menu

Muziek / MusicMeter Live! / Welke concerten staan er nog op jouw agenda?

zoeken in:
avatar van Renoir
geplaatst:
02-05 Indie Moerstaal (De Likt, Lucky Fonz III, Meindert Talma, Clean Pete)
05-05 John Spencer (Paradiso, Amsterdam)
07-05 The Delines (TivoliVredenburg, Utrecht)
09-05 The Delines (Paradiso Noord, Amsterdam)
12-05 Malcolm Holcombe (Paradiso Noord, Amsterdam)
12-05 Mandolin Orange (Paradiso, Amsterdam)
16-05 dEUS / Trixie Whitley (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-05 Patty Griffin (Zonnehuis, Amsterdam)
20-05 Finn Andrews (Paradiso Noord, Amsterdam)
24-05 Steve Hackett (de Boerderij, Zoetermeer)
25-05 Strand of Oaks (TivoliVredenburg, Utrecht)
31-05 Best Kept Secret (Bon Iver, John Grant, Julien Baker, Charlotte Gainsbourg, Primal Scream, Stereolab, Spiritualized)

01-06 Best Kept Secret (Phosphorescent, Mac DeMarco, Cigarettes after Sex, Kraftwerk, Guided By Voices, Aldous Harding, Lucy Dacus, The Beths, Wooden Shjips)
02-06 Best Kept Secret (The Raconteurs, Kurt Vile & The Violaters, Interpol, Christine & The Queens, Liz Phair, Big Thief, Juila Holter, Stephen Malkmus & The Jicks, Lewsberg, Whispering Sons)
03-06 Cass McCombs / Eleanor Friedberger (Paradiso Noord, Amsterdam)+
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam)
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam)
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam)
20-06 Phil Collins / Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen)
28-06 Fatal Flowers (Paradiso, Amsterdam)
10-07 Neil Young + Promise of the Real (Ziggo Dome, Amsterdam)
17-07 Indiestad: No Vacation / Mattiel (Paradiso Noord, Amsterdam)
24-08 Once in a Blue Moon (The Waterboys, Eels, Courtney Barnett, John Moreland, Israel Nash, Gregory Alan Isakov, Tyler Childers, Eriksson Delcroix, Michelle David, Dylan LeBlanc, Stef Kamil Carlens, Next of Kin, Ruston Kelly)
30-08 The Church (Paard, Den Haag)+
04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam)+
19-09 Indiestadt (Algiers, Stars, The Blinders, Penelope Isles, The Stroppies, Cassia)+
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht)
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam)

03-10 Pixies (TivoliVredenburg, Utrecht)+
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam)
10-10 Madrugada (TivoliVredenburg, Utrecht)
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht)+
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
19-10 Ramblin’ Roots (Dave Alvin & Jimmie Dale Gilmore, North Mississippi Allstars, Frazey Ford, Carter Sampson, Grayson Capps, Nathan Bell, Dave McGraw & Mandy Fer, Bonnie Bishop, Rod Picott)

02-11 TakeRoot (Brandi Carlile, The Delines, Nikki Lane, The Long Ryders, Caroline Spence, Erin Rae)+
05-11 Calexico + Iron & Wine (TivoliVredenburg, Utrecht)
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam)+
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)

2020
04-02 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)+

avatar van vin13
geplaatst:
vrijdag 3 mei Raggende Manne @ Metropool Enschede
zaterdag 11 mei Graveland festival @ Hollandsche Veld oa Entombed, Immolation, Marduk
vrijdag 21 juni Fatal Flowers @ Metropool Hengelo
en verder gratis festivals oa Ribs en Blues Raalte oa King King en HobNob Almelo oa Wild Romance

Moffel
geplaatst:
Geen concerten!

avatar van Gretz
geplaatst:
05/05: girl in red + Claud | Botanique, Brussel
07/05: Kate Tempest | Bitterzoet, Amsterdam
08/05: Lucy Rose + Samantha Crain | Het Zonnehuis, Amsterdam
16/05: Men I Trust + Malena Zavala | Ekko, Utrecht
19/05: Men I Trust + Malena Zavala | Trix, Antwerpen
25/05: London Calling | Paradiso, Amsterdam
27/05: Tomberlin + Camille Camille | Trix, Antwerpen
31/05 t/m 02/06: Best Kept Secret | Beekse Bergen, Hilvarenbeek

07/06: Hatchie | Paradiso, Amsterdam
13/06: Tomberlin | Rotown, Rotterdam
26/06: Robyn | AFAS Live, Amsterdam
05/07 t/m 07/07: Down the Rabbit Hole | De Groene Heuvels, Beuningen
16/07: The National | Stadtpark, Hamburg
16/06 t/m 18/08: Lowlands of Pukkelpop

22/08: Nils Frahm | OLT Rivierenhof, Antwerpen

18/09: Stars | Trix, Antwerpen
19/09: Stars + Algiers + The Blinders e.a. @ Indiestadt | Paradiso, Amsterdam
26/09: Archive | TivoliVredenburg, Utrecht

06/10: King Gizzard & The Lizzard Wizard | TivoliVredenburg, Utrecht
29/10: Chromatics + Desire + In Mirrors | Trix, Antwerpen
04/11: Imogen Heap & Guy Sigsworth | De Meervaart, Amsterdam
12/11: Shura | Melkweg, Amsterdam
18/11: Vampire Weekend | Ancienne Belgique, Brussel
19/11: Sigrid | TivoliVredenburg, Utrecht

