menu

Mijn Updates +
Muziek / MusicMeter Live! / Welke concerten staan er nog op jouw agenda?

zoeken in:
avatar van Outlaw104
15-12 IQ - Boerderij, Zoetermeer
24-02 Madrugada - Paradiso, Amsterdam
01-03 The Pineapple Thief - Boerderij, Zoetermeer
23-03 Big Country - Iduna, Drachten

Ik zit in een orkest (multi muzikaal theater orkest, voormalig Apeldoorns accordeon orkest), speel zelf accordeon.

Tussen 26 december en 5 januari geeft het orkest 5 a 6 optredens in Shanghai! Ik kijk er erg naar uit! Spelen voor 2500 man!
Op 22 december speel ik het programma wat we daar spelen, in een oefengebouw, voor 150 man.
Deze zondag hoor ik de details voor shanghai. Dan weet ik de precieze tijden en theaters.

avatar van staralfur
16/12 Árstíðir, Paradiso Noord, Amsterdam
02/02 Nathaniel Rateliff and the Night Sweats, Doornroosje, Nijmegen
05/02 Ghost, Afas Live, Amsterdam
22/02 The Gloaming, Tivoli Vredenburg, Utrecht
25/02 Ólafur Arnalds, Carré, Amsterdam
15/03 Colter Wall, Doornroosje, Nijmegen
22/03 Roo Panes, Paradiso Noord, Amsterdam
11/05 Mandoline Orange, Doornroosje, Nijmegen
17/05 Hugh Jackman, Ziggo Dome, Amsterdam
31/05 Best Kept Secret
25/06 Rammstein, de Kuip. Rotterdam
08/08 Haldern Pop (DE)

avatar van vin13
13-12 Denk de laatste voor mij dit jaar.
Lavalu @ TheaterHof88 in Almelo.

avatar van 123poetertjes
2019 begint zich al een beetje te vullen. Grappig dat Jerry, Lauran én Jade binnen vier maanden tijd allemaal in de Tolhuistuin staan.

23-01: Jerry Williams, Blue Shell, Köln*
24-01: Rico & Sticks, TivoliVredenburg, Utrecht*
13-02: Jade Bird, Tolhuistuin, Amsterdam*
01-03: Hippo Campus + Lauran Hibberd, Tolhuistuin, Amsterdam*
11-04: IDLES, Doornroosje, Nijmegen
07-05: Kate Tempest - Bitterzoet, Amsterdam*
05-07 - 07-07: Down The Rabbit Hole, Beuningen

*tcktt

avatar van Mindscapes
28-01 Nathaniel Rateliff & The Night Sweats (Koninklijk Circus)
01-02 Ottla (Handelsbeurs)
02-02 Chiaroscuro + Drive by Wire (Rocking Bull, Antwerpen)
07-02 The Bootleg Beatles (Casino, Sint-Niklaas)
10-02 Ouzo Bazooka (Kinky Star)
16-02 Triggerfinger (De Roma)
18-02 Steven Wilson (AB)
27-02 Jools Holland (Schouwburg, Kortrijk)
05-03 Geppetto & The Whales (Vooruit) - ov
23-03 Chiaroscuro + Silent Snare + Vrovl ('t Koersepeerd, Brugge)
26-03 The Neal Morse Band (013)
10 tot 14-04 Roadburn
17-04 All Them Witches (De Zwerver, Middelkerke) - ov
18-04 The Australian Pink Floyd Show (Koninklijk Circus)
19-05 Motorpsycho (TivoliVredenburg, Utrecht) - ov
22-05 Motorpsycho (Het Depot, Leuven)
25-05 dEUS (AB)
26-05 The Eagles (Sportpaleis)
16-06 Metallica (Boudewijnstadion)
22-06 Mark Knopfler (Sportpaleis)
09 tot 11-08 Alcatraz of Yellowstock - ov
04 tot 06-10 Tabernas Desert Rock Festival (Fort Bravo, Almeria, Spanje)
18 tot 20-10 Desertfest (Trix)
02-11 Big Big Train (Londen)

avatar van pjh1967
10/01/19: LAKSHMI, Junushoff/Wageningen
12/01/19: Canshaker Pi + The Mighty Breaks, Merleyn/Nijmegen
08/02/19: Shellac + Cocaine Piss, Doornroosje/Nijmegen
28/02/19: Pip Blom, LuxorLive/Arnhem
06/04/19: Faster&Louder met o.a. Frank Carter + the Rattlesnakes, Cosmic Psychos, Orange Goblin, The Spades en The Queers, Effenaar/Eindhoven
28/04/19: The Delines, Junushoff/Wageningen

avatar van Renoir
05-01 Douglas Firs, Tim Knol, Yorick van Norden (Paradiso, Amsterdam)+
10-01 Canshaker Pi, Lewsberg, Pip Blom, Scram C Baby (Paradiso, Amsterdam)+
25-01 Neil & Liam Finn (Paradiso, Amsterdam)
27-01 Patti Smith (TivoliVredenburg, Utrecht)+

