MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
zoeken in:
avatar
Stijn_Slayer
Ik ben niet geweest, en de shows in Antwerpen en Ahoy staan nog niet online, maar van wat ik op Youtube gehoord heb was de show in Antwerpen vrij goed.

Stevie Nicks liet ergens een hoog toontje voor wat het was, maar verder klinkt haar stem nog erg goed. Ben benieuwd hoe dit in Ahoy was, nog eventjes wachten dus.

avatar van west
Nou, je hebt wat gemist. Vrij goed is nogal een understatement voor de fantastische show die ze gisteren weggaven in Ahoy.

Ik heb heel wat concert dvd's en Live in Boston (2004) in dezelfde samenstelling als gisteren is mijn favoriet (samen met the Stones in Parijs). Ik hoopte dat ze een beetje in de buurt zouden komen, maar was zeer aangenaam verrast dat ze nog beter speelden.
Ik ben naar heel veel concerten geweest inmiddels, maar dit concert komt minstens in de top 10. En Stevie was inderdaad fantastisch bij stem zeg!

avatar van ArthurDZ
Schitterend optreden!

avatar van devel-hunt
Bij Fleetwood Mac - Say You Will (2003):

Het begint nu toch wel een beetje zielig te worden die eeuwige strijd tussen Linsey en Stevie die al 35 jaar duurt, ik vraag me af of het nog wel geloofwaardig is. Het heeft iets weg van een echtpaar die elkaar al 40 jaar zit te verzuren in een draadjesvlees met spruiten lucht milleu. Dat ze hier nu nog me zoveel vuur en passie over zingen, dat geeft toch wel aan dat er bij beide emotioneel weinig ontwikkeling heeft plaats gevonden de laatste 35 jaar.

avatar
Je moet persoonlijke relatie en artistieke relatie wel onderscheiden, devel. McCartney en Lennon hadden ook karakters die niet zo matchten. Maar concurentie binnen een samenwerking kan mensen tot het beste eindreltaat brengen. Noemen ze zoiets niet "chemie"?

avatar van bikkel2
Bij Fleetwood Mac - Tusk (1979):

Hoe oud is Stevie eigenlijk ?

avatar
Stevie 61, Lindsey 60.

avatar van musician
En ze klinkt als 23!

avatar van musician
devel-hunt schreef:
Het begint nu toch wel een beetje zielig te worden die eeuwige strijd tussen Linsey en Stevie die al 35 jaar duurt, ik vraag me af of het nog wel geloofwaardig is. Het heeft iets weg van een echtpaar die elkaar al 40 jaar zit te verzuren in een draadjesvlees met spruiten lucht milleu (...)

Het maakt onlosmakelijk deel uit van de Fleetwood mac act. Actrice Stevie speelt haar rol nog steeds met verve en overtuiging. Geacteerd wordt er sowieso: of het interview maakt deel uit van het plot of haar "oprechte" omhelzing van Lindsey vorige week donderdag behoorde tot het toneelspel.

Maar ik sluit ook niet uit, dat beide gebeurtenissen wel eens gevolg kunnen zijn van het acteertalent.

Ach, er zijn nog voldoende soaps die langer lopen en als zij daar nu muzikaal hun inspiratie en agressie vandaan moeten halen......

avatar van Hans Brouwer
musician schreef:
Actrice Stevie speelt haar rol nog steeds met verve en overtuiging.......
Musician, met alle respect. Als je Stevie Nicks wilt bestempelen als actrice, mij best. Maar dan wel een derderangs actrice die slecht toneelt speelt en zich in mijn ogen profileert als een lelijke hysterische heks. Mijn opmerking is natuurlijk geheel off-topic en heeft niets met "Say You Will (2003)" te maken . Hoewel..... het is mischien wel de voornaamste reden dat ik mij nooit erg heb verdiept in het muzikale oeuvre van Fleetwood Mac en ik dus geen oordeel kan vormen over dit album.

avatar van devel-hunt
Ad Brouwers schreef:
Je moet persoonlijke relatie en artistieke relatie wel onderscheiden, devel. McCartney en Lennon hadden ook karakters die niet zo matchten. Maar concurentie binnen een samenwerking kan mensen tot het beste eindreltaat brengen. Noemen ze zoiets niet "chemie"?
Ja maar Lennon/McCartney hebben na 1970 een einde aan hun samenwerking gemaakt terwijl Linsey en Stevie al 35 jaar aan het ruzien zijn.

avatar van devel-hunt
musician schreef:
En ze klinkt als 23!
Maar lijkt inmiddels toch meer op Dolly Parton als Dolly Parton zelf op Dolly Parton lijkt Maar wat was Stevie een schoonheid in de jaren 70, toch wel samen met de domme Deborrah Harry en de mysterieuze Kate Bush de drie schoonheden uit de muziekgeschiedenis.

avatar
Stijn_Slayer
Vind ik eigenlijk wel meevallen.

avatar
Ad Brouwers schreef:
Je moet persoonlijke relatie en artistieke relatie wel onderscheiden, devel. McCartney en Lennon hadden ook karakters die niet zo matchten. Maar concurentie binnen een samenwerking kan mensen tot het beste eindreltaat brengen. Noemen ze zoiets niet "chemie"?


