MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten motel matches als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Baptiste W. Hamon - Soleil, Soleil Bleu (2019)

poster
4,0
Comme on est bien

Jason Isbell - Foxes in the Snow (2025)

poster
4,5
Er zijn een aantal media waar ik altijd trouw de recensies lees; Oor, dansende beren, Pitchfork en de Volkskrant. Bij geen van deze 4 is dit geweldige album gerecenseerd. Heeft iemand een idee hoe dat kan?

Robert Pollard - Of Course You Are (2016)

poster
3,5
In de jaren 90 was ik een groot fan van Guided by Voices en ik heb ook de eerste 2 solo cd´s van Robert Pollard nog in de kast staan. Daarna ben ik hem wat uit het oog verloren en ik zie tot mijn schrik dat ik nu 22(!) solo CD’s achterloop (en dan tel ik de GBV-platen niet mee). Dankzij de GBV-database weten we dat met deze plaat de teller op 2514 liedjes staat. Het is gelukkig net als met een soap, je kunt moeiteloos na een aantal jaren weer instappen. Nog steeds fantastische melodieën, een stem die niet altijd zuiver is en een aantal nummers die hij misschien beter achterwege had kunnen laten.
Vooral de nummers aan het begin van de plaat zijn behoorlijk goed. Het openingsnummers is zelfs al op 3 FM gedraaid! Verder zijn de nr 3, 4, 5 beslist de moeite waard. Kortom deze plaat is beter dan ik had verwacht. Misschien moet ik me toch maar eens verdiepen in zijn vorige 22 platen….

The Police - Ghost in the Machine (1981)

poster
3,5
Tegenvallende plaat, het begint prima met de 3 uitstekende singles (altijd al het sterkste punt van the Police), maar daarna volgen 6 middelmatige nummers. De laatste twee vind ik dan wel weer goed. Uiteindelijk toch hun minste plaat