03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht)
14-02 The Paper Kites (Paradiso, Amsterdam)
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam)+

01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam)+
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam)+
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso Noord, Amsterdam)

03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam)+
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam)
12-04 Roots of Heaven (Ryley Walker, Matthew Logan Vasquez, Eerie Wanda, Dan Owen, The Yearlings)+
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag)+
19-04 Motel Mozaïque (Apparat, Nilüfer Yanya, Cherry Glazerr)+
20-04 Motel Mozaïque (Altin Gün, Cocaine Piss, Anna St, Louis)+
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht)
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag)

07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht)+
16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht)+
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer)
31-05 Best Kept Secret (Bon Iver)+

01-06 Best Kept Secret (Mac DeMarco, Cigarettes after Sex, Kraftwerk)+
02-06 Best Kept Secret (Kurt Vile & The Violaters, Interpol)+
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam)
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)+
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam)+
20-06 Phill Collins (Goffertpark, Nijmegen)+

18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
07-12 Marillion – TivoliVredenburg, Utrecht)+

avatar van staralfur
02/02 Nathaniel Rateliff and the Night Sweats, Doornroosje, Nijmegen
05/02 Ghost, Afas Live, Amsterdam
22/02 The Gloaming, Tivoli Vredenburg, Utrecht
25/02 Ólafur Arnalds, Carré, Amsterdam
15/03 Colter Wall, Doornroosje, Nijmegen
22/03 Roo Panes, Paradiso Noord, Amsterdam
11/05 Mandoline Orange, Doornroosje, Nijmegen
17/05 Hugh Jackman, Ziggo Dome, Amsterdam
31/05 Best Kept Secret
18/06 Andrew Bird, Paradiso, Amsterdam
25/06 Rammstein, de Kuip. Rotterdam
05/07 Down the Rabbit Hole
08/08 Haldern Pop (DE)

avatar van c-moon
*Update*
28.12 - Frank Van der Linden - De Roma, Borgerhout
29.12 - NITS - Schouwburg Kunstmin, Dodrecht (NL)

*2019*
09.01 - Spinvis - Bibliotheek, Mechelen
11.01 - The Scabs - De Roma, Borgerhout
12.01 - The Scabs - De Roma, Borgerhout
24.01 - The Dandy Warhols - De Roma, Borgerhout (o.v.)
25.01 - Too Noisy FIsh + Donder - kc nOna, Mechelen
28.01 - Monster Magnet - De Casino, Sint-Niklaas
30.01 - Yevgueni - Stadsschouwburg, Mechelen
31.01 - The Scabs - Het Depot, Leuven

04.02 - Razorlight - AB, Brussel (o.v.)
07.02 - Few Bits - Stadsschouwburg, Mechelen
08.02 - Albert Niland - Zolder Via Via, Mechelen
09.02 - Marcel de Groot - Schouwburg Kunstmin, Dordrecht (NL)
16.02 - Anneke van Giersbergen - Energiehuis, Dordrecht (NL)
20.02 - Tears For Fears - Lotto Arena, Antwerpen
22.02 - Blue Oyster Cult - Eventim Apollo, London (UK)
24.02 - Joanne Shaw Taylor - De Roma, Borgerhout
26.02 - Madrugada - De Roma, Borgerhout (o.v.)
27.02 - Teun Verbruggen Quartet - kunstencentrum nona, Mechelen
28.02 - Jools Holland & Guests - Stadsschouwburg, Mechelen

