MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar
Father McKenzie
Paul McCartney rockt in de Hollywood Bowl.
Verslag van de Nederlandse Beatlesfanclub;

LIVE VERSLAG: PAUL McCARTNEY ROCKT IN DE HOLLYWOOD BOWL - beatlesfanclub.nl

avatar van Gerards Dream
Paul McCartney belaagd in Mexico

AMSTERDAM - Paul McCartney is aangevallen door een groep jongeren in Mexico. De ex-Beatle reedt in zijn toerbus door een arm deel van Mexico-Stad. Jongeren stormden op de bus af en lieten hem stoppen. Ze klommen op het dak en begonnen te springen.

"In het begin dacht de beveiliging dat het gewoon fans waren, totdat de jongeren op het dak klommen", vertelt een bron aan de Britse krant Daily Mirror. "Paul en zijn team waren helemaal van de kaart." Het incident gebeurde na een concert van McCartney in het Foro Sol Stadion in de Mexicaanse hoofdstad. De zanger is bezig aan zijn 'Up and Coming'-tournee.

Op 12 juni vervolgt McCartney zijn toer door Ierland en Engeland.

© Novum

avatar
Stijn_Slayer
Fans die op het dak klimmen dus.

McCartney zoekt ook altijd de publiciteit.

avatar van harm1985
Heeft ie meer met Michael Jackson gemeen dan ie dacht

avatar van Gerards Dream
McCartney wil muziek graag in 'Glee'

AMSTERDAM - Paul McCartney heeft op eigen initiatief muziek geschreven voor de muzikale televisiekomedie 'Glee'. Dat schrijft BBC. Ex-Beatle McCartney stuurde de bedenker van de serie een suggestie om zijn muziek te gebruiken in de serie over een schoolkoor.

"Ik heb een paar weken geleden fantastische cd's ontvangen van Paul McCartney", vertelt bedenker Ryan Murphy. "Ik dacht dat ik in de maling werd genomen. Het pakketje kwam vanuit het niets, handgeschreven, met twee cd's erin."

Op het pakketje stond volgens Murphy dat McCartney hoopte dat de bedenker van de serie wilde overwegen een paar van de nummers voor 'Glee' te gebruiken.

"Ik wist dat hij een fan van de serie is. Ik stond versteld. Natuurlijk gaan we er iets mee doen", aldus Murphy. Ook zangeres Susan Boyle levert een bijdrage aan 'Glee'. Zij is te zien in de kerstaflevering, waarin ze de rol van kantinejuf op zich neemt.

© Novum

avatar
Stijn_Slayer
Wordt het niet eens tijd voor een nieuw album? De laatste is alweer uit 2007, en hij is de laatste jaren goed in vorm.

Ik zou bijna fan worden.

avatar van bawimeko
Eerst komen de remasters uit van zijn albums, dus nieuw werk zal er wel komen, maar zal vermoedelijk nog een tijdje op zich laten wachten!

avatar van frankieman
De Beatels remasters hebben goed verkocht blijkbaar, eerst John's hele solo ouvre nu gaat Paul z'n albums weer remasteren.

avatar van harm1985
Zonder bonus tracks mag ik hopen... maar die discussie heeft elders al veel uitvoeriger plaatsgevonden.

avatar van bawimeko
frankieman schreef:
De Beatels remasters hebben goed verkocht blijkbaar, eerst John's hele solo ouvre nu gaat Paul z'n albums weer remasteren.


De Beatles remasters verkochten fantastisch! Het is momenteel de kurk waar EMI op drijft!
Paul's Oeuvre verdient wel een update; de vorige remasters dateren alweer uit 1993 en dat was vooral een kwestie van een ruisfilter erop zetten. Dat had dan weer tot gevolg dat de originele cd-versie van London Town beter klinkt (beetje ruis, maar veel dynamischer) dan de remaster!
Het feest begint met een uitgebreide versie van (jammer genoeg..) Band On The Run. Jammer genoeg omdat juist dát album als een 25th Anniversary Edition had met extra toeters en bellen en deze versies nog veel meer:

STANDARD DIGITALLY REMASTERED EDITION [CD]
· The Original Grammy Winning Album
· Housed in Digi Pak with 16 page booklet

