MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Nas - Untitled (2008)

Alternatieve titel: Nas

mijn stem
3,42 (206)
206 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Def Jam

  1. Queens Get the Money (2:16)
  2. You Can't Stop Us Now (3:09)

    met Eban Thomas en The Last Poets

  3. Breathe (3:39)
  4. Make the World Go Round (3:49)

    met Chris Brown en The Game

  5. Hero (4:04)

    met Keri Hilson

  6. America (3:56)
  7. Sly Fox (4:03)
  8. Testify (2:50)
  9. N.I.G.G.E.R. (The Slave & the Master) (4:36)
  10. Untitled (2:51)
  11. Fried Chicken (2:50)

    met Busta Rhymes

  12. Project Roach (1:48)

    met The Last Poets

  13. Ya'll My Niggas (4:15)
  14. We're Not Alone (5:44)

    met Mykel

  15. Black President (4:55)

    met Johnny Polygon

  16. Like Me * (3:47)
  17. Proclamation * (0:59)
toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 54:45 (59:31)
zoeken in:
avatar van Game
3,5
makaveli schreef:
Ik ben erg benieuwd waar dit album te koop is want bij mij in de buurt is ìe nog niet te krijgen.

Zowel de Free Recordshop als de van Leest en de Musicstore hadden hem nog niet binnen.


Hij is al ruim een maand uit.

avatar
5,0
Juist omdat hij al een maand uit is ben ik zo verbaasd dat íe hier nog nergens te koop is

avatar van Kill_illuminati
makaveli schreef:
Juist omdat hij al een maand uit is ben ik zo verbaasd dat íe hier nog nergens te koop is


Ik heb 'em vandaag eindelijk een keer in de winkel zien liggen .(eigenlijk 2x)

avatar
Rene1979
Wat een zware tegenvaller weer........
Vond streets dicsiple al niet super...toen kwam hhid ook die vond ik matig en nu weer een matig album van Nas.....

geef hem een 3.0* een nipte voldoende

1 omdat het nas is
2 omdat er een paar lichtpuntjes op de cd staan

avatar
Rene1979
Halfje gezakt als ik luister wat er rond dezelfde tijd uitkomt

Doap nixon enz enz

dan stelt dit niks voor

avatar van jelmer19
4,0
Vind ik juist andersom!

avatar van JLjuju
3,0
Nas is in mijn ogen 1 van de weinige legendes die echt real bleven. Daarom hou ik ook zo van deze man

avatar
E.Norton
Nas zijn carrière ging naar de klote na Gods Son waar hij nog hemzelf opofferde.

En alleen omdat zijn carrière ten einde is vind meneer het ook nog eens tijd om een album uit te gaan brengen onder de naam HipHop Is Dead. Def Jam vernielde het laten we daar heel eerlijk over zijn.

Nas is de weg kwijt en weet sinds Gods Son niets meer te melden.
Dit album is gewoonweg saai. en zijn flow is gewoon zwak en niet aan te staan, niet genoeg althans voor een heel album.

avatar van 'State Of Mind'
5,0
Ook nog naar de lyrics geluisterd of ben je dat voor het gemak vergeten?

avatar van j.b.b.l
Een aardig album van Nas.Lyricly kan hij het nog maar muzikaal kon alles wel wat beter,gewoon betere producers opzoeken.Make The World Go Round is het zwakste nummer op dit album maar met de volume op zijn maximale is hij nog best te pruimen.Sly Fox,N.I.G.G.E.R en Fried Chicken zijn mijn 3 favorieten nummers.Een 3,5

avatar
jorisje123456
E.Norton schreef:
Nas zijn carrière ging naar de klote na Gods Son waar hij nog hemzelf opofferde.

En alleen omdat zijn carrière ten einde is vind meneer het ook nog eens tijd om een album uit te gaan brengen onder de naam HipHop Is Dead. Def Jam vernielde het laten we daar heel eerlijk over zijn.

Nas is de weg kwijt en weet sinds Gods Son niets meer te melden.
Dit album is gewoonweg saai. en zijn flow is gewoon zwak en niet aan te staan, niet genoeg althans voor een heel album.


En pakweg R. Kelly krijgt van jou 3*?

Nou ja..

avatar van herman
Onleesbaar bericht verwijderd.

avatar van 'State Of Mind'
5,0
Echt jammer van die cover, want die is gewoon totaal niet toegankelijk voor een koper imo.

avatar van 'State Of Mind'
5,0
Wat een schandalig laa gemiddelde heeft dit album.
Dus volgens MuMe is dit op 2 albums na Nas zijn slechtste album;
- Nas - Nastradamus 2.51
- Nas - I Am 3.21
NAS - UNTITLED 3.37.

