Muziek / MusicMeter Live! / Welke concerten staan er nog op jouw agenda?
zoeken in:
1
geplaatst: 4 februari 2019, 11:21 uur
05-2 The Beths, Tivoli Utrecht
05-2 Death Cab for Cutie, Tivoli Utrecht
16-2 ISLAND + Leif Erikson, TRIX Antwerpen (+ Nijmegen, Amsterdam, London)
07-3 Balthazar + Faces onTV, Amsterdam
08-3 Whispering Sons, Cactus Brugge(BE)
17-3 FEWS, V11 Rotterdam
22-3 Roo Panes, TolhuisTuin Adam
28-3 Meadowlake, HofmanCafe Utrecht
20-4 Sam Fender. Pandora Utrecht
26-4 The Antlers, de Duif Adam
1-5 Giant Rooks, Bitterzoet Adam
15-5 Di-Rect. Tivoli Utrecht
17-5 Ten Fé, Rotown Rotterdam
24-5 London Calling (The Howl & The Hum)
25-5 London Calling (Body Type)
6-6 The Good, The Bad & The Queen, Paradiso
05-2 Death Cab for Cutie, Tivoli Utrecht
16-2 ISLAND + Leif Erikson, TRIX Antwerpen (+ Nijmegen, Amsterdam, London)
07-3 Balthazar + Faces onTV, Amsterdam
08-3 Whispering Sons, Cactus Brugge(BE)
17-3 FEWS, V11 Rotterdam
22-3 Roo Panes, TolhuisTuin Adam
28-3 Meadowlake, HofmanCafe Utrecht
20-4 Sam Fender. Pandora Utrecht
26-4 The Antlers, de Duif Adam
1-5 Giant Rooks, Bitterzoet Adam
15-5 Di-Rect. Tivoli Utrecht
17-5 Ten Fé, Rotown Rotterdam
24-5 London Calling (The Howl & The Hum)
25-5 London Calling (Body Type)
6-6 The Good, The Bad & The Queen, Paradiso
0
geplaatst: 7 februari 2019, 20:19 uur
14-02 Oi Va Voi, Tivoli Vredenburg (Pandora) Utrecht
14-03 Le Mystère des Voix Bulgares ft. Lisa Gerrard, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
15-03 Rein de Graaf Trio, Bimhuis Amsterdam
06-04 Transition festival TiVre Utrecht met oa Enrico Rava, Mathias Eick, Shai Maestro, Wolfert Brederode, Uri Caine, Joachim Kühn
07-04 Terry Riley & Gyan Riley, Bimhuis Amsterdam
08-04 Beirut, Helado Negro, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
21-05 Giorgio Moroder, Paradiso Amsterdam
23-05 Barbara Hannigan & LUDWIG: Stravinsky’s The Rake’s Progress, Concertgebouw Amsterdam
28-05 Janine Jansen & Antonio Pappano: Szymanowski en Dvorák, Concertgebouw Amsterdam
31-05 Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach", TivVre Utrecht
15-06 A-Wa, Melkweg Amsterdam
29-06/02-07 Roskilde Festival Roskilde The Cure, Cardi B, Spiritualized, Fatouma Diawara, Khruangbin, Julia Holter, Tears for Fears ea
14-03 Le Mystère des Voix Bulgares ft. Lisa Gerrard, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
15-03 Rein de Graaf Trio, Bimhuis Amsterdam
06-04 Transition festival TiVre Utrecht met oa Enrico Rava, Mathias Eick, Shai Maestro, Wolfert Brederode, Uri Caine, Joachim Kühn
07-04 Terry Riley & Gyan Riley, Bimhuis Amsterdam
08-04 Beirut, Helado Negro, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
21-05 Giorgio Moroder, Paradiso Amsterdam
23-05 Barbara Hannigan & LUDWIG: Stravinsky’s The Rake’s Progress, Concertgebouw Amsterdam
28-05 Janine Jansen & Antonio Pappano: Szymanowski en Dvorák, Concertgebouw Amsterdam
31-05 Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach", TivVre Utrecht
15-06 A-Wa, Melkweg Amsterdam
29-06/02-07 Roskilde Festival Roskilde The Cure, Cardi B, Spiritualized, Fatouma Diawara, Khruangbin, Julia Holter, Tears for Fears ea
0
geplaatst: 7 februari 2019, 23:16 uur
24-02 Madrugada - Paradiso, Amsterdam
01-03 The Pineapple Thief - Boerderij, Zoetermeer
23-03 Big Country - Iduna, Drachten
22-07 Anathema - Boerderij, Zoetermeer
26-09 Archive - Tivoli Vredenburg, Utrecht
07-12 Marillion - Tivoli Vredenburg, Utrecht
14-12 IQ - Boerderij, Zoetermeer
01-03 The Pineapple Thief - Boerderij, Zoetermeer
23-03 Big Country - Iduna, Drachten
22-07 Anathema - Boerderij, Zoetermeer
26-09 Archive - Tivoli Vredenburg, Utrecht
07-12 Marillion - Tivoli Vredenburg, Utrecht
14-12 IQ - Boerderij, Zoetermeer
0
geplaatst: 8 februari 2019, 11:39 uur
10-02: The Revolution, Paradiso, Amsterdam
22-03: Roo Panes, Tolhuistuin, Amsterdam
14-04: The Slow Show, Bitterzoet, Amsterdam
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam
26-04: Jools Holland & Marc Almond, Paradiso, Amsterdam
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
09-10: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht
10-10: Marc Almond, Paard, Den Haag
12-10: Marc Almond, 013, Tilburg
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam
22-03: Roo Panes, Tolhuistuin, Amsterdam
14-04: The Slow Show, Bitterzoet, Amsterdam
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam
26-04: Jools Holland & Marc Almond, Paradiso, Amsterdam
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
09-10: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht
10-10: Marc Almond, Paard, Den Haag
12-10: Marc Almond, 013, Tilburg
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam
0
geplaatst: 9 februari 2019, 01:14 uur
09/02: Donny Benét | Het Bos, Antwerpen
13/02: Jade Bird | Tolhuistuin, Amsterdam
14/02: LANY | TivoliVredenburg, Utrecht
21/02: LAKSHMI, Hotel Theater Figi, Zeist
23/02: Pip Blom | Ekko, Utrecht
25/02: Maggie Rogers, Paradiso, Amsterdam
27/02: RY X | Ancienne Belgique, Brussel
29/03: Sharon Van Etten | Paradiso, Amsterdam
30/03: Charlotte Lawrence | Botanique, Brussel
03/04: ViVii | Paradiso, Amsterdam
26/04: The Antlers | De Duif, Amsterdam
05/05: girl in red | Botanique, Brussel
07/05: Kate Tempest | Bitterzoet, Amsterdam
08/05: Better Oblivion Community Center | De Roma, Antwerpen
16/05: dEUS | TivoliVredenburg, Utrecht
19/05: Men I Trust | Trix, Antwerpen
31/05 t/m 02/06: Best Kept Secret, Hilvarenbeek
05/07 t/m 07/07: Down the Rabbit Hole, Beuningen
10/07: The National, Sounds of the City 2019, Castlefield Bowl, Manchester
16/06 t/m 18/08: Lowlands, Biddinghuizen
