menu

Muziek / MusicMeter Live! / Welke concerten staan er nog op jouw agenda?

zoeken in:
avatar van Renoir
geplaatst:
24-08 Once in a Blue Moon (The Waterboys, Eels, Courtney Barnett, John Moreland, Israel Nash, Gregory Alan Isakov, Tyler Childers, Eriksson Delcroix, Michelle David, Dylan LeBlanc, Stef Kamil Carlens, Next of Kin, Ruston Kelly)

04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam)
06-09 Paard van Stal (Indian Askin, YIN YIN, Molly Sarlé, Black Flower, Egyptian Blue)
10-09 The Steel Woods (Paradiso, Amsterdam)+
18-09 Olympia (Paradiso, Amsterdam)
19-09 Indiestadt (Algiers, Stars, The Blinders, Penelope Isles, The Stroppies, Cassia)
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht)
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam)

03-10 Pixies / Blood Red Shoes (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam)
10-10 Madrugada (TivoliVredenburg, Utrecht)
11-10 Supersister Projekt 2019 (De Boerderij, Zoetermeer)
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
19-10 Ramblin’ Roots (Robert Ellis, Dave Alvin & Jimmie Dale Gilmore, North Mississippi Allstars, Drivin’ N Cryin’, Frazey Ford, Carter Sampson, Grayson Capps, Nathan Bell, Dave McGraw & Mandy Fer, Bonnie Bishop, Rod Picott)
25-10 Bjørn Riis / Oak (De Boerderij, Zoetermeer)
19-10 Golden Earring (TivoliVredenburg, Utrecht)

01-11 Crossing Border (The Delines, Nikki Lane, Cautious Clay, Tyler Ramsey, The Avonden)+
02-11 TakeRoot (Robert Ellis, Brandi Carlile, The Delines, Lera Lynn, The Long Ryders, Caroline Spence, Joseph, Lilly Hiatt, Orville Peck)
05-11 Calexico + Iron & Wine / Adia Victoria (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-11 Fontaines D.C. (Paradiso, Amsterdam)+
14-11 The Waterboys (Paard, Den Haag)+
21-11 Mercy John (TivoliVredenburg, Utrecht)
22-11 Radical Face (Paradiso, Amsterdam)
24-11 Ina Forsman (Q-factory, Amsterdam)
26-11 Aafke Romeijn (Paradiso, Amsterdam)
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam)

04-12 Whispering Sons (Paradiso, Amsterdam)+
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
10-12 Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi (De Duif, Amsterdam)
19-12 Midge Ure (Paard, Den Haag)
21-12 Nits (TivoliVredenburg, Utrecht

2020
22-01 Noah Gundersen (Paradiso Noord, Amsterdam)+
04-02 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)
08-02 Strand of Oaks (Bitterzoet, Amsterdam)+
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)

avatar van staralfur
Renoir schreef:
24-08 Once in a Blue Moon (The Waterboys, Eels, Courtney Barnett, John Moreland, Israel Nash, Gregory Alan Isakov, Tyler Childers, Eriksson Delcroix, Michelle David, Dylan LeBlanc, Stef Kamil Carlens, Next of Kin, Ruston Kelly)


John Moreland heeft (helaas) gecanceld

avatar van Renoir
staralfur schreef:
(quote)


John Moreland heeft (helaas) gecanceld


Dat is jammer zeg! Ik hoop niet dat dit betekent dat John is aangekomen.
Robert Ellis staat dit jaar dus op de drie grote roots-festivals in Nederland.

avatar van vin13
Opeth en Death Angel op Into the grave festival.

avatar van Leptop
Over niet al te lange tijd naar Ayreon in 013.
Later dit jaar nog naar Anneke van Giersbergen.

avatar van c-moon
*update*
15.08 - Parkpop: Casco Phil - Kruidtuin, Mechelen
17.08 - James leg - Kaffee-Ine, Mechelen
23.08 - Jazz Contest Mechelen + Mââk Quintet - Hof van Busleyden, Mechelen
24.08 - Stefan Bracaval Qu4tet, Bert Joris Quartet - Jazzwood, Holsbeek
25.08 - Sjarel & Friends - Moreelshuis/ Maanrock, Mechelen
25.08 - Maanrockrally + Psychonaut, Pothamus - Maanrock, Mechelen