Interesse:
03/05: Someone | De Nijverheid, Utrecht
03/05: Fabrizio Paterlini | TivoliVredenburg, Utrecht
09/05: Sasha Sloan | Paradiso, Amsterdam
16/05: dEUS | TivoliVredenburg, Utrecht
17/05: Dido | Paradiso, Amsterdam
24/05 + 25/05: London Calling | Paradiso, Amsterdam
25/05: Novo Amor + Gia Margaret | Rotown, Rotterdam
14/06: Snail Mail + Tomberlin | Botanique, Brussel
15/06: Wilco | Paradiso, Amsterdam
25/06: Tears for Fears | Neumünster Abbey, Luxemburg
13/07: Yann Tiersen | Royal Park Live, Paleis Soestdijk, Baarn
15/07: The National | Jahrhunderthalle, Frankfurt am Main
17/07: Aly & AJ | Paradiso, Amsterdam
22/08: Nils Frahm | OLT Rivierenhof, Antwerpen
23/08, 24/08 of 11/09: Ariana Grande | Ziggo Dome, Amsterdam
07/09: Keane | LIVE on the BEACH, Scheveningen Strand
29/09: Local Natives | Botanique, Brussel
28/10: Metronomy | Melkweg, Amsterdam
29/10: Pond | Melkweg, Amsterdam
13/11: Half Moon Run | Paradiso, Amsterdam
01/12: The National | RuhrCongress, Bochum
03/12: The National | Samsung Hall, Zürich

avatar van VladTheImpaler
geplaatst:
19-05: Foals, Paradiso, Amsterdam

12-06: Cage The Elephant, Melkweg, Amsterdam
17-06: Kevin Morby, Paradiso, Amsterdam

18-09: Black Midi, Melkweg, Amsterdam

06-10: King Gizzard & The Lizard Wizard, Tivoli, Utrecht
18-10: Ty Segall, Patronaat, Haarlem

18-11: Whitney, Paradiso, Amsterdam

avatar van DjFrankie
geplaatst:
08-05 Marduk Helmond
31-05 tm 2-6 Best Kept Secret
15-6 Op de Toffel festival Vierlingsbeek
27-06 Muse Goffertpark
23 / 24- 8 Fuzz festival Eindhoven
01-09 The Church Helmond (Starfish tour)
16-10 Slow Show Maastricht
17-10 Fischer Z Venlo
08-11  Kælan Mikla Nijmegen

avatar van El Ninjo
geplaatst:
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
31-05: Vestrock, Hulst (o.a. Kaiser Chiefs, Triggerfinger, Ronde, King Kong Company, She Drew the Gun, The Bony King of Nowhere, Black Honey, Anemone, Merol)
01-06: Vestrock, Hulst (Nothing But Thieves, White Lies, Nervo, Davina Michelle, Navarone, Fangclub, Evil Invaders, Memphis Maniacs, Sons)
06-06: Fatal Flowers, Willem Twee, Den Bosch
27-06: Muse, Gofferpark, Nijmegen (deze of A'dam)
10-07: Rammstein, Brussel
12-09: Muse, Ziggo Dome, Amsterdam (deze of Nijmegen)

avatar van jordidj1
geplaatst:
15/5: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht
3/6: Danny Brown, Melkweg, Amsterdam
5/7 t/m 7/7: Down The Rabbit Hole, De Groene Heuvels
16/7: The National | Stadtpark, Hamburg
10/10: Madrugeda, TivoliVredenburg, Utrecht
30/10: Chromatics, Paradiso, Amsterdam

avatar van Arno
geplaatst:
28-06: Rock Werchter (The Cure, Tool, Janelle Monáe, Whispering Sons...)

avatar van Môrthul
geplaatst:
Update:
16/05 - Gods of Rap - Ziggo Dome - Amsterdam
01/06 - Fortarock - Goffertpark - Nijmegen
12/06 - Pelleas et Melisande - De Nationale Opera - Amsterdam
18/06 - Tool - Ziggo Dome - Amsterdam
15/08 - Lowlands - Biddinghuizen
30/10 - Chromatics - Paradiso - Amsterdam

Wishlist:
21/05 - Big Brave - Patronaat - Haarlem
08/06 - Shining (SWE) - De Helling - Utrecht
26/06 - Vltimas - Gebr. de Nobel - Leiden
11/07 - Thou - DB's - Utrecht
19/07 - Gojira - Melkweg - Amsterdam (als iemand 2 tickets heeft maar toch niet kan hoor ik het graag )
19/09 - Misþyrming - Gebr. de Nobel - Leiden
26/09 - Deafheaven, Touché Amoré - Patronaat - Haarlem

avatar van Venceremos
geplaatst:
11-05 Essex Green, Vera
24-05 Finn Andrews, Vera
09-06 Michael Kiwanuka, De Oosterpoort
12-06 Kikagaku Moyo, Vera
15-06 Wilco, Paradiso
30/31-08 Hullabaloo Festival, Stadspark
23-09 Wilco, TivoliVredenburg
07-10 Bill Callahan, TivoliVredenburg
02-11 Take Root Festival, De Oosterpoort

geplaatst:
16-05 Gods Of Rap, Ziggo, Amsterdam OV
20-05 Finn Andrews, Paradiso Noord, Amsterdam
21-05 Big Brave, Patronaat, Haarlem
11-06 Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam *
23-06 Loose Ends Festival, Amsterdam (Sleaford Mods, Fontaines DC) OV
10-07 Neil Young, Ziggo, Amsterdam
11-09 Ariana Grande, Ziggo Amsterdam
17-10 New Order, Afas, Amsterdam
7/10-11 Le Guess Who?, Utrecht

