MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Queen's Pleasure - Stunt Double (2026)

mijn stem
3,82 (28)
28 stemmen

Nederland
Rock / Pop
Label: Shai

  1. Day by Day (2:32)
  2. The Club (2:43)
  3. 2step (3:56)
  4. The Drop (3:12)
  5. The Devil (3:53)
  6. Eva (3:33)
  7. Leaving (2:49)
  8. Wild Thing (2:18)
  9. Dutch Players (4:26)
  10. Come Over (3:30)
totale tijdsduur: 32:52
zoeken in:
avatar van blur8
4,5
Het nieuwe album van NL beste gitaarband is ook onmiddellijk de muzikale verrassing van dit nog frisse jaar. Want hun sound heeft de groots mogelijke mutatie doorstaan die mogelijk lijkt, terwijl de band in nog precies de zelfde samenstelling is als voorheen. De eerste 2 hoofdstukken werden gedomineerd door pure Britpop met als nadeel dat de inspiratiebronnen soms herkenbaar waren.
De eerste nummers van dit Stunt Double laten direct een heel ander avontuurlijk geluid horen, met vet aangezette nois rock, energiek en ongepolijst en tegelijk mogen de gitaren nog steeds hoekig en melodieus klinken. Productietechnisch meesterlijk. Een andere noviteit is ‘The Drop’ met heerlijk swingende funky gitaren, die tegen het eind van de song langzaam steeds gruiziger worden. Nog meer dynamiek is hoorbaar in ‘Eva’ vooral in de intense zang van Jurre.
Op afstand hun beste album so far.

avatar van whitecoat
4,5
19 februari in Rotown!

avatar
4,0
on-Nederlands goed. Lekker zeg! Mooie afsluitende track ook.

avatar van malheur
3,5
Een mooie stap vooruit vanaf hun debuut, knappe plaat.
Ze hebben ook een fijne eigen stijl, wat meer edgy-britpop, te pakken die niet veel door andere NL-bands gedaan wordt. Heb ze al 2 x live gezien en laat ze bij kans zeker niet lopen met dit nieuwe album nu.

Wat mij betreft slaat VERA een slag en boeken ze hen, misschien op een gave double bill met THAMES of zo (als hij tenminste nog musiek maakt)./

avatar
4,0
Ook maar kaarten gehaald voor Rotown. Staan voor mij geen mindere nummers op. The Devil is wel een hoogtepuntje ook.

avatar van malheur
3,5
Ik had vanochtend meteen na het wakker worden 'Eva' in mijn hoofd waarbij ik tegelijk aan The War on Drugs en, komt ie, Bryan Adams moest denken Ik vraag me nog af in hoeverre dat goed/slecht is

Ik vind de opener naast Devil ook een hele fijne track. Maar er staat idd geen enkele mislukte op.

avatar
4,0
Qua sound doen ze me op sommige nummers ook wat aan Wunderhorse denken.

avatar van whitecoat
4,5
SOAD schreef:
Qua sound doen ze me op sommige nummers ook wat aan Wunderhorse denken.


Dat heb ik ook, vooral zijn stem/manier van zingen in sommige nummers

avatar van coldwarkids
4,0
Dit is erg lekker hoor! Ik zou bijna zeggen, on-Nederlands goed. Zelden dat ik zo opgewonden werd van een Nederlandse band.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:12 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.