03.09 - Deerhoof - Botanique, Brussel
05.09 - Piet Verbist Trio - Het Brughuis, Muizen
06.09 - Baz Trio - Jazzathome, Predikheren, Mechelen
07.09 - Julien Tassin Trio, J. Snauwaert Quintet feat. Lady Linn - Ankerjazz, Brouwerij Het Anker, Mechelen
08.09 - Jazzathome - diverse locaties, Mechelen
16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
19.09 - Hélicon Creek - Kunstencentrum Nona, Mechelen
21.09 - Het Orgel Trio - Philharmonie, Grote Zaal - Haarlem (NL)
22.09 - Inhaler - Botanique, Brussel (o.v.)
24.09 - Overkill - Trix, Antwerpen (o.v.)
27.09 - Hugar + Guy Van Nueten - Minderbroederskerk, Mechelen
29.09 - Focus - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
30.09 - Mermaidens - Botanique, Brussel (o.v.)

01.10 - The Average White Band - Het Depot, Leuven
04.10 - Lawaai + De Beren Gieren - Kunstencentrum Nona, Mechelen (o.v.)
05.10 - Bart Herman - Kursaal Oostende - Oostende
06.10 - Bill Callahan - AB, Brussel (o.v.)
11.10 - Damian Wilson & Friends - Mezz, Breda (NL)
12.10 - Jasper van ’t Hof Trio & Tineke Postma - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
16.10 - Pixies - Vorst Nationaal, Brussel
17.10 - Machine Head - 013, Tilburg (NL)
18.10 - Marble Sounds + Gianni Marzo - Stadsschouwburg, Mechelen
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)
22.10 - Reymer - AB Club, Brussel
24.10 - Thunder: Unplugged & Unscripted - Lyceum Theatre, Crewe (UK)
25.10 - Philip Lemm Trio - Jazzzolder, Mechelen
26.10 - Black Mountain - Botanique, Brussel (o.v.)
27.10 - Maaike Oubouter - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
29.10 - Theon Cross + H.A.S.T. - AB, Brussel
30.10 - Moonspell + Rotten Christ - Trix, Borgerhout (o.v.)

01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
03.11 - Emel Mathlouthi - Botanique, Brussel (o.v.)
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen
09.11 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen
10.11 - Mathilde Santing - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
11.11 - Aldous Harding - AB, Brussel (o.v.)
12.11 - The Waterboys - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
14.11 - John Schofield & Jon Cleary - Het Depot, Leuven (o.v.)
15.11 - The Golden Glows - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
19.11 - Fink - De Roma, Borgerhout (o.v.)
20.11 - Lubomyr Melnyk - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22.11 - The Archidukes - Jazzzolder, Mechelen
23.11 - Jamie Branch - Culturcentrum Mechelen, Mechelen
24.11 - Michael Kiwanuka - AB, Brussel (o.v.)
25.11 - Herbie Hancock - Bozar, Brussel
27.11 - Sylvie Kreusch - AB, Brussel (o.v.)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)

04.12 - Kokoko! - Botanique, Brussel (o.v.)
05.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL)
07.12 - Roland & Ian A. Anderson - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
14.12 - Little Dots - De Grote Post, Oostende
15.12 - Bella Italia: Marco Z & Sandra Kim - De Grote Post, Oostende
17.12 - De Kreuners - AB, Brussel (o.v.)
19.12 - Le Ravage d'Alibaba - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
21.12 - Laïs: 25 Years - De Roma, Borgerhout
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout (o.v.)
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL) (o.v.)
26.01 - Abbath - Trix, Borgerhout (o.v.)

01.02 - Ottla - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.02 - Ed Harcourt & Fiona Bryce + Julia Kent - 30cc, Leuven (o.v.)
06.02 - Pentadox + Natasha Kelly - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
07.02 - Angel Olsen - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
11.02 - Hendrik Willemyns (Arsenal) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.02 - Grundstein - Kunstencentrum Nona, Mechelen
22.02 - Axelle Red - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
27.02 - Guy Swinnen & The Ladies - De Grote Post, Oostende

06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
10.03 - Testament, Death Angel, Exodus - Trix, Borgerhout (o.v.)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen

01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
02.04 - Wasdaman - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)

avatar van Papartis
24-08 Once in a Blue Moon (The Waterboys, Eels, Courtney Barnett, Israel Nash, Gregory Alan Isakov, Tyler Childers, Eriksson Delcroix, Michelle David, Dylan LeBlanc, Stef Kamil Carlens, Next of Kin, Ruston Kelly) - Amsterdamse Bos.

