menu

Muziek / MusicMeter Live! / Welke concerten staan er nog op jouw agenda?

zoeken in:
avatar van c-moon
*update*

11.10 - Damian Wilson & Friends - Mezz, Breda (NL)
16.10 - Pixies + Blood Red Shoes - Vorst Nationaal, Brussel
18.10 - Marble Sounds + Gianni Marzo - Stadsschouwburg, Mechelen
25.10 - VDE/ Brahm Trio - Jazzzolder, Mechelen
26.10 - Black Mountain - Botanique, Brussel
27.10 - Maaike Oubouter - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
29.10 - Theon Cross + H.A.S.T. - AB, Brussel (o.v.)

01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen
09.11 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen
10.11 - Mathilde Santing - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
10.11 - Sylvie Kreusch - In Utero Concerts, kunstencentrum Nona, Mechelen
12.11 - The Waterboys - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
14.11 - John Schofield & Jon Cleary - Het Depot, Leuven (o.v.)
15.11 - The Golden Glows - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
19.11 - Fink - De Roma, Borgerhout (o.v.)
20.11 - Lubomyr Melnyk - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22.11 - The Archidukes - Jazzzolder, Mechelen
23.11 - Jamie Branch - Culturcentrum Mechelen, Mechelen
24.11 - Michael Kiwanuka - AB, Brussel (o.v.)
25.11 - Herbie Hancock - Bozar, Brussel
27.11 - Sylvie Kreusch - AB, Brussel (o.v.)
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)

04.12 - Kokoko! - Botanique, Brussel (o.v.)
05.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL)
07.12 - Roland & Ian A. Anderson - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
08.12 - Queensrÿche - Trix, Borgerhout (o.v.)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
14.12 - Little Dots - De Grote Post, Oostende
15.12 - Bella Italia: Marco Z & Sandra Kim - De Grote Post, Oostende
17.12 - Reymer - AB Club, Brussel (o.v.)
19.12 - Le Ravage d'Alibaba - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
21.12 - Laïs: 25 Years - De Roma, Borgerhout
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout (o.v.)
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL) (o.v.)
26.01 - Abbath - Trix, Borgerhout (o.v.)

01.02 - Ottla - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.02 - Ed Harcourt & Fiona Bryce + Julia Kent - 30cc, Leuven (o.v.)
06.02 - The HU - KAVKA, Antwerpen (o.v.)
07.02 - Angel Olsen - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
11.02 - Hendrik Willemyns (Arsenal) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.02 - Grundstein - Kunstencentrum Nona, Mechelen
18.02 - John Prine - De Roma, Borgerhout (o.v.)
22.02 - Axelle Red - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
27.02 - Guy Swinnen & The Ladies - De Grote Post, Oostende
28.02 - Raymond van het Groenewoud - Het Depot, Leuven (o.v.)

06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
10.03 - Testament, Death Angel, Exodus - AB, Brussel (o.v.)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
21.03 - Oletta Adams - Philharmonie, Haarlem, Haarlem (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen

01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
02.04 - Wasdaman - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
11.04 - Beyond The Labyrinth - De Pekton, Mechelen
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
20.04 - Simple Minds - Brighton Centre, Brighton (UK)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
08.05 - Arno - De Roma, Borgerhout (o.v.)
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)
29.05 - The Average White Band - Het Depot, Leuven (o.v.)

