MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Nieuws / R.I.P.

zoeken in:


avatar van herman
Andy Hughes van The Orb is dood

Andy Hughes of The Orb Dead at 43


avatar van c-moon
Vlaamse Zangeres en Tv-presentatrice YASMINE (37) overleden.

Zangeres en presentatrice Yasmine is op 37-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de VRT. Het zou volgens sommige bronnen om zelfmoord gaan.
Yasmine, wiens echte naam Hilde Rens is, werd op 3 maart 1972 geboren in Kontich. Ze raakte in Vlaanderen bekend als zangeres en presentatrice

Zangeres en presentatrice Yasmine overleden - Gva.be


(afbeelding)



SLIK.

avatar van ArthurDZ
oeioeioei, wie had dat gedacht? En nog zo jong...

avatar van c-moon
ik ben er echt niet goed van.. ben even oud/jong met drie maanden verschil...


Jongens zonde zonde....

avatar van Arno
Vijf jaar geleden stond ik in de finale van het Groot Nederlands Dictee, waar zij de persoon was die het dictee voorlas.
Blijkbaar in een depressie geraakt na haar mislukte huwelijk. 37 pas...

avatar van Gerards Dream
Het zijn in veel gevallen onbegrijpelijke zaken dat zoiets kan gebeuren. Iemand in haar omgeving zal toch gevoeld moeten hebben dat ze niet lekker in de vel zat en het leven te veel was. Of wist ze dit goed te verbergen. Het toont wel pijnlijk aan dat de maatschappij maar doordendert zonder stil te staan bij gevoelens die echt belangrijk zijn. Daarom ook mijn medeleven aan haar nabestaanden, dat ze ondanks wat dan ook, dit een plaats kunnen geven.

avatar
Father McKenzie
Héél erg, een mooie jonge vrouw met een reuzejob beneemt zich van het leven.
Zij moet zéér ongelukkig geweest zijn in de liefde. Maar om dan die stap te zetten...

Ze rustte in vrede.

Ik vernam het nu pas in het tv-journaal van 19 uur, dat was toch wel even erg schrikken, jawel!


avatar van Oldfart
'Charlie's Angels' s Farrah Fawcett overleden

avatar
pretfrit
Oldfart schreef:
'Charlie's Angels' s Farrah Fawcett overleden



avatar van essence
herman schreef:
Andy Hughes van The Orb is dood

Andy Hughes of The Orb Dead at 43


R.I.P.

avatar van herman
Berichten verplaatst naar Muziek > Nieuws > Michael Jackson overleden

Een apart topic leek me wel handig, omdat er al 4 verschillende topics liepen en verder nog bij de albums ook discussies over waren. En omdat de andere ons ontvallenen hier wel erg ondersneeuwen.

avatar van herman

Het gaat wel erg hard met de doden de laatste tijd

Een eerbetoon dan maar, één van de beste 60's nummers wat mij betreft:



avatar van Gerards Dream
herman schreef:
(quote)

Het gaat wel erg hard met de doden de laatste tijd

Een eerbetoon dan maar, één van de beste 60's nummers wat mij betreft:

(embed)


Ik begrijp de uitlating van Herman wel dat we de laatste tijd van veel mensen in de muziek voor altijd afscheid moeten nemen. Maar zou dit niet wat netter kunnen in het vervolg. Bijvoorbeeld:

De laatste tijd ontvallen veel mensen die een rol hebben gespeeld in de moderne muziek.

avatar
- er zijn er een hoop een zandwinkel begonnen
- er hebben er veel een houten windjack aangetrokken
- er hebben er een hoop een tuin op hun buik

avatar
Mark E. Corrigan
herman schreef:
(quote)

Het gaat wel erg hard met de doden de laatste tijd

Een eerbetoon dan maar, één van de beste 60's nummers wat mij betreft:

(embed)

Legendarische band man...

avatar van GrafGantz
Oud-manager Beatles en Stones overleden

NEW YORK - Allen Klein, de oud-manager van de Beatles en de Rolling Stones, is zaterdag op 77-jarige leeftijd in de Amerikaanse stad New York overleden. Dat heeft een woordvoerder van Klein laten weten.

Klein had de ziekte van Alzheimer. De voormalige accountant Klein verdiende een fortuin door zijn samenwerking met bekende artiesten als de Beatles, Stones, Sam Cooke en Connie Francis.

Klein ging eind jaren zestig met de Beatles werken met de instemming van Ringo Starr, John Lennon en George Harrison. Paul McCartney was er fel op tegen. Hij had liever zijn schoonvader Lee Eastman als zaakwaarnemer gehad. De ruzie over Klein was een van de oorzaken van het uiteenvallen van de Beatles.

Klein was in de jaren zestig ook manager van de Rolling Stones. Tot groot ongenoegen van Mick Jagger wist de gewiekste zakenman Klein de rechten op de meeste nummers van de Stones uit de jaren zestig te verkrijgen.