Dit bewijst maar weer dat je niet naar de cijfers op MuMe moet kijken als je iets over de kwaliteit van een album wil weten, gewoon altijd zelf beoordelen.

avatar van Game
3,5
Cover is juist heel mooi. Het straalt hetgene uit wat Nas eigenlijk niet als albumtitel mocht gebruiken.

avatar van Raul
3,0
'State of Mind', dat je nooit helemaal op de cijfers kan vertrouwen is logisch want iedereen heeft natuurlijk zijn eigen smaak/mening.

Maar jij doet het voorkomen alsof het totaal belachelijk is dat dit misschien wel Nas zijn op twee na slechtste album is terwijl ik het hier helemaal mee eens ben. Ik vond zelfs Street's Disciple beter dan deze...

Nas - Illmatic
Nas - God's Son
Nas - The Lost Tapes
Nas - It Was Written
Nas - Stillmatic
Nas - Hiphop is Dead
Nas - Street's Disciple
Nas - Untitled
Nas - I Am..
Nas - Nastradamus

Dit is wat mij betreft de juiste volgorde.

avatar van 'State Of Mind'
5,0
Nas - Illmatic
Nas - The Lost Tapes
Nas - God's Son
Nas - Untitled
Nas - Stillmatic
Nas - Hip-Hop Is Dead
Nas - It Was Written
Nas - Streets Disciple
Nas - I Am
Nas - Nastrdamus

En deze volgorde wat mij betreft, ondanks ik het wel moeilijk vind om te kiezen tussen Nas albums.

avatar van J.M.
2,5
Na vele luisterbeurten blijft deze nog steeds boeien en heb ik best vaak zin om dit album te luisteren. Enkele mindere momenten maar over het algemeen erg fijn.

Favoriete:
Hero
Sly Fox
Louis Farrakhan
Fried Chicken
Nigger

avatar van PJC
3,5
PJC
Goed Nas-album. Testify, Make the World Go Round en We're Not Alone hadden er voor mijn part niet op moeten staan. Maar de sterke nummers overheersen toch: Sly Fox, inhoudeleijke sterk met een schitterende beat. Fried Chicken is gewoon een lekkere Mark Ronson productie. Productie op You Can't Stop Us Now is ook één van m'n favorieten, ik heb het nogal voor trompetjes America stoorde me eerst door het zangrefrein, maar na een paar luisterbeurten kon ik het enorm waarderen. Die stem doe het refrein verzorgt, geeft het nummer toch een heel aparte sfeer. Als Nas die paar nummers met slechte r&b refreinen achterwege wilt laten kan hij een topalbum maken.
Volgens Wiki wilt Nas voor zijn volgende project 2 albums maken: één album met enkel Dr. Dre producties, het andere album volledig door Premier geproduceert. Als Primo daarvoor zijn ouderwetse stijl nog eens vanonder het stof wil halen kunnen we misschien een nieuwe illmatic verwachten...al is dat waarschijnlijk wishfull thinking, maar je weet nooit

avatar van 'State Of Mind'
5,0
Ik vind ''Testify ''& ''We're Not Alone'' juist heel goed. Testify omdat ik die gewoon zwaar relaxed vind door de beat. En ''We're Not Alone'' vind ik gewoon alles goed aan, goede lyrics, lekkere beat, goed refrein & goede flow.

avatar
4,5
Niemand die Queens Get The Money vermeld?

Wat een zalige track! Basic piano riedeltje en Nas die toont waarom hij Top 5 dead or alive is...

avatar van 'State Of Mind'
5,0
Ook een van mijn favorieten.

avatar
5,0
Oke,dit is dus een verademing voor mij.
Na de rap beledigingen van G-Unit,Lil Wayne,Fat Joe etc. eindelijk een album waar je weer naar de teksten moet luisteren.
En dan dat openingsnummer echt waanzinnig goed.

avatar
4,0
Queens get the Money vind ik ook echt vet, wordt vetter als je hem vaker luistert.

Vind dat er nog weinig mensen America als favoriet hebben, wat een plaat is dat krijg ik geen genoeg van.


Grappig dat State of Mind en Raul het album 'I Am' het slechts vinden na 'Nastradamus'..

Op 'I Am' staan meer tijdloze classics vind ik dan Street's Disciple zoals Nas is Like, NY State of Mind 2 en Undying Love.
Maar op I Am staan niet heel veel ech vette platen, daar ben ik het mee eens.