17.05 - Randy Newman - De Roma, Borgerhout (o.v.)

avatar van Mssr Renard
Dit jaar alreeds gezien:
25 mei - Trio C tot de Derde, concertpramma Klez-X (Concertgemaal, Amsterdam Noord)
13 september - Mehmet Polat & Embracing Colours (Bimhuis, Amsterdam)

Dit jaar nog zien:
10 oktober - Supersister Projekt 2019 (Tivoli, Utrecht)
13 oktober - Morris Kliphuis / Kapok (Holysloterkerk, Holysloot)
20 oktober - Mathias Eick Quintet (Muziekgebouw, Amsterdam)
01 november - Amsterdam Klezmer Band & Amsterdams Andalusisch Orkest (Bimhuis, Amsterdam)

Alvast geboekt voor 2020:
02 januari - The Oisters play Klezz of '19 (Bimhuis, Amsterdam)

avatar van bonothecat
10-10 Madrugada (TivoliVredenburg, Utrecht)

avatar van Michiel Cohen
Vanavond naar Paul Gilbert op uitnodiging van mijn broer. Ben benieuwd.https://metropool.nl/agenda/paul-gilbert/

avatar van Mssr Renard
Dit jaar alreeds gezien:
25 mei - Trio C tot de Derde, concertpramma Klez-X (Concertgemaal, Amsterdam Noord)
13 september - Mehmet Polat & Embracing Colours (Bimhuis, Amsterdam)
10 oktober - Supersister Projekt 2019 (Tivoli, Utrecht)

Dit jaar nog zien:
13 oktober - Morris Kliphuis / Kapok (Holysloterkerk, Holysloot)
20 oktober - Mathias Eick Quintet (Muziekgebouw, Amsterdam)
01 november - Amsterdam Klezmer Band & Amsterdams Andalusisch Orkest (Bimhuis, Amsterdam)

Alvast geboekt voor 2020:
02 januari - The Oisters play Klezz of '19 (Bimhuis, Amsterdam) [/quote]

avatar van aERodynamIC
20-10: Lazarus, DeLaMar Theater, Amsterdam
02-11: Kinky Boots, Theater aan de Veste, Schiedam
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag
07-11: The Bullfight, Rotown, Rotterdam
08-11: Sheila E., Podium de Vorstin, Hilversum
16-11: Stef Kamil Carlens, Tolhuistuin, Amsterdam
07-12: Kishi Bashi, Bitterzoet, Amsterdam
21-03: Salvador Sobral, De Doelen, Rotterdam

avatar van Venceremos
16-10 Pat Thomas & Kwashibu Area Band, De
Oosterpoort
08-11 Stef Camil Carlens, Vera
28-11 Eilen Jewell, De Oosterpoort
20-12 I Am Oak, Vera
23-12 Kovacs & Metropole Orkest, De
Oosterpoort

2020

11-02 Black Pumas, De Oosterpoort
15-02 Kacy & Clayton, Lutherse Kerk
19-02 Damien Jurado, Stevenskerk
28-02 Nits, De Oosterpoort
05-03 Spinvis, De Oosterpoort
24-03 Jim White Trio, De Oosterpoort
03-05 Tindersticks, De Oosterpoort

avatar van Johnny Marr
25-10 Kate Tempest, Théâtre National Wallonie-Bruxelles
29-10 Chromatics, Trix
02-11 Archive, AB
06-11 Opeth, AB
07-11 Cigarettes After Sex, Koninklijk Circus
09-11 & 10-11 Sonic City Festival, Kortrijk, BE
18-11 Vampire Weekend, AB
22-11 Underworld, Lotto Arena

30-01 (Conversations with) Nick Cave, Bozar
14-02 Orchestral Manoeuvres in the Dark, AB
23-04 Bon Iver, Sportpaleis
27-04 Explosions in the Sky, Capitole

avatar van Gretz
14/10: Apparat | De Roma, Antwerpen
30/10: Chromatics with Desire & In Mirrors | Paradiso, Amsterdam

02/11: Archive | Ancienne Belgique, Brussel
06/11: girl in red | Trix, Antwerpen
08/11: Banks | Paradiso, Amsterdam
12/11: Marina + the Diamonds | Trix, Antwerpen
13/11: Shura | Botanique, Brussel
15/11: Anna Ternheim | Merleyn, Nijmegen
16/11: Jay Som | Botanique, Brussel
17/11: Hollow Coves + Alex the Astronaut | Muziekodroom Club, Hasselt
18/11: Vampire Weekend | Ancienne Belgique, Brussel
19/11: Sigrid | TivoliVredenburg, Utrecht
25/11: Charli XCX | Paradiso, Amsterdam
26/11: Aafke Romeijn | Paradiso, Amsterdam

