Hier kun je zien welke berichten Janz als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Carlene Carter is dochter van June Carter Cash. Johnny Cash is haar stiefvader. Muziek maken heeft ze dus met de paplepel ingegoten gekregen. CC is een dame van formaat in de wereld van de countrypop. Ze maakte naam met politiek onhandige uitspraken en platen met o.m. Nick Lowe en Howie Epstein, met wie ze tevens een relatie had. Hindsight 20/20 is een overzicht van 20 tracks uit een carrière van 20 jaar, waarin de successen zich concentreren rond 1980 en begin jaren 90. Mijn versie van dit album bevat een bonustrack. 21 nummers dus, hetgeen in het licht van de titel van deze verzamelaar slaat als een plectrum op een drumstel.
De ouders van Chris Isaak waren hard werkende mensen. Moeder Dorothy werkte in de fabriek en vader Joe was vorkheftruckchauffeur. Muziek bracht vreugde en ontspanning in huize Isaak. Er was een bescheiden platenverzameling. Chris Isaak vertelt erover in het CD-boekje bij dit coveralbum. Hij en zijn broers groeiden op met de muziek van Carl Perkins, Johnny Cash, Roy Orbison, Elvis Presley en Jerry Lee Lewis. Chris' eigen muziek is geïnspireerd op wat hij thuis meekreeg.
In het CD-boekje vertelt Chris ook over het plezier dat hij en zijn makkers hadden bij het opnemen van deze Sun classics, nota bene onder meer in de originele Sun Studio in Memphis en met behulp van enkele oudgedienden. Vreemd genoeg hoor je dat niet of nauwelijks aan de opnamen af. Het lijkt wel alsof de ambiance juist verlammend heeft gewerkt. Alsof de echte passie verdween, zodra de opnamen startten. Het is goed gedaan, respectvol, degelijk vooral, een mooie mix van rockers en tearjerkers. Chris' eigen nummers (3x) passen er naadloos tussen. Maar er mist iets. Het lijkt net of het heilige vuur er niet is. Het klinkt braaf, vrijblijvend. De eigen inbreng ontbreekt en daarmee de urgentie. Het is meer naspelen dan toevoegen geworden. Ik heb dit album met plezier beluisterd, want Johnny, Elvis, Carl, Roy en Jerry Lee behoren ook tot mijn helden. Chris' eigen werk, m.n. zijn eerste vier albums, is echter een stuk spannender.