MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten Joe D als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Dr. Dre - Compton (2015)

Alternatieve titel: Compton: A Soundtrack by Dr. Dre

poster
Wegens vakantie helaas ff moeten wachten met checken, maar ik vind dat het weer een heerlijk album is geworden. Dr. Dre lijkt weer een nieuw tijdperk in de hip-hop muziek te introduceren, net zoals hij met zijn vorige albums natuurlijk al heeft gedaan. Voor sommige oude knarren is dat dan net iets te modern, en valt het niet in de goede aarde. De beats zijn weer tot in de puntjes uitgewerkt en ook de gastartiesten doen het goed. Enkel sommige oude legendes (Dre zelf niet) die nog één keer agressief willen doen vind ik soms wat lachwekkend overkomen. Favorieten voor mij zijn It's All On Me, Darkside/Gone en Talking To My Diary.

Rick Ross - Black Dollar (2015)

poster
3,5
Yes! Ross heeft eindelijk die vervelende R&B refreintjes geloosd. Dat zorgt dus weer voor een hele fijne tape! Hij rapt gewoon weer zoals we van 'm gewend zijn, op typische Rozay beats. Ook Gucci en Future komen nog even kijken, dat is natuurlijk ook altijd leuk. Toffe mixtape!

Styles P - Float (2013)

poster
3,5
Dit is gek genoeg één van mijn favoriete releases van de afgelopen jaren. Simpeler als dit kan hiphop vrijwel niet worden, maar ik blijf ervan genieten. Styles P combineert zijn fijne stemgeluid met harde punchlines en ook de beats zijn best on point te noemen.

Omdat dit album niet te lang is valt het goed te beluisteren, en wordt het helemaal niet saai. Tracks als "Hater Love", "I Need Weed" en "Red Eye" en de video's daarvan lijken makkelijk in elkaar geflanst te zijn, maar dit stoort mij totaal niet. Het heeft juist wel wat.

Al met al vind ik dit wel een fijn albumpje, 4 sterren.

Young Thug - Barter 6 (2015)

poster
4,0
Ik blijf maar enthousiast over deze tape. Na dik 2 maanden knalt hij nog steeds even hard.

Young Thug vind ik gewoon een baas. Het is naar mijn mening een echte artiest. Natuurlijk zijn zijn teksten allesbehalve diepgaand, maar als je naar diepgaande teksten zoekt moet de dit soort hiphop natuurlijk niet gaan beluisteren. Young Thug zijn stem lijkt op een heel nieuw instrument.

Op Barter 6 komt de kunst allemaal nog beter tot zijn recht, want dat is dit eigenlijk gewoon. Kunst. Heerlijke beats met een Young Thug die lekker mongolisch doet. Zijn gegil, kreten. Het klopt allemaal bij deze jongen.

Ik vind dit sowieso zijn beste werk tot nu toe, dat omdat ik vóór deze mixtape totaal geen van hem fan was. Ik vond hem zelfs slecht. Maar zoals ik al zei, hij komt hier gewoon perfect tot zijn recht.

Ik verheug me nu al op volgende week, als zijn nieuwe mixtape, volledig geproduceerd door London On Da Track, Slime Season dropt (op dezelfde dag als Lil Wayne's Free Weezy Album ).