01/12: The National | RuhrCongress, Bochum
02/12: The National | Palladium, Köln
13/12: Clairo | Botanique, Brussel

02/02: Cœur de Pirate | Cirque Royal, Brussel
26/02: Efterklang | Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
03/03: Lana Del Rey | Lanxessarena, Keulen
06/03: Big Thief | Paradiso, Amsterdam
19/03: Eefje de Visser | Ancienne Belgique, Brussel
26/03: Eefje de Visser | TivoliVredenburg, Utrecht
24/04: Bon Iver + Big Red Machine | Ziggo Dome, Amsterdam
26/04: Explosions in the Sky | De Roma, Antwerpen
12/06 t/m 14/06: Best Kept Secret | Beekse Bergen, Hilvarenbeek
20/06: Werchter Boutique (met o.a. Taylor Swift) | Festivalpark Werchter
03/05 t/m 05/05: Down the Rabbit Hole | De Groene Heuvels, Ewijk

Vooralsnog alleen interesse:
23/09: The Japanese House + Áslaug |Tolhuistuin, Amsterdam
03/10: Emma Ruth Rundle | Paard van Troje, Den Haag
20/10: Naaz | AB Club, Brussel
24/10: Sheer Mag + Lauran Hibberd | DDW Music, Eindhoven
28/10: Metronomy | Melkweg, Amsterdam
29/10: Chromatics, | Trix, Antwerpen
30/10: Pond | Melkweg, Amsterdam
10/11: Lolo Zouaï | Bitterzoet, Amsterdam
10/11: Orla Gartland | Melkweg, Amsterdam
11/11: Aldous Harding | Ancienne Belgique, Brussel
14/11: Half Moon Run | Paradiso, Amsterdam
17/11: The Regrettes | Paradiso, Amsterdam
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen
09/07 t/m 11/07: NOS Alive | Algés, Lissabon

avatar van Mssr Renard
Dit jaar alreeds gezien:
25 mei - Trio C tot de Derde, concertpramma Klez-X (Concertgemaal, Amsterdam Noord)
8 juni - Gov't Mule / Blackberry Smoke (Ribs n Blues, Raalte)
13 september - Mehmet Polat & Embracing Colours (Bimhuis, Amsterdam)
10 oktober - Supersister Projekt 2019 (Tivoli, Utrecht)
13 oktober - Kapok (Holysloterkerk, Holysloot)

Dit jaar nog zien:
20 oktober - Mathias Eick Quintet (Muziekgebouw, Amsterdam)
01 november - Amsterdam Klezmer Band & Amsterdams Andalusisch Orkest (Bimhuis, Amsterdam)

Alvast geboekt voor 2020:
02 januari - The Oisters play Klezz of '19 (Bimhuis, Amsterdam)


avatar van Mssr Renard
Dit jaar alreeds gezien:
25 mei - Trio C tot de Derde, concertprogramma Klez-X (Concertgemaal, Amsterdam Noord)
8 juni - Gov't Mule / Blackberry Smoke (Ribs n Blues, Raalte)
13 september - Mehmet Polat & Embracing Colours (Bimhuis, Amsterdam)
10 oktober - Supersister Projekt 2019 (Tivoli, Utrecht)
13 oktober - Kapok (Holysloterkerk, Holysloot)
20 oktober - Mathias Eick Quintet (Muziekgebouw, Amsterdam)

Dit jaar nog zien:
01 november - Amsterdam Klezmer Band & Amsterdams Andalusisch Orkest (Bimhuis, Amsterdam)

