MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / 00 / 13 K.O. - The Best Of

zoeken in:
avatar van mauricedegier
Ik heb helemaal niets met het gebrabbel van de Jeugd van Tegenwoordig. En Watskeburt vind ik van hun repertoire nog 1 van de zwakste nummers.

Maar goed, er zijn genoeg mensen die het vast geweldig vinden. Smaken moeten ook genoeg verschillen, niet waar ?

avatar van GrafGantz
Arrie schreef:
Aha, non-muziek. Verklaar u nader.


Gebrek aan "echte" instrumenten, jeweettog

avatar van Arrie
mauricedegier schreef:
Ik heb helemaal niets met het gebrabbel van de Jeugd van Tegenwoordig. En Watskeburt vind ik van hun repertoire nog 1 van de zwakste nummers.

Maar goed, er zijn genoeg mensen die het vast geweldig vinden. Smaken moeten ook genoeg verschillen, niet waar ?

Dat kan, ging me vooral om de term die je gebruikte.



avatar van 50tracks
4-5

443. Justin Timberlake - What Goes Around... Comes Around vs. Ida Corr & Fedde Le Grand - Let Me Think About It

1-0





avatar van GrafGantz
444. Hoobastank - The Reason vs. Faith Evans - Mesmerized [Freemasons Mix]






avatar van catdog
NEE! Te laat voor Fighter. Pffff

1-5

avatar van Simon77
445. Creed - With Arms Wide Open vs. Kylie Minogue - Slow

1-0









avatar van Angelo
446. The Pussycat Dolls feat. Snoop Dogg – Buttons vs. Kate Ryan - Ella Elle L'a

1-0


avatar van Angelo
NewYorkCityLight schreef:
Jammer van 'Bruised Water' en Foxy Brown

edit: en Inna!!!!! Was ik maar op tijd geweest Stom leven buiten MuMe ook. Ik ben een avondje sporten en het loopt volledig uit de hand.

Foxy Brown had sowieso geen enkele kans gemaakt tegen Radical Face, want ze is niet middle of the road (lees: 'veilig') genoeg. Nu ben ik niet echt gecharmeerd van dat nummer van Inna, maar het nummer waarvan ze verloor is wel echt heel... eh... Maar ja, deze ronde zijn er sowieso veel rare uitschakelingen (Dirrty! en Gimme More bijv.).

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.