MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Algemeen / Lelijke hoezen

zoeken in:
avatar van FrodoK
remcodurez schreef:
(quote)



Deze vind ik dan weer prachtig. Over het album kan ik nog niet oordelen, daar doen sommigen al te snel lyrisch over, maar het artwork van de hand van Stanley Donwood kan ik alvast smaken.
Het kan je ding niet zijn, maar het is niet te ontkennen dat hij binnen zijn stijl, met de invloed van Thom Yorke tot een blend komt, die wel een visuele weergave geeft van de muziek die The Smile en die andere kleinere band brengen.

Ja, ik vind deze ook wel mooi, eigenlijk. In ieder geval wel goed gedaan en in het verlengde van RH.




avatar
Mssr Renard
Ik kan maar niet wennen aan dit soort hoezen, wat het subgenre ook is.
Ik snap ook nooit echt goed wat er aan de hand is.

https://www.musicmeter.nl/images/cover/54000/54264.jpg

avatar van tnf
tnf
*proest*

https://www.musicmeter.nl/images/cover/899000/899732.jpg

(Uitvoerende: Fontaines D.C.)


avatar van judgepaddy
Het "Nieuw deze week" album hier op MM. Inkoppertje. https://www.musicmeter.nl/images/cover/897000/897224.jpg?cb=1714552200





avatar van FrodoK
Die vind ik dan wel weer wat hebben, eerlijk gezegd!

avatar
Mssr Renard
FrodoK schreef:
Die vind ik dan wel weer wat hebben, eerlijk gezegd!


Het karretje heeft geen schaduw

avatar van FrodoK
O ja, je hebt gelijk. Wat een lelijke hoes, zeg !

avatar van itchy
Proggy shizzle, dat zie ik van een mijl afstand. Ver weg blijven van deze onzin.


avatar van Kramer
Alle hoezen van die lui mogen hier wel geplaatst worden, zonder uitzondering: Derek & Brandon Fiechter

avatar van Fathead
Kramer schreef:
Alle hoezen van die lui mogen hier wel geplaatst worden, zonder uitzondering: Derek & Brandon Fiechter

Dat klopt, ja, wat een slechte hoezen.

avatar van Venceremos
Zien er uit als die illegale shareware CD-roms mid-90s

avatar van FrodoK
Deze is wel heel pijnlijk, inderdaad...

avatar
Mssr Renard
Ziet er uit als een leuk dungeons-and-dragons achtig pc-spelletje uit de jaren 90. Zoiets als Age of Wonders.

avatar van tnf
tnf
Ze (Charli XCX) doet het erom. Maar toch.

https://www.musicmeter.nl/images/cover/898000/898841.jpg




avatar van Fathead
Dat is een AI-gegenereerde Iron Maiden-hoes!

avatar
Mssr Renard
Fathead schreef:
Dat is een AI-gegenereerde Iron Maiden-hoes!


Staat in de wachtrij: Reimagining The Court Of The Crimson King | Various Artists | Cleopatra Records - cleopatrarecords.bandcamp.com

Ik vind het de meest onsmakelijke en lelijke hoes die ik ken. En ik heb me altijd prima vermaakt met staren naar Death Metal hoezen.

Leuk artikel hier (ook al ben ik tegen het gebruik van AI):
https://berger-mark.medium.com/does-ai-know-its-metal-generating-metal-album-covers-with-stable-diffusion-5ca995213c6

avatar van ZAP!
https://www.musicmeter.nl/images/cover/0/534.jpg

Wel eentje die aantoont dat het om de muziek draait...

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:04 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:04 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.