Alvast geboekt voor 2020:
02 januari - The Oisters play Klezz of '19 (Bimhuis, Amsterdam)

avatar van VladTheImpaler
nieuw

25-10: London Calling, Paradiso, Amsterdam

06-11: Fontaines D.C., Paradiso, Amsterdam
18-11: Whitney, Paradiso, Amsterdam
21-11: The Libertines, Tivoli, Utrecht

30-01: Catfish & The Bottlemen, Tivoli, Utrecht

01-03: Cage The Elephant, Tivoli, Utrecht
04-03: DIIV, Paradiso, Amsterdam

24-04: Bon Iver, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van c-moon
*update*

25.10 - VDE/ Brahm Trio - Jazzzolder, Mechelen
26.10 - Black Mountain - Botanique, Brussel
27.10 - Maaike Oubouter - CC Het Bolwerk, Vilvoorde

01.11 - Stacey Kent - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
06.11 - Guido Belcanto - Stadsschouwburg, Mechelen
09.11 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen
10.11 - Mathilde Santing - Theater aan de Schie, Schiedam (NL)
10.11 - Sylvie Kreusch + Lolina -Kunstencentrum Nona, Mechelen
12.11 - The Waterboys - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
14.11 - John Schofield & Jon Cleary - Het Depot, Leuven (o.v.)
15.11 - The Golden Glows - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
16.11 - Devin Townshend Project + Haken - Trix, Antwerpen
18.11 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
19.11 - Fink - De Roma, Borgerhout (
20.11 - Lubomyr Melnyk - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22.11 - The Archidukes - Jazzzolder, Mechelen
23.11 - Jamie Branch - Culturcentrum Mechelen, Mechelen
24.11 - Michael Kiwanuka - AB, Brussel (o.v.)
25.11 - Herbie Hancock - Bozar, Brussel
30.11 - Ilse DeLange - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)

04.12 - Kokoko! - Botanique, Brussel (o.v.)
05.12 - Brand! Jazzfestival - Kunstencentrum Nona, Mechelen
06.12 - Anneke van Giersbergen + Karamata - Theaters Tilburg: Concertzaal, Tilburg (NL)
08.12 - Queensrÿche - Trix, Borgerhout (o.v.)
13.12 - Tricycle - Jazzzolder, Mechelen
14.12 - Little Dots - De Grote Post, Oostende
15.12 - Bella Italia: Marco Z & Sandra Kim - De Grote Post, Oostende
17.12 - Reymer - AB Club, Brussel (o.v.)
19.12 - Le Ravage d'Alibaba - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
20.12 - Beyond The Labyrinth - JC Castelhof, Sint-Martens-Bodegem (o.v.)
21.12 - Laïs: 25 Years - De Roma, Borgerhout
27.12 - Groove Pact Reunited - Jazzzolder, Mechelen

2020
11.01 - Fun Lovin' Criminals - De Roma, Borgerhout (o.v.)
19.01 - V.O.F. De Kunst - Theater aan de Parade, 'Den Bosch (NL)
26.01 - Abbath - Trix, Borgerhout (o.v.)

01.02 - Ottla - De Roma, Borgerhout (o.v.)
05.02 - Ed Harcourt & Fiona Bryce + Julia Kent - 30cc, Leuven (o.v.)
06.02 - The HU - KAVKA, Antwerpen (o.v.)
07.02 - Angel Olsen - De Roma, Borgerhout (o.v.)
08.02 - Michael Varekamp & Jerome Hol - Philharmonie, Kleine Zaal, Haarlem (NL)
11.02 - Hendrik Willemyns (Arsenal) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.02 - Grundstein - Kunstencentrum Nona, Mechelen
18.02 - John Prine - De Roma, Borgerhout (o.v.)
22.02 - Axelle Red - CC Het Bolwerk, Vilvoordee
23.02 - Spoken Saxophone Quartet - Bozar, Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
27.02 - Guy Swinnen & The Ladies - De Grote Post, Oostende
28.02 - Raymond van het Groenewoud - Het Depot, Leuven (o.v.)