6-9 Anima Mundi - Parkvilla - Alphen aan den Rijn
14-9 Progdreams dag 2 - de Boerderij - Zoetermeer met o.a. Gazpacho en IOEarth.
13-10 Retrospective + Starsabout - ‘t Blok - Nieuwerkerk aan den IJssel
27-10 Haley Griffiths Band - ‘t Blok - Nieuwerkerk aan den IJssel
22-11 RPWL - Parkvilla - Alphen aan den Rijn

2020:
15-3 Moonrise - ‘t Blok - Nieuwerkerk aan den IJssel
29-3 Red Sand - ‘t Blok - Nieuwerkerk aan den IJssel

avatar van Sunderland
2908 Haelos (Tivoli/Vredenburg)
2409 Alain Johannes (Luxor Live!)
2909 Archive (Tivoli/Vredenburg)
1410 Violetta Zironi (Melkweg)
0311 Caroline Polachek (Paradiso)
0911 Blood Red Shoes (Melkweg)
1412 Emily Jane White (Tivoli/Vredenburg)
0902 Isobel Campbell (Zonnehuis)
2103 Eefje de Visser (Paradiso)

To keep in mind:
0809 Hannah Cohen (Tolhuistuin)
1109 John Paul White (Zonnehuis)
1509 Mattiel (Bitterzoet)
1809 Olympia (Paradiso)
2609 Cayucas (Cinetol)
0110 We Were Promised Jetpacks (Melkweg)
2210 Ilgen-Nur (Paradiso)
0611 Fontaines DC (Paradiso)
1811 Temples (Tolhuistuin)
2611 Sofi Tukker (Paradiso)
2711 Aldous Harding (Zonnehuis)
0512 !!! (Bitterzoet)
0603 Big Thief (Paradiso)

avatar van Renoir
04-09 Amanda Palmer (De Meervaart, Amsterdam)
06-09 Paard van Stal (Indian Askin, YIN YIN, Molly Sarlé, Black Flower, Egyptian Blue)
10-09 The Steel Woods (Paradiso, Amsterdam)
17-09 Black Midi (Melkweg, Amsterdam)+
18-09 Olympia (Paradiso, Amsterdam)
19-09 Indiestadt (Algiers, Stars, The Blinders, Penelope Isles, The Stroppies, Cassia)
23-09 Wilco (TivoliVredenburg, Utrecht)
25-09 Ashley McBryde (Melkweg, Amsterdam)
26-09 Jade Jackson (Bitterzoet, Amsterdam)+
28-09 Moss (TivoliVredenburg, Utrecht)+

03-10 Pixies / Blood Red Shoes (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam)
10-10 Madrugada (TivoliVredenburg, Utrecht)
11-10 Supersister Projekt 2019 (De Boerderij, Zoetermeer)
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
19-10 Ramblin’ Roots (Robert Ellis, Dave Alvin & Jimmie Dale Gilmore, North Mississippi Allstars, Drivin’ N Cryin’, Frazey Ford, Carter Sampson, Grayson Capps, Nathan Bell, Dave McGraw & Mandy Fer, Bonnie Bishop, Rod Picott)
25-10 Bjørn Riis / Oak (De Boerderij, Zoetermeer)
29-10 Golden Earring (TivoliVredenburg, Utrecht)

01-11 Crossing Border (The Delines, Nikki Lane, Cautious Clay, Tyler Ramsey, The Avonden)+
02-11 TakeRoot (Robert Ellis, Brandi Carlile, The Delines, Lera Lynn, The Long Ryders, Caroline Spence, Joseph, Lilly Hiatt, Orville Peck)
05-11 Calexico + Iron & Wine / Adia Victoria (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-11 Fontaines D.C. (Paradiso, Amsterdam)
14-11 The Waterboys (Paard, Den Haag)
21-11 Mercy John (TivoliVredenburg, Utrecht)
22-11 Radical Face (Paradiso, Amsterdam)
24-11 Ina Forsman (Q-factory, Amsterdam)
26-11 Aafke Romeijn (Paradiso, Amsterdam)
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam)