avatar van staralfur
geplaatst:
17/05 Hugh Jackman, Ziggo Dome, Amsterdam
18/05 Wannes Cappelle. Broeder Dieleman & Frans Grapperhaus, Doopsgezinde Kerk, Utrecht
22/05 Finn Andrews, Doornroosje, Nijmegen
31/05 Best Kept Secret
06/06 The Good, the Bad and the Queen, Paradiso, Amsterdam
18/06 Andrew Bird, Paradiso, Amsterdam
25/06 Rammstein, de Kuip, Rotterdam
26/06 Wolfmother, Doornroosje, Nijmegen
05/07 Down the Rabbit Hole
18/07 Josh Ritter, Stevenskerk, Nijmegen
26/07 Graham Nash, Stevenskerk, NIjmegen
08/08 Haldern Pop (DE)
24/08 Once in a Blue Moon Festival
12/09 Popronde Nijmegen
20+21/09 Reeperbahn Festival, Hamburg (DE) - o.a. Efterklang
08/10 Nils Frahm, TivoliVredenburg, Utrecht
14/11 The Mountain Goats, Tivoli de Helling, Utrecht

avatar van blur8
geplaatst:
17-5 Ten Fé @ Rotown, Rdam
24-5 London Calling, Adam. Body Type, Howl&Hum, Anemone
25-5 London Calling, Adam. MUNCIE GIRLS, Tomberlin, Rosborough, Still Corners
30-5 The Beths @ Vera Groningen
06-6 The Good, The Bad & The Queen @ Paradiso Adam
20-7 Whispering Sons @ Grauzone Summer, Scheveningen beach
26-8 YOLA @ Venster Rdam
29-8 INTOtheGREATwideOPEN @ Vlieland: WhisperingSons Villagers Yola
16-9 Skinny Living @ Paradiso Up
19-9 Amber Run @ Melkweg OZ Adam
14 10 Slow Show @ LaMadeleine Brussel
15-10 Slow Show @ TivoliVredenburg Utrecht
16-10 Slow Show @ Muziekgieterij Maastricht
18-10 Slow Show @ ZecheCarl Essen
26-10 Twilight Sad @ London Calling, Adam.
29 10 Palace @ Pandora, Utrecht
30-10 Palace @ Paradiso Noord, Adam
09-11 Palace @ Roundhouse, London
09-11 SportsTeam @ V11 Rotterdam

avatar van aERodynamIC
geplaatst:
11-06: The Smashing Pumpkins, Afas Live, Amsterdam
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam
09-10: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht
10-10: Marc Almond, Paard, Den Haag
12-10: Marc Almond, 013, Tilburg
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam
02-11: Kinky Boots, Theater aan de Veste, Schiedam
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag
08-11: Sheila E., Podium de Vorstin, Hilversum
16-11: Stef Kamil Carlens, Tolhuistuin, Amsterdam

avatar van c-moon
geplaatst:
*Update*

23.05 - Elton John - Sportpaleis, Antwerpen
24.05 - Linden - Jazzzolder, Mechelen
28.05 - Trixie Whitley - AB, Brussel
30.05 - Stereolab - Botanique, Brussel

04.06 - Joan As Policewoman - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.06 - Vanessa Paradis - Le Forum, Liège
06.06 - De Frivole Framboos - Stadsschouwburg, Mechelen
07.06 - Little Steven & The Disciples of Soul - AB, Brussel
08.06 - Neon 3rd - Zolder Via Via, Mechelen
14.05 - the best of MAURO Pawlowski - Kaffeeine/café Equator, Mechelen
15.06 - Blackberry Smoke - De Roma, Borgerhout
20.06 - Bex Catherine Romano Trio - De Roma, Borgerhout
22.06 - Mark Knopfler - Sportpaleis, Antwerpen
24.06 - The B52's - AB, Brussel (o.v.)
25.06 - Laura van den Heede: Final Exam - Grounds, Rotterdam (NL)
28.06 - SARGAM - Jazzzolder, Mechelen

05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
06.07 - The Who + Eddie Vedder - Wembley Stadium, London (UK)
08.07 - Sting - Gent Jazz, Gent (o.v.)
09.07 - Neil Young + Promise of the Real - Sportpaleis, Antwerpen
12.07 - Neil Young + Promise of the Real & Bob Dylan - BST Hyde Park, London (UK)
16.07 - Hall & Oates - OLT Rivierenhof, Deurne
26.07 - Monty Alexander, Songs Between Two Lands, e.a. - Dinant Jazz - Dinant
27.07 - Alex Tassel, Maxim Bléssin New Quartet, e.a. - Dinant Jazz - Dinant
28.07 - Harold Lopéa, Manu Katché, e.a. - Dinant Jazz - Dinant

01.08 - LAMB - Leuven Midzomer, Leuven (o.v.)
02.08 - Heather Nova - Leuven Midzomer, Leuven (o.v.)
05.08 - Patti Smith, Charlotte Gainsbourg e.a. - Lokerse Feesten, Lokeren (o.v.)
09.08 - Quentin Stokart - Jazzzolder, Mechelen
15.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
16.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
17.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
18.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
23.08 - Jazz Contest Mechelen - Hof van Busleyden, Mechelen
24.08 - Stefan Bracaval Qu4tet, Bert Joris Quartet - Jazzwood, Holsbeek

06.09 - Baz Trio - Jazzathome, Predikheren, Mechelen
07.09 - Jazzathome, Mechelen
08.09 - Jazzathome - Mechelen
13.09 - NABOU - Jazzzolder, Mechelen
15.09 - Ayreon - 013, Tilburg (NL)
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
20.09 - Amanda Palmer - De Roma, Borgerhout (o.v.)
21.09 - Het Orgel Trio - Philharmonie, Grote Zaal - Haarlem (NL)
24.09 - Overkill - Trix, Antwerpen (o.v.)
27.09 - Harvest Group - Jazzzolder, Mechelen
29.09 - Focus - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
30.09 - Tom Helsen - Het Depot, Leuven