03.03 - The Mission - Petit Bain, Paris (F)
04.03 - The Mission - Petit Bain, Paris (F)
06.03 - Vreemde Kostgangers - Philharmonie Haarlem, Haarlem (NL)
07.03 - Frank Boeijen - Oude Luxor Theater, Rotterdam (NL)
08.03 - Patrick Watson - Koninklijk Circus, Brussel
10.03 - Testament, Death Angel, Exodus - AB, Brussel (o.v.)
13.03 - Vreemde Kostgangers - Theaterhotel Almelo, Almelo (NL)
19.03 - Vreemde Kostgangers - Theaters Tilburg: Schouwburg, Tilburg (NL)
21.03 - Oletta Adams - Philharmonie, Haarlem, Haarlem (NL)
26.03 - Winterland: The Beatles na The Beatles - Stadsschouwburg, Mechelen

01.04 - Martin Kohlstedt - Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
02.04 - Wasdaman - Rataplan, Borgerhout (o.v.)
04.04 - Vreemde Kostgangers - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
11.04 - Beyond The Labyrinth - De Pekton, Mechelen
18.04 - Yuri Honing Acoustic Quartet - Philharmonie, Kleine Zaal - Haarlem (NL)
20.04 - Simple Minds - Brighton Centre, Brighton (UK)
26.04 - Vreemde Kostgangers - Stadsschouwburg, Antwerpen
27.04 - Zefiro Torna - Minderbroederskerk, Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
28.04 - Ana Torfs & Ictus Ensemble - Kunstencentrum Nona, Mechelen

01.05 - Vreemde Kostgangers - Nieuwe Luxortheater, Rotterdam, (NL)
03.05 - Nora Fischer + FF Duet - Kunstencentrum Nona, Mechelen
05.05 - Kaamos + Blowslap - Sint-Katelijnekerk, Mechelen
06.05 - GingerBlackGinger - Kunstencentrum Nona, Mechelen
08.05 - Arno - De Roma, Borgerhout (o.v.)
27.05 - Pat Metheny - AB, Brussel (o.v.)
29.05 - The Average White Band - Het Depot, Leuven (o.v.)

17.05 - Randy Newman - De Roma, Borgerhout (o.v.)

avatar van aERodynamIC
02-11: Kinky Boots, Theater aan de Veste, Schiedam
03-11: Duncan Laurence, Paard, Den Haag
07-11: The Bullfight, Rotown, Rotterdam
08-11: Sheila E., Podium de Vorstin, Hilversum
16-11: Stef Kamil Carlens, Tolhuistuin, Amsterdam
07-12: Kishi Bashi, Bitterzoet, Amsterdam
21-03: Salvador Sobral, De Doelen, Rotterdam
29-04: Nick Cave & the Bad Seeds, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van sq
sq
23-11 Laïs, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
28-11 Goran Bregovic and his Wedding & Funeral Band, Noord Nederlands Orkest, Concertgebouw Amsterdam
30-11 Amsterdam Klezmer Band, TiVre (Cloud Nine) Utrecht
10-12 Melanie, TiVre (Grote Zaal) Utrecht
19-12 Özcan Akyol, Nicolas Altstaedt 'Scherpdenkers', Concertgebouw Amsterdam
05-01 Janne Scha & Strijkers Noodpoolorkest, Beauforthuis Austerlitz
29-01 Nick Cave, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
04-02 Noord Nederlands Orkest AVICII tribute 'Hey Brother', Concertgebouw Amsterdam
16-02 Wynton Marsalis and the Jazz at Lincoln Centre Orchestra, Concertgebouw Amsterdam
22-02 Nora Fischer en Marnix Dorrestein "Hush", Tivoli Vredenburg (Cloud Nine) Utrecht
12-03 Agnes Obel, Tivoli Vredenburg (Grote zaal) Utrecht
12-04 Igorrr, Tivoli Vredenburg (Pandora) Utrecht
15-04 Ests Filharmonisch Kamerkoor + Tallin Kamerorkest - "De graal van Pärt", Muziekgebouw IJ Amsterdam
19-04 Lang Lang, Concertgebouw Amsterdam

