MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Genres / Hip-Hop / Videos

zoeken in:
avatar van waxs
"Je hele crew zit nog op me pik" Juweetzelluf!

Hahahaha

avatar van waxs
Was deze al gepost? Ik vind hem in ieder geval dope.

avatar
Dr.Greenthump
haha die tack van Ali B! Had em al gechekt op state. Wat een geloofwaardigheid toch.

avatar van MJ_DA_MAN
waxs schreef:
(quote)

http://www.youtube.com/watch?v=-e2z_T9XhM8

Deze vind ik nog beter.

Hehe, heb toevallig net dat album binnen .

avatar van luc011190
http://www.youtube.com/watch?v=WCwYZOamYzk

Ik weet niet wat precies wat het is, maar het is in ieder geval een prachtige clip met fuckin' toffe muziek van C-Mon & Kypski.

avatar van luc011190
luc011190 schreef:
http://www.youtube.com/watch?v=WCwYZOamYzk

Ik weet niet wat precies wat het is, maar het is in ieder geval een prachtige clip met fuckin' toffe muziek van C-Mon & Kypski.

Toch maar even achteraangegaan, nummer is Junkie HC van Vinyl Voodoo. Onderwerp is het Milgram experiment:
De methode van het originele experiment van Milgram was als volgt.

De deelnemers werden geworven via een krantenadvertentie en een direct postverzoek, met daarin de mededeling dat het om een "geheugenstudie" aan de Yale University zou gaan. Er werd gesteld dat het experiment één uur zou duren, waarvoor de persoon $ 4,50 zou krijgen. De deelnemers waren mannen tussen de leeftijd van 20 en 50 jaar, met allerlei verschillende onderwijsachtergronden, variërend van een basisschoolopleiding tot deelnemers met een doctoraatstitel.

Aan de deelnemer en een proefpersoon (een acteur die een andere deelnemer beweert te zijn) wordt door degene die het experiment uitvoert verteld dat zij aan een experiment zullen deelnemen om de gevolgen van straf bij het leren van gedrag te testen.

Aan de deelnemer en de acteur wordt een papiertje overhandigd. De deelnemer wordt ervan overtuigd dat op een van de papiertjes "leerling" staat en op de andere "leraar" en dat hij willekeurig een van de papiertjes krijgt. De acteur claimt het papiertje met "leerling" te hebben gekregen, zodat de deelnemer gelooft dat de rollen willekeurig zijn gekozen. In werkelijkheid staat op beide papiertjes "leraar" en de acteur liegt over wat er op zijn papiertje staat. Er is dus geen element van willekeur in het spel en de deelnemer wordt altijd als leraar aangewezen.

De opzet van het experiment is dat de leraar de leerling onderwijst door fouten af te straffen met een elektrische schok. De deelnemer die als leraar wordt aangemerkt krijgt aan het begin als voorbeeld een 45-volt elektrische schok met een elektro-schokgenerator om te voelen wat de leerling voelt als deze straf krijgt. De "leraar" wordt vervolgens een lijst van woordparen gegeven die hij moet gebruiken om de leerling te onderwijzen. De leraar leest een lijst van woordparen voor aan de leerling. Na het lezen van de woordparen leest de leraar de eerste helft van de woordparen nog eens en zal 4 mogelijke antwoorden geven aan de leerling. De leerling zegt dan welk tweede woord hij denkt dat goed is door een knop (1 tot 4) in te drukken. Als zijn antwoord onjuist is, krijgt de leerling een schok, die verhoogd wordt met 15 volt bij elk verkeerd antwoord. Als de leerling een correct antwoord geeft, wordt het volgende woordpaar gelezen. Als het experiment begint, worden leraar en leerling gescheiden.

De leraar gelooft dat hij echte schokken aan de leerling geeft. In werkelijkheid zijn er geen schokken in het spel. Zodra de leerling en leraar worden gescheiden, zet de leerling (de acteur) een bandrecorder op, die met de elektro-schokgenerator is geïntegreerd. Deze bandrecorder speelt vooraf opgenomen opnames bij bepaalde schokniveaus af. Bij 135 volt begint het geschreeuw van pijn op de opnames. Naast de opnames, bonst de acteur op de muur die hem van de leraar scheidt. Als het voltage is opgelopen tot 300 volt bonst de acteur opnieuw op de muur. Na het bonzen op de muur en het klagen over zijn hart, geeft de leerling geen verdere reactie op de vragen en geen verdere klachten.