01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven
05.10 - Bart Herman - Kursaal Oostende - Oostende
06.10 - Bill Callahan - AB, Brussel (o.v.)
11.10 - Damian Wilson & Friends - Mezz, Breda (NL)
12.10 - Jasper van ’t Hof Trio & Tineke Postma - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)
24.10 - Thunder: Unplugged & Unscripted - Lyceum Theatre, Crewe (UK)
25.10 - Philip Lemm Trio - Jazzzolder, Mechelen
27.10 - Tinariwen - Het Depot, Leuven (o.v.)
26.10 - Y & T - Het Wilde Westen/De Kreun, Kortrijk

01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
02.11 - The Christians - Under the Bridge, London (UK)
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen (o.v.)
08.11 - Oriol Roca Trio - Jazzzolder, Mechelen
09.11 - Marillion - The Forum, Bath (UK)
10.11 - Mathilde Santing - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
11.11 - Aldous Harding - AB, Brussel (o.v.)
14.11 - John Schofield & Jon Cleary - Het Depot, Leuven (o.v.)
15.11 - The Golden Glows - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
17.11 - Anneke van Giersberen - Effenaar, Eindhoven (NL)
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
20.11 - Lubomyr Melnyk -Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)
22.11 - The Archidukes - Jazzzolder, Mechelen
23.11 - Jamie Branch - Culturcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)
26.11 - Hawkwind - Royal Albert Hall, London (UK)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)

04.12 - Chris De Burgh - De Roma, Borgerhout (o.v.)
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL) (o.v.)
07.12 - Marillion - Tivoli Vredenburg, Utrecht (NL)
10.12 - Perforator - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
15.12 - NITS - AB, Brussel (o.v.)
17.12 - De Kreuners - AB, Brussel (o.v.)
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout (o.v.)
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL) (o.v.)

08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)

06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL) (o.v.)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)

04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL) (o.v.)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Oude Zaal (o.v.)
15.05 - Peter Hook & The Light - O2 Brixton Academy, London (UK)

avatar van Soledad
geplaatst:
Donderdag a.s. David Murray met Ingebrigt Haker Flaten en Paal Nilssen-Love in het Bimhuis. Ik weet dat er van alledrie best liefhebbers te vinden zijn op mume. Ben ik de enige die gaat?

avatar van whitecoat
geplaatst:
06.06 The Good, The Bad and The Queen, Paradiso, Amsterdam
16.06 Fatal Flowers, Paard, Den Haag
30.08 The Church, Paard, Den Haag
01.11 New Model Army, De Singer, Rijkevorsel
13.12 New Model Army, Melkweg, Amsterdam

avatar van Renoir
geplaatst:
03-06 Cass McCombs / Eleanor Friedberger (Paradiso Noord, Amsterdam)
08-06 Elton John (Ziggo Dome, Amsterdam)
15-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
16-06 Wilco (Paradiso, Amsterdam)
17-06 Kevin Morby (Paradiso, Amsterdam)
18-06 Andrew Bird (Paradiso, Amsterdam)
20-06 Phil Collins / Sheryl Crow (Goffertpark, Nijmegen)
24-06 The Hackensaw Boys / The Po’ Ramblin’ Boys (Paradiso, Amsterdam)+
28-06 Fatal Flowers (Paradiso, Amsterdam)
29-06 Parkpop Saturday Night (Tears for Fears, Skunk Anansie, Gruppo Sportivo, Triggerfinger, My Baby, Navarone)+

10-07 Neil Young + Promise of the Real (Ziggo Dome, Amsterdam)
17-07 Indiestad: No Vacation / Mattiel (Paradiso Noord, Amsterdam)
19-07 Josh Ritter (Paradiso, Amsterdam)+
25-07 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer)+

24-08 Once in a Blue Moon (The Waterboys, Eels, Courtney Barnett, John Moreland, Israel Nash, Gregory Alan Isakov, Tyler Childers, Eriksson Delcroix, Michelle David, Dylan LeBlanc, Stef Kamil Carlens, Next of Kin, Ruston Kelly)
30-08 The Church (Paard, Den Haag)

04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam)
19-09 Indiestadt (Algiers, Stars, The Blinders, Penelope Isles, The Stroppies, Cassia)
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht)
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam)

03-10 Pixies (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam)
10-10 Madrugada (TivoliVredenburg, Utrecht)
11-10 Supersister Projekt 2019 (De Boerderij, Zoetermeer)+
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
19-10 Ramblin’ Roots (Robert Ellis, Dave Alvin & Jimmie Dale Gilmore, North Mississippi Allstars, Drivin’ N Cryin’, Frazey Ford, Carter Sampson, Grayson Capps, Nathan Bell, Dave McGraw & Mandy Fer, Bonnie Bishop, Rod Picott)
25-10 Bjørn Riss / Oak (De Boerderij, Zoetermeer)+

02-11 TakeRoot (Robert Ellis, Brandi Carlile, The Delines, Nikki Lane, Lera Lynn, The Long Ryders, Caroline Spence, Erin Rae)
05-11 Calexico + Iron & Wine (TivoliVredenburg, Utrecht)
21-11 Mercy John (TivoliVredenburg, Utrecht)+
22-11 Radical Face (Paradiso, Amsterdam)+
24-11 Ina Forsman (Q-factory, Amsterdam)+
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam)

07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
10-12 Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi (De Duif, Amsterdam)+
19-12 Midge Ure (Paard, Den Haag)+
21-12 Nits (TivoliVredenburg, Utrecht)+