01.03 - Laibach - O2 Shepherds Bush, London (UK)
02.03 - Paul Carrack - London Palladium, London (UK)
03.03 - The Mavericks - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.03 - Laibach - Botanique, Brussel (o.v.)
08.03 - Doro - Het Wilde Westen, Kortrijk
09.03 - Wim Opbrouck & Ron Reuman: TV Tunes - Stadsschouwburg, Mechelen
10.03 - MissT - De Grote Post, Oostende
12.03 - Bob Mould - Het Depot, Leuven (o.v.)
16.03 - ADHD - kc nOna, Mechelen
18.03 - KT Tunstall - The Brighton Dome, Brighton (UK)
20.03 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.03 - Eric Vloeimans - Philharmonie, Haarlem (NL)
29.03 - KT Tunstall - Het Depot, Leuven (o.v.)
30.03 - Lakshmi - Philharmonie, Haarlem (NL)

01.04 - Mike and The Mechanics - Royal Albert Hall, London (UK)
03.04 - Hendrik Lasure - Kunstencentrum nona, Mechelen
04.04 - Thunder - De Bosuil, Weert (NL)
06.04 - The Godfathers, The Fuzztones - Het Depot, Leuven (o.v.)
12.04 - Jack Lukeman - Nells Jazz & Blues, London (UK)
13.04 - The Pink Floyd Sound: The Wall - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
14.04 - Oumou Sangaré - De Roma, Borgerhout (o.v.)
15.04 - Joe Jackson - AB, Brussel (o.v.)

16.04 - Paul Young - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
22.04 - Steve Hackett - Kursaal, Oostende
23.04 - Ammanda & The Whoopies - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
30.04 - The Hollies - Kursaal Oostende, Oostende

02.05 - Alan Parsons Live Project - AB, Brussel
03.05 - Leo Sayer - Union Chapell, London (UK)
06.05 - Glenn Hansard - Koninklijk Circus, Brussel (o.v.)
11.05 - Elliott Murphy - AB Club, Brussel
14.05 - Stephane Galland - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.05 - Eric Clapton - Royal Albert Hall, London (UK)
17.05 - Manic Street Preachers - O2 Shepherds Bush Empire, London (UK)
23.05 - Elton John - Sportpaleis, Antwerpen
25.05 - The Watch - The Spirit of '66, Verviers

05.06 - Vanessa Paradis - Le Forum, Liège
06.06 - De Frivole Framboos - Stadsschouwburg, Mechelen
08.06 - Neon 3rd - Zolder Via Via, Mechelen
22.06 - Mark Knopfler - Sportpaleis, Antwerpen

05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
12.07 - Neil Young + Promise of the Real & Bob Dylan - BST Hyde Park, London (UK)
26.07 - Dinant Jazz - Dinant
27.07 - Dinant Jazz - Dinant
28.07 - Dinant Jazz - Dinant

15.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
16.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
17.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
18.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen

15.09 - Ayreon - 013, Tilburg (NL)
27.09 - The Selecter - De Roma, Borgerhout (o.v.)

01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven

09.11 - Marillion - The Forum, Bath (UK)
19.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
26.11 - Hawkwind - Royal Albert Hall, London (UK)

07.12 - Marillion - Tivoli Vredenburg, Utrecht (NL)

avatar van sq
sq
03-01 Steiger + Son Swagga, Bimhuis Amsterdam
04-01 Erika Stucky, Bimhuis Amsterdam
26-01 Footprints Festival Tivre Utrecht, met oa Khruangbin, Jungle By Night, Altin Gün, Ammar 808, TootArd
04-02 Pekka Kuusisto, Nadia Sirota en Markus Hohti, Concertgebouw Amsterdam
14-03 Le Mystère des Voix Bulgares ft. Lisa Gerrard, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
15-03 Rein de Graaf Trio, Bimhuis Amsterdam
06-04 Transition festival met oa Enrico Rava, Mathias Eick, Shai Maestro, Uri Caine, TiVre Utrecht
08-04 Beirut, Helado Negro, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
21-05 Giogio Moroder, Paradiso Amsterdam
23-05 Barbara Hannigan & LUDWIG: Stravinsky’s The Rake’s Progress, Concertgebouw Amsterdam
28-05 Janine Jansen & Antonio Pappano: Szymanowski en Dvorák, Concertgebouw Amsterdam
31-05 Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach", Tivoli Vredenburg Utrecht
29-06/02-07 Roskilde Festival