Veel over voor een kaartje:
24/02: Billie Eilish | TivoliVredenburg, Utrecht
25/02: Billie Eilish | Madeleine, Brussel
10/04: Robyn | Melkweg, Amsterdam
Interesse:
01/03: Hippo Campus + Lauran Hibberd | Tolhuistuin, Amsterdam
05/03: The Tallest Man On Earth | Democrazy, Gent
28/03: KT Tunstall | Paradiso, Amsterdam
04/04 Lucky Fonz III | Doornroosje, Nijmegen
07/04: ionnalee | Tolhuistuin, Amsterdam
08/04: Beirut | TivoliVredenburg, Utrecht
09/04: Julia Jacklin | Tolhuistuin, Amsterdam
11/04: IDLES | Doornroosje, Nijmegen
19/05: Foals | Paradiso, Amsterdam
15/06: Wilco | Paradiso, Amsterdam
13/02: Jade Bird | Tolhuistuin, Amsterdam
14/02: LANY | TivoliVredenburg, Utrecht
21/02: LAKSHMI, Hotel Theater Figi, Zeist
23/02: Pip Blom | Ekko, Utrecht
25/02: Maggie Rogers, Paradiso, Amsterdam
27/02: RY X | Ancienne Belgique, Brussel
29/03: Sharon Van Etten | Paradiso, Amsterdam
30/03: Charlotte Lawrence | Botanique, Brussel
03/04: ViVii | Paradiso, Amsterdam
26/04: The Antlers | De Duif, Amsterdam
05/05: girl in red | Botanique, Brussel
07/05: Kate Tempest | Bitterzoet, Amsterdam
08/05: Better Oblivion Community Center | De Roma, Antwerpen
16/05: dEUS | TivoliVredenburg, Utrecht
19/05: Men I Trust | Trix, Antwerpen
31/05 t/m 02/06: Best Kept Secret, Hilvarenbeek
05/07 t/m 07/07: Down the Rabbit Hole, Beuningen
10/07: The National, Sounds of the City 2019, Castlefield Bowl, Manchester
16/06 t/m 18/08: Lowlands, Biddinghuizen
Veel over voor een kaartje:
24/02: Billie Eilish | TivoliVredenburg, Utrecht
25/02: Billie Eilish | Madeleine, Brussel
10/04: Robyn | Melkweg, Amsterdam
Interesse:
01/03: Hippo Campus + Lauran Hibberd | Tolhuistuin, Amsterdam
05/03: The Tallest Man On Earth | Democrazy, Gent
28/03: KT Tunstall | Paradiso, Amsterdam
04/04 Lucky Fonz III | Doornroosje, Nijmegen
07/04: ionnalee | Tolhuistuin, Amsterdam
08/04: Beirut | TivoliVredenburg, Utrecht
09/04: Julia Jacklin | Tolhuistuin, Amsterdam
11/04: IDLES | Doornroosje, Nijmegen
19/05: Foals | Paradiso, Amsterdam
15/06: Wilco | Paradiso, Amsterdam
1
geplaatst: 9 februari 2019, 01:59 uur
22/02 The Gloaming, Tivoli Vredenburg, Utrecht
25/02 Ólafur Arnalds, Carré, Amsterdam
15/03 Colter Wall, Doornroosje, Nijmegen
21/03 Wannes Cappelle, broeder Dieleman & Frans Grapperhaus, Luxor Live, Arnhem
22/03 Roo Panes, Paradiso Noord, Amsterdam
13/04 Thijs Boontjes, Merleyn, Nijmegen
06/05 The Delines, Meneer Frits, Eindhoven
11/05 Mandolin Orange, Doornroosje, Nijmegen
17/05 Hugh Jackman, Ziggo Dome, Amsterdam
31/05 Best Kept Secret
06/06 The Good, the Bad and the Queen, Paradiso, Amsterdam
18/06 Andrew Bird, Paradiso, Amsterdam
25/06 Rammstein, de Kuip, Rotterdam
26/06 Wolfmother, Doornroosje, Nijmegen
05/07 Down the Rabbit Hole
08/08 Haldern Pop (DE)
24/08 Once in a Blue Moon Festival
20+21/09 Reeperbahn Festival, Hamburg (DE) - o.a. Efterklang
Misschien:
15/02 Nils Frahm, Amsterdam
29/03 Sharon van Etten, Amsterdam
09/04 Dan Mangan, Amsterdam
11/04 Lucky Fonz III, Nijmegen
29/04 Benjamin Francis Leftwich, Amsterdam
01/05 Shortparis, Nijmegen
07/05 Better Oblivion Community Center, Amsterdam
25/02 Ólafur Arnalds, Carré, Amsterdam
15/03 Colter Wall, Doornroosje, Nijmegen
21/03 Wannes Cappelle, broeder Dieleman & Frans Grapperhaus, Luxor Live, Arnhem
22/03 Roo Panes, Paradiso Noord, Amsterdam
13/04 Thijs Boontjes, Merleyn, Nijmegen
06/05 The Delines, Meneer Frits, Eindhoven
11/05 Mandolin Orange, Doornroosje, Nijmegen
17/05 Hugh Jackman, Ziggo Dome, Amsterdam
31/05 Best Kept Secret
06/06 The Good, the Bad and the Queen, Paradiso, Amsterdam
18/06 Andrew Bird, Paradiso, Amsterdam
25/06 Rammstein, de Kuip, Rotterdam
26/06 Wolfmother, Doornroosje, Nijmegen
05/07 Down the Rabbit Hole
08/08 Haldern Pop (DE)
24/08 Once in a Blue Moon Festival
20+21/09 Reeperbahn Festival, Hamburg (DE) - o.a. Efterklang
Misschien:
15/02 Nils Frahm, Amsterdam
29/03 Sharon van Etten, Amsterdam
09/04 Dan Mangan, Amsterdam
11/04 Lucky Fonz III, Nijmegen
29/04 Benjamin Francis Leftwich, Amsterdam
01/05 Shortparis, Nijmegen
07/05 Better Oblivion Community Center, Amsterdam
0
geplaatst: 14 februari 2019, 13:47 uur
21-03 t/m 24-03: Marillion Weekend, Port Zélande, Ouddorp
24-05: Steve Hackett, De Boerderij, Zoetermeer
07-12: Marillion, TivoliVredenburg, Utrecht
24-05: Steve Hackett, De Boerderij, Zoetermeer
07-12: Marillion, TivoliVredenburg, Utrecht
0
geplaatst: 18 februari 2019, 14:55 uur
*update*
18.02 - Steven Wilson - Koninklijk Circus, Brussel
20.02 - Tears For Fears - Lotto Arena, Antwerpen
22.02 - Blue Oyster Cult - Eventim Apollo, London (UK)
24.02 - Joanne Shaw Taylor - De Roma, Borgerhout
26.02 - Madrugada - De Roma, Borgerhout (o.v.)
27.02 - Teun Verbruggen Quartet - kunstencentrum nona, Mechelen
28.02 - Jools Holland & Guests - Stadsschouwburg, Mechelen
01.03 - Laibach - O2 Shepherds Bush, London (UK)
02.03 - Paul Carrack - London Palladium, London (UK)
03.03 - The Mavericks - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.03 - Laibach - Botanique, Brussel (o.v.)
08.03 - Doro - Het Wilde Westen, Kortrijk
09.03 - Wim Opbrouck & Ron Reuman: TV Tunes - Stadsschouwburg, Mechelen
10.03 - MissT - De Grote Post, Oostende
12.03 - Bob Mould - Het Depot, Leuven
16.03 - ADHD - kc nOna, Mechelen
18.03 - KT Tunstall - The Brighton Dome, Brighton (UK)
20.03 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.03 - Eric Vloeimans - Philharmonie, Haarlem (NL)
01.04 - Mike and The Mechanics - Royal Albert Hall, London (UK)
03.04 - Hendrik Lasure - Kunstencentrum nona, Mechelen
04.04 - Thunder - De Bosuil, Weert (NL)
06.04 - The Godfathers, The Fuzztones - Het Depot, Leuven (o.v.)