2020
04-02 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)+

avatar van c-moon
geplaatst:
*Update*

04.06 - Joan As Policewoman - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.06 - Vanessa Paradis - Le Forum, Liège
06.06 - De Frivole Framboos - Stadsschouwburg, Mechelen
07.06 - Little Steven & The Disciples of Soul - AB, Brussel
09.06 - Funeral Noon: Marche Funèbre, Atraxie e.a. - De Club, Mechelen
14.05 - the best of MAURO Pawlowski - Kaffeeine/café Equator, Mechelen
15.06 - Blackberry Smoke - De Roma, Borgerhout
20.06 - Bex Catherine Romano Trio - De Roma, Borgerhout
22.06 - Mark Knopfler - Sportpaleis, Antwerpen
24.06 - The B52's - AB, Brussel (o.v.)
25.06 - Laura van den Heede: Final Exam - Grounds, Rotterdam (NL)
28.06 - SARGAM - Jazzzolder, Mechelen

05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
06.07 - The Who + Eddie Vedder - Wembley Stadium, London (UK)
08.07 - Sting - Gent Jazz, Gent (o.v.)
09.07 - Neil Young + Promise of the Real - Sportpaleis, Antwerpen
12.07 - Neil Young + Promise of the Real & Bob Dylan - BST Hyde Park, London (UK)
16.07 - Hall & Oates - OLT Rivierenhof, Deurne
25.07 - De Mens - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
26.07 - Monty Alexander, Songs Between Two Lands, e.a. - Dinant Jazz - Dinant
27.07 - Alex Tassel, Maxim Bléssin New Quartet, e.a. - Dinant Jazz - Dinant
28.07 - Harold Lopéa, Manu Katché, e.a. - Dinant Jazz - Dinant

01.08 - Checkpoint Charlie - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
08.08 - U2be - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
09.08 - Quentin Stokart - Jazzzolder, Mechelen
15.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
16.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
17.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
18.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
23.08 - Jazz Contest Mechelen - Hof van Busleyden, Mechelen
24.08 - Stefan Bracaval Qu4tet, Bert Joris Quartet - Jazzwood, Holsbeek

06.09 - Baz Trio - Jazzathome, Predikheren, Mechelen
07.09 - Jazzathome, Mechelen
08.09 - Jazzathome - Mechelen
13.09 - NABOU - Jazzzolder, Mechelen
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
20.09 - Amanda Palmer - De Roma, Borgerhout (o.v.)
21.09 - Het Orgel Trio - Philharmonie, Grote Zaal - Haarlem (NL)
24.09 - Overkill - Trix, Antwerpen (o.v.)
27.09 - Harvest Group - Jazzzolder, Mechelen
29.09 - Focus - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
30.09 - Tom Helsen - Het Depot, Leuven (o.v.)

01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven
04.10 - Lawaai + De Beren Gieren - Kunstencentrum Nona, Mechelen (o.v.)
05.10 - Bart Herman - Kursaal Oostende - Oostende
06.10 - Bill Callahan - AB, Brussel (o.v.)
11.10 - Damian Wilson & Friends - Mezz, Breda (NL)
12.10 - Jasper van ’t Hof Trio & Tineke Postma - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
16.10 - Pixies - Vorst Nationaal, Brussel
17.10 - Machine Head - 013, Tilburg (NL)
18.10 - Marble Sounds + Gianni Marzo - Stadsschouwburg, Mechelen (o.v.)
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)
24.10 - Thunder: Unplugged & Unscripted - Lyceum Theatre, Crewe (UK)
25.10 - Philip Lemm Trio - Jazzzolder, Mechelen
26.10 - Y & T - Het Wilde Westen/De Kreun, Kortrijk

01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen (o.v.)
08.11 - Oriol Roca Trio - Jazzzolder, Mechelen
09.11 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen (o.v.)
10.11 - Mathilde Santing - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
11.11 - Aldous Harding - AB, Brussel (o.v.)
14.11 - John Schofield & Jon Cleary - Het Depot, Leuven (o.v.)
15.11 - The Golden Glows - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
17.11 - Anneke van Giersbergen - Effenaar, Eindhoven (NL)
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
20.11 - Lubomyr Melnyk -Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)
22.11 - The Archidukes - Jazzzolder, Mechelen
23.11 - Jamie Branch - Culturcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)
26.11 - Hawkwind - Royal Albert Hall, London (UK)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)

04.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL)
10.12 - Perforator - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
15.12 - NITS - AB, Brussel (o.v.)
17.12 - De Kreuners - AB, Brussel (o.v.)
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
21.12 - Laïs: 25 Years - De Roma, Borgerhout
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout (o.v.)
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL) (o.v.)

01.02 - Paul Carrack - The Barbican, York (UK)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
16.02 - Poltrock - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)

06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL) (o.v.)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
20.03 - Vreemde Kostgangers - Concertgebouw De Vereeniging , Nijmegen (NL)

01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen (o.v.)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Kunstencentrum Nona, Mechelen (o.v.)