Mijn volgorde zou er ongeveer zo uitzien:

Nas - Illmatic
Nas - It Was Written
Nas - Stillmatic
Nas - The Lost Tapes
Nas - God's Son
Nas - Hip-Hop Is Dead
Nas - I Am
Nas - Untitled
Nas - Street's Disciple
Nas - Nastradamus

avatar van Chuck Taylor
E.Norton schreef:

Nas is de weg kwijt en weet sinds Gods Son niets meer te melden.
Dit album is gewoonweg saai. en zijn flow is gewoon zwak en niet aan te staan, niet genoeg althans voor een heel album.


Waar heb je het over? Total onzin. Zoals Jelmer het al zegt, luister naar de lyrics en de flow van Nas, want die zijn hier echt uitmuntend. Ook de meeste beats zitten zeer goed in elkaar met goede pianomuziek. Nas heeft het weer goed gedaan. Ik twijfel tussen een 4 en 4,5, voorlopig nog een 4*

avatar van jelmer19
4,0
Ik snap ook niet dat mensen dit niet kunnen appreciëren.
Nas heeft op dit album zoveel te bieden. Je hoeft het niet eens met zijn teksten eens te zijn het blijft ontzettend boeiend!
Om enkele nummers te noemen:
America Het land waarin alles mogelijk is en toch weer eigenlijk niet. Nas rapt over hoe de zwarte bevolking in achterstand leeft en op hier en daar meesterlijke manier. Neem een stuk als:
We in chronic need of a second look of the law books
And the whole race dichotomy
Too many rappers, athletes, and actors
But not enough niggas in NASA
Who give you the latest dances, trends, and fashion?
But when it comes to residuals, they look past us
Woven into the fabric, they can't stand us
Even in white tee's, blue jeans, and red bandannas

Doe daar een heerlijke meeslepende productie bij en je bet gelijk het sterkste nummer van het album

Maar dat is nog lang niet alles. Een nummer als slyfox is ook een genot.
Hierin rapt Nas over Fox News en beschuldigd ze onder andere van het manipuleren van de menen. Maakt Fox uit voor visuele kanker en digitale satan.
De verses die hij dropt zijn gewoon ontzettend goed. Alles past perfect in elkaar en hierin laat Nas zien nog steeds 1 van de beteren in dit wereldje te zijn. Nas zijn flow kwijt??? Droom lekker verder!

Dan N.I.G.G.E.R.
Het voorproefje van dit album. Ook weer een nummer met een beladen tekst. Het refrein zegt al genoeg.
They say we N - I - Double G - E - R
We - are - much more,
Still we choose to ignore,
The obvious.
Man this history don't acknowledge us,
We was scholars long before colleges.


Louis Farrakhan is ook weer top. Hierin spit nas over de gevaren die het mee brengt als je openlijk je mening vertelt. Als je jezelf als voorbeeld stelt voor anderen. Hoelang duurt het voordat iemand denkt nu is het genoeg. Nas vergelijkt zich met Louis Farrakhan en stelt hem als voorbeeld voor zichzelf.

Fried Chicken is dan weer iets minder serieus. Hierin laat Nas weten verliefd te zijn op de kippen en ze zo lekker vind dat ie dag en nacht aan ze denkt. Een leuk nummertje die grappig is en even afleid tussen al die diepzinnige teksten door. Staat deze daarom aangekruisd als favo track van alle mume luisteraars?

Met dit album heeft Nas mij in ieder geval weer weten te overtuigen dat hij het nog steeds kan. Naar het mindere ''HipHop is Dead'' is hij weer ijzersterk terug met Untitled of beter gezegd Nigger.

avatar van Game
3,5
De volgende single is bekend: "Make The World Go 'Round".

Niet echt een sterke zet, best matige track. De video kan wel leuk worden.

avatar
4,5
Game schreef:
De volgende single is bekend: "Make The World Go 'Round".

Niet echt een sterke zet, best matige track. De video kan wel leuk worden.


Onbegrijpelijk in mijn ogen; zowat de minste track van het hele album én helemaal niet representatief. Nog meer voer voor de haters...

avatar van 'State Of Mind'
5,0
Ik vind die track ook nogal afwijken van het concept van het album.

avatar
CaliLove
Ik heb deze week voor het eerst iets gehoord en gezien van dit album : op tv lieten ze de clip van Hero zien. Valt wel mee die track.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:19 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:19 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.