12.04 - Jack Lukeman - Nells Jazz & Blues, London (UK)
13.04 - The Pink Floyd Sound: The Wall - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
14.04 - Oumou Sangaré - De Roma, Borgerhout (o.v.)
15.04 - Joe Jackson - AB, Brussel (o.v.)
16.04 - Paul Young - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
22.04 - Steve Hackett - Kursaal, Oostende
23.04 - Ammanda & The Whoopies - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
28.04 - The Dubhlinn Gardens - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
30.04 - The Hollies - Kursaal Oostende, Oostende
02.05 - How Town / Mos Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen
03.05 - Leo Sayer - Union Chapell, London (UK)
06.05 - Glenn Hansard - Koninklijk Circus, Brussel (o.v.)
11.05 - Ana Popovic + Ben Poole - Borderline, London (UK)
12.05 - Capella Amsterdam - Sint-Romboutskathedraal, Mechelen
14.05 - Stephane Galland - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.05 - Eric Clapton - Royal Albert Hall, London (UK)
17.05 - Manic Street Preachers - O2 Shepherds Bush Empire, London (UK)
23.05 - Elton John - Sportpaleis, Antwerpen
28.05 - Trixie Whitley - AB, Brussel (o.v.)
05.06 - Vanessa Paradis - Le Forum, Liège
06.06 - De Frivole Framboos - Stadsschouwburg, Mechelen
07.06 - Little Steven & The Disciples of Soul - AB, Brussel
08.06 - Neon 3rd - Zolder Via Via, Mechelen
12.06 - Whitesnake - 013, Tilburg (NL) (o.v.)
15.06 - Bryan Ferry - Bozar, Brussel
22.06 - Mark Knopfler - Sportpaleis, Antwerpen
05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
06.07 - The Who + Eddie Vedder - Wembley Stadium, London (UK)
08.07 - Sting - Gent Jazz, Gent
12.07 - Neil Young + Promise of the Real & Bob Dylan - BST Hyde Park, London (UK)
26.07 - Dinant Jazz - Dinant
27.07 - Dinant Jazz - Dinant
28.07 - Dinant Jazz - Dinant
15.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
16.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
17.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
18.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
15.09 - Ayreon - 013, Tilburg (NL)
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
27.09 - The Selecter - De Roma, Borgerhout (o.v.)
01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven
05.10 - Bart Herman - Kursaal Oostende - Oostende
18.10 - Midge Ure - The London Palladium - London (UK)
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)
09.11 - Marillion - The Forum, Bath (UK)
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
26.11 - Hawkwind - Royal Albert Hall, London (UK)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
07.12 - Marillion - Tivoli Vredenburg, Utrecht (NL)
18.02 - Steven Wilson - Koninklijk Circus, Brussel
20.02 - Tears For Fears - Lotto Arena, Antwerpen
22.02 - Blue Oyster Cult - Eventim Apollo, London (UK)
24.02 - Joanne Shaw Taylor - De Roma, Borgerhout
26.02 - Madrugada - De Roma, Borgerhout (o.v.)
27.02 - Teun Verbruggen Quartet - kunstencentrum nona, Mechelen
28.02 - Jools Holland & Guests - Stadsschouwburg, Mechelen
01.03 - Laibach - O2 Shepherds Bush, London (UK)
02.03 - Paul Carrack - London Palladium, London (UK)
03.03 - The Mavericks - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.03 - Laibach - Botanique, Brussel (o.v.)
08.03 - Doro - Het Wilde Westen, Kortrijk
09.03 - Wim Opbrouck & Ron Reuman: TV Tunes - Stadsschouwburg, Mechelen
10.03 - MissT - De Grote Post, Oostende
12.03 - Bob Mould - Het Depot, Leuven
16.03 - ADHD - kc nOna, Mechelen
18.03 - KT Tunstall - The Brighton Dome, Brighton (UK)
20.03 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout (o.v.)
23.03 - Eric Vloeimans - Philharmonie, Haarlem (NL)
01.04 - Mike and The Mechanics - Royal Albert Hall, London (UK)
03.04 - Hendrik Lasure - Kunstencentrum nona, Mechelen
04.04 - Thunder - De Bosuil, Weert (NL)
06.04 - The Godfathers, The Fuzztones - Het Depot, Leuven (o.v.)
12.04 - Jack Lukeman - Nells Jazz & Blues, London (UK)
13.04 - The Pink Floyd Sound: The Wall - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
14.04 - Oumou Sangaré - De Roma, Borgerhout (o.v.)
15.04 - Joe Jackson - AB, Brussel (o.v.)
16.04 - Paul Young - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
22.04 - Steve Hackett - Kursaal, Oostende
23.04 - Ammanda & The Whoopies - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
28.04 - The Dubhlinn Gardens - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
30.04 - The Hollies - Kursaal Oostende, Oostende
02.05 - How Town / Mos Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen
03.05 - Leo Sayer - Union Chapell, London (UK)
06.05 - Glenn Hansard - Koninklijk Circus, Brussel (o.v.)
11.05 - Ana Popovic + Ben Poole - Borderline, London (UK)
12.05 - Capella Amsterdam - Sint-Romboutskathedraal, Mechelen
14.05 - Stephane Galland - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.05 - Eric Clapton - Royal Albert Hall, London (UK)
17.05 - Manic Street Preachers - O2 Shepherds Bush Empire, London (UK)
23.05 - Elton John - Sportpaleis, Antwerpen
28.05 - Trixie Whitley - AB, Brussel (o.v.)
05.06 - Vanessa Paradis - Le Forum, Liège
06.06 - De Frivole Framboos - Stadsschouwburg, Mechelen
07.06 - Little Steven & The Disciples of Soul - AB, Brussel
08.06 - Neon 3rd - Zolder Via Via, Mechelen
12.06 - Whitesnake - 013, Tilburg (NL) (o.v.)
15.06 - Bryan Ferry - Bozar, Brussel
22.06 - Mark Knopfler - Sportpaleis, Antwerpen
05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
06.07 - The Who + Eddie Vedder - Wembley Stadium, London (UK)
08.07 - Sting - Gent Jazz, Gent
12.07 - Neil Young + Promise of the Real & Bob Dylan - BST Hyde Park, London (UK)
26.07 - Dinant Jazz - Dinant
27.07 - Dinant Jazz - Dinant
28.07 - Dinant Jazz - Dinant
15.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
16.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
17.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
18.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
15.09 - Ayreon - 013, Tilburg (NL)
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
27.09 - The Selecter - De Roma, Borgerhout (o.v.)