avatar van DjFrankie
19-01 Collin Hoeve Venray
04-02 Esben And the Witch Merleyn Nijmegen.
23-02 Madrugada Doornroosje Nijmegen
11-04 Idles Doornroosje Nijmegen
13-04 Geleen Calling Festival
27-4 Clan of Xymox Helmond
08-05 Marduk Helond
31-05 tm 2-6 Best Kept Secret
27-06 Muse Goffertpark

avatar van pjh1967
08/02/19: Shellac + Cocaine Piss, Doornroosje/Nijmegen
28/02/19: Pip Blom, LuxorLive/Arnhem
06/04/19: Faster&Louder met o.a. Frank Carter + the Rattlesnakes, Cosmic Psychos, Orange Goblin, The Spades en The Queers, Effenaar/Eindhoven
28/04/19: The Delines, Junushoff/Wageningen
15/05/19: Hannelore Bedert, Paradiso/Amsterdam

avatar van Leptop
22/3 in de Effenaar: Prognosis festival. Met The Gathering, Leprous en Haken.

avatar van Venceremos
Het is rustig in mijn concertland; voorlopig enkel nog VanWyck, Beirut en Wilco op het program. En in Vera neem ik ook vast nog wel een kijkje in de nabije toekomst.

avatar van vin13
19/1 Bintangs @ Metropool Hengelo

avatar van staralfur
05/02 Ghost, Afas Live, Amsterdam
22/02 The Gloaming, Tivoli Vredenburg, Utrecht
25/02 Ólafur Arnalds, Carré, Amsterdam
15/03 Colter Wall, Doornroosje, Nijmegen
21/03 Wannes Cappelle, broeder Dieleman & Frans Grapperhaus, Luxor Live, Arnhem
22/03 Roo Panes, Paradiso Noord, Amsterdam
11/05 Mandoline Orange, Doornroosje, Nijmegen
17/05 Hugh Jackman, Ziggo Dome, Amsterdam
31/05 Best Kept Secret
18/06 Andrew Bird, Paradiso, Amsterdam
25/06 Rammstein, de Kuip, Rotterdam
05/07 Down the Rabbit Hole
08/08 Haldern Pop (DE)
20+21/09 Reeperbahn Festival, Hamburg (DE) - o.a. Efterklang

avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam
10-02: The Revolution, Paradiso, Amsterdam
22-03: Roo Panes, Tolhuistuin, Amsterdam
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam
26-04: Jools Holland & Marc Almond, Paradiso, Amsterdam
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam

avatar van aERodynamIC
01-02: Massive Attack, Afas Live, Amsterdam
10-02: The Revolution, Paradiso, Amsterdam
22-03: Roo Panes, Tolhuistuin, Amsterdam
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam
26-04: Jools Holland & Marc Almond, Paradiso, Amsterdam
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
09-10: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht
10-10: Marc Almond, Paard, Den Haag
12-10: Marc Almond, 013, Tilburg
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam

avatar van blur8
Dat wordt moeilijke keuze op vrijdag 26 April:
The Antlers @ Vondelkerk Adam
of Piroshka @ Paradiso

avatar van Holden
blur8 schreef:
Dat wordt moeilijke keuze op vrijdag 26 April:
The Antlers @ Vondelkerk Adam
of Piroshka @ Paradiso
Ik ga naar The Antlers. Maar dat zal de doorslag vast niet geven...

avatar van blur8
Geen idee hoeveel stoelen er in die kerk passen, maar ik heb er eentje.... [Pling] daar is de barcode..

avatar van VladTheImpaler
14-03: Indian Askin, Bitterzoet, Amsterdam
10-04: IDLES, De Helling, Utrecht
17-06: Kevin Morby, Paradiso, Amsterdam

26-04 The Antlers, Vondelkerk, Amsterdam
11-05 De dag dat ik Robert Long Ontmoette, De Vest, Alkmaar
11-09 Ariana Grande, Ziggo Amsterdam
7/10-11 Le Guess Who?, Utrecht

avatar van RadioMad
De komende drie maanden:

