MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / EURODANCE TOP 100

zoeken in:


avatar van voskat
Titel zei me niks, maar nu ik het hoor... ohhhh die.

7,5

avatar van esteban
Same as voskat. In BE wel de UltraTop gehaald, 13 weken lang en hoogste plaats op 24. In mijn geheugen knalde hij toch net iets harder.

7.7

avatar van Poek
7,5

avatar van Edgar18
7,3

avatar van Dance Lover
120.




Beter goed gejat dan slecht verzonnen toch?! In 1998 was het origineel van de hand van: Руки Вверх! (Ruki Vverh!) met Песенка (Pesenka). In 2001 ging het Duitse ATC ermee vandoor en scoorde een wereldhit. #04 in onze Top 40, een feestje wat in 2019 vrolijk werd overgedaan: #06.


avatar van esteban
6.8

avatar van Brunniepoo
119: 7,5
120: 7

avatar van thelion
7.25


avatar van Poeha
5,8

Fragma - Toca 5,7


avatar van Edgar18
7,3

avatar van Gyzzz
ATC 9

Deze heeft de tijd verrassend goed overleefd vind ik; destijds zat ik volgens mij nog op de basisschool en vond ik het nota bene een wat kinderachtig deuntje, maar nu vind ik het eigenlijk een van de beste eurodance-dingen van rond de eeuwwisseling.

Toca's Miracle 6.5
Robin S 7.5

avatar van Arno
6,8

avatar van vigil
119. 6,25
120. 7,0

avatar van musicfriek
Fragma: 6,5
ATC: 6

avatar van Snowblood
Fragma: 8,5
ATC: 8

avatar van Poek
7

avatar van Dance Lover
121.




Het Zweedse Alcazar brak in 2001 door met hun opzwepende eurodance goes nu-disco. In 2001 goed voor een twaalfde plek in onze Top 40. En wereldwijde roem.


avatar van esteban
Ah, Disco Nouveau ... Helemaal gek geweest van deze Alcazar, maar ook net iets te vaak gehoord, anders was de score nog hoger.

8

avatar van Poeha
9,8

Me ooit nog eens voor het eerst door de elpee verzameling van mijn vader geworsteld. Al is worstelen het verkeerde woord. Het was eerder een fase van geluk en verbazing.

Naast het nodige van Engelbert Humperdinck, Freddy Breck, maar daarnaast ook de Stones, de Beatles en The Byrds, kwamen daar toch een aantal parels voorbij die mijn muzikale leven gestalte hebben gegeven. Zoals daar waren Fleetwood Mac - Rumours, Eagles - Hotel California en zo'n beetje alles van CCR (nog steeds behorend tot mijn favoriete artiesten).

Maar vooral ook losse tracks van verzamel elpees en dan met name Walk Right Now van de Jacksons, Jukebox Jive van de Rubettes en absolute topper Sheila and B. Devotion - Spacer.

[ /lang vervlogen tijden]

Van die laatste zit toch wel een snufje verwerkt in deze van Alcazar.

Vandaar dat ik niet lager kan geven dan...zie hierboven. Het origineel blijft echt top.



avatar van Edgar18
8,0

avatar van vigil
7,5

avatar van voskat
ATC: 8
Russen zijn altijd goed in dit soort dingetjes.

Zie ook: ИНФИНИТИ - Я Тебя знаю
Zie dit maar eens uit u kop te krijgen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:26 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:26 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.