MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Eminem - Recovery (2010)

mijn stem
3,40 (420)
420 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Aftermath (II)

  1. Cold Wind Blows (5:03)
  2. Talkin' 2 Myself (5:00)

    met Kobe

  3. On Fire (3:33)
  4. Won't Back Down (4:26)

    met P!nk

  5. W.T.P. (3:58)
  6. Going Through Changes (4:59)
  7. Not Afraid (4:10)
  8. Seduction (4:35)
  9. No Love (5:00)

    met Lil' Wayne

  10. Space Bound (4:38)
  11. Cinderella Man (4:39)
  12. 25 to Life (4:01)
  13. So Bad (5:25)
  14. Almost Famous (4:52)
  15. Love the Way You Lie (4:23)

    met Rihanna

  16. You're Never Over (5:05)
  17. Untitled (3:14)
  18. Ridaz * (5:00)
  19. Session One * (4:28)

    met Slaughterhouse

toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 1:17:01 (1:26:29)
zoeken in:
avatar van Anne Maaike
2,0
Dit album begint toch wat te vervelen, ik zet af en toe nog wel eens losse nummers op, maar als geheel valt het toch steeds meer tegen terwijl ik Relapse juist meer begin te waarderen. Halfje omlaag.

avatar
4,5
De nieuwe hip hop van Eminem vind ik zeer goed.
De cd boeit mij tot op aan de laatste track deze vind ik wat minder.

avatar van Game
3,0
Wanneer komt die video van Space Bound eigenlijk uit?

avatar
2,0
Een slechte hook kan echt makkelijk een goede verse verpesten

avatar van kobe bryant fan
3,5
Over welke song heb je het nu?

avatar
2,0
Bijna alle

avatar van kobe bryant fan
3,5
In dat geval geef ik je gelijk .

avatar van Murdoc023
2,5
Untitled vind ik eerlijk gezegd een van de beste, zo niet de beste van het album.

avatar van Gloeilamp
3,5
Eminem is wel heel erg sterk in No Love, erg goed nummer!

avatar van Booyo
2,0
Album nog is opgezet, verlaag het helaas met een halfje. Vrijwel alle nummers vind ik minder worden per luisterbeurt. Eentje is echter een huis van een plaat en blijft fier overeind staan: Going Through Changes.

2*

avatar van René.
2,0
Space bound clip is er.

avatar van pqt
4,0
pqt
waar?


avatar van InnerFreedomInt
3,5
clip maar toegevoegd

avatar van Gloeilamp
3,5
Goed nummer, Space Bound.
Eminem staat vrijdag op Pukkelpop in Belgie, iemand die hier ook heen gaat?

avatar van MB23
4,0
Beter had eminem Skylar Grey genomen voor Love The Way You Lie. Dat had een veel beter nummer opgeleverd, en misschien wel net zo'n goeie combi geweest als toen hij met Dido Stan maakte.

"Love The Way You Lie" Skylar Grey from a hotel room with a piano - YouTube

Deze dame heeft heeft echt een hele fijne stem, op I Need A Doctor (Dre & Em) en Where'd You Go (Fort Minor) vond ik haar ook al lekker klinken. En zelfs op dat nummer van Puff Daddy (Puffy of Diddy of whateveriddy) klinkt ze lekker. Hier een versie van haar alleen:

Skylar Grey - Coming home - YouTube

avatar
HoodLum Havoc
De title van Untitled is trouwens Here We Go.

avatar van Gloeilamp
3,5
HoodLum Havoc schreef:
De title van Untitled is trouwens Here We Go.


Hoe kom je hier dan aan?
Voor zover ik weet, is Untitled gewoon de titel.

avatar
magic spells
Snap nog altijd de rage rond Eminem niet echt...

avatar
4,0
Ik ben totaal geen Eminem fan, maar ik vind het wel goed om verschillende genres af en toe uit te proberen. Bij die bibliotheek huur ik dan van alles en nog wat op muziek/film/boek gebied. Normaal houd ik van disco/dance/pop muziek. Toch vind ik dit album helemaal niet slecht. Zeker niet in zijn genre. Ik vind het knap hoe Eminem toch zoveel woorden/teksten kan verzinnen. Vaak zijn de achtergrond arrangementen erg sterk en zeer emotioneel geproduceerd. Verassend vind ik ook het nummer 'No love' met de sample van Haddaway's 'what is love', dat is normaal meer mijn genre, ha, ha, ha. Ik ga dit album zeker nog eens luisteren met de teksten erbij.

avatar
Ik blijf een zwak houden voor Eminem, al moet ik hier bij zeggen dat Eminem zijn niveau al jaren niet meer haalt. Sinds Encore heeft elke plaat een paar nummers waar Eminem zijn oude niveau haalt, tekstueel gezien. Ik blijf ondanks zijn mindere werk van mening dat Eminem een van de grootste muzikanten is (of was?). Toen ik de track list een jaar geleden zag van dit album schrok ik wel. Lil wayne, rianna en pink zit je toch niet bepaald te wachten als je naar Eminem wilt luisteren. Het nummer met Rianna ligt makkelijk in het gehoor en was inderdaad redelijk hit gevoelig, het nummer met pink vind ik wel lekker klinken, met lil wayne klinkt wel.aardig.
Eminem is behoorlijk wat van zijn agressie, onrust en problemen kwijt. Dit waren toch de dingen die hem in staat stelde om muziek te maken waar je precies met hem mee kon voelen, ook is het te merken dat hij zonder deze dingen toch maar een matig niveau haalt. De heats zijn altijd al vrij "simpel" geweest ook waren deze (voor mij persoonlijk) van onder geschikt belang op zijn teksten.
Al met al is het een redelijke plaat waar Eminem niet meer echt bij zijn oude niveau kwam, wat op eerdere albums wel nog het geval was. Tekstueel gezien blijft die wel sterk niet dat de teksten in elk nummers ergens op slaan maar zijn "flow" en timing blijven perfect, daar heeft hij altijd al goed gevoel voor gehad en is hij nu nog niet verleert.
Eminsm blijft een grote naam zijn werk word steeds minder en steeds meer gericht op het grote publiek zonde, al denk ik dat we de echte/oude Eminem nooit meer op een volledige plaat te horen krijgen.

avatar van UmindC
3,0
magic spells schreef:
Snap nog altijd de rage rond Eminem niet echt...


