MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

De Site / Algemeen / Albums toevoegen aan de site / Toevoeghulp

zoeken in:
avatar van Njal
thelion schreef:
Iemand een goede afbeelding van JFK Jazzy Funky Kool

b.v.d.


(afbeelding)

avatar van Svendra
DjFrankie schreef:
Het enige wat is mis met toevoegen, dat je bij de artiest geen alias van een andere artiest kunt aangeven. Je hebt veel artiesten die onder verschillende namen albums hebben gemaakt, nu moet ik na het toevoegen weer een correctie indienen. Niet echt handig.

Aliassen maken is tricky: voor je het weet heb je aliassen die in cirkeltjes naar elkaar verwijzen en dan is het een gepuzzel om eruit te komen. Bij een toevoeging kun je als verzoek meesturen of een crewer even de alias maakt. Dat werkt sneller dan een correctie indienen.

avatar
Assurancetourix
Bij deze artiest verschijnen de albums niet!

avatar van Svendra
Assurancetourix schreef:
Bij deze artiest verschijnen de albums niet!

Bedankt voor deze onderbouwing van mijn vorige post . De oorzaak waren aliassen die in cirkeltjes naar elkaar verwezen. Opgelost.

avatar van thelion
Nu heb ik net House Party VI toe gevoegd blijkt (wederom) dat hij al op de site staat.
Kreeg er geen melding van tijdens het toevoeg proces en ook bij het zoeken op de site kwam hij niet voor probeer zelf met de zoek term house party

Dit is nu al de zoveelste keer dat ik een album via deze manier dubbel toevoeg, meer mensen hier last van, en kan er iets aan de zoek functie worden gedaan zodat wel alle relevante albums naar voren komen?

avatar van Jordy
Vreemd, ik krijg wel een waarschuwing bij toevoegen. Wellicht over heen gelezen? Ook vind ik het album via snelzoeken rechtsboven. Wat wel een fout lijkt, is dat het album niet terug komt bij de zoekterm "house party", zal daar binnenkort naar kijken.

avatar van dazzler
Stel dat een album heruitgebracht wordt met bonustracks,
maar je vindt niet meteen de tracktijden, mogen ze er dan op?




avatar van Svendra
dazzler schreef:
Stel dat een album heruitgebracht wordt met bonustracks,
maar je vindt niet meteen de tracktijden, mogen ze er dan op?

Good Question. Gooi ik even in de groep. Edit: het antwoord is ja.

avatar van dazzler
Dankjewel.

Ik neem aan dat het niet aanvaarden van Wikipedialinks als bewijs vooral gericht is op mogelijk te voorbarige info over nog te verschijnen albums.

Mijn ervaring leert echter dat wanneer het over vroegere releases gaat Wikipedia (samengesteld door fans van een band) betrouwbaarder is dan Discogs (eerder door verzamelaars samengesteld). Ik heb het dan vooral over releasedata, tracklijsten en tracktijden.

Ik wilde dat toch even meedelen.
Een wikipediapagina toont vaak meer gegevens in één oogopslag dan een Discogspagina.
Er staat ook meer duiding bij, waardoor je beter kan inschatten wat correct is.

Wellicht is een combinatie van beide bronnen nog wel de beste.

avatar van Svendra
dazzler schreef:
Mijn ervaring leert echter dat wanneer het over vroegere releases gaat Wikipedia (samengesteld door fans van een band) betrouwbaarder is dan Discogs (eerder door verzamelaars samengesteld). Ik heb het dan vooral over releasedata, tracklijsten en tracktijden.

Ik denk inderdaad dat Wikipedia bij oude releases behoorlijk betrouwbaar is. Zelfs betrouwbaarder dan Discogs kan ik niet bevestigen, want (ook) bij Discogs kom ik zelden fouten tegen.

De ontoelaatbaarheid van Wikipedia als bron geldt bij toevoegingen van recente en toekomstige releases. Bij oudere releases zijn we soepeler, maar het is prettig als zo 'officiëel' mogelijke links worden meegestuurd.


avatar van Manuel
Wat is eigenlijk het streven van de site mbt toevoegingen? Ik vraag me soms af bij releases die ik tegenkom ''of ze wel interessant genoeg zijn''. Wil MusicMeter een zo compleet mogelijke verzameling van alle uitgebrachte albums (en ter aanvulling EP's) zijn? Of heeft een album waarbij waarschijnlijk niet gereageerd en gestemd gaat worden weinig meerwaarde?

avatar van FlyLo
Dat laatste, maar dat is natuurlijk nogal moeilijk te voorspellen.

avatar van Paalhaas
Het lijkt mij dat (op termijn) zo compleet mogelijk het streven is. Ik gebruik MuMe graag als 'naslagwerk' (fijne interface en layout), helaas is de site daarvoor meestal te incompleet.

avatar van Manuel
Paalhaas schreef:
Het lijkt mij dat (op termijn) zo compleet mogelijk het streven is. Ik gebruik MuMe graag als 'naslagwerk' (fijne interface en layout), helaas is de site daarvoor meestal te incompleet.


