MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

De Site / Gebruikers / Verschuivingen / Veranderingen in je top 10

zoeken in:
avatar van Arrie
Kid A is van 6 naar 2 gestegen.

avatar van ErikM
Sinds lange tijd weer een top 10 ingesteld, al ben ik er nog niet helemaal tevreden over.

avatar
edris.
Ik ook niet.

avatar
sxesven
Heden doet Malphas: Book of Angels Vol. 3 van Mark Feldman en Sylvie Courvoisier zijn intrede in mijn top 10 (als 'ie op MuMe belandt zet ik 'm er nog wel 'echt' in). Ultiem schone en bizar fascinerende plaat van violist Feldman en pianiste Courvoisier die de meest geniale dingen uithalen met meer composities van Zorn. Dan meeslepend en kippenvel-veroorzakend, dan aggressief en dissonant, altijd bevlogen. Geweldig!

En ja, dat meld ik even hier omdat je zo'n gevoel moet delen!

avatar van Urbanoetang
Het zat eraan te komen, maar nu is het zover. Madvillain heeft zijn nummer 1 positie moeten inleveren voor Sigur Ros. Eerste keer dat er geen hiphop-plaat op 1 staat in mijn top 10 trouwens.

avatar van bennerd
Weer een top 10 ingevoerd. Geen verassingen op de eerste vier plaatsen, behalve het feit dat Threat Signal erg verhoogd is.

Op de vijfde plaats is bruutste-shit-ter-wereld Devourment er weer ingekropen, en vanaf plaats zes staat het vol "oudjes-van-onder-het-stof": Dragonforce, All That Remains, Slipknot en Xanopticon.

Op de tiende plaats zal het wat schuiven worden tussen verschillende top-Deathcore platen. Momenteel wint Waking the Cadaver het, maar Suicide Silence en Carnifex beginnen te kriebelen.

avatar van jellorum
back to normal en entrees voor Camel en Brainticket

avatar van Paap_Floyd
Cool. Cottonwoodhill stond op een blauwe maandag ook nog bij mij in de top 10 Moet het maar weer eens opzetten.

avatar van misorabi
The Shape of Punk to come staat nu op nummer 1.

avatar van Gajarigon
misorabi schreef:
The Shape of Punk to come staat nu op nummer 1.




Dat album is de laatste tijd vrij populair aan het worden op mume (en terecht).

avatar van bennerd
Het twintig minuten durende werkje van Agoraphobic Nosebleed is er toch weer ingekropen, en heeft zich ferm genesteld in mijn top vijf. Geniale plaat!

avatar van jellorum
toch nog maar eens gewijzigd , 'k was niet helemaal tevreden...
Camel moet toch plaats ruimen net als Yo La Tengo; Cabaret Voltaire en Killing Joke erin.....

avatar van Arno
Bij nader inzien heb ik Sam's Town van The Killers toch maar weer uit mijn top 10 gehaald. Het was nog wat te vroeg, misschien dat-ie er over een paar maanden alsnog in komt.
In de plaats heb ik een album gezet dat al eeuwen rond plaats 11 bengelt, maar nooit de top 10 echt heeft bereikt. Nu dus wel.

(afbeelding)

avatar
Top tien herinrichting. Twee keer syd barrettt toevallig

avatar van Gajarigon
D-ark schreef:
Top tien herinrichting. Twee keer syd barrettt toevallig


Wow, die ziet er gans anders uit dan de vorige keer

avatar
Gajarigon schreef:
(quote)


