MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten stephan73 als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Dalek I Love You - Dalek I Love You (1983)

poster
4,0
Erg goede, vergeten, jaren 80 plaat. Lekker Brits en lekker geschift!

4*

Dave Grusin - Candy (1968)

poster
4,5
Pure psych-soundtrack van Dave Grusin. De nummers van The Byrds en Steppenwolf zijn al erg goed, maar de "gewone" nummers van Grusin zijn heerlijke psychedelische pareltjes. Zeer sterk album, die iedere '60s freak moet hebben!

4,5*

Devastate to Liberate (1985)

poster
4,0
Verzamelaar gemaakt ten behoeve van het dierenbevrijdingsfront. Iets wat vandaag de dag niet zo snel meer zal gebeuren.
Deze plaat verzamelt de top van de undergound scene uit 1985. Door bands als Legendary Pink Dots en Crass wordt het experimentele karakter een beetje doorbroken, maar de meeste bands lijken elkaar te willen overtroeven met vreemde samples en ruis. Heerlijk!

4*

Die Doraus & Die Marinas - Blumen und Narzissen (1981)

poster
4,5
Die Doraus & Die Marinas kende ik alleen van het nummer Fred vom Jupiter. Een heel pakkend, lief liedje.
Benieuwd geworden naar het hele album, heb ik het gekocht op de laatste plateneurs in Utrecht.
Het is precies zoals ik had gehoopt. Een hele fijne Duitse Neue Welle plaat, boordevol leuke melodietjes en grappige teksten.
Dit album is niet in de normale stijl van het Ata Tak label (daar is Der Plan een beter voorbeeld van), maar komt in de buurt van andere "normalere" NDW.

4*

Different for Domeheads (1985)

poster
4,0
Klassieke verzamelaar van Creation. Geen Oasis-achtige britpop waar ze later mee bekend werden, maar rammelende punky popnummers, die onder de noemer C-86 vielen.

4,5*

Dock Boggs - Country Blues (1997)

poster
5,0
Prachtige krakende blues/folk uit de periode 1927/1929, alleen zang begeleid door een banjo..