MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

50 Cent - Curtis (2007)

mijn stem
2,46 (247)
247 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Aftermath (II)

  1. Intro (0:51)
  2. My Gun Go Off (3:12)
  3. Man Down (2:50)
  4. I'll Still Kill (3:41)

    met Akon

  5. I Get Money (3:44)
  6. Come and Go (3:29)

    met Dr. Dre

  7. AYO Technology (4:08)

    met Justin Timberlake en Timbaland

  8. Follow My Lead (3:18)

    met Robin Thicke

  9. Movin' on Up (3:24)
  10. Straight to the Bank (3:11)

    met Tony Yayo

  11. Amusement Park (3:09)
  12. Fully Loaded Clip (3:14)
  13. Peep Show (3:52)

    met Eminem

  14. Fire (2:50)

    met Nicole Scherzinger en Young Buck

  15. All of Me (3:52)

    met Mary J. Blige

  16. Curtis 187 (3:58)
  17. Touch the Sky (3:10)

    met Tony Yayo

  18. Hustler's Ambition * (3:57)
  19. Smile (I'm Leavin') * (4:29)
  20. I Get Money [Forbes 1, 2, 3 Remix] * (4:33)

    met Diddy en Jay-Z

toon 3 bonustracks
totale tijdsduur: 55:53 (1:08:52)
zoeken in:
avatar
Improvision

Mooi geschreven. Props.

avatar
jorisje123456
japieee schreef:
I don’t even know where to start. Curtis is an album haunted by such a plethora of hollow tracks and unintelligent choices that it feels almost pathetic and sad that it was ever released.

Ik vind het een drama.


Al ff niemeer zo gelachen

Wat het nog grappiger maakt is dat het zo wáár is

avatar van japieee
1,0
Thanks!

Het was serieus een straf om dit album een hele week op repeat te hebben voor de recensie. Grrr.

avatar van waxs
Als je je zo hebt ingespannen is het maar wat leuk om een complimentje te ontvangen. Bij deze

avatar
Harco
I Get Money, kinderen.

avatar van Nightrider
japieee schreef:
I don’t even know where to start. Curtis is an album haunted by such a plethora of hollow tracks and unintelligent choices that it feels almost pathetic and sad that it was ever released.

Ik vind het een drama.


Een heel, heel sterke recensie. Vooral die vergelijking op het eind van een kind van vier met een tekening waarop ie trots is en de lyrical skills van 50 Cent.

avatar van Weirdo Wizzy
Veel recensies over dit album zijn eigenlijk best wel positief. Ik vind het dus vrij opmerkelijk dat men hier zo negatief is over dit album.

avatar van catdog
Ik vind het ook best een goede cd.
Erg commercieel allemaal tuurlyk en de teksten van Fifty zijn ook bar slecht maar verder zie ik niet veel fout in de cd..
Het luistert allemaal lekker weg en de beats vind ik ook echt niet slecht behalve die van Eminem.
Dat dit album laag scoort begrijp ik niet.
Dat je dit album slecht vind: Oké.. maar een 0.5* ?
Dan moet het wel echt slecht zijn en dat is het dus echt niet.... al is het ook niet fantastisch tuurlyk

Album Toppers:
01. Ayo Technology
02. Fire
03. Follow My Lead

avatar van musicman13
2,0
shit 50 is niet echt populair hahaha maar maak nie uit want k vin wel een top album!!! hij kreeg 4 sterren in de veronica maar dat is een gids dus ben benieuwd wat xxl magazine vind.

ik geef em een 3,5

avatar van Jupilerman
De allegorie in Amusement Park is nog niet slecht.Rest ken ik allemaal niet

avatar van Chrisseh
Alleen jammer dat hij zo'n zelfde vergelijking al gebruikte bij Candy Shop. Lekker veel inspiratie.

avatar
*Stoere Cover*

avatar van Mindshifter
deze meneer heeft echt 0,0 muzikale integriteit, het zijn allemaal hapklare brokken tmf-rap muziek. verschrikkelijk.

avatar
1,5
lekkere plaat dit..

avatar
E.Norton
Aangezien deze concurreert met Kanye moet ik zeggen dat ik deze wel iets beter vind,

Maar ook dit is troep , Kanye verkoopt wel meer maja, grote publiek he they love fashion & mcdonalds. De ghetto bestaat niet meer HipHop is net Manhatten. Maar ook deze album is troep !!!!!!!!

avatar van VforVictor
3,0
catdog schreef:
Ik vind het ook best een goede cd.
Erg commercieel allemaal tuurlyk en de teksten van Fifty zijn ook bar slecht maar verder zie ik niet veel fout in de cd..
Het luistert allemaal lekker weg en de beats vind ik ook echt niet slecht behalve die van Eminem.
Dat dit album laag scoort begrijp ik niet.
Dat je dit album slecht vind: Oké.. maar een 0.5* ?
Dan moet het wel echt slecht zijn en dat is het dus echt niet.... al is het ook niet fantastisch tuurlyk

Album Toppers:
01. Ayo Technology
02. Fire
03. Follow My Lead


Zo denk ik er ook over, ik luister em nu pas, maanden lang heb ik em overgeslagen omdat ik d8 dat deze cd bar slecht was, maar t valt wel mee eigenlijk; het klinkt gewoon lekker, nix hoogstaands ofzo, maar de beats en de refreintjes zijn gewoon lekker, een vermakelijke cd, ik geef em een 3,5

avatar
ice_cube
Hate Is The New Love. G-Unit Radio Pt. 25 (Sabrina's Baby Boy) is uit met de I Get Money (Remix). Er staan veel goede nummers op van Fifty en van Buck.