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Oude Zaal (o.v.)
15.05 - Peter Hook & The Light - O2 Brixton Academy, London (UK)

avatar van DjFrankie
geplaatst:
15-6 Op de Toffel festival Vierlingsbeek
27-06 Muse Goffertpark
06-07 We Are Hunters Venray
08-10 Fields of the Nephilim Helmond
23 / 24- 8 Fuzz festival Eindhoven
01-09 The Church Helmond (Starfish tour)
16-10 Slow Show Maastricht
17-10 Fischer Z Venlo
06 /09 - 11 Iceland Airways Festival Reykjavik (waarschijnlijk)
08-11  Kælan Mikla Nijmegen (dan dus niet)

avatar van aERodynamIC
geplaatst:
05-07: Duncan Laurence, Paradiso, Amsterdam
26-08: Yola, LantarenVenster, Rotterdam
09-10: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht
10-10: Marc Almond, Paard, Den Haag
12-10: Marc Almond, 013, Tilburg
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam
02-11: Kinky Boots, Theater aan de Veste, Schiedam
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag
08-11: Sheila E., Podium de Vorstin, Hilversum
16-11: Stef Kamil Carlens, Tolhuistuin, Amsterdam
07-12: Kishi Bashi, Bitterzoet, Amsterdam

avatar van c-moon
geplaatst:
*update*

20.06 - Bex Catherine Romano Trio - De Roma, Borgerhout
23.06 - NABOU - Café Roskam, Brussel
25.06 - Laura van den Heede: Final Exam - Grounds, Rotterdam (NL)
28.06 - SARGAM - Jazzzolder, Mechelen

05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
06.07 - The Who + Eddie Vedder - Wembley Stadium, London (UK)
09.07 - Neil Young + Promise of the Real - Sportpaleis, Antwerpen
12.07 - Neil Young + Promise of the Real & Bob Dylan, Cat Power, ... - BST Hyde Park, London (UK)
16.07 - Hall & Oates - OLT Rivierenhof, Deurne
25.07 - De Mens - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
26.07 - Monty Alexander, Songs Between Two Lands, e.a. - Dinant Jazz - Dinant
27.07 - Alex Tassel, Maxim Bléssin New Quartet, e.a. - Dinant Jazz - Dinant
28.07 - Harold Lopéa, Manu Katché, e.a. - Dinant Jazz - Dinant

01.08 - Checkpoint Charlie - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
08.08 - U2be - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
09.08 - Quentin Stokart - Jazzzolder, Mechelen
15.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
16.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
17.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
18.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
23.08 - Jazz Contest Mechelen - Hof van Busleyden, Mechelen
24.08 - Stefan Bracaval Qu4tet, Bert Joris Quartet - Jazzwood, Holsbeek
25.08 - Psychonaut, Pothamus - Maanrock, Mechelen

05.09 - Piet Verbist Trio - Het Brughuis, Muizen
06.09 - Baz Trio - Jazzathome, Predikheren, Mechelen
07.09 - Jazzathome, Mechelen
08.09 - Jazzathome - Mechelen
13.09 - NABOU - Jazzzolder, Mechelen
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
20.09 - Amanda Palmer - De Roma, Borgerhout (o.v.)
21.09 - Het Orgel Trio - Philharmonie, Grote Zaal - Haarlem (NL)
22.09 - Brad Meldhau Trio - Bozar, Brussel (o.v.)
24.09 - Overkill - Trix, Antwerpen (o.v.)
27.09 - Harvest Group - Jazzzolder, Mechelen
29.09 - Focus - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
30.09 - Tom Helsen - Het Depot, Leuven (o.v.)

01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven
04.10 - Lawaai + De Beren Gieren - Kunstencentrum Nona, Mechelen (o.v.)
05.10 - Bart Herman - Kursaal Oostende - Oostende
06.10 - Bill Callahan - AB, Brussel (o.v.)
11.10 - Damian Wilson & Friends - Mezz, Breda (NL)
12.10 - Jasper van ’t Hof Trio & Tineke Postma - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
16.10 - Pixies - Vorst Nationaal, Brussel
17.10 - Machine Head - 013, Tilburg (NL)
18.10 - Marble Sounds + Gianni Marzo - Stadsschouwburg, Mechelen (o.v.)
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)
24.10 - Thunder: Unplugged & Unscripted - Lyceum Theatre, Crewe (UK)
25.10 - Philip Lemm Trio - Jazzzolder, Mechelen

01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen (o.v.)
08.11 - Oriol Roca Trio - Jazzzolder, Mechelen
09.11 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen (o.v.)
10.11 - Mathilde Santing - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
14.11 - John Schofield & Jon Cleary - Het Depot, Leuven (o.v.)
15.11 - The Golden Glows - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
17.11 - Anneke van Giersbergen - Effenaar, Eindhoven (NL)
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
20.11 - Lubomyr Melnyk - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22.11 - The Archidukes - Jazzzolder, Mechelen
23.11 - Jamie Branch - Culturcentrum Mechelen, Mechelen
27.11 - Sylvie Kreusch - AB, Brussel (o.v.)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)

04.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL)
10.12 - Perforator - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
15.12 - NITS - AB, Brussel (o.v.)
17.12 - De Kreuners - AB, Brussel (o.v.)
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
21.12 - Laïs: 25 Years - De Roma, Borgerhout
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout (o.v.)
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL) (o.v.)

01.02 - Paul Carrack - The Barbican, York (UK)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)

06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL) (o.v.)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
20.03 - Vreemde Kostgangers - Concertgebouw De Vereeniging , Nijmegen (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen

01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
15.05 - Peter Hook & The Light - O2 Brixton Academy, London (UK)

avatar van c-moon
geplaatst:
*update*

04.07 - Radio Guga - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
05.07 - Peter Hook & Manchester Camerata - Royal Albert Hall, London (UK)
06.07 - The Who + Eddie Vedder, Kaiser Chiefs - Wembley Stadium, London (UK)
09.07 - Neil Young + Promise of the Real + Boy Azooga - Sportpaleis, Antwerpen
12.07 - Neil Young + Promise of the Real & Bob Dylan, Cat Power, ... - BST Hyde Park, London (UK)
16.07 - Hall & Oates - OLT Rivierenhof, Deurne
25.07 - De Mens - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
26.07 - Monty Alexander, Songs Between Two Lands, e.a. - Dinant Jazz , Dinant
27.07 - Alex Tassel, Maxim Bléssin New Quartet, e.a. - Dinant Jazz, Dinant
28.07 - Harold Lopéa, Manu Katché, e.a. - Dinant Jazz, Dinant

