Op iorr.org zit ik af en toe een beetje mee te lezen op het forum van deze tour. Filmpjes van Houston heb ik ook gezien. Ziet er allemaal nog steeds goed uit hoor. Kan in ieder geval niet wachten om ze weer te zien. Gisteren een mooi moment door samen met Irma Thomas Time Is On My Side te zingen. Na 60 jaar staan ze het eindelijk eens samen te zingen.
Ik lees net op de IORR site dat het nieuwe album af is en het bevat 13 songs!
Ze hadden natuurlijk al twee derde nog liggen wat niet het vorige album had gehaald, maar erg goed opwindend nieuws. Zo zit je 18 jaar te wachten en zo binnen twee jaar weer eentje!
Hum.... net als dit jaar schijnt ook de tour voor komend jaar, waar de voorbereidingen al maanden voor liepen, nog voor dat het was aangekondigd, al uitgesteld te zijn. Dit zou wel eens het definitieve einde voor in ieder geval het touren betreft kunnen zijn. Op de IORR site gaan ze daar in ieder geval al van uit, lijkt mij een beetje voorbarig, maar de vooruitzichten zijn niet gunstig. Mick is al 82, Keith wordt het komende week en Ronnie, de benjamin van het stel, is ook al 78, Time is niet meer on their side.
Hopelijk doen ze, als het touren echt definitief stopt, nog een paar farewell concerten voor de fans dan. Het is sowieso reserve tijd waar ze in terecht zijn gekomen.
Schijnt nog wel een nieuwe plaat aan te komen toch?
Het schijnt dat Keith het heeft afgeblazen omdat zijn vrouw ziek is. In het verleden is ze al eens genezen van kanker, dus ik hoop voor hen dat het goed komt.