Ik snap Eminem een rage noemen niet.

avatar van Gloeilamp
3,5
Eminem - Recovery

Ik ken dit album nu bijna 2 jaar, en ik blijf het een sterk album vinden. Op nummers als Cold Wind Blows en Won't Back Down is Eminem op ramkoers. Maar hij laat ook een andere kant zien: Going Through Changes is een pijnlijk maar ook erg sterk nummer.

De gastbijdrages van Pink, Kobe en Rihanna vind ik ook redelijk goed. Zelfs Lil' Wayne komt langs en hij stelt niet teleur.

De zingende Eminem (op oa You're Never Over) blijf ik niet goed vinden. Dat is dan het enige echte minpunt aan Recovery.

3,5*

avatar van Jar0on
3,0
Wat vind ik Talking To Myself en Going Through Changes toch geweldige tracks, helaas dat ik de rest van t album niet helemaal trek.

avatar van VforVictor
3,5
Een misbaksel van een album, veel te commercieel, zeikerige refreintjes, gefrustreerde eminem noem het allemaal maar op. er staan dan toch een paar lekkere nummers op dit album: so bad (meesterlijke beat) not afraid klinkt ook wel aardig, maar het merendeel is gewoon om te huilen. ik hoop dat eminem met zijn nieuwe album weer iets brengt in de stijl van relapse alleen zonder dat irritante stemmetje want dat verpeste ook al dat album. eigenlijk waren zijn eerste 3 echt goed, daarna ging het bergafwaarts. jammer want skills heeft Eminem nog steeds.

avatar van kobe bryant fan
3,5
Recovery is de terugkeer van Eminem.
Na het bedroevende niveau van Encore en Relapse, komt hij terug met een plaat waar hij zelf aangaf geluisterd te hebben naar zijn fans.
Grotendeels lijkt dit wel gebeurd te zijn, al denk ik niet dat er ook maar één fan was die vroeg om een hele plaat bijeen te schreeuwen.

Na een tijd gaat dit wel vervelen, wat meer variatie mocht wel qua flow.
Toch komt Eminem beter dan hij de laatste jaren deed.
De teksten gaan vooral over zijn pijnlijke periode en het afkicken van drugs.

Over het algemeen halen de songs een sterk niveau, en dan daarom vind ik het ook zo jammer dat er een paar fillers opstaan die duidelijk het moie niveau naar beneden halen en dus ook mijn score. Had hij Recovery een ongeveer 12 songs tellende plaat laten worden, had ik zeker een ruime 4* gegeven.

Going Through To Changes is zelfs een van de beste Eminem songs.
Gevoelige strijkers en een sterk gitaarrifje vormen de basis van een erg sterke beat.
Dat schreeuwen laat hij ook gedeeltelijk achterwege op deze track.

De opener komt na de wat storende intro toch hard binnen.
Het schreeuwen klinkt erg agressief maar toch heeft het nu wat.
De beat klinkt wat rommelig, maar ook de beat klinkt toch wel erg hard.

Talkin '2 Myself is vooral een succes door dat heerlijke refrein van Kobe in combinatie met de sterke beat. De hits zijn over het algemeen zeer redelijk. Not Afraid (mijn eerste Eminem song ook) is wel erg zwak en een zingende Eminem is al zeker niet om aan te horen. Die snare klinkt ook nergens naar.
No Love (die een erg sterke clip heeft) is dan weer wel dem oeite waard, sterke tekst, de beat is zeker niet mis en ook het refrein van Lil Wayne kan er zeker mee door.
Love The Way You Lie met de normale erg zwakke Rihanna is ook een prima track.
De tekst is zeker niet slecht en beiden komen erg goed. 25 To LIfe is dan mijn favoriet. Heerlijke beat, en Eminem komt gewoon erg goed.

Jammer genoeg zijn er nog een paar minpunten te vinden op Recovery, zo is W.T.P. één van de slechtste Eminem songs. Zwakke beat, en Eminem rapt en zingt gewoon vreselijk.
Ook Untitled, So Bad en Cinderella Man zijn erg matige songs, die me nauwelijks kunnen boeien.

Conclusie: op een aantal tracks weet Eminem weer een erg hoog niveau te bereiken, soms zijn de beats erg sterk en ook Eminem komt ondanks dat geschreeuw weer erg goed na twee bedroevende platen. Toch zijn er weer heel wat minpunten en zwakke songs te vinden die het niveau naar beneden halen.

avatar van party
4,0
een na beste album van eminem vindt ik. de beats zijn goed de teksten zijn goed. aleen soms het zingen van hem vindt ik vreselijk. toch nog een 3,5 waard.

avatar van metallica1997
4,0
Komt er weer een s een nieuw album uit van Eminem??

avatar van Yestsida
4,0
metallica1997 schreef:
Komt er weer een s een nieuw album uit van Eminem??


Hij is bezig aan een nieuw album. Er is verder nog niets over bekend.

avatar van metallica1997
4,0
Yestsida schreef:
(quote)


Hij is bezig aan een nieuw album. Er is verder nog niets over bekend.


Ok dankje,

Heb wel weer zin in een nieuw album van deze legende!!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:58 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:58 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.