04-12 Whispering Sons (Paradiso, Amsterdam)
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
10-12 Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi (De Duif, Amsterdam)
19-12 Midge Ure (Paard, Den Haag)
21-12 Nits (TivoliVredenburg, Utrecht)

Concerten 2020
22-01 Noah Gundersen (Paradiso Noord, Amsterdam)+
04-02 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)
06-02 Angel Olsen (Paradiso, Amsterdam)+
08-02 Strand of Oaks (Bitterzoet, Amsterdam)
06-03 Big Thief (Paradiso, Amsterdam)+
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)
29-08 Once In A Blue Moon 2020+

11-09 Ariana Grande, Ziggo Amsterdam
17-09 Black Midi, Melkweg, Amsterdam (OV)
17-10 New Order, Afas, Amsterdam
7/10-11 Le Guess Who?, Utrecht

avatar van aERodynamIC
09-10: Marc Almond, TivoliVredenburg, Utrecht
10-10: Marc Almond, Paard, Den Haag
12-10: Marc Almond, 013, Tilburg
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam
02-11: Kinky Boots, Theater aan de Veste, Schiedam
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag
08-11: Sheila E., Podium de Vorstin, Hilversum
16-11: Stef Kamil Carlens, Tolhuistuin, Amsterdam
07-12: Kishi Bashi, Bitterzoet, Amsterdam
21-03: Salvador Sobral, De Doelen, Rotterdam

avatar van jordidj1
28/9: Amenra, Paradiso
10/10: Madrugeda, Tivoli
30/10: Chromatics, Paradiso
21/2: Lana Del Rey, Ziggo

avatar van c-moon
*update*

16.09 - Glenn Hughes - Het Depot, Leuven
19.09 - Hélicon Creek - Kunstencentrum Nona, Mechelen
21.09 - Het Orgel Trio - Philharmonie, Grote Zaal - Haarlem (NL)
22.09 - Inhaler - Botanique, Brussel
27.09 - Hugar + Guy Van Nueten - Minderbroederskerk, Mechelen
29.09 - Focus - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
30.09 - Mermaidens - Botanique, Brussel

04.10 - Lawaai + De Beren Gieren - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.10 - Bart Herman - Kursaal Oostende - Oostende
06.10 - Bill Callahan - AB, Brussel (o.v.)
11.10 - Damian Wilson & Friends - Mezz, Breda (NL)
12.10 - Jasper van ’t Hof Trio & Tineke Postma - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
16.10 - Pixies - Vorst Nationaal, Brussel
17.10 - Machine Head - 013, Tilburg (NL)
18.10 - Marble Sounds + Gianni Marzo - Stadsschouwburg, Mechelen
19.10 - Saxon + Krokus + Diamond Head - Eventim Apollo, London (UK)
22.10 - Reymer - AB Club, Brussel (o.v.)
25.10 - Philip Lemm Trio - Jazzzolder, Mechelen
26.10 - Black Mountain - Botanique, Brussel (o.v.)
27.10 - Maaike Oubouter - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
29.10 - Theon Cross + H.A.S.T. - AB, Brussel (o.v.)

01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen
09.11 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen
10.11 - Mathilde Santing - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
11.11 - Aldous Harding - AB, Brussel (o.v.)
12.11 - The Waterboys - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
14.11 - John Schofield & Jon Cleary - Het Depot, Leuven (o.v.)
15.11 - The Golden Glows - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
19.11 - Fink - De Roma, Borgerhout (o.v.)
20.11 - Lubomyr Melnyk - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22.11 - The Archidukes - Jazzzolder, Mechelen
23.11 - Jamie Branch - Culturcentrum Mechelen, Mechelen
24.11 - Michael Kiwanuka - AB, Brussel (o.v.)
25.11 - Herbie Hancock - Bozar, Brussel
27.11 - Sylvie Kreusch - AB, Brussel (o.v.)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)

04.12 - Kokoko! - Botanique, Brussel (o.v.)
05.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL)
07.12 - Roland & Ian A. Anderson - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
14.12 - Little Dots - De Grote Post, Oostende
15.12 - Bella Italia: Marco Z & Sandra Kim - De Grote Post, Oostende
17.12 - De Kreuners - AB, Brussel (o.v.)
19.12 - Le Ravage d'Alibaba - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
21.12 - Laïs: 25 Years - De Roma, Borgerhout
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout (o.v.)
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL) (o.v.)
26.01 - Abbath - Trix, Borgerhout (o.v.)