Inderdaad, zo gebruik ik MusicMeter ook het liefst, vandaar mijn vraag. Ik snap FlyLo's reactie ook wel. Ik denk ook dat hoe meer albums op deze site staan, hoe meer mensen die op die albums zoeken MusicMeter kunnen ontdekken.

avatar van DjFrankie
DjFrankie (moderator)
Paalhaas schreef:
Het lijkt mij dat (op termijn) zo compleet mogelijk het streven is. Ik gebruik MuMe graag als 'naslagwerk' (fijne interface en layout), helaas is de site daarvoor meestal te incompleet.


Ook ik ben het hier mee eens, kom zelf ook nog steeds albums tegen die ik hoor en er niet opstaan, vooral genres als black metasl industrial en gothic albums zijn er nog legio die in de wacht staan bij mij.

avatar van IllumSphere
Ik denk niet dat het de bedoeling is om een zo compleet mogelijke database te hebben. Het is niet omdat er niemand reageert of stemt dat het betekent dat het geen meerwaarde heeft. Om een zo breed mogelijk publiek te hebben, moet je ook in staat zijn om voor ieder wat wils te hebben (en dat al geïmplementeerd te hebben). Het is inderdaad moeilijk te voorspellen, maar de kans is er altijd. Hoe klein die ook mag zijn.

avatar van eightynine
Iemand die 'The Lost Album' van Treat Her Right toe wil voegen? Is Mark Sandman's discografie op MM ook compleet




avatar van dazzler
Shakin' Stevens - Epic Years

In bovenstaande link vind je een box met alle albums die Shakin' Stevens uitbracht voor Epic,
aangevuld met bonustracks en een exclusief 10de schijfje waarop de extended versies staan.

Dergelijke releases zijn nu in de mode. En je mag ze strikt genomen op MuMe zetten
omdat ze bonustracks bevatten ten opzichte van eerdere releases. Dat worden dan toevoegingen
met ellenlange tracklijsten ... We hebben ze de laatste jaren wel meermaals zien opduiken.

Soms (niet altijd dus) worden de expanded albums uit de box ook afzonderlijk uitgebracht.

Daarom een voorstel (met de box van Shakin' Stevens als voorbeeld).

Waarom niet alle bonustracks gewoon toevoegen aan de reguliere albums
die al op de site staan (ongeacht het feit of de expanded albums al dan niet los verkrijgbaar zijn).

Discogs doet het bij Shakin' Stevens ook.

Bij de box zelf (neem nu die van Shakin' Stevens) plaats je dan
voor de eerste 9 expanded albums een link naar de reguliere albums die al op de site staan
en voeg je tenslotte de tracks van dat 10de exclusieve schijfje integraal toe.

avatar van Ayreonfreak
Zou iemand "Boil - Axiom" willen toevoegen aan de site. Ik ben recentelijk zelf gestopt met het toevoegen, want er wordt teveel willekeur gebruikt bij het wel of niet toevoegen van een album. Ik kan zelf namelijk nergens bevestigen via een website wat de tracktijden zijn en dan wordt het toch weer afgekeurd.

https://www.facebook.com/boilmusic#!/boilmusic?fref=ts

BOIL | Gratis muziek, tourneedata, foto's, video's - myspace.com

Geweldig album overigens, daarom moet hij er ook op;-)

avatar
tangmaster

avatar van Svendra
Ayreonfreak schreef:
Ik kan zelf namelijk nergens bevestigen via een website wat de tracktijden zijn en dan wordt het toch weer afgekeurd.

Een album wordt toegelaten zonder tracktijden wanneer deze niet of nauwelijks vindbaar zijn.

avatar van Ayreonfreak
Svendra schreef:
(quote)

Een album wordt toegelaten zonder tracktijden wanneer deze niet of nauwelijks vindbaar zijn.


Niet bij mij dus. Mijn toevoeging vaThe Aurora project is daarop afgekeurd. En ik heb het al eens eerder gehad.

avatar van Ayreonfreak
@tangmaster; Bedankt!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:41 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.