SPECIAL EDITION [2CD + 1DVD]
CD 1 - Remastered Album
CD 2 - Bonus Audio CD
Featuring rare tracks
DVD - Bonus Video Content
Music Videos (4): Band On The Run, Mamunia, Album Promo, Helen Wheels
Wings In Lagos: Rare footage of a day out in Lagos during the recording sessions.
Osterley Park : Behind-the-scenes footage at the album cover photoshoot featuring all participants
One Hand Clapping
Documentary program originally made for the BBC featuring studio performances. Filmed and recorded at Abbey Road Studios, London, August 1974. Directed by David Litchfield.
Housed in Digipak with 24 page booklet

DELUXE EDITION [3CD + 1DVD]
· The original 9-track number 1 album, remastered at Abbey Road Studios in London
· 9 bonus audio tracks (including the hit single 'Helen Wheels')
· Remastered documentary disc featuring interviews and alternative versions of the album tracks
· Bonus DVD
· All set within a 120-page book containing many previously unpublished images by Linda McCartney and Clive Arrowsmith, album and single artwork and a full history of the album, complete with a new interview with Paul and expanded track by track information for all four discs.
VINYL EDITION:
· Two Disc 180 Gram Audiophile Vinyl Edition
· Includes 9 Rare & Previously Unreleased Tracks Plus The Smash Single "Helen Wheels"

Persoonlijk kijk ik veel meer uit naar de uitgebreidere versies van London Town, Back to the Egg en Ram, maar die komen er ongetwijfeld aan!

avatar
Stijn_Slayer
Net wat stukjes McCartney bij Isle of Wight voorbij horen komen (juni 2010). Het valt me op dat McCartney toch op zekere momenten vocaal een beetje de mist in gaat, zeker in tegenstelling tot shows in 2009.

Ik heb eigenlijk vrijwel niets gehoord uit 2010 (omdat hij z'n show wel weer eens mag aanpassen...), dus ik kan verder niet oordelen of het gewoon een wat mindere dag was, vermoeidheid, of dat de sleet er langzamerhand toch op begint te komen.

Hier ook een negatieve recensie uit december 2010: I READ THE NEWS TODAY OH BOY 17 DECEMBER: ROEREI - beatlesfanclub.nl

avatar van bawimeko
Stijn_Slayer schreef:
Net wat stukjes McCartney bij Isle of Wight voorbij horen komen (juni 2010). Het valt me op dat McCartney toch op zekere momenten vocaal een beetje de mist in gaat, zeker in tegenstelling tot shows in 2009.

Ik heb eigenlijk vrijwel niets gehoord uit 2010 (omdat hij z'n show wel weer eens mag aanpassen...), dus ik kan verder niet oordelen of het gewoon een wat mindere dag was, vermoeidheid, of dat de sleet er langzamerhand toch op begint te komen.

Hier ook een negatieve recensie uit december 2010: I READ THE NEWS TODAY OH BOY 17 DECEMBER: ROEREI - beatlesfanclub.nl


Er is al langer commentaar op Paul's vocalen. Ik denk dat zijn stem niet goed genoeg (meer) is om op een wereldtournee stadions te 'bedienen' met deuntjes als "Jet" of "Sergeant Pepper's". Het optreden een avond eerder in een andere Amerikaanse show (met een mooie versie van "Here Today") was overigens een stuk beter.
Ik blijf hopen dat hij voor één tournee de switch maakt naar kleinere zalen en een wat rustiger/kleiner/veelzijdiger repertoire.
Paul in Carré met de volgende setlist:
1) Junk
2) Bluebird
3) Hello Goodbye
4) The Fool on the Hill
5) Heaven on A Sunday
6) Heart of the Country
7) Winter Rose/Love Awake
8 ) My Love
9) Let it Be
10) Lady Madonna
11) English Tea
12) Penny Lane
(enzovoorts enzovoorts; de begeleidingsband uitbreiden met blazers en strijkers...)

avatar van Gerards Dream
Debuut McCartney in balletmuziek

Door onze kunstredactie

Rotterdam, 24 febr. Paul McCartney heeft voor het eerst muziek geschreven voor ballet. Hij maakte de compositie voor Ocean’s Kingdom van het New York City Ballet. Het werk gaat op 22 september in première bij het herfstgala van het balletgezelschap. De choreografie is van hoofdchoreograaf Peter Martins. Een componist, John Wilson, helpt bij de muziekorkestratie.

