MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / POP Perfection! - The Christmas Edition

zoeken in:

avatar van Emile93
Ik kende het hele nummer niet :O Voor mijn tijd...
Maar ik vind het niet veel soeps....
4,5


avatar van charlotte2807
Een 6.

Nog nooit gehoord, maar best een geinig nummer!

avatar van musicfriek
6,5 dat lalalalalala erdoorheen vind ik nou weer jammer, verder best geinig nummertje.

avatar van Edgar18
Edgar18 schreef:
Hun grootste hit in Nederland.

En laat ik eens positief openen:

4 (en dan ben ik mild)

Het zou me overigens niet verbazen als dit mijn laagste cijfer blijkt te zijn. Zo uit mijn hoofd denk ik de andere negentien beter te vinden.
Ik moet toegeven dat ik gisteren wat te kritisch was. Toen ik het nummer vandaag nog eens beluisterde op een fatsoenlijke installatie viel het me eigenlijks niks tegen. Wellicht had ik gisteravond even teveel boyband muziek gehoord.

Ik verhoog naar een 6.

avatar van LucM
6,5

Hun beste nummer al was het omdat het mij aan the Beatles doet denken (die trompet en tempowisseling).


avatar van charlotte2807
LucM schreef:
6,5

Hun beste nummer al was het omdat het mij aan the Beatles doet denken (die trompet en tempowisseling).


En in couplet 2 zitten ook heel even Eleanor Rigby achtige strijkers ?

avatar van Edgar18
Als ik dit zo lees zijn de cijfers die we geven eigenlijk veel te laag .

Mijn plan is om iedere dag zo rond etenstijd een nieuw nummer te plaatsen. Het kan zijn dat een nummer een keer wat langer staat maar een uurtje minder dan 24 uur is ook mogelijk. Morgen gaat etenstijd me niet lukken dus deze staat sowieso tot morgenavond een uur of tien.

Ik ga zo het nieuwe nummer plaatsen. Omdat 'Tonight' er nog niet zo lang staat kun je hier (voor een keer) ook nog op stemmen. Eventuele extra stemmen verreken ik morgen met het gemiddelde.

avatar van Edgar18
Onze eerste nummer een is bekend!

Het gemiddelde is voorlopig een 5,86 door 13 stemmers. Zoals gezegd, je kunt nog tot morgen middag/avond stemmen op Tonight.

1. New Kids on the Block - Tonight (1990) 5,86 (13)

En het nieuwe nummer is:

Color Me Badd - I Wanna Sex You Up



avatar van herman
6,5 inclusief een kleine jeugdsentimentbonus

charlotte2807 schreef:
(quote)


En in couplet 2 zitten ook heel even Eleanor Rigby achtige strijkers ?

Er zit ook nog een stukje Bach in verwerkt.

En een clavecimbel is ook altijd wel mooi.

avatar van Edgar18
I Wanna Sex You Up heb ik altijd een lekker nummer gevonden. Doet het ook altijd goed op het betere jaren '90 feest.

8


avatar van Arrie
Guilty pleasure!

7,5


avatar van LucM
Destijds vond ik het nog enigszins leuk maar nu steken die stemmen mij danig tegen.

4

avatar van vigil
Tonight vind ik best leuk.

hey fellas, let's do it, here we go. 
La-la-la-la-la-la tonight, la-la-la-la-la-la tonight. 

6.7

Color my bad is nog net geen jeugdtrauma, walgelijk nummer. All 4 love is overigens nog net ietsje slechter. Ik sla de "betere" 90's party's dan maar over. Kwik, kwek en kwak on tour...

1.5

Ik ben overigens benieuwd naar de andere keuzes (backstreet back allright!, Stay another day en Flying without wings?)





avatar van remcodulac
unguilty displeasure

3,5


avatar van Poek
7.6 voor Tonight.
5.8 voor I wanna sex you up.


avatar van Edgar18
Nog een paar uurtjes, vanavond weer een nieuwe topper.


avatar van Edgar18
Color Me Badd komt mede door een paar flink lage scores niet aan het gemiddelde van New Kids on the Block.

1. New Kids on the Block - Tonight (1990) 6,03 (15)
2. Color Me Badd - I Wanna Sex You Up (1991) 5,28 (16)

We blijven nog even in '91 met een zeer succesvolle boyband, Boyz II Men. End of the Road was een dikke nummer een hit maar deze Motownphilly vind ik zelf sterker.

Boyz II Men - Motownphilly



avatar van LucM
Die boys kunnen beslist zingen maar die mechanische productie fnuikt hun soul en steekt mij erg tegen.

4,5

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:51 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:51 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.