01.02 - Ottla - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.02 - Ed Harcourt & Fiona Bryce + Julia Kent - 30cc, Leuven (o.v.)
06.02 - Pentadox + Natasha Kelly - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
07.02 - Angel Olsen - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
11.02 - Hendrik Willemyns (Arsenal) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.02 - Grundstein - Kunstencentrum Nona, Mechelen
22.02 - Axelle Red - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
27.02 - Guy Swinnen & The Ladies - De Grote Post, Oostende

06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
10.03 - Testament, Death Angel, Exodus - Trix, Borgerhout (o.v.)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen

01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
02.04 - Wasdaman - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)

avatar van Venceremos
15-09 Charlie Parr, Vera
23-09 Wilco, TivoliVredenburg
28-09 Garret T. Capps & Jade Jackson, De
Oosterpoort
07-10 Bill Callahan, TivoliVredenburg
10-10 Gyedu-Blay Ambolley, Vera
21-10 Afro-Cuban All Stars, De Oosterpoort
24-10 Yak, Vera
02-11 Take Root Festival, De Oosterpoort
08-11 Stef Camil Carlens, Vera
28-11 Eilen Jewell, De Oosterpoort
20-12 I Am Oak, Vera
23-12 Kovacs & Metropole Orkest, De
Oosterpoort

2020: Eurosonic, Black Pumas, Nits, Tindersticks

avatar van Mausie
03-10 City Calm Down, Paradiso
15-10 The Slow Show. Tivoli
19-10 Into The Woods ADE, NDSM-werf
07-11 Villagers, Paradiso
27-11 Aldous Harding, Paradiso

avatar van Sunderland
2409 Alain Johannes (Luxor Live!) *
2909 Archive (Tivoli/Vredenburg) *
0311 Caroline Polachek (Paradiso)
0911 Blood Red Shoes (Melkweg)
0812 Marika Hackman (Bitterzoet)
1412 Emily Jane White (Tivoli/Vredenburg)
0902 Isobel Campbell (Zonnehuis) *
1202 Violetta Zironi (Melkweg)
2103 Eefje de Visser (Paradiso)

To keep in mind:
2609 Cayucas (Cinetol)
0110 We Were Promised Jetpacks (Melkweg)
2210 Ilgen-Nur (Paradiso)
0611 Fontaines DC (Paradiso)
1811 Temples (Tolhuistuin)
2611 Sofi Tukker (Paradiso)
2711 Aldous Harding (Zonnehuis)
0512 !!! (Bitterzoet)
0603 Big Thief (Paradiso)

* ticket

avatar van VladTheImpaler
17-09: Black Midi, Melkweg, Amsterdam

06-10: King Gizzard & The Lizard Wizard, Tivoli, Utrecht
12-10: Twin Peaks, Paradiso, Amsterdam
18-10: Ty Segall, Patronaat, Haarlem

06-11: Fontaines D.C., Paradiso, Amsterdam
18-11: Whitney, Paradiso, Amsterdam
21-11: The Libertines, Tivoli, Utrecht

24-04: Bon Iver, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van Môrthul
19-09 - Misþyrming + Darvaza + Vortex Of End - Gebr. de Nobel, Leiden
26-09 - Deafheaven, Touché Amoré - Patronaat, Haarlem
29-10 - Frank Carter & The Rattlesnakes - Melkweg, Amsterdam
30-10 - Chromtics + Desire + Double Mixte - Paradiso, Amsterdam
01-11 - Mayhem + Gaahls Wyrd + Gost - Gebr. de Nobel, Leiden

Optioneel:

