MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:

avatar van ZERO
Bij Radiohead - In Rainbows (2007):

NEWSFLASH: Rock Werchter strikt beste band ter wereld!

(ps: Ze staan ook in Amsterdam...)

Bron: www.radiohead.com

avatar van gemaster
Ben vorig jaar al geweest, dus ik sla het nu over.

avatar
WernerGSF
ZERO schreef:
NEWSFLASH: Rock Werchter strikt beste band ter wereld! Bron: www.radiohead.com

komen Arctic Monkeys dit jaar weer dan?

avatar van everto
ze gaan ook naar roskilde deze zomer!!

avatar van Jochempie
yeah! daar wilde ik sowieso nog naar toe!

avatar
SirNoodle schreef:
(quote)


ik denk dat heel wat mensen in de platenindustrie ook heel nieuwsgierig gaan zijn naar de verschillende verkoopcijfers:
- hoeveel gemiddeld betaald voor de download (dus wat wil het moderne download publiek betalen voor een nieuwe cd)
- hoeveel hebben de download besteld
- hoeveel hebben de luxe-editie besteld (wat gaat gelijklopen met de echte fans / meerwaardezoeker)
- hoeveel mensen kopen de cd nog in de winkel (de oudere cd-kopende consument)

Vanuit een marketing standpunt is dit een puur marktonderzoek test-case met een splitsale om je verschillende distributiekanalen te onderzoeken, te kijken hoeveel mensen je ermee bereikt en wat het meest efficiënt is... Misschien over x aantal jaren in alle marketing handboeken: de radiohead testcase


Wellicht is het volgende iets voor de mensen die geïnteresseerd zijn in een ander voorbeeld van een band die op een 'alternatieve' wijze hun muziek aan de man probeert te brengen: http://www.musicmeter.nl/album/99873

avatar van KampF
07-01 Amsterdam, Netherlands - Westerpark

?

avatar
WernerGSF
KampF schreef:
07-01 Amsterdam, Netherlands - Westerpark

?

wanneer begint de kaartverkoop?

avatar van jovad
Vanaf nu vrijdag is de 7-cd boxset te koop met al hun reguliere albums erin (pablo honey, the bends, ok computer, kid a, amnesiac, hail to the thief, i might be wrong)

avatar van Lin
Lin
WernerGSF schreef:
(quote)

wanneer begint de kaartverkoop?


aanstaande zaterdag

check

avatar
Ik heb vanmiddag 2 kaarten besteld, £ 40 ps. , via de Radiohead website

http://tickets.waste.uk.com/Store/DisplayItems.html

avatar van Blue88
Ik ben youtube een beetje zat, ik ga er naartoe

avatar van Cloud
Yeahhhhh, ik heb kaarten.
Volgend jaar naar Radiohead:D:D

avatar
EVANSHEWSON
Ik vond dit interessante artikel op kindamuzik, ik wil het jullie niet onthouden ;

(quote)


Radiohead
Britse band ondanks mindere dag toch op eenzame hoogte.
09 mei 2006, Heineken Music Hall (Amsterdam)
tekst: Atze de Vrieze


Bij Radiohead gaat alles anders dan bij andere bands. Normaal gesproken gaat een band op tour als een album net uit is, om zo het nieuwe werk aan zijn publiek te presenteren. Radiohead is nog volop bezig met die nieuwe plaat. Sterker nog: volgens de laatste berichten gaat die in 2006 zeker nog niet verschijnen. Dat heeft natuurlijk alles te maken met de onafhankelijke status die de groep na het laatste album Hail to the Thief geniet: geen label heeft meer belang bij een fatsoenlijke promotiecampagne. Bovendien: plaat of geen plaat, de twee concerten in de Heineken Music Hall zijn binnen een uur uitverkocht.

Nieuw werk is er in overvloed. “We’re gonna play a few new songs. There’s a bar over there, and a bar over there”, grapt Thom Yorke maar vast aan het begin. Er staan vanavond maar liefst zeven nieuwe nummers op de setlist, aangevuld met een brede selectie uit het eerdere werk. Het is lastig om direct een definitief oordeel te geven over de nieuwe songs, maar duidelijk is in elk geval dat Radiohead niet zomaar meer een compleet nieuw hoofdstuk aan zijn carrière gaat toevoegen. De grenzen zijn afgebakend en de gitaar heeft zijn prominente rol weer helemaal terug. Daarbinnen blijft nog ruimte genoeg om te experimenteren met onconventionele ritmes en melodieën, maar zo ver als op Kid A en Amnesiac lijkt Radiohead niet meer te gaan. Onder de fans in de zaal wordt in elk geval voorzichtig ‘ja’ geknikt.