Wow, die ziet er gans anders uit dan de vorige keer

Mah...6 nieuwe albums erin

avatar van korenbloem
Mijn top 10 gaat ook op de schop. Ben er nog niet over uit welke albums er uit gaan, maar de volgende albums willen echt naar binnen dringen (en gaan er waarschijnlijk zo wie zo in): Royal Trux - Twin Infinitives (1990), Neil Young & Crazy Horse - Everybody Knows This Is Nowhere (1969) en als laatst willen de volgende ook een plekje hebben: Anthony Braxton - Saxophone Improvisations, Series F (1972) , en Les Rallizes Denudes - '77 Live (1991). Maar ben er nog niet uit welke het platen het spit moeten gaan delven

avatar van Toon1
Indrukwekkend lijstje albums die je er in wil zetten. Aanwinsten

avatar van korenbloem
Ik heb hem aangepast, Tom waits is ingeruild voor Royal Trux. James Brown is ingeruild voor Neil Young. Opzich geen slechte ruil al zeg ik het zelf. Led zepplin is ingeruild voor Braxton, of Rallizes Denudes. Maar over mijn laatse ruil heb ik geen goed gevoel. Kan moeilijk afstand doen van The Pop Group - Y (deze is er uiteindelijk uit gegaan), of anders was het the beatles geworden, of Tori Amos - Litlle Earthquakes. En deze platen zijn zolang een van de mooiste geweest die ik ken.

Dus ik heb maar gekozen voor de The Pop Group als laatst.

avatar van azra
Deine Lakaien eruit, Abecedarians erin op 10.
The Cure's Pornography van 2 naar 3.
And Also The Trees' Farewell to Shade van 3 naar 2.

avatar van Status Seeker
Van der Graaf Generator - Still Life en RATM - RATM eruit; Genesis - Nursery Cryme en Opeth - Blackwater Park erin. Verder de volgorde wat gewijzigd.

avatar
clutch
Effe met mijn top 10 lopen rommelen en dit kwam er uit:

1 Porcupine Tree - Fear of A Blank Planet (1)
2 Neurosis - Through Silver in Blood (7)
3 Cephalic Carnage - Xanosapien (3)
4 Tool - Lateralus (-)
5 God Is An Astronaut - All Is Violent, All is Bright (5)
6 Parkway Drive - Killing With A Smile (6)
7 At the Drive-In - Relationship of Command (-)
8 Born of Osiris - The New Reign (-)
9 Gojira - From Mars to Sirius (9)
10 All Shall Perish - The Price of Existence (10)

Eruit: Opeth - Blackwater Park, Tool - Aenima, Mogwai - Come On Die Young

avatar van Mjuman
Relatief intense verbouwing:

Dead Can Dance (Within the Realm..): nu op 1 (van buiten de toptien); Closer is nu wat verder weg: 2. Reflecteert dat ik momenteel meer introspectieve muziek draai.

Miles & Coltrane (incl. Kind of Blue) nu buiten toptien. Hun waarde staat echter als een paal boven water.

Cocteau Twins: Lullabies for Violaine vervangen door een 'echt' album: Head over Heels.

avatar
Sammael
Nu de dagen weer kouder en korter worden, vervang ik het zomerse Sky Valley van Kyuss voor () van Sigur Rós. Het wordt weer die tijd van het jaar.

avatar van vigil
Nieuwe nummer1! OMD en Marillion hebben van plaats gewisseld

avatar
mijn top tien wordt steeds minder rockachtig.

avatar van jellorum
weeral wat anders, geeft een beetje aan wat ik zoal luister tegenwoordig...alleen maar uitstekende platen..

avatar van Arrie
The Cure - Disintegration en Elbow - The Seldom Seen Kid erin ten koste van Coldplay - Parachutes (die ik sowieso nooit meer luister eigenlijk) en Madonna - Ray of Light
Ik zit er ook nog aan te denken om Sgt. Pepper's te veranderen naar Revolver, maar dat is een moeilijke keuze, ze zijn allebei geweldig.

avatar
Ik heb een nieuwe nummer een. Bloc Party heeft plaatsgemaakt voor
( ) van Sigur Rós. Maar Bloc Party is niet minder geworden. Eigenlijk zou ik m'n hele top-3 op nummer 1 willen zetten...

avatar van MDV
MDV
Gallhammer met Ill Innocence is verdwenen uit mijn top 10, heeft plaatstgemaakt voor dat ene album van Suffocation waar ze geen titel voor konden bedenken. Life Is Peachy van Korn is een plekje gezakt.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:57 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:57 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.