEUS - Roses
2. Raymond van het Groenewoud - Twee Meisjes
3. dEUS - Hotellounge (Be the Death of Me)
4. 2 Belgen - Lena
5. dEUS - Instant Street
6. Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas
7. dEUS - Suds & Soda
8. Wim De Craene - Tim
9. Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen
10. T.C. Matic - O La La La
11. Gorky - Mia
12. Red Zebra - I Can't Live in a Living Room
13. dEUS - Bad Timing
14. Absynthe Minded - My Heroics, Part One
15. Daan - Housewife

En dan nu... Op naar de volgende editie? Of iets anders?

avatar van dumb_helicopter
Ik denk niet dat dit een ladder is om jaarlijks te doen. Over een paar jaar als deze wat bezonken is, mag hij gerust nog eens voorbij komen.

avatar van curufin
Dit is een mooi eindresultaat voor een lijst die wel lang geduurd heeft om te maken. Sommige eerste ronde-reeksen waren een harde noot om te kraken
Bedankt dumb_helicopter om dit in goede banen te hebben geleid!

avatar van dumb_helicopter
De 200 beste nummers nog eens op een rijtje:

1 2 Belgen - Lena
2 dEUS - Instant Street
3 dEUS - Hotellounge (Be the Death of Me)
4 Gorky - Mia
5 dEUS - Roses
6 Raymond van het Groenewoud - Twee Meisjes
7 dEUS - Suds & Soda
8 Jacques Brel - Ne Me Quitte Pas
9 Wim De Craene - Tim
10 Absynthe Minded - My Heroics, Part One
11 Zjef Vanuytsel - De Zotte Morgen
12 T.C. Matic - O La La La
13 Red Zebra - I Can't Live in a Living Room
14 Daan - Housewife
15 dEUS - Bad Timing
16 Gotye - Somebody That I Used to Know
17 Scooter - You
18 Daan - Icon
19 Nacht und Nebel - Beats of Love
20 Novastar - The Best is Yet to Come
21 Noordkaap - Satelliet S.U.Z.Y
22 Hooverphonic - Mad About You
23 The Kids - There Will Be No Next Time
24 Jacques Brel - Amsterdam
25 Gorky - Anja
26 Jo Lemaire + Flouze - Je Suis Venue te Dire Que Je M'en Vais
27 The Scabs - Hard Times
28 Admiral Freebee - Rags 'N' Run
29 dEUS - Sister Dew
30 Hooverphonic - Jackie Cane [/quote]
31 dEUS - Nothing Really Ends
32 Gorky - Lieve Kleine Piranha
33 Absynthe Minded - Envoi
34 Luc Van Acker & Anna Domino - Zanna
35 Front 242 - Headhunter
36 Amatorski - Come Home
37 Jan De Wilde - De Eerste Sneeuw
38 Max Berlin - Elle et Moi
39 Gorki - Ooit Was Ik een Soldaat
40 Gorky - Soms Vraagt een Mens Zich Af
41 Yevgueni - Als Ze Lacht
42 Zita Swoon - Thinking about You All the Time
43 Selah Sue - This World
44 Hooverphonic - Vinegar & Salt
45 De Mens - Irene
46 Gorki - Veronica Komt Naar Je Toe
47 Axelle Red - Je t'attends
48 Jacques Brel - Marieke
49 K's Choice - Not an Addict
50 Gorki - Bij nacht en ontij
51 Zita Swoon - My Bond with You and Your Planet: Disco!
52 Axelle Red - Sensualité
53 Jacques Brel - Voir un Ami Pleurer
54 dEUS - Via
55 Wallace Collection - Daydream
56 dEUS - Theme From Turnpike
57 Soulwax - Much Against Everyone's Advice
58 Snowy Red - Euroshima (War Dance)
59 Gorki - Joeri
60 The Neon Judgement - Tomorrow in the Papers
61 dEUS - Little Arithmetics
62 Hooverphonic - Eden
63 Novastar - Wrong
64 Wim De Craene - Rozanne
65 Het Zesde Metaal - Ploegsteert
66 Clouseau - Daar Gaat Ze
67 Monza - Van God Los
68 Raymond van het Groenewoud - Je Veux D' L'Amour
69 Arno - Les Yeux de Ma Mère
70 Daan - Swedish Designer Drugs
71 Jacques Brel - Mijn Vlakke Land
72 Clouseau - Domino
73 Soulwax - NY Excuse
74 De Nieuwe Snaar - In de Hemel Is Geen Dylan
75 Dead Man Ray - Chemical
76 Mintzkov - Ruby Red
77 Novastar - Never Back Down
78 Novastar - Because
79 Noordkaap - Ik Hou van U
80 Het Zesde Metaal - Ge Zwiegt
81 The Sands - April and June
82 Motek - Tryer
83 Sioen - Cruisin'
84 Hugo Raspoet - Helena
85 SX - Black Video
86 Millionaire - Ballad of Pure Thought
87 Front 242 - No Shuffle
88 Soulwax - E-Talking
89 Noordkaap - Gigant
90 Stash - Sadness
91 Noordkaap - Het Zou Niet Mogen Zijn
92 The Names - Calcutta
93 Noordkaap - Druk in Leuven
94 Jacques Brel - Ces Gens-Là
95 Kris De Bruyne - Amsterdam
96 Novastar - Caramia
97 Gabriel Rios - Broad Daylight
98 The Van Jets - The Future
99 Arid - Me & My Melody
100 Kommil Foo - Ruimtevaarder
