MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / 1967Meter

zoeken in:
avatar van wendyvortex
Strange Brew: 8
Tales Of Brave Ulysses: 7,8

avatar van thelion
Strange Brew: 7.5
Tales Of Brave Ulysses: 7.75

avatar van AbleMable
Vandaag doen we twee folky's die in 1967 wel wat van elkaar weg hadden. De eerste is Tim Buckley met Pleasant Street afkomstig van zijn in 1967 verschenen album, Goodbye And Hello.




De ander is Arlo Guthrie die in 1967 zijn debuutalbum, Alice Restaurant, uitbracht. Meest bekend daarvan is de ellenlange Alice Restaurant Massacree maar met zijn ruim 18 minuten veels te lang voor dit topic en voor mijn geduld. En kies ik voor het Tim Buckley achtige, Chilling Of The Evening.



avatar
Arbeidsdeskundige
Tim Buckley - Pleasant Street: 8,5
Chilling Of The Evening - Arlo Guthrie: 8

avatar van bikkel2
Tim Buckley: 9.5
Arlo Guthrie: 7.8

avatar van Rufus
Tim Buckley: 8
Arlo Guthrie: 6,5

avatar van AbleMable
Tim Buckley - 9,1
Arlo Guthrie - 7,5

avatar van thelion
Tim Buckley: 8
Arlo Guthrie: 7

avatar van Shaky
Tim Buckley: 8
Arlo Guthrie: 6,3

avatar van Edgar18
Tim Buckley: 8,0
Arlo Guthrie: 7,5

avatar van wendyvortex
Tim Buckley: 7,4
Arlo Guthrie: 7

avatar van 50tracks
Tim Buckley: 7
Arlo Guthrie: 6,5

avatar van Rodajc
Tim Buckley 6
Arlo Guthrie 5

avatar van AbleMable
Vandaag gaan we het eens over twee heren hebben die in de jaren 70 tot de Outlaw beweging in de Country gerekend werden. In de jaren 60 waren ze echter beide ook al aktief. En in 1967 had Willie Nelson (de eerste voor vandaag) in eerste instantie een hitje met de single, Blackjack County Chain, totdat het nummer geband werd van de radio door zijn controversieele onderwerp, namelijk over zwarte gevangenen die de sheriff dood mepten.



En de andere latere Outlaw voor vandaag is Waylon Jennings die de LP, Love Of The Commom People in 1967 uitbracht. En de titelsong werd in 1967 ook op single uitgebracht en overigens in de jaren 80 een grote hit werd voor Paul Young.


avatar
Arbeidsdeskundige
Willie Nelson: 9
Waylon Jennings: 9,5

avatar van wendyvortex
Willie Nelson: 7,8
Waylon Jennings: 8

avatar van esteban
Beide onbekend voor mij, maar leuke ontdekkingen.

Willie Nelson - 7.5
Waylon Jennings - 7

avatar van Edgar18
Willie Nelson: 8,4
Waylon Jennings: 7,7

avatar van bikkel2
Willie Nelson: 7.5
Waylon Jennings: 7.5

avatar van AbleMable
Willie - 10 (vin dit 1 van Willie's mooiste)
Waylon - 8,9

avatar van Shaky
Willie Nelson: 7
Waylon Jennings: 6

avatar van Rodajc
Willie 6
Waylon 7

avatar van Rufus
Willie Nelson: 7
Waylon Jennings: 8

avatar van thelion
Willie Nelson: 7.25
Waylon Jennings: 8

avatar van andré
Willie Nelson: 6,5
Waylon Jennings: 6

avatar van Marzipaintree
Tim Buckley - Pleasant Street: 8,5
Chilling Of The Evening - Arlo Guthrie: 6,8
Willie Nelson: 6,7
Waylon Jennings: 6 (de 4 preps hebben bij mij een streepje voor)

avatar van AbleMable
Heb de meter even laten liggen, druk met de Soul songs K.O., met het in ere herstellen en beluisteren van mijn Cd collectie en de pech van een autongeluk 1,5 week geleden, waarbij er iemand met volle vaart van achteren op me geknald is terwijl ik stil stond en ook nog eens in mijn net nieuwe (recente occasion)verkregen wagen.
Ik ben er denk ik nog zelf redelijk mee weggekomen...heb wel last van whiplash klachten en vooral veel koppijn en problemen met concentreren. Auto is technisch Total Loss verklaard maar ik gelukkig niet....en dankzij de spierverslappers ben ik de godganse dag weer eens heerlijk ouderwets stoned als een garnaal.
En de afgelopen periode is ook Phil May van The Pretty Things overleden dus leek me een goede reden om deze 1967 Meter verder te gaan met The Pretty Things en de song My Time....


avatar van bikkel2
Sterkte AbleMable rot voor je. Beter de auto total loss dan jij. Rustig aan.

The Pretty Things - 7.5

R.I.P: Phil May

avatar
Arbeidsdeskundige
Veel sterkte AbleMable!

Mooi eerbetoon aan Phil May.

The Pretty Things - My time: 8,5

avatar van Rufus
Hopenlijk ben je gauw weer beter.

The Pretty Things - My time: 7

avatar van Shaky
Snel weer aan beterende hand hopelijk!

My Time: 6

avatar van Marzipaintree
Ik wens je ondanks de schijnbaar prettige bijkomstigheden toch een totaal herstel toe Ablemable!
Fijn dat je hier weer los gaat.

Wat de keuze betreft. 1967 is zeker "my time" maar de keuze is "not my thing".
6

avatar van AbleMable
Pretty Things -, 7,5

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:34 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:34 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.