01.08 - Checkpoint Charlie - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
08.08 - U2be - Parkpop, Kruidtuin, Mechelen
09.08 - Quentin Stokart - Jazzzolder, Mechelen
15.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
16.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
17.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
18.08 - Jazz Middelheim - Park Den Brandt, Antwerpen
23.08 - Jazz Contest Mechelen - Hof van Busleyden, Mechelen
24.08 - Stefan Bracaval Qu4tet, Bert Joris Quartet - Jazzwood, Holsbeek
25.08 - Psychonaut, Pothamus - Maanrock, Mechelen

03.09 - Deerhoof - Botanique, Brussel
05.09 - Piet Verbist Trio - Het Brughuis, Muizen
06.09 - Baz Trio - Jazzathome, Predikheren, Mechelen
07.09 - Jazzathome, Mechelen
08.09 - Jazzathome - Mechelen
13.09 - NABOU - Jazzzolder, Mechelen
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
19.09 - Hélicon Creek - Kunstencentrum Nona, Mechelen
20.09 - Amanda Palmer - De Roma, Borgerhout (o.v.)
21.09 - Het Orgel Trio - Philharmonie, Grote Zaal - Haarlem (NL)
22.09 - Brad Meldhau Trio - Bozar, Brussel (o.v.)
24.09 - Overkill - Trix, Antwerpen (o.v.)
27.09 - Hugar + Guy Van Nueten - Minderbroederskerk, Mechelen
29.09 - Focus - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
30.09 - Tom Helsen - Het Depot, Leuven (o.v.)

01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven
04.10 - Lawaai + De Beren Gieren - Kunstencentrum Nona, Mechelen (o.v.)
05.10 - Bart Herman - Kursaal Oostende - Oostende
06.10 - Bill Callahan - AB, Brussel (o.v.)
11.10 - Damian Wilson & Friends - Mezz, Breda (NL)
12.10 - Jasper van ’t Hof Trio & Tineke Postma - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
16.10 - Pixies - Vorst Nationaal, Brussel
17.10 - Machine Head - 013, Tilburg (NL)
18.10 - Marble Sounds + Gianni Marzo - Stadsschouwburg, Mechelen
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)
22.10 - Reymer - AB Club, Brussel
24.10 - Thunder: Unplugged & Unscripted - Lyceum Theatre, Crewe (UK)
25.10 - Philip Lemm Trio - Jazzzolder, Mechelen
26.10 - La Jungle - Minderbroederskerk, Mechelen
27.10 - Maaike Oubouter - CC Het Bolwerk, Vilvoorde

01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
03.11 - Emel Mathlouthi - Botanique, Brussel (o.v.)
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen
09.11 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen
10.11 - Mathilde Santing - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
11.11 - Aldous Harding - AB, Brussel (o.v.)
14.11 - John Schofield & Jon Cleary - Het Depot, Leuven (o.v.)
15.11 - The Golden Glows - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
17.11 - Anneke van Giersbergen - Effenaar, Eindhoven (NL)
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
20.11 - Lubomyr Melnyk - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22.11 - The Archidukes - Jazzzolder, Mechelen
23.11 - Jamie Branch - Culturcentrum Mechelen, Mechelen
25.11 - Herbie Hancock - Bozar, Brussel
27.11 - Sylvie Kreusch - AB, Brussel (o.v.)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)

04.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL)
07.12 - SX - De Roma, Borgerhout (o.v.)
10.12 - Perforator - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
14.12 - Little Dots - De Grote Post, Oostende
17.12 - De Kreuners - AB, Brussel (o.v.)
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
21.12 - Laïs: 25 Years - De Roma, Borgerhout
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout (o.v.)
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL) (o.v.)
24.01 - Arno - AB, Brussel (o.v.)

01.02 - Paul Carrack - The Barbican, York (UK)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
12.02 - Grundstein - Kunstencentrum Nona, Mechelen
22.02 - Axelle Red - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
27.02 - Guy Swinnen & The Ladies - De Grote Post, Oostende

06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL) (o.v.)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
20.03 - Vreemde Kostgangers - Concertgebouw De Vereeniging , Nijmegen (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen

01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
15.05 - Peter Hook & The Light - O2 Brixton Academy, London (UK)
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)

avatar van Renoir
geplaatst:
10-07 Neil Young + Promise of the Real (Ziggo Dome, Amsterdam)
19-07 Josh Ritter (Paradiso, Amsterdam)
25-07 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer)

24-08 Once in a Blue Moon (The Waterboys, Eels, Courtney Barnett, John Moreland, Israel Nash, Gregory Alan Isakov, Tyler Childers, Eriksson Delcroix, Michelle David, Dylan LeBlanc, Stef Kamil Carlens, Next of Kin, Ruston Kelly)

04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam)
06-09 Paard van Stal (Indian Askin, YIN YIN, Molly Sarlé, Black Flower, Egyptian Blue)+
18-09 Olympia (Paradiso, Amsterdam)+
19-09 Indiestadt (Algiers, Stars, The Blinders, Penelope Isles, The Stroppies, Cassia)
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht)
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam)

03-10 Pixies (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam)
10-10 Madrugada (TivoliVredenburg, Utrecht)
11-10 Supersister Projekt 2019 (De Boerderij, Zoetermeer)
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
19-10 Ramblin’ Roots (Robert Ellis, Dave Alvin & Jimmie Dale Gilmore, North Mississippi Allstars, Drivin’ N Cryin’, Frazey Ford, Carter Sampson, Grayson Capps, Nathan Bell, Dave McGraw & Mandy Fer, Bonnie Bishop, Rod Picott)
25-10 Bjørn Riis / Oak (De Boerderij, Zoetermeer)
29-10 Golden Earring (TivoliVredenburg, Utrecht)+