01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven
05.10 - Bart Herman - Kursaal Oostende - Oostende
18.10 - Midge Ure - The London Palladium - London (UK)
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)
09.11 - Marillion - The Forum, Bath (UK)
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
26.11 - Hawkwind - Royal Albert Hall, London (UK)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
07.12 - Marillion - Tivoli Vredenburg, Utrecht (NL)
1
geplaatst: 21 februari 2019, 12:51 uur
21-2 ISLAND, Cinetol Adam
26-2 Eliza Shadded + TENDER, EKKO Utrecht
07-3 Balthazar + Faces onTV, A-Live Amsterdam
08-3 Whispering Sons, Cactus Brugge (BE)
17-3 FEWS, V11 Rotterdam
22-3 Roo Panes, Tolhuistuin Adam
28-3 Meadowlake, HofmanCafe Utrecht
13-4 the Slow Show, Silent Green Berlin (DE)
14-4 the Slow Show, Bitterzoet Adam
15-4 the Slow Show, TRIX Antwerpen (BE)
20-4 Sam Fender, Pandora Utrecht
26-4 The Antlers, deDuif Adam
01-5 Giant Rooks, Bitterzoet Adam
15-5 Di-Rect, Tivoli Utrecht
17-5 Ten Fé, Rotown, Rdam
24-5 London Calling: Howl&Hum, Anemone, Rosborough
25-5 London Calling: Body Type, MUNCIE GIRLS
30-5 The Beths, Vera Groningen
06-6 The Good, The Bad & The Queen, Paradiso
26-2 Eliza Shadded + TENDER, EKKO Utrecht
07-3 Balthazar + Faces onTV, A-Live Amsterdam
08-3 Whispering Sons, Cactus Brugge (BE)
17-3 FEWS, V11 Rotterdam
22-3 Roo Panes, Tolhuistuin Adam
28-3 Meadowlake, HofmanCafe Utrecht
13-4 the Slow Show, Silent Green Berlin (DE)
14-4 the Slow Show, Bitterzoet Adam
15-4 the Slow Show, TRIX Antwerpen (BE)
20-4 Sam Fender, Pandora Utrecht
26-4 The Antlers, deDuif Adam
01-5 Giant Rooks, Bitterzoet Adam
15-5 Di-Rect, Tivoli Utrecht
17-5 Ten Fé, Rotown, Rdam
24-5 London Calling: Howl&Hum, Anemone, Rosborough
25-5 London Calling: Body Type, MUNCIE GIRLS
30-5 The Beths, Vera Groningen
06-6 The Good, The Bad & The Queen, Paradiso
0
geplaatst: 25 februari 2019, 11:16 uur
27-02 Jools Holland (Schouwburg, Kortrijk)
05-03 Geppetto & The Whales (Vooruit, Gent) - ov
06-03 Big Whoop (Afsnis, Gent)
08-03 Hemebestormer, Barst, Vonnis, 30.000 Monkies (Charlatan, Gent)
15-03 Psychonaut (Trefpunt, Gent)
23-03 Chiaroscuro + Silent Snare + Vrovl ('t Koersepeerd, Brugge)
25-03 The Ocean (Trix, Antwerpen)
26-03 The Neal Morse Band (013, Tilburg)
10 tem 14-04 Roadburn (Tilburg)
18-04 The Australian Pink Floyd Show (Koninklijk Circus, Brussel)
05-05 Electric Octopus (Kinky Star, Gent)
16-05 Stef Bos (Nova, Nazareth)
18-05 Amenra akoestisch (Vooruit, Gent)
19-05 Amenra elektrisch (Vooruit, Gent)
22-05 Motorpsycho (Het Depot, Leuven)
25-05 dEUS (AB, Brussel)
26-05 The Eagles (Sportpaleis, Antwerpen)
08-06 Werchter Boutique (werk)
16-06 Metallica + Ghost (Boudewijnstadion, Brussel)
22-06 Mark Knopfler (Sportpaleis, Antwerpen)
27 tem 30-06 Rock Werchter (werk)
14-07 TW Classic (werk)
02 tem 03-08 Krach am Bach - ov
09 tem 11-08 Alcatraz - ov
15-09 BeYo Music
20-09 BeYo Music
21-09 BeYo Music
29-09 BeYo Music
04 tem 06-10 Tabernas Desert Rock Festival (Spanje)
18 tem 20-10 Desertfest (Trix, Antwerpen)
02-11 Big Big Train (Hackney Empire, Londen)
05-11 Archive (Aeronef, Lille)
05-03 Geppetto & The Whales (Vooruit, Gent) - ov
06-03 Big Whoop (Afsnis, Gent)
08-03 Hemebestormer, Barst, Vonnis, 30.000 Monkies (Charlatan, Gent)
15-03 Psychonaut (Trefpunt, Gent)
23-03 Chiaroscuro + Silent Snare + Vrovl ('t Koersepeerd, Brugge)
25-03 The Ocean (Trix, Antwerpen)
26-03 The Neal Morse Band (013, Tilburg)
10 tem 14-04 Roadburn (Tilburg)
18-04 The Australian Pink Floyd Show (Koninklijk Circus, Brussel)
05-05 Electric Octopus (Kinky Star, Gent)
16-05 Stef Bos (Nova, Nazareth)
18-05 Amenra akoestisch (Vooruit, Gent)
19-05 Amenra elektrisch (Vooruit, Gent)
22-05 Motorpsycho (Het Depot, Leuven)
25-05 dEUS (AB, Brussel)
26-05 The Eagles (Sportpaleis, Antwerpen)
08-06 Werchter Boutique (werk)
16-06 Metallica + Ghost (Boudewijnstadion, Brussel)
22-06 Mark Knopfler (Sportpaleis, Antwerpen)
27 tem 30-06 Rock Werchter (werk)
14-07 TW Classic (werk)
02 tem 03-08 Krach am Bach - ov
09 tem 11-08 Alcatraz - ov
15-09 BeYo Music
20-09 BeYo Music
21-09 BeYo Music
29-09 BeYo Music
04 tem 06-10 Tabernas Desert Rock Festival (Spanje)
18 tem 20-10 Desertfest (Trix, Antwerpen)
02-11 Big Big Train (Hackney Empire, Londen)
05-11 Archive (Aeronef, Lille)
1
geplaatst: 25 februari 2019, 12:30 uur
Vooralsnog
01-03 Brendan Perry (Utrecht)
29/31-03 Rewire (Den Haag)
31-03 Jessica Moss + Otto A Totland (Utrecht)
27-05 Conversations with Nick Cave (Utrecht)
02-07 Thom Yorke (Köln)
01-03 Brendan Perry (Utrecht)
29/31-03 Rewire (Den Haag)
31-03 Jessica Moss + Otto A Totland (Utrecht)
27-05 Conversations with Nick Cave (Utrecht)
02-07 Thom Yorke (Köln)
1
geplaatst: 25 februari 2019, 17:05 uur
07-03 - Deaf Havana - Melkweg, Amsterdam
13-03 - Sólstafir - TivoliVredenburg, Utrecht
17-03 - How to Dress Well - EKKO, Utrecht
23-03 - Northcote: Malevolence, Brutality Will Prevail, Renounced e.a. - Bibelot, Dordrecht
16-04 - Counterparts, Being As an Ocean - Patronaat, Haarlem
19-05 - Foals - Paradiso, Amsterdam
22-05 - Dermot Kennedy - TivoliVredenburg, Utrecht
11-06 - The Smashing Pumpkins - AFAS Live, Amsterdam
18-06 - Tool - Ziggo Dome, Amsterdam
12-08 - Wende - Slottuin, Zeist
16-08/18-08 - Lowlands: Tame Impala, The National, New Order, The Good, The Bad & The Queen, Jon Hopkins e.a. - Biddinghuizen
27-10 - Yungblud - Paradiso, Amsterdam
13-03 - Sólstafir - TivoliVredenburg, Utrecht
17-03 - How to Dress Well - EKKO, Utrecht
23-03 - Northcote: Malevolence, Brutality Will Prevail, Renounced e.a. - Bibelot, Dordrecht
16-04 - Counterparts, Being As an Ocean - Patronaat, Haarlem
19-05 - Foals - Paradiso, Amsterdam
22-05 - Dermot Kennedy - TivoliVredenburg, Utrecht
11-06 - The Smashing Pumpkins - AFAS Live, Amsterdam
18-06 - Tool - Ziggo Dome, Amsterdam
12-08 - Wende - Slottuin, Zeist
16-08/18-08 - Lowlands: Tame Impala, The National, New Order, The Good, The Bad & The Queen, Jon Hopkins e.a. - Biddinghuizen
27-10 - Yungblud - Paradiso, Amsterdam
0