03-10 - Emma Ruth Rundle - Paard, Den Haag
17-10 - Moor Mother x London Contemporary Orchestra - Korzo, Den Haag
26-11 - Cult of Luna - Melkweg, Amsterdam
27-11 - Samir Calixto & Cello Octet - Korzo, Den Haag
07-12 - August Burns Red - Melkweg, Amsterdam
12-12 - The Young Gods - Paard, Den Haag

avatar van Papartis
21-9 Prog Dreams dag 2 met The Dame, IT, Vertical Delirium, IOEarth en Gazapacho - De Boerderij Zoetermeer.
22-9 Cooperstown - de Groene Zwaan - de Rijp
4-10 Mad Fellaz - Park Villa Theater - Alphen a/d Rijn
13-10 Retrospective + Starsabout - ‘t Blok - Nieuwerkerk aan den IJssel
19-10 Mystery - de Boerderij - Zoetermeer
27-10 Haley Griffiths Band - ‘t Blok - Nieuwerkerk aan den IJssel
22-11 RPWL - Park Villa Theater - Alphen a/d Rijn
6-12 Mostly Autumn - de Boerderij - Zoetermeer
8-12 Next of Kin - de Boerderij -Zoetermeer

avatar van Dance Lover
26-09-2019: Archive ( Tivoli - Utrecht )
17-10-2019: New Order ( AFAS Live - Amsterdam )
30-10-2019: Chromatics ( Paradiso - Amsterdam )
19-11-2019: Vampire Weekend ( AFAS Live - Amsterdam )
23-11-2019: Underworld ( Ziggo Dome - Amsterdam )
21-02-2020: Lana Del Rey ( Ziggo Dome - Amsterdam )
04-04-2020: Eefje de Visser ( Doornroosje - Nijmegen )

avatar van Gretz
19/09: Stars + Algiers + Penelope Isles + Spiril Stairs, e.a. @ Indiestadt | Paradiso, Amsterdam
25/09: Ali Barter | La Machine - Place Saint-Géry, Brussel
26/09: Archive | TivoliVredenburg, Utrecht

04/10: Thomas Azier | TivoliVredenburg, Utrecht
30/10: Chromatics with Desire & In Mirrors | Paradiso, Amsterdam

06/11: girl in red | Trix, Antwerpen
08/11: Banks | Paradiso, Amsterdam
10/11: Lolo Zouaï | Bitterzoet, Amsterdam
11/11: Marina + the Diamonds | 013, Tilburg
12/11: Shura | Melkweg, Amsterdam
15/11: Anna Ternheim | Merleyn, Nijmegen
16/11: Jay Som | Botanique, Brussel
17/11: Hollow Coves + Alex the Astronaut | Muziekodroom Club, Hasselt
18/11: Vampire Weekend | Ancienne Belgique, Brussel
19/11: Sigrid | TivoliVredenburg, Utrecht
25/11: Charli XCX | Paradiso, Amsterdam
26/11: Aafke Romeijn | Paradiso, Amsterdam
01/12: The National | RuhrCongress, Bochum
02/12: The National | Palladium, Köln
13/12: Clairo | Botanique, Brussel

02/02: Cœur de Pirate | Cirque Royal, Brussel
03/03: Lana Del Rey | Lanxessarena, Keulen
19/03: Eefje de Visser | Ancienne Belgique, Brussel
26/03: Eefje de Visser | TivoliVredenburg, Utrecht
24/04: Bon Iver + Big Red Machine | Ziggo Dome, Amsterdam
12/06 t/m 14/06: Best Kept Secret | Beekse Bergen, Hilvarenbeek
20/06: Werchter Boutique (met o.a. Taylor Swift), Festivalpark Werchter

Vooralsnog alleen interesse:
23/09: The Japanese House + Áslaug |Tolhuistuin, Amsterdam
24/09: Wilco | De Roma, Antwerpen
29/09: Local Natives | Botanique, Brussel
03/10: Emma Ruth Rundle | Paard van Troje, Den Haag
06/10: King Gizzard & The Lizzard Wizard | TivoliVredenburg, Utrecht
14/10: Apparat | De Roma, Antwerpen
20/10: Naaz | AB Club, Brussel
24/10: Sheer Mag + Lauran Hibberd | DDW Music, Eindhoven
28/10: Metronomy | Melkweg, Amsterdam
13/11: Blood Red Shoes + Queen Kwong I | Trix, Antwerpen
13/11 of 14/11: Half Moon Run | Paradiso, Amsterdam
14/11: Penelope Isles | Botanique, Brussel
17/11: The Regrettes | Paradiso, Amsterdam
27/11: Aldous Harding | Paradiso, Amsterdam
06/03: Big Thief |Paradiso, Amsterdam
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen

avatar van Outlaw104
20-09 Wintersleep - Cinetol, Amsterdam
26-09 Archive - Tivoli Vredenburg, Utrecht
09-10 Madrugada - 013, Tilburg
26-10 ELO Show - Boerderij, Zoetermeer
30-10 Palace - Paradiso Noord Tolhuistuin, Amsterdam
07-12 Marillion - Tivoli Vredenburg, Utrecht
14-12 IQ - Boerderij, Zoetermeer

17-10 New Order, Afas, Amsterdam
08-11 Le Guess Who?, Utrecht (Oiseaux Tempete, Lightning Bolt, Deerhunter, Mythic Sunship, Moon Relay, TENGGER)
09-11 Le Guess Who?, Utrecht (Acid Rooster, Empath, Moon Duo, Mohamed Lamouri, Bremer/McCoy)
10-11 Le Guess Who?, Utrecht (Michele Mercure, Föllakzoid)
24-03 Elbow, Ziggo Dome, Amsterdam
27-11 Simply Red, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van Mssr Renard
Volgende week (of de week erop, ik ben het even kwijt): Supersister in Tivoli Utrecht.

Echt supergaaf, heb er heel veel zin in.

avatar van Mssr Renard


Wow, dat is echt veel, en ook ver van elkaar.
Zo te zien, soms wel elke dag. Dat is nog eens wat je noemt een hobby

avatar van Gretz
Mssr Renard schreef:
(quote)


Wow, dat is echt veel, en ook ver van elkaar.
Zo te zien, soms wel elke dag. Dat is nog eens wat je noemt een hobby

Haha ja, ik heb niet zoveel andere hobby's (waar zoveel tijd in gaat zitten). Ik leef het meest als ik minstens 2x per week in een concertzaal te vinden ben. Sinds ik een auto heb is het concertbezoek vrijwel exponentieel toegenomen. De periode september t/m november is altijd wel het drukst; zoveel artiesten die in het najaar nog even een tour inplannen

avatar van Mindscapes
Voorlopig...

04 tem 06-10 Tabernas Desert Rock Festival (Spanje)
18 tem 20-10 Desertfest (Antwerpen)
26-10 Booka Shade (Gent)
06-11 Opeth (Brussel) - ov
07-11 The Ocean + Leprous (Antwerpen)
15-11 Buurman (Kleit)
27-11 Cult of Luna (Antwerpen)
28-11 STAKE (Brussel)
30-11 Haester (Deinze) of Miava (Desselgem) of Wallace Vanborn (Brussel) - ov
13-12 Flying Colors (Tilburg)
17-12 De Kreuners (Brussel)
10-01 Chiaroscuro (Gent)
26-01 Dream Theater (Parijs) - ov
06-03 Heavy Psych Sounds Fest (Antwerpen)
07-03 Pendragon (Zoetermeer) - ov
01-04 Jon Hopkins (Brussel)
16 tem 19-04-20 Roadburn Festival (Tilburg)
21 tem 23-05-20 dunk!festival (Zottegem) - ov
20-06 Werchter Boutique (werk)
02 tem 05-07-20 Rock Werchter (werk)
19-07 Werchter Boutique Pop-up (werk)
31-07 en 01-08 Roadkill Festival - ov
7 en 8-08 Krach am Bach - ov

avatar van Renoir
03-10 Pixies / Blood Red Shoes (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-10 Robin Borneman (Paradiso, Amsterdam)
10-10 Madrugada (TivoliVredenburg, Utrecht)
11-10 Supersister Projekt 2019 (De Boerderij, Zoetermeer)
15-10 The Slow Show (TivoliVredenburg, Utrecht)
18-10 Fischer-Z (TivoliVredenburg, Utrecht)
19-10 Ramblin’ Roots (Robert Ellis, Dave Alvin & Jimmie Dale Gilmore, North Mississippi Allstars, Drivin’ N Cryin’, Frazey Ford, Carter Sampson, Grayson Capps, Nathan Bell, Dave McGraw & Mandy Fer, Bonnie Bishop, Rod Picott)
25-10 Bjørn Riis / Oak (De Boerderij, Zoetermeer)
29-10 Golden Earring (TivoliVredenburg, Utrecht)