08-11 Le Guess Who?, Utrecht (Oiseaux Tempete, Lightning Bolt, Deerhunter, Girl Band)
09-11 Le Guess Who?, Utrecht (Acid Rooster, Empath, Mohamed Lamouri)
10-11 Le Guess Who?, Utrecht (The Ex, Föllakzoid)
20-03 Avril Lavigne, Afas Live, Amsterdam*
24-03 Elbow, Ziggo Dome, Amsterdam
27-11 Simply Red, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van Sunderland
0311 Caroline Polachek (Paradiso)
0911 Blood Red Shoes (Melkweg)
2411 KAZU (Zonnehuis)
0812 Marika Hackman (Bitterzoet)
1412 Emily Jane White (Tivoli/Vredenburg)
0902 Isobel Campbell (Zonnehuis) *
1202 Violetta Zironi (Melkweg)
0603 Big Thief (Paradiso)
0703 TORRES (Paradiso)
2103 Eefje de Visser (Paradiso)
2105 Sun Kil Moon (Tolhuistuin)
0607 Thom Yorke (Afas Live) *

To keep in mind:
0711 Mark Lanegan Band (Melkweg)
0512 !!! (Bitterzoet)
2604 The Dears (Paradiso)


* ticket

avatar van Gretz
02/11: Archive | Ancienne Belgique, Brussel
03/11: Caroline Polachek | Paradiso, Amsterdam
06/11: girl in red | Trix, Antwerpen
08/11: Banks | Paradiso, Amsterdam
12/11: Marina + the Diamonds + Allie X | Trix, Antwerpen
13/11: Shura + Rosie Lowe | Botanique, Brussel
15/11: Anna Ternheim | Merleyn, Nijmegen
17/11: Hollow Coves + Alex the Astronaut | Muziekodroom Club, Hasselt
18/11: Vampire Weekend | Ancienne Belgique, Brussel
25/11: Charli XCX + Dorian Electra | Paradiso, Amsterdam
26/11: Aafke Romeijn | Paradiso, Amsterdam

01/12: The National | RuhrCongress, Bochum
02/12: The National | Palladium, Köln
13/12: Clairo | Botanique, Brussel

02/02: Angel Olsen | De Roma, Antwerpen
03/03: Lana Del Rey | Lanxessarena, Keulen
06/03: Big Thief | Paradiso, Amsterdam
07/03: TORRES | Paradiso, Amsterdam
17/03: The 1975 | Ziggo Dome, Amsterdam
19/03: Eefje de Visser | Ancienne Belgique, Brussel
26/03: Eefje de Visser | TivoliVredenburg, Utrecht
31/03: Jay Som | Botanique, Brussel
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen
24/04: Bon Iver + Big Red Machine | Ziggo Dome, Amsterdam
26/04: Explosions in the Sky | De Roma, Antwerpen
12/06 t/m 14/06: Best Kept Secret | Beekse Bergen, Hilvarenbeek
17/06: Green Day + Fall Out Boy + Weezer | Sportpaleis, Antwerpen
20/06: Werchter Boutique (met o.a. Taylor Swift) | Festivalpark Werchter
03/07 t/m 05/07: Down the Rabbit Hole | De Groene Heuvels, Ewijk
06/07: Thom Yorke | AFAS Live, Amsterdam