geplaatst: 27 februari 2019, 06:29 uur
01-03 Focus (Q-factory, Amsterdam)
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam)+
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam)
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam)
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam)
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam)
03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam)
06-04 The Mekons / Eton Crop (Cinetol, Amsterdam)+
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam)
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam)
12-04 Roots of Heaven (Ryley Walker, Nicole Atkins, Matthew Logan Vasquez, Dan Stuart, Eerie Wanda, Dan Owen, The Yearlings, The Brother Brothers)
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag)
19-04 Motel Mozaïque (Apparat, Nilüfer Yanya, Cherry Glazerr, Wannes Cappelle/Broeder Dieleman)
20-04 Motel Mozaïque (J.S. Ondara, Panda Bear, Altin Gün, Cocaine Piss, Anna St, Louis, Amyl & The Sniffers, Melanie De Biasio)
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht)
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam)
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag)
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht)
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam)
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam)+
16-05 dEUS / Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam)
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam)+
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer)
25-05 Strand of Oaks (TivoliVredenburg, Utrecht)
31-05 Best Kept Secret (Bon Iver, John Grant, Julien Baker, Charlotte Gainsbourg, Primal Scream, Stereolab, Spiritualized)
01-06 Best Kept Secret (Phosphorescent, Mac DeMarco, Cigarettes after Sex, Kraftwerk, Guided By Voices, Aldous Harding, Lucy Dacus, The Beths, Wooden Shjips)
02-06 Best Kept Secret (The Raconteurs, Kurt Vile & The Violaters, Interpol, Christine & The Queens, Liz Phair, Big Thief, Juila Holter, Stephen Malkmus & The Jicks, Lewsberg, Whispering Sons)
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam)
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam)
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam)
20-06 Phil Collins / Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen)
24-08 Once in a Blue Moon (Eels, Courtney Barnett, John Moreland, Israel Nash, Gregory Alan Isakov, Tyler Childers, Eriksson Delcroix, Michelle David)+
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht)+
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam)
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam)+
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
11-03 Tim Knol (De Kleine Komedie, Amsterdam)+
21-03 Tiny Ruins (Cinetol, Amsterdam)
23-03 I’m With Her (Paradiso, Amsterdam)
25-03 The Breath (Paradiso, Amsterdam)
29-03 Sharon Van Etten (Paradiso, Amsterdam)
03-04 Todd Rundgren (Paradiso, Amsterdam)
06-04 The Mekons / Eton Crop (Cinetol, Amsterdam)+
08-04 Joe Jackson (Paradiso, Amsterdam)
09-04 Supersister Projekt 2019 (Paradiso, Amsterdam)
12-04 Roots of Heaven (Ryley Walker, Nicole Atkins, Matthew Logan Vasquez, Dan Stuart, Eerie Wanda, Dan Owen, The Yearlings, The Brother Brothers)
14-04 The Long Ryders (Paard, Den Haag)
19-04 Motel Mozaïque (Apparat, Nilüfer Yanya, Cherry Glazerr, Wannes Cappelle/Broeder Dieleman)
20-04 Motel Mozaïque (J.S. Ondara, Panda Bear, Altin Gün, Cocaine Piss, Anna St, Louis, Amyl & The Sniffers, Melanie De Biasio)
24-04 Tedeschi Trucks Band (TivoliVredenburg, Utrecht)
26-04 The Antlers (De Duif, Amsterdam)
30-04 The Delines (Acoustic Alley, Den Haag)
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht)
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam)
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam)+
16-05 dEUS / Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam)
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam)+
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer)
25-05 Strand of Oaks (TivoliVredenburg, Utrecht)
31-05 Best Kept Secret (Bon Iver, John Grant, Julien Baker, Charlotte Gainsbourg, Primal Scream, Stereolab, Spiritualized)
01-06 Best Kept Secret (Phosphorescent, Mac DeMarco, Cigarettes after Sex, Kraftwerk, Guided By Voices, Aldous Harding, Lucy Dacus, The Beths, Wooden Shjips)
02-06 Best Kept Secret (The Raconteurs, Kurt Vile & The Violaters, Interpol, Christine & The Queens, Liz Phair, Big Thief, Juila Holter, Stephen Malkmus & The Jicks, Lewsberg, Whispering Sons)
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam)
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam)
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam)
20-06 Phil Collins / Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen)
24-08 Once in a Blue Moon (Eels, Courtney Barnett, John Moreland, Israel Nash, Gregory Alan Isakov, Tyler Childers, Eriksson Delcroix, Michelle David)+
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht)+
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam)
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam)+
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
0
geplaatst: 27 februari 2019, 12:03 uur
03-03 - Darkspace, Saille, Turia - Baroeg - Rotterdam
26-03 - The Ocean, Downfall of Gaia, Herod - Paard van Troje - Den Haag
16-05 - Gods of Rap (Wu-tang, De La Soul, Public Enemy) - Ziggo Dome - Rotterdam
01-06 - Fortarock zaterdag (Cult of Luna, Amorphis, Ne Obliviscaris, ...) - Goffertpark - Nijmegen
18-06 - Tool - Ziggo Dome - Amsterdam
15-08 - Lowlands - Biddinghuizen
26-03 - The Ocean, Downfall of Gaia, Herod - Paard van Troje - Den Haag
16-05 - Gods of Rap (Wu-tang, De La Soul, Public Enemy) - Ziggo Dome - Rotterdam
01-06 - Fortarock zaterdag (Cult of Luna, Amorphis, Ne Obliviscaris, ...) - Goffertpark - Nijmegen
18-06 - Tool - Ziggo Dome - Amsterdam
15-08 - Lowlands - Biddinghuizen
0
geplaatst: 28 februari 2019, 09:16 uur
07-03: Florence + the Machine, Sportpaleis Antwerpen
Druk druk druk!
Druk druk druk!