01-11 Crossing Border (The Delines, Nikki Lane, Cautious Clay, Tyler Ramsey, The Avonden)
02-11 TakeRoot (Josh Ritter, Son Volt, A.A. Bondy, Robert Ellis, The Delines, Lera Lynn, The Long Ryders, Caroline Spence, Joseph, Lilly Hiatt, Orville Peck, The Rails)
05-11 Calexico + Iron & Wine / Adia Victoria (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-11 Fontaines D.C. (Paradiso, Amsterdam)
07-11 Le Guess Who? (Gruff Rhys, Mary Lattimore, Godflesh, William Tyer, Efterklang)+
08-11 Le Guess Who? (Deerhunter, Mary Lattimore, Girl Band, The Raincoats)+
09-11 Le Guess Who? (Jenny Hval, Moon Duo, Aldous Harding, Sudan Archives, Sarah Louise)+
10-11 Le Guess Who? (Föllakzoid, Cate Le Bon, Fatoumeta Diawara, Tropical Fuck Storm)+
14-11 The Waterboys (Paard, Den Haag)
21-11 Mercy John (TivoliVredenburg, Utrecht)
22-11 Radical Face (Paradiso, Amsterdam)
24-11 Ina Forsman (Q-factory, Amsterdam)
26-11 Aafke Romeijn (Paradiso, Amsterdam)
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam)

04-12 Whispering Sons (Paradiso, Amsterdam)
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
10-12 Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi (De Duif, Amsterdam)
19-12 Midge Ure (Paard, Den Haag)
21-12 Nits (TivoliVredenburg, Utrecht)

Concerten 2020
22-01 Noah Gundersen (Paradiso Noord, Amsterdam)
24-01 Sam Baker (Acoustic Alley, Den Haag)+
04-02 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)
06-02 Angel Olsen + Hand Habits (Paradiso, Amsterdam)
08-02 Strand of Oaks (Bitterzoet, Amsterdam)
17-02 John Prine (Paradiso, Amsterdam)+
19-02 Damien Jurado (Stevenskerk, Nijmegen)+
20-02 Het Zesde Metaal (Ekko, Utrecht)+
06-03 Big Thief (Paradiso, Amsterdam)
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)
01-06 Randy Newman (TivoliVredenburg, Utrecht)+
29-08 Once In A Blue Moon 2020

avatar van blur8
Veelbelovende Fall/Winter :
15-10 the SlowShow @ Vredenburg Utrecht (+ Maastricht + Köln + Essen)
23-10 Close Talker @ Tivoli Cloud9 Utrecht
26-10 MurderCapital, SQUID, NightMoves, SeaGirls, RVG @ LondonCalling Adam
27-10 Yak, TwilightSad, DoNothing, FarCaspian @ LondonCalling Adam
28-10 the SlowShow @ Botanique Brussel
29 10 Palace @ Pandora Utrecht
30-10 Palace @ Paradiso Noord Adam
07-11 Villagers @ Paradiso Adam
08-11 Villagers @ Venster Rdam
09-11 Palace @ Roundhouse London
16-11 B Boys @ Cinetol Adam
17-11 Villagers @ Burgerweeshuis Deventer
04-12 Whispering Sons @ Paradiso Adam
08-12 Roo Panes @ Paradiso Adam
26-1 Sea Girls @ Rotown Rdam
20-2 Het Zesde Metaal @ Ekko Utrecht (?)
22-2 Balthazar @ Paard DenHaag

avatar van whitecoat
10-10 New Model Army (FZW Dortmund)
01-11 New Model Army (de Singer Rijkevorsel)
13-12 New Model Army (Melkweg Amsterdam)
14-12 Les Negrettes Verts, Stiff Little Fingers, New Model Army (Palladium Keulen)
24-03 Elbow (Ziggo Amsterdam)

Gast
geplaatst: vandaag om 11:10 uur

geplaatst: vandaag om 11:10 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.