Interesse:
11/11: Aldous Harding | Ancienne Belgique, Brussel
14/11: Half Moon Run | Paradiso, Amsterdam
17/11: The Regrettes | Paradiso, Amsterdam
19/11: Sigrid | TivoliVredenburg, Utrecht
26/02: Efterklang | Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20/03: Avril Lavigne | AFAS Live, Amsterdam
04/04: Eefje de Visser | Doornroosje, Nijmegen
30/04: Nick Cave + the Bad Seeds | Sportpaleis, Antwerpen
09/07 t/m 11/07: NOS Alive | Algés, Lissabon

avatar van Renoir
01-11 Crossing Border (The Delines, One True Pairing, Cautious Clay, The Avonden, Jungstötter, Thurston Moore)
02-11 TakeRoot (Drive-By Truckers, Josh Ritter, Son Volt, The Delines, Garrett T. Capps, The Long Ryders, Caroline Spence, Lilly Hiatt)
04-11 Molly Tuttle (Paradiso Noord, Amsterdam)+
05-11 Calexico + Iron & Wine / Adia Victoria (TivoliVredenburg, Utrecht)
06-11 Fontaines D.C. (Paradiso, Amsterdam)
07-11 Le Guess Who? (Gruff Rhys, Efterklang)+
08-11 Le Guess Who? (Mega Bog, Deerhunter, The Raincoats)+
09-11 Le Guess Who? ( Deerhoof, Doug Hream Blunt, Moon Duo, Aldous Harding, Sudan Archives)+
10-11 Le Guess Who? (The Ex, Cate Le Bon, Fatoumata Diawara, Föllakzoid)+
14-11 The Waterboys (Paard, Den Haag)
21-11 Mercy John (TivoliVredenburg, Utrecht)
22-11 Radical Face (Paradiso, Amsterdam)
24-11 Ina Forsman (Q-factory, Amsterdam)
26-11 Aafke Romeijn (Paradiso, Amsterdam)
27-11 Aldous Harding (Paradiso, Amsterdam)

04-12 Whispering Sons (Paradiso, Amsterdam)
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
10-12 Rhiannon Giddens with Francesco Turrisi (De Duif, Amsterdam)
19-12 Midge Ure (Paard, Den Haag)
21-12 Nits (TivoliVredenburg, Utrecht)
23-12 Paulusma (Paradiso, Amsterdam)+

22-01 Noah Gundersen (Paradiso Noord, Amsterdam)
24-01 Sam Baker (Acoustic Alley, Den Haag)+

04-02 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)
06-02 Angel Olsen / Hand Habits (Paradiso, Amsterdam)
08-02 Strand of Oaks (Bitterzoet, Amsterdam)
17-02 John Prine (Paradiso, Amsterdam)+
19-02 Damien Jurado (Stevenskerk, Nijmegen)+
20-02 Het Zesde Metaal (Ekko, Utrecht)+

06-03 Big Thief (Paradiso, Amsterdam)
17-03 Nits (Carré, Amsterdam)
21-03 Ben Watt (Paradiso Noord, Amsterdam)+

23-04 Van der Graaf Generator (Paradiso, Amsterdam)+
29-04 Nick Cave & The Bad Seeds (Ziggo Dome, Amsterdam)+

15-05 Los Lobos (Paradiso, Amsterdam)+
21-05 Sun Kil Moon (Paradiso Noord, Amsterdam)+
23-05 Yes (TivoliVredenburg, Utrecht)+