Ocean’s Kingdom is een liefdesgeschiedenis, waarin de dochter van de koning van de oceaan verliefd wordt op de broer van de koning van de aarde. De oceaan staat in het stuk voor puurheid, de aarde voor slechtheid. Het draait om de vraag of de twee geliefden elkaar krijgen. „Ze komen allerlei problemen tegen”, zegt Paul McCartney in The New York Times.De voorstelling met 40 tot 45 dansers, van wie vier tot vijf hoofdrolspelers, duurt ruim drie kwartier en bestaat uit vier aktes.

McCartney (68) heeft na zijn tijd met The Beatles en de groep Wings altijd geëxperimenteerd met muziekstijlen. Hij bracht klassieke stukken en toonde interesse in andere kunstvormen. Hij publiceerde poëzie en kinderboeken en exposeerde schilderijen. Volgens de choreograaf van het New York City Ballet had McCartney zelfs suggesties voor de choreografie. „Hij deed een sprongetje voor. Ik zei: daar moet nog een beetje aan gewerkt worden, Paul.”

Bron: NRC Handelsblad

avatar van devel-hunt
Home Nieuws MCCARTNEY-FANS IN PERU BIVAKKEREN BUITEN STADION
MCCARTNEY-FANS IN PERU BIVAKKEREN BUITEN STADION
MAANDAG, 09 MEI 2011 16:13
Tientallen fans hebben hun tentje opgeslagen in de Peruaanse hoofdstad om als eerste het Monumental stadion te betreden voor het concert dat McCartney daar vandaag geeft.

Al sinds donderdag verzamelen er zich mensen bij de ingang, sommigen hebben tenten meegenomen om het wachten iets aangenamer te maken.

Doel is natuurlijk een zo goed mogelijk plekje bij het optreden van de 68-jarige McCartney, die in Lima ook een onderscheiding van de regering zal krijgen voor zijn milieu-activisme. Meer dan dertig leden van McCartney’s crew kwamen tien dagen geleden al aan om voorbereidingen voor het concert te treffen. Als eerbetoon aan de vegetarische levensstijl van de ster serveert het stadion drie speciale Peruaanse aardappelgerechten.

Kaartjes voor het concert kosten tussen de 100 en 745 dollar, en de promotors waarschuwden vrijdag dat er via Facebook valse kaartjes worden aangeboden.

(Bron: foxnews.com)

avatar van Von Helsing
bawimeko schreef:
(quote)


Er is al langer commentaar op Paul's vocalen. Ik denk dat zijn stem niet goed genoeg (meer) is om op een wereldtournee stadions te 'bedienen' met deuntjes als "Jet" of "Sergeant Pepper's". Het optreden een avond eerder in een andere Amerikaanse show (met een mooie versie van "Here Today") was overigens een stuk beter.
Ik blijf hopen dat hij voor één tournee de switch maakt naar kleinere zalen en een wat rustiger/kleiner/veelzijdiger repertoire.
Paul in Carré met de volgende setlist:
1) Junk
2) Bluebird
3) Hello Goodbye
4) The Fool on the Hill
5) Heaven on A Sunday
6) Heart of the Country
7) Winter Rose/Love Awake
8 ) My Love
9) Let it Be
10) Lady Madonna
11) English Tea
12) Penny Lane
(enzovoorts enzovoorts; de begeleidingsband uitbreiden met blazers en strijkers...)


Dat klinkt verdomt saai, met blazers en strijkers. Het is Michael Bolton niet!

avatar van harm1985
Ik vind het nogal meevallen met die vocalen van Macca. Misschien dat ik Neil Young gewend ben ofzo, maar voor iemand van 68 die al vijftig jaar optreedt zingt hij echt niet slecht. Zo goed al Back in the World Live is het niet meer, maar dat is ook alweer 10 jaar terug. En natuurlijk speelt hij zijn nummers wat veilig, maar er zijn artiesten die er veel bekaaider afkomen.

avatar
Stijn_Slayer
Hij gaat ook weer trouwen. Over twee jaar komen er dus peperdure nieuwe remasters en een stadiontour. Dan is z'n vrouw er met de helft van z'n geld vandoor gegaan.