101 Customs - Justine
102 Soft Verdict - Close Cover
103 De Mens - En in Gent
104 Zjef Vanuytsel - Tussen Antwerpen en Rotterdam
105 An Pierlé - Mud Stories
106 De Mens - Ergens Onderweg
107 dEUS - Morticiachair
108 The Scabs - Don't You Know
109 Hooverphonic - The World Is Mine
110 2 Belgen - Opération Coup de Poing
111 Soulwax - NY Lipps
112 The Radios - She Goes Nana
113 Hannelore Bedert - Altijd Nooit Meer
114 The Scabs - Nothing on My Radio
115 Ozark Henry - Indian Summer
116 Hooverphonic - Wake Up
117 Jacques Brel - La Chanson des Vieux Amants
118 Balthazar - The Oldest of Sisters
119 Girls in Hawaii - Flavor
120 Praga Khan - Luv U Still
121 The Black Box Revelation - Never Alone / Always Together
122 Noordkaap - Een Heel Klein Beetje Oorlog
123 Intergalactic Lovers - Shewolf
124 Moondog Jr. - TV Song
125 De Kreuners - Layla
126 TC Matic - Putain Putain
127 De Kreuners - Verliefd op Chris Lomme
128 Vaya Con Dios - Just a Friend of Mine
129 Millionaire - Champagne
130 Noordkaap - Panamarenko
131 Monza - De Ogen van Jenny
132 Soulsister - The Way to Your Heart
133 Soulwax - Too Many DJ's
134 SX - Gold
135 Louis Neefs - Laat Ons een Bloem
136 Elisa Waut - Four Times More
137 Jacques Brel - Le plat pays
138 dEUS - Quatre mains
139 Evil Superstars - It's a Sad Sad Planet
140 TC Matic - Le Java
141 Raymond van het Groenewoud - Brussels by Night
142 Das Pop - You
143 The Neon Judgement - Awful Day
144 Venus In Flames - Easy Way Out
145 Axelle Red - Elle Danse Seule
146 Vaya Con Dios - What's a Woman
147 The Van Jets - Electric Soldiers
148 Novastar - Rome
149 Goose - Bring It On
150 Think of One - Paletó
151 Monza - Dood aan Alle Meisjes
152 Hooverphonic - Sometimes
153 Admiral Freebee - Oh Darkness
154 Siglo XX - Dreams of Pleasure
155 The Bet - Don't Talk to the Liar
156 Admiral Freebee - Einstein Brain
157 Bart Peeters - Heist aan Zee
158 Soulwax - Any Minute Now
159 Eva De Roovere - Orpheus
160 Oscar and the Wolf - Orange Sky
161 Balthazar - Blood Like Wine
162 Bart Peeters - (Zo van Die) Zomerdagen
163 Goose - Control
164 The Machines - Don't Be Cruel
165 De Mens - Dit is Mijn Huis
166 Selah Sue - Crazy Vibes
167 De Mens - Nederland
168 Millionaire - I'm On a High
169 Raymond van het Groenewoud - Meisjes
170 De Kreuners - Zij Heeft Stijl
171 A Split Second - Flesh
172 Laïs - 't Smidje
173 Triggerfinger - Love Lost in Love
174 Jacques Brel - Mathilde
175 Tom Helsen - Sun in Her Eyes
176 Evil Superstars - If You Cry (I'll Go to Hell)
177 Allez Allez - Allez Allez
178 Adamo - Inch' Allah
179 De Kreuners - Ik Wil Je
180 The Black Box Revelation - Love Licks
181 Soft Verdict - Struggle for Pleasure
182 Ozark Henry - At Sea
183 Isbells - Reunite
184 Absynthe Minded - Acquired Taste
185 Won Ton Ton - I Lie And I Cheat
186 Philippe Robrecht - Magie
187 Dead Man Ray - Woods
188 Het Zesde Metaal - Est Miskien
189 Ferre Grignard - Ring Ring I've Got to Sing
190 The Pebbles - Seven Horses in the Sky
191 Wannes Van de Velde - Ik Wil Deze Nacht in de Straten Verdwalen
192 Soulwax - Saturday
193 Dead Man Ray - Landslide
194 Ozark Henry - Rescue
195 Praga Khan - Breakfast in Vegas
196 De Brassers - En Toen Was Er Niets Meer
197 The Scabs - Crystal Eyes
198 Arbeid Adelt! - De Dag Dat het Zonlicht Niet Meer Scheen
199 Raymond van het Groenewoud - Liefde voor Muziek
200 The Scabs - Stay

avatar van remcodulac
Ik had 4 mei als inleverdatum in mijn hoofd zitten. Kwam er dinsdag pas achter dat het eerder was en kon dus niets meer inleveren. Had alleen voor de onderste helft van de top tien wat uitgemaakt. Mijn top vijf zou bestaan hebben uit de nummers 6, 8, 9, 10 en 11, denk ik (ben nog niet zeker wat de volgorde zou zijn geweest).

Verrassende winnaar, wat op zich altijd leuk is, maar verre van mijn favoriet.

avatar van AriTupari
Euh, Telex - Moskow Diskow??? Mss. wel dé Belgische klassieker!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:49 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:49 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.