MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Ooit in de Top 40-meter #2

zoeken in:





avatar van Edgar18
Sandy - 5,5
Jenny - 6,5

avatar
Oeh, die heb ik lang niet meer gehoord. Net als esteban ga ik ook altijd wel goed op dit soort niets-aan-de-hand 90's eurodance

7,8


avatar van Fathead
Eurodance

8

avatar van Shaky
Sandy: 6,5
Jenny: 7

avatar van Simon77
Jenny Bee: 7

avatar van EvilDrSmith
Goeie zangeres. Kan dit (tegenwoordig) beter hebben dan (toen) gedacht.
6,5

avatar van Kees-Jan
Jenny Bee - Wanna Get Your Love : 4

avatar van pureshores
Jenny Bee 6,7

avatar
wavanbuuren
Gayle - 2
Sandy Posey - 5,5
Jenny Bee - 7,3

avatar van Ast
Ast
Posey: 5
Bee: 5,8

avatar van Shaky
Jenny Bee scoort 6,68 gemiddeld en staat daarmee op plek 410. Daarmee hebben nu 725 songs een voldoende gescoord in dit topic!

Een nieuwe week, een nieuwe ronde verzoekjes. Deze keer 2x 00s, 1x 80s en 1x 60s.

In 2006 kwam er een song uit die de jaren daarop niet van de radio was weg te denken. Eigenlijk hoefde je op elk willekeurig moment van de dag maar langs de zenders te draaien en je kwam 'm wel ergens tegen. Een nummer 1-hit in tig landen, Grammy gewonnen, in allerlei toplijsten bovenaan. Het kon niet op voor het duo CeeLoo Green en Danger Mouse. In 2013 kondigen de mannen hun derde album aan, 9 jaar later wacht de wereld nog steeds. 

Wij gaan op verzoek terug naar die ene grote hit... 

923. Gnarls Barkley - Crazy

[2006, #aw24, #hp3]



avatar van ArthurDZ
Heel overplayed toen maar bleef (en blijft) op een of andere manier leuk. Beetje zoals Blinding Lights nu. Mijn mening hé

8


avatar van LucM
8,5




avatar van Edgar18
Paar jaar geleden nog eens live gezien op NSJ als gastoptreden bij Mr. Paak.

7,7




avatar van pureshores
5 (werd al snel erg vervelend terwijl Blinding lights nog 8 jaar vooruit kan )



Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.