0
geplaatst: 1 maart 2019, 07:49 uur
01-03: Hippo Campus + Lauran Hibberd, Tolhuistuin, Amsterdam*
19-03: LAKSHMI - Theater De Schalm, Veldhoven*
23-03 Catch - TivoliVredenburg, Utrecht* (o.a. Jon Hopkins, Weval, Maribou State en special guest Plastic Bitch House)
07-05: Kate Tempest - Bitterzoet, Amsterdam*
05-07 - 07-07: Down The Rabbit Hole, Beuningen*
undefined: Jerry Williams, Blue Shell, Köln*
*tcktt
Edit: nou gaat lekker, nu is die van Lauran uitgesteld
19-03: LAKSHMI - Theater De Schalm, Veldhoven*
23-03 Catch - TivoliVredenburg, Utrecht* (o.a. Jon Hopkins, Weval, Maribou State en special guest Plastic Bitch House)
07-05: Kate Tempest - Bitterzoet, Amsterdam*
05-07 - 07-07: Down The Rabbit Hole, Beuningen*
undefined: Jerry Williams, Blue Shell, Köln*
*tcktt
Edit: nou gaat lekker, nu is die van Lauran uitgesteld
0
geplaatst: 1 maart 2019, 11:58 uur
0603 Cari Cari (Paradiso) *
0904 Dan Mangan (Paradiso) *
1804 Cherry Glazerr (Bitterzoet) *
2904 Weyes Blood (Paradiso) *
1705 Men I Trust (Tolhuistuin)
1805 Ten Fé (Ekko)
2107 Peter Doherty (Live at Amsterdamse Bos)
2408 Courtney Barnett, Eels, e.a. (Once in a Blue Moon Festival, Amsterdamse Bos)
2909 Archive (Tvoli/Vredenburg)
0911 Blood Red Shoes (Melkweg)
* = ticket
0904 Dan Mangan (Paradiso) *
1804 Cherry Glazerr (Bitterzoet) *
2904 Weyes Blood (Paradiso) *
1705 Men I Trust (Tolhuistuin)
1805 Ten Fé (Ekko)
2107 Peter Doherty (Live at Amsterdamse Bos)
2408 Courtney Barnett, Eels, e.a. (Once in a Blue Moon Festival, Amsterdamse Bos)
2909 Archive (Tvoli/Vredenburg)
0911 Blood Red Shoes (Melkweg)
* = ticket
0
geplaatst: 1 maart 2019, 20:22 uur
26-04 The Antlers, Vondelkerk, Amsterdam
07-05 Benjamin Clementine, Amsterdamse Bos
11-05 De dag dat ik Robert Long Ontmoette, De Vest, Alkmaar
16-05 Gods Of Rap, Ziggo, Amsterdam
31-05 en 01-06 Best Kept Secret (Shame, Jambinai, BCUC, Kraftwerk, Efrim Manuel Menuck, Viagra Boys)
11-06 Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
23-06 Loose Ends Festival, Amsterdam (Sleaford Mods, Fontaines DC)
10-07 Neil Young, Ziggo, Amsterdam
11-09 Ariana Grande, Ziggo Amsterdam
7/10-11 Le Guess Who?, Utrecht
07-05 Benjamin Clementine, Amsterdamse Bos
11-05 De dag dat ik Robert Long Ontmoette, De Vest, Alkmaar
16-05 Gods Of Rap, Ziggo, Amsterdam
31-05 en 01-06 Best Kept Secret (Shame, Jambinai, BCUC, Kraftwerk, Efrim Manuel Menuck, Viagra Boys)
11-06 Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
23-06 Loose Ends Festival, Amsterdam (Sleaford Mods, Fontaines DC)
10-07 Neil Young, Ziggo, Amsterdam
11-09 Ariana Grande, Ziggo Amsterdam
7/10-11 Le Guess Who?, Utrecht
0
geplaatst: 3 maart 2019, 21:44 uur
26-04 The Antlers, Vondelkerk, Amsterdam
07-05 Benjamin Clementine, Amsterdamse Bos OV
11-05 De dag dat ik Robert Long Ontmoette, De Vest, Alkmaar
16-05 Gods Of Rap, Ziggo, Amsterdam OV
20-05 Finn Andrews, Paradiso Noord, Amsterdam* OV
31-05 en 01-06 Best Kept Secret (Shame, Jambinai, BCUC, Kraftwerk, Efrim Manuel Menuck, Viagra Boys)
11-06 Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam OV
23-06 Loose Ends Festival, Amsterdam (Sleaford Mods, Fontaines DC)
10-07 Neil Young, Ziggo, Amsterdam
11-09 Ariana Grande, Ziggo Amsterdam
7/10-11 Le Guess Who?, Utrecht
07-05 Benjamin Clementine, Amsterdamse Bos OV
11-05 De dag dat ik Robert Long Ontmoette, De Vest, Alkmaar
16-05 Gods Of Rap, Ziggo, Amsterdam OV
20-05 Finn Andrews, Paradiso Noord, Amsterdam* OV
31-05 en 01-06 Best Kept Secret (Shame, Jambinai, BCUC, Kraftwerk, Efrim Manuel Menuck, Viagra Boys)
11-06 Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam OV
23-06 Loose Ends Festival, Amsterdam (Sleaford Mods, Fontaines DC)
10-07 Neil Young, Ziggo, Amsterdam
11-09 Ariana Grande, Ziggo Amsterdam
7/10-11 Le Guess Who?, Utrecht
0
geplaatst: 5 maart 2019, 19:04 uur
7 maart: Don Airey - Zalen Schaaf, Leeuwarden
14 juli: Metal Church & Armored Saint - Iduna, Drachten
27/28 juli: Stonehenge festival - Steenwijk
Niets meer bekend over het aanvankelijk aangekondigde optreden van Master, begin april, in Iduna en Into the Grave gaat 'em dit jaar ook niet worden. Misschien wel naar Dicky Woodstock, Steenwijkerwolt, om Golden Earring nog een keer te zien.
Voor de liefhebbers: 31 maart treedt Ufomammut in Iduna op.
14 juli: Metal Church & Armored Saint - Iduna, Drachten
27/28 juli: Stonehenge festival - Steenwijk
Niets meer bekend over het aanvankelijk aangekondigde optreden van Master, begin april, in Iduna en Into the Grave gaat 'em dit jaar ook niet worden. Misschien wel naar Dicky Woodstock, Steenwijkerwolt, om Golden Earring nog een keer te zien.
Voor de liefhebbers: 31 maart treedt Ufomammut in Iduna op.
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 7 maart 2019, 19:57 uur
11-04 Idles Doornroosje Nijmegen
13-04 Geleen Calling Festival
19-04 Whispering Sons, Nieuwe Nor, Heerlen
27-4 Clan of Xymox Helmond
08-05 Marduk Helmond
31-05 tm 2-6 Best Kept Secret
27-06 Muse Goffertpark
23 / 24- 8 Fuzz festival Eindhoven
13-04 Geleen Calling Festival
19-04 Whispering Sons, Nieuwe Nor, Heerlen
27-4 Clan of Xymox Helmond
08-05 Marduk Helmond
31-05 tm 2-6 Best Kept Secret
27-06 Muse Goffertpark
23 / 24- 8 Fuzz festival Eindhoven
0
geplaatst: 7 maart 2019, 22:29 uur
Het komt weer een beetje op gang:
17-03 Joe Jackson, De Oosterpoort
11-05 The Essex Green, Vera
24-05 Finn Andrews, Vera
30-05 The Beths, Vera
12-06 Kikagaku Moyo, Vera
15-06 Wilco, Paradiso
23-09 Wilco, TivoliVredenburg
17-03 Joe Jackson, De Oosterpoort
11-05 The Essex Green, Vera
24-05 Finn Andrews, Vera
30-05 The Beths, Vera
12-06 Kikagaku Moyo, Vera
15-06 Wilco, Paradiso
23-09 Wilco, TivoliVredenburg
0
geplaatst: 10 maart 2019, 12:15 uur
23/03: CATCH Festival (met o.a. Jon Hopkins, Weval, Maribou State) | TivoliVredenburg, Utrecht
29/03: Sharon Van Etten | Paradiso, Amsterdam
30/03: Charlotte Lawrence | Botanique, Brussel
03/04: ViVii | Paradiso, Amsterdam
07/04: ionnalee | Tolhuistuin, Amsterdam
15/04: The Slow Show | Trix, Antwerpen
18/04: A Special evening with The National | Royal Festival Hall, London
20/04: Soap&Skin | Tolhuistuin, Amsterdam
26/04: The Antlers | De Duif, Amsterdam
29/04: Weyes Blood | Paradiso, Amsterdam