Uiteraard kan het oude werk op de meest enthousiaste reacties rekenen. ‘Karma Police’ wordt luidkeels meegezongen, bij ‘Paranoid Android’ gaan de telefoontjes omhoog, en het opzwepende ‘Idioteque’ is uitgegroeid tot de grote favoriet van zowel band als publiek.
Maar er zijn ook wel wat smetjes te noteren. De band lijkt steeds problemen met het geluid te hebben, wat Thom Yorke tijdens ‘Idioteque’ nog met een vreemd dansje aan zijn geluidsman probeert duidelijk te maken. Er gaat nogal wat mis. Een gesprongen snaar speelt Jonny Greenwood parten bij de solo van ‘Just’, en er zijn rasechte fuck ups in ‘Street Spirit (Fade Out)’ en ‘You and Whose Army’. Of het familiesterfgeval dat een dag later bekend gemaakt wordt daar al een rol in heeft gespeeld, is onduidelijk. Hoe dan ook: de magie die Radiohead drie jaar geleden op Werchter had blijft uit. Het publiek lijkt daar echter niet echt om te malen.

Terecht, want ondanks die kleine kanttekeningen blijft Radiohead een waanzinnige band, met twee sterke blikvangers. In Yorke de ongrijpbare kunstenaar die zijn demonen op een briljante manier weet om te zetten in muziek. In gitarist Jonny Greenwood de rasmuzikant, die Yorke met zijn karakteristieke manier van spelen perfect aanvult en daar is de rek nog absoluut niet uit.

(unquote)

BRON :

http://www.kindamuzik.net/live/radiohead/radiohead-1535

avatar
voltazy
en ik was erbij

avatar van aphexfreak
Bij Radiohead - In Rainbows (2007):

Jup, Radiohead heeft volgens mij heel erg veel geld nodig.
Want het concertje in Amsterdam kost fokkin 99 dikke eurie's!!
En nu heb ik veel over voor Thom Yorke en consorten maar dat gaat me even te ver.
En ik kan me vergissen maar volgens mij stonden ze de laatste keer in de Heineken Music Hal voor zo'n 60 eurie's, vanwaar deze vage ophoging van de prijs?
En 55 eurie's voor een (compleet) album gaat me ook wat ver.
Laten we de echte fans vooral even een poot uitdraaien, yeah!

avatar van orbit
Vreemd, ik heb er 60 euro voor betaald

Als ik nu All I Need zit te draaien heb ik er trouwens verrekte veel zin in!

avatar van lebowski
aphexfreak schreef:
Want het concertje in Amsterdam kost fokkin 99 dikke eurie's!!

orbit schreef:
Vreemd, ik heb er 60 euro voor betaald

Same here, ik heb £ 43 betaald, lijkt me ook om en nabij de € 60 te zijn toch?

avatar van orbit
En dat is dan ook nog inclusief, verwijderingsbijdrage, reserveringskosten, administratie voor de blindegeleidehond en kassamedewerking

avatar van aERodynamIC
Je vergeet de toiletjuf orbit.

avatar
voltazy
en we mogen niet eens met de auto want dat is slecht voor het milieu... tevens moeten we onze hardplastieken bierglazen wel weer laten bijvullen, ipv een nieuwe beker te gebruiken, ook om het arme milieu te sparen

avatar
WernerGSF
vanavond op BBC2 om 00:35 is de 200e aflevering van Later With Jools Holland, met o.a. Radiohead.

avatar van Glurp
Kende jullie deze al?

avatar
WernerGSF
Bij Radiohead - In Rainbows (2007):

iemand gisteren nog het stukje Radiohead in Later with Jools Holland gezien?


avatar van beruk
Yes, ik was erg onder de indruk, terwijl ik niet zo'n hoge pet van radiohead ben. toch maar eens de nieuwe plaat gaan luisteren. Wellicht een bekering in wording? Wie weet!

avatar van Maartenn
Maartenn (crew)
Bij Radiohead - OK Computer (1997):

Dit is misschien meer muziek voor de nieuwere generatie muziekliefhebbers. Laagdrempeligere muziek uit diezelfde periode (Coldplay ed.) gaat er bij de meeste mensen wel in.

avatar van Gert P
Bij Radiohead - Kid A (2000):

Gelukkig dat smaken verschillen! Vind het gewoon een 13 in dozijn groep die zwaar overgewaardeerd is ondanks dat ik Street Spirit als 1 van de mooiste singles ooit beschouw!

avatar
Baltasound
Ik vind zowel Coldplay en Radiohead goed

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:51 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:51 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.