avatar van mootje
4,5
I'll Still Kill met Akon is echt een heel mooi nummer All of me en i get money ook en een paar andere zijn ook wel mooi vooral de refreinen dus daarom een 3.5

avatar van VforVictor
3,0
Ik kom ff terug op m'n ordeel; na het album nog ene paar x geluisterd te hebben moet ik het cijfer toch verlagen naar een 3, eigenlijk een 2,5 maar omdat het niet slecht is een halfje erboven op; het probleem met deze cd is dat ie bekend klinkt en daaro misschien lekker in het gehoor ligt maar als ik kijk naar alle vorige cd's en de "groei" van 50 als artiest ontdek is een dalende lijn, z'n flow is gewoon RUK, in nummers als "Windowshopper" en "How we do" doet ie nog toffe dingen met z''\n stem/flow en rapt ie gewoon goed maar op dit hele album staan geen verassingen. De nummers zijn ook inspiratieloos; tieten,sex,clips,murder,f50 en ga zo maar door, als je kijkt naar de titel "Curtis" dan blijkt deze rapper dus alleen te bestaan uit geld,wapens,drugs en sex en na het luisteren van deze cd blijkt ie dus ook daadwerkelijk geen inhoud te hebben. Het nummer met Justin isook gewoon afgezaagd, de flow van 50 is eigenlijk een flow van Timberlake himself + een Timbaland stringetje eronder en Timberlake die weer over meiden zingt.....tsja op Cr Me a River wast nog leuk en een paar nummers met Snoop en Pharrel waren ook wel tof, maar Ayo...is precies hetzelfde in een nieuw 2e hands jasje. Hier en daar ontdek ik wel een paar leuke beats en sounds maar die "truc" word op elk nummer toegepast waardoor alles hetzelfe klinkt. Alleen eminem tilt 1 nummer nog naar boven met een leuke combo van zingen en rappen.....voorderest bespeur ik weinig "HipHop" deze cd pleur ik vanavond nog va mijn pc en duw mooi Duvelduvel erin.

avatar van Yak
Yak
Bericht verwijderd.

avatar
Lil Bizzy Bone
ice_cube schreef:
Hate Is The New Love. G-Unit Radio Pt. 25 (Sabrina's Baby Boy) is uit met de I Get Money (Remix). Er staan veel goede nummers op van Fifty en van Buck.


aan je naam te zien dacht ik ooh die heeft verstand van hip hop maar na deze reactie is me mening een heel klein beetje aangepast: je heb geen smaak. k vind het schande dat je ice cube's naam gebruikt en dan deze cd 5* geeft.

avatar van Weirdo Wizzy
Sorry hoor maar dat slaat helemaal nergens op.

avatar
Lil Bizzy Bone
zeg iemand als naam Weirdo Wizzy;s

avatar
eazyfan
Wow, wat is Eminem slecht op Peep Show Echt ongelooflijk Ik heb weer een paar stukken herluistert van dit album, blijft toch een van de meest waardeloze albums ooit. Ik kan zelfs niet begrijpen hoe je zo laag kan zakken.

avatar van Murkinho
4,0
Ik vind dit best een goed album. Veel mensen schrijven dat de teksten helemaal nergens over gaan, maar mij maakt dat dus echt niet uit.
Ik luister gewoon naar muziek om te luisteren en niet er achter te komen wat rappers/zangers te vertellen hebben.
En als je op deze manier naar dit album luistert, dan is het echt wel goed te beluisteren hoor.

Goede nummers:
Fire, Straight To The Bank, Ayo Technology en Follow My Lead

avatar
|Joël|
Murkinho schreef:
Ik luister gewoon naar muziek om te luisteren en niet er achter te komen wat rappers/zangers te vertellen hebben.
Dan kan je beter de instrumentale versie van dit album luisteren denk ik, het zwakke gebrabbel van 50 Cent is naar mijn mening niet bepaald een positieve toevoeging aan de nummers.

avatar van The SS
slechtste album ter wereld. hij rapt alsof hij geen zin in het leven meer heeft. 50 je moet stoppen je bent klaar zet jezelf niet voor schut gebruik je hersens.

avatar van KapiteinClaus
Een heel, heel sterke recensie. Vooral die vergelijking op het eind van een kind van vier met een tekening waarop ie trots is en de lyrical skills van 50 Cent.


Het is geschreven door ene Japie Stoppelenburg. Dat klinkt als een Nederlandse naam en ik moet zeggen dat die jongen een aardig stukje kan schrijven in het Engels

avatar van thomzi50
2,5
KapiteinClaus schreef:

Het is geschreven door ene Japie Stoppelenburg.

Dat is toch gewoon degene die de recensie op dit forum postte?

avatar
0,5
Sorry ik leg eerst even mijn zakdoek weg (snik)

Had zulke hoge verwachtingen maar deze plaat faalt in alle opzichten. De teksten komen me te bekend voor (we hebben dit allemaal als eens gehoord op het vorige album?) Liedjes gaan alleen over borsten, niggas en vooral over zn oh zo zielige verleden.

In tegenstelling tot Emminem voegt de muziek van 50 cent niks toe aan de maatschappij!

0.5 ster voor de moeite!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.