MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Below 4. Zero (Albums K.O.)

zoeken in:
avatar
johannesA
1-1 pracht finale




avatar van LucM
5-1 fantastische finale


avatar van chevy93
6-2, beiden kunnen zoveel beter.


avatar van GrafGantz
8-2

chevy93 schreef:
beiden kunnen zoveel beter.

avatar van Scorpion_21
8-3

Ze mogen dan weliswaar zelf zoveel beter kunnen, maar zijn die albums niet ook bewust niet in deze KO meegenomen (below 4 zero)


avatar van GrafGantz
Scorpion_21 schreef:
8-3

Ze mogen dan weliswaar zelf zoveel beter kunnen, maar zijn die albums niet ook bewust niet in deze KO meegenomen (below 4 zero)


Voor Bruce zou ik dat niet zo snel weten, ik doelde zelf meer op de eerdere uitschakeling van Green dat vele malen beter is dan Out of Time.




avatar van ArthurDZ
9-7

Out Of Time staat bij mij niet eens in mijn persoonlijke R.E.M.-album top 10.

avatar
johannesA
Ik vind het toch wel een pracht album. Vooral Half A World Away en Country Feedback vind ik fantastisch.

avatar van 50tracks
beiden kunnen zoveel beter.


Is dat zo?

Sinds The River is er slechts 1 Bruce-album op MuMe dat hoger scoort (Nebraska). Sterker als Bruce iets strenger had geselecteerd en er een enkel album van had gemaakt was het echt een van zijn beste geweest.
Out Of Time staat inderdaad slechts op de 7e plaats van het virtuele MuMe klassement. Zij lijken dus echt beter te kunnen.... maar ook hier zijn de hogere score op 1 na (Automatic for the People) allemaal van eerder albums. In mijn ogen is Out Of Time inderdaad een wat onevenwichtig album met klassieke tracks en een aantal erg middelmatige opvullertjes. Maar dan hebben we het over persoonlijke voorkeuren.

avatar
Cured
Ik vind OOT ook lekker om naar te luisteren, hoewel niet alles even sterk is; The River is zo'n dubbelalbum waar ik misschien de helft echt van kan waarderen.

avatar van johan de witt
Prachtige finale!

10-7

De singles op OOT zijn wat minder (op LMR na dan), maar verder wel een erg goed album.



avatar
Cured
....en we hebben een WINNAAR ! : 'Albums Below 4. Zero'


R.E.M. - Out Of Time
[img][/img]


avatar van Rudi S
Ach prima winnaar, R.E.M, hoewel ik Green toch mooier vind dan deze "out of time".

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:55 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:55 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.