19/01 The Ragtime Rumours, Castenray (huiskamerconcert)
04/02 Esben and The Witch, Merleyn, Nijmegen
08-10/02 Grasnapolsky, De Toekomst, Scheemda
20/02 ISLAND, Merleyn, Nijmegen
23/02 Madrugada, Doornroosje, Nijmegen
06/03 LAKSHMI, Het Speelhuis, Helmond (optie, nog geen kaartje)
09/03 Indian Askin + Queen's Pleasure, Merleyn, Nijmegen
17/03 Rue Royale, Willem Twee, Den Bosch (optie, nog geen kaartje)
28/03 The Cosmic Carnival presents Fleetwood Mac: The Incredible Story, Schouwburg, Cuijk
11/04 IDLES + Life, Doornroosje, Nijmegen
19/04 Whispering Sons, Nieuwe Nor, Heerlen (optie, nog geen kaartje)

avatar van DjFrankie
04-02 Esben And the Witch Merleyn Nijmegen.
23-02 Madrugada Doornroosje Nijmegen
06 -03 LAKSHMI, Het Speelhuis, Helmond
11-04 Idles Doornroosje Nijmegen
13-04 Geleen Calling Festival
19-04 Whispering Sons, Nieuwe Nor, Heerlen
27-4 Clan of Xymox Helmond
08-05 Marduk Helmond
31-05 tm 2-6 Best Kept Secret
27-06 Muse Goffertpark

avatar van staralfur
05/02 Ghost, Afas Live, Amsterdam
22/02 The Gloaming, Tivoli Vredenburg, Utrecht
25/02 Ólafur Arnalds, Carré, Amsterdam
15/03 Colter Wall, Doornroosje, Nijmegen
21/03 Wannes Cappelle, broeder Dieleman & Frans Grapperhaus, Luxor Live, Arnhem
22/03 Roo Panes, Paradiso Noord, Amsterdam
13/04 Thijs Boontjes, Merleyn, Nijmegen
06/05 The Delines, Meneer Frits, Eindhoven
11/05 Mandoline Orange, Doornroosje, Nijmegen
17/05 Hugh Jackman, Ziggo Dome, Amsterdam
31/05 Best Kept Secret
18/06 Andrew Bird, Paradiso, Amsterdam
25/06 Rammstein, de Kuip, Rotterdam
05/07 Down the Rabbit Hole
08/08 Haldern Pop (DE)
20+21/09 Reeperbahn Festival, Hamburg (DE) - o.a. Efterklang

avatar van Renoir
03-02 Jesse Dayton (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-02 Luluc (Paradiso, Amsterdam)+
13-02 Jade Bird (Paradiso Noord, Amsterdam)+
14-02 The Paper Kites (Paradiso, Amsterdam)
24-02 Johan/Moss/Awkward I/Bertolf/Clean Pete (Paradiso Noord, Amsterdam)+
26-02 Frank Boeijen (De Kleine Komedie, Amsterdam)

01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam)
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam)+
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam)
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam)+
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam)

03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam)
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam)
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam)+
12-04 Roots of Heaven (Ryley Walker, Nicole Atkins, Matthew Logan Vasquez, Dan Stuart, Eerie Wanda, Dan Owen, The Yearlings, The Brother Brothers)+
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag)
19-04 Motel Mozaïque (Apparat, Nilüfer Yanya, Cherry Glazerr, Wannes Cappelle/Broeder Dieleman)
20-04 Motel Mozaïque (Panda Bear, Altin Gün, Cocaine Piss, Anna St, Louis, Amyl & The Sniffers, Melanie De Biasio)
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht)
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam)+
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag)

07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht)
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam)+
16-05 dEUS (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam)+
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer)
25-05 Strand of Oaks (TivoliVredenburg, Utrecht)+
31-05 Best Kept Secret (Bon Iver, John Grant, Julien Baker, Charlotte Gainsbourg, Primal Scream, Stereolab)

01-06 Best Kept Secret (Phosphorescent, Mac DeMarco, Cigarettes after Sex, Kraftwerk, Guided By Voices, Aldous Harding, Lucy Dacus, The Beths)
02-06 Best Kept Secret (Kurt Vile & The Violaters, Interpol, Christine & The Queens, Liz Phair, Big Thief, Juila Holter, Stephen Malkmus & The Jicks)
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam)
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)+
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam)
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam)+
20-06 Phil Collins / Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen)
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam)+

18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)

avatar van c-moon
*update*

04.02 - Razorlight - AB, Brussel
07.02 - Few Bits - Cultuurcentrum Mechelen, Kerk, Mechelen
08.02 - Albert Niland - Zolder Via Via, Mechelen
09.02 - Marcel de Groot - Schouwburg Kunstmin, Dordrecht (NL)
16.02 - Anneke van Giersbergen - Energiehuis, Dordrecht (NL)
18.02 - Steven Wilson - Koninklijk Circus, Brussel
20.02 - Tears For Fears - Lotto Arena, Antwerpen
22.02 - Blue Oyster Cult - Eventim Apollo, London (UK)
24.02 - Joanne Shaw Taylor - De Roma, Borgerhout
26.02 - Madrugada - De Roma, Borgerhout (o.v.)
27.02 - Teun Verbruggen Quartet - kunstencentrum nona, Mechelen
28.02 - Jools Holland & Guests - Stadsschouwburg, Mechelen