01-06 Randy Newman (TivoliVredenburg, Utrecht)+

29-08 Once In A Blue Moon 2020

28-09 Steven Wilson (Ziggo Dome, Amsterdam)+

avatar van Brunniepoo
10-11-2019 Christian Scott (Lantarenvenster)
11-11-2019 Ibrahim Maalouf (Vredenburg)
12-11-2019 Lamb (Paard van Troje)
17-11-2019 Steeleye Span (Paard van Troje)
22-11-2019 Kronos Quartet (Vredenburg)
28-11-2019 Stargaze (Vredenburg)
7-12-2019 FlowerKings (Boerderij)
9-12-2019 Steve Hillage Band + Gong (Paradiso)
14-12-2019 IQ (Boerderij)
19-12-2019 Midge Ure (Paard van Troje)
24-1-2020 Ernst Jansz (Op Hodenpijl)
26-1-2020 Symphonic Rock Night ('t Blok)
11-2-2020 Nits (De Veste)
7-3-2020 Pendragon (Boerderij)
13-3-2020 Ilse de Lange (Paard van Troje)
24-3-2020 Floor Jansen (Afas)
23-4-2020 Van der Graaf Generator (Paradiso)
29-4-2020 Nick Cave (Ziggodome)
15-5-2020 Los Lobos (Paradiso)
24-11-2020 Nightwish (Ziggodome)

avatar van Arno
12/11/2019: Marina, Trix Antwerpen

Onder voorbehoud:
18/11/2019: Vampire Weekend, AB Brussel
Gretz schreef:

12/11: Marina + the Diamonds + Allie X | Trix, Antwerpen
Meet-up?

avatar van Gretz
Arno schreef:
12/11/2019: Marina, Trix Antwerpen

Onder voorbehoud:
18/11/2019: Vampire Weekend, AB Brussel
(quote)
Meet-up?

Ik heb vorige week besloten om vanavond naar haar concert in Tilburg te gaan, komt iets beter uit. Morgen naar Shura of een rustdag inplannen

Als je nog naar Vampire Weekend gaat ben ik sowieso in voor een meet. Ik weet uit betrouwbare bron dat 123poetertjes nog een kaartje over heeft.

avatar van Arno
Gretz schreef:

Als je nog naar Vampire Weekend gaat ben ik sowieso in voor een meet. Ik weet uit betrouwbare bron dat 123poetertjes nog een kaartje over heeft.
Topidee! 123poetertjes, laat maar komen.

avatar van 123poetertjes
Gretz schreef:
(quote)

Ik heb vorige week besloten om vanavond naar haar concert in Tilburg te gaan, komt iets beter uit. Morgen naar Shura of een rustdag inplannen

Als je nog naar Vampire Weekend gaat ben ik sowieso in voor een meet. Ik weet uit betrouwbare bron dat 123poetertjes nog een kaartje over heeft.
Uit betrouwbare bron weet ik dan weer dat ik mijn kaartje nog altijd niet in bezit heb x

07-02 Grauzone, Den Haag (Thurston Moore Group, The Murder Capital, Legowelt, Skemer)*
08-02 Grauzone, Den Haag (Shame, Automatic, De Ambassade)*
20-03 Avril Lavigne, Afas Live, Amsterdam
24-03 Elbow, Ziggo Dome, Amsterdam
06-05 Pet Shop Boys, Afas Live, Amsterdam*
12/15-11 Le Guess Who?, Utrecht*
27-11 Simply Red, Ziggo Dome, Amsterdam

avatar van staralfur
01-12 Árstíðir, Lux Nijmegen
06-12 Dawn Landes, Lutherse Kerk Nijmegen*
21-12 Claus & Clausen, Eindhoven
24-01 Noah Gundersen, TivoliVredenburg Utrecht*
29-01 Elephant Stone, Merleyn Nijmegen*
02-02 Devendra Banhart, Doornroosje Nijmegen*
07-02 Boy & Bear, Doornroosje Nijmegen
13-02 Broeder Dieleman, Vereeniging Nijmegen
19-02 Damien Jurado, Stevenskerk Nijmegen
21-02 Het Zesde Metaal, Merleyn Nijmegen*
26-02 Efterklang, Muziekgebouw Amsterdam
13-06 Randy Newman, Vereeniging Nijmegen
24-06 Rammstein, Goffertpark Nijmegen
06-08 Haldern Pop, DE

Alles met * heb ik (nog) geen kaartje voor.

Gast
geplaatst: vandaag om 15:53 uur

geplaatst: vandaag om 15:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.