Het is op dit punt dat veel mensen proberen het experiment te beëindigen en zich bezorgd beginnen te maken over het proefpersoon. Veel deelnemers houden bij 135 volt op en beginnen het doel van het experiment na te vragen. Sommigen gaan verder nadat zij ervan zijn verzekerd dat zij niet verantwoordelijk zullen worden gehouden voor eventuele gevolgen. Sommige deelnemers beginnen zelfs te lachen zodra zij de schreeuwen van pijn horen van de leerling. Dit gelach is niet sadistisch, maar zenuwachtig gelach dat velen gebruiken om de kalmte te bewaren ondanks de angst en spanning die zij voelen vanwege het gejammer van de acteur. Hoewel er enkele deelnemers tot schokken van 450 volt doorgingen, hield iedereen op een punt op en begon te twijfelen aan het experiment. Anderen zeiden zelfs dat zij het geld zouden ter uggeven dat hen in het vooruitzicht was gesteld. Recentere testresultaten en veelvoudige testopstellingen toonden aan dat hoe dichter de leraar bij de leerling was, des te spoediger hij ophield. In één testopstelling waren zij in dezelfde ruimte, en in een andere moest de leraar de hand van de leerling op een "schok-stootkussen" houden. In deze gevallen hielden de deelnemers veel vroeger op en weigerden verder te gaan.

Als de deelnemer op een ogenblik zijn wens kenbaar maakte om het experiment te stoppen, kreeg hij weerwoord van degene die het experiment uitvoerde. Er werd dan een poging gedaan om de deelnemer door te laten gaan. Zo zou er na een weigering worden gezegd: „Het experiment vereist dat u verdergaat. Gelieve verder te gaan.“ Als de deelnemer na vier opeenvolgende pogingen nog steeds weigerde door te gaan, werd het experiment gestopt.

avatar van Seedorf
http://www.youtube.com/watc...

Damian Marley Feat. Nas - Road To Zion

blijft een relaxed nummer...


avatar
Hypno
Necro And Ill Bill: White Slavery

http://www.necrohiphop.com/whiteslavery.htm


avatar
Social_Mask
Black or White

Paroide (ofzo ) van het gelijknamige nummer van MJ.
Echt té grappig

Vanilla Ice

Jim Carrey die hem na doet. Ook lachen

avatar
Hypno


avatar van FunkyMonk
Aha; wist niet dat er al een clip van was

avatar van J.M.


Wat een vet nummer zeg. Egt super. Die beat is ook echt vet, heeft Kanye die geproduceerd? Wel netjes gedaan iig.

avatar van MFPascal
Aan de hand van die reacties eronder zou ik denken Primo.

avatar van J.M.
Ik keek net ff op Wiki en die melden dit:
"The Game" (Produced by Kanye West) (featuring scratches by DJ Premier)

avatar
|Joël|
Inderdaad goed nummer

avatar
Social_Mask
Vet nummer. Vooral het begin als hij pratend zit te rappen, geweldig.

avatar van MJ_DA_MAN
Is die beat gesampled van een ander nummer? Meen hem namelijk al te kennen, maar het kan natuurlijk ook zijn dat ik het nummer al eens snel had gehoord zonder clip .

avatar
Social_Mask
Ik dacht ook dat ik hem ergens eerder had gehoord. Maar jah, het is een geweldig nummer. Ben benieuwd naar Common's album.
En is hij Moslim? (gewoon vraag het me af)

avatar
Improvision
Ja, hij is moslim.

avatar van Timo710
Ja ik was zelf ook blij verrast toen ik las dat er net een clip van was uitgekomen. (Lees : toen ik hem poste was hij geloof ik net een dagje uit ofzo). Ik kan niet wachten op Common's nieuwe album, kanye produceerde al goed op Consequence z'n album, en doet dat blijkbaar ook goed op Common's album, en tel daar dan nog beats van J Dilla bij op . Chicago is domein aan het winnen!

avatar
Relax


Inhoud is geweldig, rijm is er op achteruit gegaan.
Common had altijd geweldige rijm maar nu klinkt het een beetje simpel, maar de inhoud zoals ik al zei is nog steeds geweldig.
Maar soms lijkt het in sommige lines een beetje racistisch tegenover Blanken ofzo, The fist is the sign of Blacks of iets dergelijks, alsof ze "vechten" tegen blanken.

avatar van P Jay
De vuist in de lucht is toch gewoon een symbool van zwarten, net zoals een kruisteken dat is voor christenen...

Denk niet dat dit te maken heeft met te willen vechten tegen blanken...

avatar van waxs
Probleem is dat in Amerika er nog steeds veel onderdrukking tegen over zwarten plaatst vindt. Volgens Wiki is er overigens gebruik gemaakt van de volgende nummers;

"Tezeta" - Seyfou Yohannes
"Half Good, Half Sinner" - O.C.
"The Corner" - Common (Vocal)

avatar van herbertwest
Leuk tussendoortje

Shaquille O'Neal, LeBron James en Dwight Howard die battlen bij de NBA allstar game

avatar
Social_Mask
Jah die ken ik, echt grappig. O'Neal kan wel goed dansen voor zo'n groot (en zwaar) iemand.

avatar
rico-bballer
best wel eigenlijk he, jammer dat ik dit jaar het allstar weekend op tv moest missen omdat mijn vader die kanaal digitaal vrouw uitschold.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:50 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:50 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.