05/05: girl in red | Botanique, Brussel
07/05: Kate Tempest | Bitterzoet, Amsterdam
08/05: Better Oblivion Community Center | De Roma, Antwerpen
19/05: Men I Trust | Trix, Antwerpen
27/05: Tomberlin | Trix, Antwerpen
31/05 t/m 02/06: Best Kept Secret, Hilvarenbeek
07/06: Hatchie | Paradiso, Amsterdam
05/07 t/m 07/07: Down the Rabbit Hole, Beuningen
16/06 t/m 18/08: Lowlands of Pukkelpop
22/08: Nils Frahm | OLT Rivierenhof, Antwerpen
26/09: Archive, TivoliVredenburg, Utrecht
19/11: Sigrid, TivoliVredenburg, Utrecht
Interesse:
15/03: Iris Penning | Natlab, Eindhoven
25/03: Ludovico Einaudi | Koninklijk Circus, Brussel
28/03: KT Tunstall | Paradiso, Amsterdam
04/04: Lucky Fonz III | Doornroosje, Nijmegen
06/04: Ex:Re | Botanique, Brussel
09/04: Julia Jacklin | Tolhuistuin, Amsterdam
10/04: Robyn | Melkweg, Amsterdam
11/04: IDLES | Doornroosje, Nijmegen
08/05: Lucy Rose, Het Zonnehuis, Amsterdam
16/05: dEUS | TivoliVredenburg, Utrecht
17/03: Dido | Paradiso, Amsterdam
19/05: Foals | Paradiso, Amsterdam
15/06: Wilco | Paradiso, Amsterdam
15/07: The National | Jahrhunderthalle, Frankfurt am Main
18/11: Whitney | Paradiso, Amsterdam
29/03: Sharon Van Etten | Paradiso, Amsterdam
30/03: Charlotte Lawrence | Botanique, Brussel
03/04: ViVii | Paradiso, Amsterdam
07/04: ionnalee | Tolhuistuin, Amsterdam
15/04: The Slow Show | Trix, Antwerpen
18/04: A Special evening with The National | Royal Festival Hall, London
20/04: Soap&Skin | Tolhuistuin, Amsterdam
26/04: The Antlers | De Duif, Amsterdam
29/04: Weyes Blood | Paradiso, Amsterdam
05/05: girl in red | Botanique, Brussel
07/05: Kate Tempest | Bitterzoet, Amsterdam
08/05: Better Oblivion Community Center | De Roma, Antwerpen
19/05: Men I Trust | Trix, Antwerpen
27/05: Tomberlin | Trix, Antwerpen
31/05 t/m 02/06: Best Kept Secret, Hilvarenbeek
07/06: Hatchie | Paradiso, Amsterdam
05/07 t/m 07/07: Down the Rabbit Hole, Beuningen
16/06 t/m 18/08: Lowlands of Pukkelpop
22/08: Nils Frahm | OLT Rivierenhof, Antwerpen
26/09: Archive, TivoliVredenburg, Utrecht
19/11: Sigrid, TivoliVredenburg, Utrecht
Interesse:
15/03: Iris Penning | Natlab, Eindhoven
25/03: Ludovico Einaudi | Koninklijk Circus, Brussel
28/03: KT Tunstall | Paradiso, Amsterdam
04/04: Lucky Fonz III | Doornroosje, Nijmegen
06/04: Ex:Re | Botanique, Brussel
09/04: Julia Jacklin | Tolhuistuin, Amsterdam
10/04: Robyn | Melkweg, Amsterdam
11/04: IDLES | Doornroosje, Nijmegen
08/05: Lucy Rose, Het Zonnehuis, Amsterdam
16/05: dEUS | TivoliVredenburg, Utrecht
17/03: Dido | Paradiso, Amsterdam
19/05: Foals | Paradiso, Amsterdam
15/06: Wilco | Paradiso, Amsterdam
15/07: The National | Jahrhunderthalle, Frankfurt am Main
18/11: Whitney | Paradiso, Amsterdam
0
geplaatst: 13 maart 2019, 19:44 uur
22-03: Roo Panes, Tolhuistuin, Amsterdam
11-04: Highasakite, De Helling, Utrecht
14-04: The Slow Show, Bitterzoet, Amsterdam
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam
26-04: Jools Holland & Marc Almond, Paradiso, Amsterdam
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
09-10: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht
10-10: Marc Almond, Paard, Den Haag
12-10: Marc Almond, 013, Tilburg
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam
11-04: Highasakite, De Helling, Utrecht
14-04: The Slow Show, Bitterzoet, Amsterdam
25-04: Judith Hill, Bird, Rotterdam
26-04: Jools Holland & Marc Almond, Paradiso, Amsterdam
15-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
09-10: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht
10-10: Marc Almond, Paard, Den Haag
12-10: Marc Almond, 013, Tilburg
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam
1
geplaatst: 13 maart 2019, 20:25 uur
Zeker:
23-03: CATCH Festival ( o.a. Jon Hopkins, Weval, Maribou State) TivoliVredenburg, Utrecht
14-05: Dead Can Dance, TivoliVredenburg Utrecht
05/07 t/m 07/07: Down The Rabbit Hole ( o.a. Editors, FOALS, Vampire Weekend, Robyn, Agar Agar, Janelle Monae, Underworld, Rosalia ), Beuningen
27-07: Milkshake Festival, Amsterdam
26-09: Archive, TivoliVredenburg Utrecht
Mogelijke interesse:
31-05: Best Kept Secret ( Stereolab, Primal Scream, Charlotte Gainsbourg, DJ Koze ), Hilvarenbeek
10-06: Pinkpop ( Fleetwood Mac, Major Lazer, Michael Kiwanuka, First Aid Kit ), Landgraaf
30-06: Rock Werchter ( New Order, Muse, Balthasar, De Staat )
Was trouwens ook graag naar We Are Electric en Lowlands gegaan, maar dat gaat niet ( Down the Rabbit Hole overlapt We Are Electric en werken in augustus ).
23-03: CATCH Festival ( o.a. Jon Hopkins, Weval, Maribou State) TivoliVredenburg, Utrecht
14-05: Dead Can Dance, TivoliVredenburg Utrecht
05/07 t/m 07/07: Down The Rabbit Hole ( o.a. Editors, FOALS, Vampire Weekend, Robyn, Agar Agar, Janelle Monae, Underworld, Rosalia ), Beuningen
27-07: Milkshake Festival, Amsterdam
26-09: Archive, TivoliVredenburg Utrecht
Mogelijke interesse:
31-05: Best Kept Secret ( Stereolab, Primal Scream, Charlotte Gainsbourg, DJ Koze ), Hilvarenbeek
10-06: Pinkpop ( Fleetwood Mac, Major Lazer, Michael Kiwanuka, First Aid Kit ), Landgraaf
30-06: Rock Werchter ( New Order, Muse, Balthasar, De Staat )
Was trouwens ook graag naar We Are Electric en Lowlands gegaan, maar dat gaat niet ( Down the Rabbit Hole overlapt We Are Electric en werken in augustus ).
1
geplaatst: 14 maart 2019, 10:39 uur
19/3: GZA, Simplon, Groningen
23/3: CATCH Festival ( o.a. Jon Hopkins, Weval, Maribou State) TivoliVredenburg, Utrecht
15/5: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
05/07 t/m 07/07: Down The Rabbit Hole ( o.a. Editors, FOALS, Vampire Weekend, Robyn, Agar Agar, Janelle Monae, Underworld, Rosalia ), Beuningen
Deze worden het sowieso. Voor de rest nog ff zien.
23/3: CATCH Festival ( o.a. Jon Hopkins, Weval, Maribou State) TivoliVredenburg, Utrecht
15/5: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
05/07 t/m 07/07: Down The Rabbit Hole ( o.a. Editors, FOALS, Vampire Weekend, Robyn, Agar Agar, Janelle Monae, Underworld, Rosalia ), Beuningen
Deze worden het sowieso. Voor de rest nog ff zien.
0
geplaatst: 14 maart 2019, 15:53 uur
Met de eerste oogst van het nieuwe concertseizoen erbij, en een heerlijke ouwe-lullen uitbreiding van de line-up van Roskilde.