01-11 Crossing Border (The Delines, Nikki Lane, Cautious Clay, Tyler Ramsey, The Avonden)+
02-11 TakeRoot (Robert Ellis, Brandi Carlile, The Delines, Lera Lynn, The Long Ryders, Caroline Spence, Erin Rae)
05-11 Calexico + Iron & Wine (TivoliVredenburg, Utrecht)
21-11 Mercy John (TivoliVredenburg, Utrecht)
22-11 Radical Face (Paradiso, Amsterdam)
24-11 Ina Forsman (Q-factory, Amsterdam)
26-11 Aafke Romeijn (Paradiso, Amsterdam)+
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam)

07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
10-12 Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi (De Duif, Amsterdam)
19-12 Midge Ure (Paard, Den Haag)
21-12 Nits (TivoliVredenburg, Utrecht)

2020
04-02 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)+

avatar van Leptop
geplaatst:
26-07 Riverside - Weert

avatar van VladTheImpaler
geplaatst:
18-09: Black Midi, Melkweg, Amsterdam

06-10: King Gizzard & The Lizard Wizard, Tivoli, Utrecht
18-10: Ty Segall, Patronaat, Haarlem

06-11: Fontaines D.C., Paradiso, Amsterdam
18-11: Whitney, Paradiso, Amsterdam
21-11: The Libertines, Tivoli, Utrecht

avatar van sq
sq
geplaatst:
Dartington International Summer School and festival 2019, Dartington Hall Totnes (UK)
30-07 Joanna MacGregor
31-07 Emma Kirkby "Birthday Concert" + Alice Oswald and Joanna MacGregor
01-08 Stile Antico and Friends "Baroque laments" + Joanna MacGregor "Moondog and Terry Riley's In C"
04-08 Katrina Porteous and Alexis Bennett + Emily Portnam and Rob Habron

09-08 Puppini Sisters, PizzaExpress Jazz Club Soho London (UK)
22-08 Hypnotic Brass Ensemble, Melkweg OZ Amsterdam
13-09 Janine Jansen & Concertgebouworkest "Opening Night", Concertgebouw Amsterdam
23-11 Laïs, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
28-11 Goran Bregovic and his Wedding & Funeral Band, Noord Nederlands Orkest, Concertgebouw Amsterdam
30-11 Amsterdam Klezmer Band, TiVre (Cloud Nine) Utrecht
10-12 Melanie, TiVre (Grote Zaal) Utrecht
19-12 Özcan Akyol, Nicolas Altstaedt 'Scherpdenkers', Concertgebouw Amsterdam
04-02 Noord Nederlands Orkest AVICII tribute 'Hey Brother', Concertgebouw Amsterdam
16-02 Wynton Marsalis and the Jazz at Lincoln Centre Orchestra, Concertgebouw Amsterdam
15-04 Ests Filharmonisch Kamerkoor + Tallin Kamerorkest - "De graal van Pärt", Muziekgebouw IJ Amsterdam
19-04 Lang Lang, Concertgebouw Amsterdam

avatar van Gretz
geplaatst:
05/08: Eefje de Visser | Gebouw-T, Bergen op Zoom
06/08: The National | Kelvingrove Bandstand, Glasgow
07/08: The National | Kelvingrove Bandstand, Glasgow
16/06 t/m 18/08: Pukkelpop, Kiewit, Hasselt
22/08: Nils Frahm | OLT Rivierenhof, Antwerpen

18/09: Ali Barter | Melkweg, Amsterdam
19/09: Stars + Algiers + The Blinders e.a. @ Indiestadt | Paradiso, Amsterdam
26/09: Archive | TivoliVredenburg, Utrecht

30/10: Chromatics with Desire & In Mirrors | Paradiso, Amsterdam

04/11: Imogen Heap & Guy Sigsworth | De Meervaart, Amsterdam
08/11: Banks | Paradiso, Amsterdam
10/11: Lolo Zouaï | Bitterzoet, Amsterdam
11/11: Marina + the Diamonds | 013, Tilburg
12/11: Shura | Melkweg, Amsterdam
13/11: Half Moon Run | Paradiso, Amsterdam
15/11: Anna Ternheim | Merleyn, Nijmegen
17/11: Jay Som | Bitterzoet, Amsterdam
18/11: Vampire Weekend | Ancienne Belgique, Brussel
19/11: Sigrid | TivoliVredenburg, Utrecht
26/11: Aafke Romeijn | Paradiso, Amsterdam

Interesse:
23/08, 24/08 of 11/09: Ariana Grande | Ziggo Dome, Amsterdam
07/09: Oh Sees | Paradiso, Amsterdam
18/09: Stars | Trix, Antwerpen
29/09: Local Natives | Botanique, Brussel
03/10: Emma Ruth Rundle | Paard van Troje, Den Haag
06/10: King Gizzard & The Lizzard Wizard | TivoliVredenburg, Utrecht
20/10: Naaz | AB Club, Brussel
28/10: Metronomy | Melkweg, Amsterdam
29/10: Pond | Melkweg, Amsterdam
27/11: Aldous Harding | Paradiso, Amsterdam
01/12: The National | RuhrCongress, Bochum
02/12: The National | Palladium, Köln

avatar van blur8
geplaatst:
Gretz schreef:
06+07 Augustus: The National | Kelvingrove Bandstand, Glasgow
WOW dat is dedecated.
We willen natuurlijk een verslag lezen, geschreven in het vliegtuig op de terugreis.

Gast
geplaatst: vandaag om 03:03 uur

geplaatst: vandaag om 03:03 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.