Bij Richard Ashcroft gaat de vlag uit denk ik...

avatar
Father McKenzie
Allen Klein; een gewiekste niet al te zuivere zakenman, geen mens zal hem missen, tenminste muzieliefhebbers niet.
Wat is zijn bijdrage tot de muziek?? Nul komma nul, den hond zijn botten.
Niemand zal hem missen.
En Beatlesfans als ik nog minder.
Klein was inderdaad één van de oorzaken van de split van de band in 1970.
Dat hij ruste in vrede.

avatar van LucM
Allen Klein was manager van the Rolling Stones en met hen waren er regelmatig conflicten, er werd Allen Klein vaak verweten the Stones uit te buiten.
Het was ook Allen Klein die een rechtzaak inspande tegen George Harrison wegens vermeend plagiaat (My Sweet Lord).
In 1997 liet Allen Klein weer van zich horen toen hij de volledige rechten claimde op "Bittersweet Symphony" van the Verve vanwege de vioolsample van outtakes van the Stones, hij bezat immers de rechten van de Stones-songs ten tijde van Decca.
Inderdaad een gewiekst zakenman die erop uit was zijn zakken te vullen ten koste van de artiesten en al even omstreden als Colonel Parker (Elvis Presley).
Niettemin, rust in vrede, Allen Klein.

avatar van Von Helsing
Bij Crimson Glory - Crimson Glory (1986):

Midnight is overleden. 47 jaar geworden.

RIP

avatar van Von Helsing
Former CRIMSON GLORY Singer MIDNIGHT Dead At 47

BLABBERMOUTH.NET has learned that former CRIMSON GLORY frontman Midnight (real name: John Patrick Jr. McDonald) passed away earlier today (Wednesday, July from "total kidney and liver failure." He was 47 years old.

According to JON OLIVA'S PAIN guitarist Matt LaPorte, who played on some of Midnight's recent solo recordings, the singer spent his final hours surrounded by his mother, brother, daughter as well as members of CRIMSON GLORY, SAVATAGE, and JON OLIVA'S PAIN. His death occured at 3:45 a.m EST at St. Anthony's Hospital in St. Petersburg, Florida.

"I will miss my partner Midnight — the greatest voice and friend I've ever known," LaPorte told BLABBERMOUTH.NET. He added, "In spite of his demons, [Midnight] was a beautiful soul who constantly changed the lives of those he met and came into contact with."

Midnight sang on CRIMSON GLORY's first three albums — "Crimson Glory" (1986), "Transcendence" (1988) and "Strange and Beautiful" (1991) — before going into self-imposed exile for almost a decade until he was heard from again. He eventually rejoined CRIMSON GLORY in 2005 but was dismissed in January 2007 following the revelation that he was arrested in Sarasota, Florida and charged with "DUI [driving under the influence] with .20 [blood-alcohol level] or higher or having a passenger under 18" years of age. Midnight, who gave his occupation as "painter" to the authorities at the time of the arrest, was also cited for driving with a suspended/ cancelled/ revoked license.

Last fall, Midnight announced plans to release a new solo CD called "All Souls Midnight" which was to feature the "Acoustic Crimson" EP (four songs) along with the lost "Midnight Mass" recordings from the late '80s/early '90s plus some other "cool rarities."

avatar van gaucho
Misschien nog net iets te vroeg voor dit topic, maar erg lang zal hij niet meer vertoeven in het land der levenden, naar het zich laat aanzien: Willy DeVille is ernstig ziek, lees ik op Stonesforum.nl.

Citaat: De Amerikaanse singer-songwriter Willy De Ville (58) heeft kanker. Dat heeft zijn vrouw Nina bekendgemaakt op zijn website.
Toen de dokters Willy onderzochten voor een behandeling tegen hepatitis C, hebben ze ontdekt dat hij aan alvleesklierkanker lijdt', schrijft DeVilles echtgenote. 'Hij maakt het goed en heeft geen pijn. Hij houdt zich thuis bezig met films, muziek, boeken en speelt gitaar.'


Alvleesklierkanker is over het algemeen dodelijk, bij mijn weten. Willy, zijn vrouw Nina en de mensen om hen heen bereiden zich dan ook op het ergste voor.

Triest nieuws over deze toch altijd wat onderschat gebleven muzikant. Schrale troost natuurlijk, maar er is een petitie opgestart om hem in de R&R Hall of Fame te krijgen. Ik heb niet zoveel op met dat instituut (vooral niet als je kijkt wie er wél en niet in toegelaten zijn), maar dit zou me voor Willy DeVille een zeer terechte erkenning lijken.

Nieuws van de Nederlandse Stones-website:
Willy DeVille ziek - stonesforum.nl

En een roerend verhaal van een journalist/blogcritic die hem van nabij kent (in drie delen):
A Thank You To Willy DeVille - Blogcritics Music

avatar van essence
Laat ons hopen dat Willy het beest toch klein krijgt.

avatar
Joy
liver and kidney faillure

zuipschuit en medicamenten?

avatar van Von Helsing
Midnight was psychotisch, en met pillen werd dit onderdrukt. Nooit handig als je die wegspoelt met whiskey.

avatar
Joy
naja psychotisch ben je nooit 24/7 je hele leven lang

je bedoelt datie psychosegevoelig ws, wellicht en aantal psychoses heeft gehad en daar medicatie voor slikte

whiskey zal dat idd niet echt bevorderen

avatar van Seamus
Midnight is zo geweldig op die CG platen.

Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.