avatar van harm1985
Ach, met 1% van zijn vermogen hoef je al nooit meer te werken, dus waar hebben we het over

avatar van devel-hunt
Met zijn vermogen van één miljard Engelse ponden kan hij nog heel wat ex vrouwen afkopen. Maar deze nieuwe mevrouw McCartney zit zelf ook niet om een paar centjes verlegen. Dat is in ieder geval geen golddigger, zoals zijn éénbenige ex Heather Mills die plots de meest gehate Beatles vrouw is geworden, weer een mazzeltje voor Yoko.

http://i.huffpost.com/gen/274660/thumbs/s-PAUL-MCCARTNEY-NANCY-SHEVELL-large.jpg

Wel een klassieke schoonheid de nieuwe mevrouw McCartney.

avatar van musician
harm1985 schreef:
Ik vind het nogal meevallen met die vocalen van Macca. Misschien dat ik Neil Young gewend ben ofzo, maar voor iemand van 68 die al vijftig jaar optreedt zingt hij echt niet slecht. Zo goed al Back in the World Live is het niet meer, maar dat is ook alweer 10 jaar terug. En natuurlijk speelt hij zijn nummers wat veilig, maar er zijn artiesten die er veel bekaaider afkomen.

Ergo, bij zijn recente concert in Nederland vond ik het nog prima klinken, ook naarmate het concerte vorderde.

avatar van devel-hunt
Paul McCartney gaf maandagavond een concert in Lima en mijn zijn stem was niets mis

YouTube - Paul McCartney en Lima - yesterday (viva el peru carajo) concierto en el Estadio Monumental

Zijn stem is met de jaren wat hees geworden, waardoor hij niet meer zo hoog en niet meer zo zoetjes en zuiver klinkt. Het klinkt doorleefder en ouder. Maar hij is geen 20, 30 of zelfs geen 60 meer, hij wordt volgend jaar 70. Het is al heel bijzonder dat die man nog zo energiek is en nog zoveel werk verzet. En forever Young gaat toch zeker voor McCartney op. Zijn looks zijn eerder 50 als 68.

avatar
Stijn_Slayer
musician schreef:
(quote)

Ergo, bij zijn recente concert in Nederland vond ik het nog prima klinken, ook naarmate het concerte vorderde.


In 2009 was 'ie véél beter bij stem dan in 2010.

avatar van harm1985
devel-hunt schreef:
Paul McCartney gaf maandagavond een concert in Lima en mijn zijn stem was niets mis

YouTube - Paul McCartney en Lima - yesterday (viva el peru carajo) concierto en el Estadio Monumental

Zijn stem is met de jaren wat hees geworden, waardoor hij niet meer zo hoog en niet meer zo zoetjes en zuiver klinkt. Het klinkt doorleefder en ouder. Maar hij is geen 20, 30 of zelfs geen 60 meer, hij wordt volgend jaar 70. Het is al heel bijzonder dat die man nog zo energiek is en nog zoveel werk verzet. En forever Young gaat toch zeker voor McCartney op. Zijn looks zijn eerder 50 als 68.

Ja hoort em bijna niet eens boven het publiek uit

Maar OK, hij klinkt niet slecht. Ik bedoel, ik was laatst bij Bobby Kimball (Toto) in Den Haag, en die moest na elk refrein een slokje water nemen en liet de helft door achtergrond zangers zingen. De meeste uithalen op Rosana en Africa haalde hij wel, maar toch op een set van 50 minuten maar de helft van de tijd op het podium staan en dat als enige wapenfeit hebben is wat weinig.

Maar goed, terug naar Sir Paul. Heb wat filmpjes gezien uit 2010 en bij de hardere nummers (Sgt. Pepper's) is hij inderdaad minder goed bij stem dan nummers als Let it Be.

avatar van Gerards Dream
McCartney komt met album vol covers

Ex-Beatle Paul McCartney werkt momenteel aan een album met covers van songs die stammen uit de prehistorie van de popmuziek. Dat meldt het Engelse muziekblad NME vandaag op de website.

Volgens McCartney komen er op het album nummer uit de pre-rock periode: 'Zeg maar nummers die mijn vader mooi vond toen hij jong was en die je opzet als je thuiskomt en een glaasje wijn inschenkt terwijl je de open haard aanmaakt.'