14-03-19 (straks!) Le Mystère des Voix Bulgares ft. Lisa Gerrard, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
15-03-19 Rein de Graaf Trio, Bimhuis Amsterdam
22-03-19 Allison Miller's Boom-tic-boom, Bimhuis Amsterdam
06-04-19 Transition festival met oa Enrico Rava, Mathias Eick, Shai Maestro, Wolfert Brederode, Uri Caine, Joachim Kühn ea, TiVre Utrecht
07-04-19 Terry Riley & Gyan Riley, Bimhuis Amsterdam
08-04-19 Beirut, Helado Negro, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
21-05-19 Giorgio Moroder, Paradiso Amsterdam
23-05-19 Barbara Hannigan & LUDWIG: Stravinsky’s The Rake’s Progress, Concertgebouw Amsterdam
28-05-19 Janine Jansen & Antonio Pappano: Szymanowski en Dvorák, Concertgebouw Amsterdam
31-05-19 Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach", Tivoli Vredenburg (Grote Zaal) Utrecht
15-06-19 A-wa, melkweg Amsterdam
29-06-19/02-07-19 Roskilde Festival Roskilde The Cure, Cardi B, Bob Dylan, Spiritualized, Fatouma Diawara, Khruangbin, Julia Holter, Robert Plant, Testament, Tears for Fears ea
10-07-19 Cat Power, Paradiso Amsterdam
28-11-19 Goran Bregovic and his Wedding & Funeral Band, Noord Nederlans Orkest, Concertgebouw Amsterdam
19-12-19 Özcan Akyol, Nicolas Altstaedt 'Scherpdenkers', Concertgebouw Amsterdam
04-02-20 Noord Nederlands Orkest AVICII tribute 'Hey Brother', Concertgebouw Amsterdam
16-02-20 Wynton Marsalis and the Jazz at Lincoln Centre Orchestra, Concertgebouw Amsterdam
15-04-20 Ests Filharmonisch Kamerkoor + Tallin Kamerorkest - "De graal van Pärt", Muziekgebouw IJ Amsterdam
19-04-20 Lang Lang, Concertgebouw Amsterdam
14-03-19 (straks!) Le Mystère des Voix Bulgares ft. Lisa Gerrard, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
15-03-19 Rein de Graaf Trio, Bimhuis Amsterdam
22-03-19 Allison Miller's Boom-tic-boom, Bimhuis Amsterdam
06-04-19 Transition festival met oa Enrico Rava, Mathias Eick, Shai Maestro, Wolfert Brederode, Uri Caine, Joachim Kühn ea, TiVre Utrecht
07-04-19 Terry Riley & Gyan Riley, Bimhuis Amsterdam
08-04-19 Beirut, Helado Negro, Tivoli Vredenburg (Ronda) Utrecht
21-05-19 Giorgio Moroder, Paradiso Amsterdam
23-05-19 Barbara Hannigan & LUDWIG: Stravinsky’s The Rake’s Progress, Concertgebouw Amsterdam
28-05-19 Janine Jansen & Antonio Pappano: Szymanowski en Dvorák, Concertgebouw Amsterdam
31-05-19 Collegium Vocale Gent, Suzanne Vega "Philip Glass' Einstein on the Beach", Tivoli Vredenburg (Grote Zaal) Utrecht
15-06-19 A-wa, melkweg Amsterdam
29-06-19/02-07-19 Roskilde Festival Roskilde The Cure, Cardi B, Bob Dylan, Spiritualized, Fatouma Diawara, Khruangbin, Julia Holter, Robert Plant, Testament, Tears for Fears ea
10-07-19 Cat Power, Paradiso Amsterdam
28-11-19 Goran Bregovic and his Wedding & Funeral Band, Noord Nederlans Orkest, Concertgebouw Amsterdam
19-12-19 Özcan Akyol, Nicolas Altstaedt 'Scherpdenkers', Concertgebouw Amsterdam
04-02-20 Noord Nederlands Orkest AVICII tribute 'Hey Brother', Concertgebouw Amsterdam
16-02-20 Wynton Marsalis and the Jazz at Lincoln Centre Orchestra, Concertgebouw Amsterdam
15-04-20 Ests Filharmonisch Kamerkoor + Tallin Kamerorkest - "De graal van Pärt", Muziekgebouw IJ Amsterdam
19-04-20 Lang Lang, Concertgebouw Amsterdam
1
geplaatst: 15 maart 2019, 15:19 uur
Bij The Cinematic Orchestra - To Believe:
Dit heb ik dus volledig gemist. Nogmaals een pleidooi voor een (semi)statisch topic over concerten, ipv van die verpiswedstrijd die het welke concerten ga je naar toe is geworden - dezelfde users die eerdere keer hun ellenlange concertboodschappenlijsten daar posten, iedere keer met toevoeging van 1 concert oid. Ik heb daardoor echt moeite om er sjokola van te maken en er nuttige info uit te halen.
Waarom geen topic waar chronologisch de concerten staan, waar concerten/locaties worden toegevoegd zodar bekend (idem in chronologisch en daarna alfabetische volgorde) en waar de vervallen data op een gegeven moment worden geschrapt.
panjoe schreef:
Die met Roots Manuva vind ik toch wel weer fijn hoor.
Ik ga deze zeker nog wel een paar keer draaien voor het concert op zaterdag in Paradiso.
Die met Roots Manuva vind ik toch wel weer fijn hoor.
Ik ga deze zeker nog wel een paar keer draaien voor het concert op zaterdag in Paradiso.
Dit heb ik dus volledig gemist. Nogmaals een pleidooi voor een (semi)statisch topic over concerten, ipv van die verpiswedstrijd die het welke concerten ga je naar toe is geworden - dezelfde users die eerdere keer hun ellenlange concertboodschappenlijsten daar posten, iedere keer met toevoeging van 1 concert oid. Ik heb daardoor echt moeite om er sjokola van te maken en er nuttige info uit te halen.
Waarom geen topic waar chronologisch de concerten staan, waar concerten/locaties worden toegevoegd zodar bekend (idem in chronologisch en daarna alfabetische volgorde) en waar de vervallen data op een gegeven moment worden geschrapt.
0
panjoe (moderator)
geplaatst: 15 maart 2019, 15:29 uur
Ik snap niet helemaal hoe je dit voor je ziet. Bedoel je een topic met een slotje erop, dat door moderators wordt bijgehouden? Of een topic waar een specifieke functionaliteit wordt ingebouwd? Dat laatste zie ik Jordy zeker niet doen, in het eerste zie ik mezelf of een andere moderator ook niet de moeite steken die ervoor nodig is.
Het staat je natuurlijk vrij om een dergelijk topic zelf op te zetten, waarbij je bijv. de regel kan voorstellen dat users enkel een lijst met concerten kunnen aanvullen en geen andere reacties plaatsen (met een link naar dit topic), oid?
Het staat je natuurlijk vrij om een dergelijk topic zelf op te zetten, waarbij je bijv. de regel kan voorstellen dat users enkel een lijst met concerten kunnen aanvullen en geen andere reacties plaatsen (met een link naar dit topic), oid?
2
geplaatst: 15 maart 2019, 15:34 uur
Ik zie daar niet zo veel in. Je kan daar een complete lijst van maken, maar dan wordt ie enorm lang. En anders wordt het gewoon een overzicht van de voorkeuren van de MuMe-users, en dan gok ik dat ik alsnog dingen ga missen (plus dat een hoop me niet interesseert). Ik check wel gewoon de sites van de poppodia die ik frequenteer, werkt prima. Bovendien volg ik veel favoriete artiesten via social media en dan krijg je de tourdata ook wel mee.
Ik denk dat dit topic eigenlijk nog beter werkt dan wat Mju oppert, want dan kan ik specifiek de lijstjes checken van de users wiens smaak ik waardeer. Het is echt niet zo moeilijk om er sjokola van te maken.
Ik denk dat dit topic eigenlijk nog beter werkt dan wat Mju oppert, want dan kan ik specifiek de lijstjes checken van de users wiens smaak ik waardeer. Het is echt niet zo moeilijk om er sjokola van te maken.
* denotes required fields.