01.03 - Laibach - O2 Shepherds Bush, London (UK)
02.03 - Paul Carrack - London Palladium, London (UK)
03.03 - The Mavericks - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.03 - Laibach - Botanique, Brussel (o.v.)

08.03 - Doro - Het Wilde Westen, Kortrijk
09.03 - Wim Opbrouck & Ron Reuman: TV Tunes - Stadsschouwburg, Mechelen
10.03 - MissT - De Grote Post, Oostende
12.03 - Bob Mould - Het Depot, Leuven
16.03 - ADHD - kc nOna, Mechelen
18.03 - KT Tunstall - The Brighton Dome, Brighton (UK)
20.03 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.03 - Eric Vloeimans - Philharmonie, Haarlem (NL)
30.03 - Stewart Copeland lights up the Orchrestra - Royal Festival Hall, London (UK)

01.04 - Mike and The Mechanics - Royal Albert Hall, London (UK)
03.04 - Hendrik Lasure - Kunstencentrum nona, Mechelen
04.04 - Thunder - De Bosuil, Weert (NL)
06.04 - The Godfathers, The Fuzztones - Het Depot, Leuven (o.v.)
12.04 - Jack Lukeman - Nells Jazz & Blues, London (UK)
13.04 - The Pink Floyd Sound: The Wall - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
14.04 - Oumou Sangaré - De Roma, Borgerhout (o.v.)
15.04 - Joe Jackson - AB, Brussel (o.v.)

16.04 - Paul Young - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
22.04 - Steve Hackett - Kursaal, Oostende
23.04 - Ammanda & The Whoopies - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
28.04 - The Dubhlinn Gardens - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
30.04 - The Hollies - Kursaal Oostende, Oostende

02.05 - How Town / Mos Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen
03.05 - Leo Sayer - Union Chapell, London (UK)
06.05 - Glenn Hansard - Koninklijk Circus, Brussel (o.v.)
11.05 - Ana Popovic - Borderline, London (UK)
12.05 - Capella Amsterdam - Sint-Romboutskathedraal, Mechelen
14.05 - Stephane Galland - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.05 - Eric Clapton - Royal Albert Hall, London (UK)
17.05 - Manic Street Preachers - O2 Shepherds Bush Empire, London (UK)
23.05 - Elton John - Sportpaleis, Antwerpen
25.05 - The Watch - The Spirit of '66, Verviers

05.06 - Vanessa Paradis - Le Forum, Liège
06.06 - De Frivole Framboos - Stadsschouwburg, Mechelen
07.06 - Little Steven & The Disciples of Soul - AB, Brussel
08.06 - Neon 3rd - Zolder Via Via, Mechelen
15.06 - Luminous Dash Fest - Kinky Star, Gent
22.06 - Mark Knopfler - Sportpaleis, Antwerpen

05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
06.07 - The Who + Eddie Vedder - Wembley Stadium, London (UK)
12.07 - Neil Young + Promise of the Real & Bob Dylan - BST Hyde Park, London (UK)
26.07 - Dinant Jazz - Dinant
27.07 - Dinant Jazz - Dinant
28.07 - Dinant Jazz - Dinant

15.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
16.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
17.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
18.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen

15.09 - Ayreon - 013, Tilburg (NL)
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
27.09 - The Selecter - De Roma, Borgerhout (o.v.)

01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)

09.11 - Marillion - The Forum, Bath (UK)
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
26.11 - Hawkwind - Royal Albert Hall, London (UK)

07.12 - Marillion - Tivoli Vredenburg, Utrecht (NL)

avatar van VladTheImpaler
14-03: Indian Askin, Bitterzoet, Amsterdam
10-04: IDLES, De Helling, Utrecht
19-05: Foals, Paradiso, Amsterdam
17-06: Kevin Morby, Paradiso, Amsterdam

Gast
geplaatst: vandaag om 07:24 uur

geplaatst: vandaag om 07:24 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.