Het album, waar nog geen titel van bekend is gemaakt, moet in 2012 uitkomen. McCartney legt er momenteel de laatste hand aan in een studio in Los Angeles. Bekend is al wel dat Jazz-zangeres Diana Krall aan het project meewerkt.

Macca maakte tevens bekend dat hij daarna ook met een 'Heavy-rockplaat' gaat komen. Hij zegt geïnspireerd te zijn door het album 'Wasting Light' van de Foo Fighters. 'Het klinkt misschien gek, maar ik denk dat ik dat album in een garage ga opnemen,' aldus McCartney.

Bron: de Volkskrant

avatar
Stijn_Slayer
Als het maar geen Rod Stewart praktijken worden.

avatar van devel-hunt
Stijn_Slayer schreef:
Als het maar geen Rod Stewart praktijken worden.
Dat zal afschuwelijk zijn!! Hij wilde al eerder zo'n plaat maken maar Rod Stewart was hem voor brrrrrrrrrrrr...koude rillingen. Wel benieuwd naar zijn rock plaat die hij op het programma heeft staan.

avatar van Lonesome Crow
Hieronder een volgorde-overzicht van reissues die t/m 2016 zullen verschijnen:

Ikzelf ben benieuwd wat London Town ons gaat brengen, is mijn favoriete McCartney plaat.

1 Band On The Run 3 cds 1 dvd
2 McCartney 2 cds 1 dvd
3 McCartney II 3 cds 1 dvd
4 Ram 3 cds 1 dvd
5 Venus & Mars 2 cds 1 dvd
6 Speed Of Sound 2 cds 1 dvd
7 Wings Over America 2 cds 2 dvds
8 Linda McCartney Wide Prairie 2 cds 2 dvds
9 Wild Life 2 cds 2 dvds
10 Red Rose Speedway 2 cds 2 dvds
11 London Town 2 cds 1 dvd
12 Back to the egg 2 cds 1 dvd (probably the Back To The Egg TV Special)
13 Wings Live 1979 (NEW TITLE) 2 cds 1 dvd (Probably Glasgow audio and Hammersmith DVD)
14 Tug Of War 2 cds 1 dvd
15 Pipes Of Peace 2 cds 1 dvd
16 Give my regards to Broad Street 3 cds 2 dvd
17 Press To Play 4 cds 1 dvd
18 Choba B CCCP + Prince's Trust Birthday Party 2 cds 1 dvd
19 McGear / Holly Days / Whippets / Country Hams and Surprises 4 cds
20 Flowers In The Dirt 3 cds 1 dvd
21 Tripping The Live Fantastic 3 cds 2 dvds
22 Unplugged 2 cds 1 dvd
23 Off The Ground 3 cds 2 dvds
24 Paul Is Live 2 cds 2 dvds
25 The Fireman Vol 1 & 2 ( Strawberry + Rusches ) 3 cds 1 dvd
26 Oobu Joobu , liverpool collage, Daumier's Law and crazy stuff 3 cds 1 dvd
27 Flaming Pie 2 cds 2 dvds
28 Run Devil Run 2 cds 1 dvd
29 Driving Rain 2 cds 1 dvd
30 Back In The US / World 3 cds 1 dvd
31 Chaos & Creation in The Back Yard 2 cds 2 dvds
32 Memory Almost Full 2 cds 1 dvd
33 Electric Arguments 3 cds 1 dvd ( reissue )
34 Liverpool Oratorio 3 cds 2 dvds
35 Standing Stone 3 cds 2 dvds
36 Working Classical / A Leaf 2 cds 1 dvd
37 Ecce Cor Meum 2 cds 1 dvd

38 The Studio Outtakes (NEW TITLE) 1970 / 1989 4 cds
39 The Studio Outtakes (NEW TITLE) 1990 / 2014 4 cds

40 The Rude Studio Recordings (NEW TITLE) 1970 / 1997 4 cds

41 The Demos (NEW TITLE) 1960 1979 4 cds
42 The Demos (NEW TITLE) 1980 2016 4 cds

avatar van musician
Lonesome Crow schreef:
33 Electric Arguments 3 cds 1 dvd ( reissue )

Toch benieuwd waar die drie cd's van het Firemen project nog uit gaan bestaan. Album uit 2008, de geluidskwaliteit is al optimaal.

Ben wel blij dat het Glasgow concert (met daarop zijn Amerikaanse nummer 1 hit van Coming up) eindelijk op cd wordt gezet.

4 cds bij Press to play lijkt mij ook een hele sensatie............ Tenzij McCartney nog allerlei varianten heeft in het kader "Zo klonk het per ongeluk maar zó had het uiteindelijk moeten wezen"

avatar van bawimeko
Lonesome Crow schreef:
Hieronder een volgorde-overzicht van reissues die t/m 2016 zullen verschijnen:

Ikzelf ben benieuwd wat London Town ons gaat brengen, is mijn favoriete McCartney plaat.

1 Band On The Run 3 cds 1 dvd
2 McCartney 2 cds 1 dvd
3 McCartney II 3 cds 1 dvd
4 Ram 3 cds 1 dvd
5 Venus & Mars 2 cds 1 dvd
6 Speed Of Sound 2 cds 1 dvd
7 Wings Over America 2 cds 2 dvds
8 Linda McCartney Wide Prairie 2 cds 2 dvds
9 Wild Life 2 cds 2 dvds
10 Red Rose Speedway 2 cds 2 dvds
11 London Town 2 cds 1 dvd
12 Back to the egg 2 cds 1 dvd (probably the Back To The Egg TV Special)
13 Wings Live 1979 (NEW TITLE) 2 cds 1 dvd (Probably Glasgow audio and Hammersmith DVD)
14 Tug Of War 2 cds 1 dvd
15 Pipes Of Peace 2 cds 1 dvd
16 Give my regards to Broad Street 3 cds 2 dvd
17 Press To Play 4 cds 1 dvd
18 Choba B CCCP + Prince's Trust Birthday Party 2 cds 1 dvd
19 McGear / Holly Days / Whippets / Country Hams and Surprises 4 cds
20 Flowers In The Dirt 3 cds 1 dvd
21 Tripping The Live Fantastic 3 cds 2 dvds
22 Unplugged 2 cds 1 dvd
23 Off The Ground 3 cds 2 dvds
24 Paul Is Live 2 cds 2 dvds
25 The Fireman Vol 1 & 2 ( Strawberry + Rusches ) 3 cds 1 dvd
26 Oobu Joobu , liverpool collage, Daumier's Law and crazy stuff 3 cds 1 dvd
27 Flaming Pie 2 cds 2 dvds
28 Run Devil Run 2 cds 1 dvd
29 Driving Rain 2 cds 1 dvd
30 Back In The US / World 3 cds 1 dvd
31 Chaos & Creation in The Back Yard 2 cds 2 dvds
32 Memory Almost Full 2 cds 1 dvd
33 Electric Arguments 3 cds 1 dvd ( reissue )
34 Liverpool Oratorio 3 cds 2 dvds
35 Standing Stone 3 cds 2 dvds
36 Working Classical / A Leaf 2 cds 1 dvd
37 Ecce Cor Meum 2 cds 1 dvd

38 The Studio Outtakes (NEW TITLE) 1970 / 1989 4 cds
39 The Studio Outtakes (NEW TITLE) 1990 / 2014 4 cds

40 The Rude Studio Recordings (NEW TITLE) 1970 / 1997 4 cds

41 The Demos (NEW TITLE) 1960 1979 4 cds
42 The Demos (NEW TITLE) 1980 2016 4 cds


Mooie lijst! Ik vermoed dat de platenmaatschappij de vinger aan de pols gaat houden over de verkoopcijfers en het daarvan afhankelijk is of het 'project' volledig zal doorgaan!
Ik kijk ook het meest uit naar London Town! Het is het album dat ik ws in zowel cd- als lp-uitgave ga aanschaffen!
Daarnaast ben ik ook van van Ram en Back to the Egg en hoop ik dat de remasters van Chaos and Creation en Memory Almust full het geluid van deze albums een eind verbeteren!
De eerste drie albums zijn in ieder geval puik opgepoetst!

avatar van Blokkie
En vandaag jarig. 69 jaar oud.

Dat is overigens een indrukwekkend lijstje. Als je die allemaal koopt in de meest deluxe versie ben je een lieve duit kwijt.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:06 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:06 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.