Persoonblijke relatie en artistieke relatie zijn bij deze twee echt niet te scheiden, Ad. Ze hebben ook voor zover ik weet ook een iets andere persoonlijke verhouding gehad dan Lennon en McCartney. Als je elkaars grote liefde bent gewesst is dat nooit meer echt te scheiden van de artistiek-zakelijke relatie. Het gaat daarbij ook nog eens over je persoonlijke expressie en daar is maar tot op zekere hoogte zakelijk over te doen, en zeker als je ex daar een wezenlijk onderdeel van is, zowel inhoudelijk als in het componeer proces. Daarbij weten ze het wereldwijde publiek aan hun zijde, die iets van hun podiumgedrag verwacht. Ze moeten wel acteren, willen dat ook best, maar voelen waarschijnlijk ook nog steeds waar die "magie" gedeeltelijk vandaan komt, als ze samen musiceren. Dat gaat denk ik nooit meer weg. Je moet er maar zin in hebben. Dat verklaart veel van hun lange pauzes als bandje.

avatar
devel-hunt schreef:
Maar wat was Stevie een schoonheid in de jaren 70, toch wel samen met de domme Deborrah Harry en de mysterieuze Kate Bush de drie schoonheden uit de muziekgeschiedenis.


Helemaal mee eens. Ah, puberteit.

avatar van Hans Brouwer
Vandaag de spiksplinter nieuwe verzamelaar "The very best of Fleetwood Mac" gekocht. Heel fijn album. Staat alleen nog niet op MusicMeter . Helaas weet ik niet hoe ik een nieuw album kan toevoegen . Mischien is er een gebruiker die wat handiger is als ik en die dit nieuwe album zou willen / kunnen toevoegen

avatar
Father McKenzie
Ik ben ook geen toevoeger, Hans.... als ik toevallig de vereiste grootte van de afbeelding niet vind.... kan ik het ook schudden, en van die hulppagina op Wikipedia wordt een mens ook niet echt wijzer....
Ik mocht de band toch één keer live zien en horen, in Brussel, Vorst, toen Tusk nèt uitwas, in 1979 was dat ook alweer, toen Stevie Nicks nog een hot chick was, nu ziet die er met botox opgeblazen uit.... waarmee ik niets over de prima muziek van de band wil gezegd hebben, want ik ben een lifetime fan, zowel de Peter Green versie als de latere hitband, eigenlijk twee verschillende bands, maar ik kan beide muziekstijlen erg waarderen.


avatar
Father McKenzie
Mijn toevoegings-goesting is al lang over, dus, Hans, ga je gang, Stijn duwde je nèt over de lijn....

avatar van Hans Brouwer
Hans Brouwer schreef:
Vandaag de spiksplinter nieuwe verzamelaar "The very best of Fleetwood Mac" gekocht. Staat alleen nog niet op MusicMeter .
Dom van mij . "The very best of Fleetwood Mac" staat wel degelijk op MusicMeter.

avatar
Bij Fleetwood Mac - Say You Will (2003):

musician schreef:
, het is ook opmerkelijk als je kijkt naar de leeftijd van de vier leden (nu 60, 61, 64 en 67)


kleine aanpassing?

Lindsey 60 (3 oktober 1949)
Stevie 61 (26 mei 1948 )
Mick 62 (24 juni 1947)
John 64 (26 november 1945)

en zelfs Christine is van 12 juli 1943, dus 66 jaar.

Ja de overgebleven vier zijn oud, maar nog niet pensioengerechtigd.

avatar van musician
Mick Fleetwood is van 1942, maar hij heeft zelf altijd graag laten doorschemeren 5 jaar jonger te zijn.

Dat je daar nog intrapt, Shackinup. Maar je bent in goed gezelschap, Mick's sympathieke leugentje om bestwil is ooit eens overgenomen en nog eens overgenomen en voor je het weet staat het overal en nergens verkeerd vermeld.

En hij was zeker 20, toen hij Fleetwood mac oprichtte?

avatar
Father McKenzie
Ze zien er wel nog goed uit, voor hun ouderdom (leeftijd?), behalve Stevie, die iets teveel botox liet opspuiten, haar gezicht is echt geen gezicht....

avatar
musician schreef:

En hij was zeker 20, toen hij Fleetwood mac oprichtte?


Ja.

Het is duidelijk dat de belangrijkste, meest complete en internationaal bij s'werelds meest erkende informatiebron rond Fleetwood Mac, the Penguin, ook de leeftijd van Mick op 62 staat, mijn vriend.

Moderatorknip

avatar van musician
Zomaar een onderstaande recensie:


Recente klantenrecensies
Fleetwood Mac uit de sixties
door RuudJ
Met je ogen dicht en de versterker op 10 heeft het dezelfde dynamiek en impact als de bluesy Fleetwood Mac uit de sixties.
Lekkere blues, lekker vet zelfs van tijd tot tijd. Een aanrader voor iedereen die met een whiskeytje in de hand lekker wil luisteren.


Blue Again
door Folk-Country
Geweldig album van Mick Fleetwood, beslist een aanrader!

Biografie
Geboren: juni 24, 1942 op London, England

Genre: Rock

Jaren actief: '60s, '70s, '80s, '90s, '00s

Mick Fleetwood is best known for his tremendous success as the drummer of Fleetwood Mac, the wildly successful band he co-founded in 1967 with fellow John Mayall alumni Peter Green (guitar) and John McVie (bass). Although the turmoil of the band's meteoric rise to superstardom is well-known and documented...
Volledige biografie Topalbums en topnummers van Mick Fleetwood


Ik zou de geboortekaartjes van Mick Fleetwood nog maar eens bekijken Shackinup. Ik had hem ook graag 5 jaar jonger gezien, maar ik gun hem ook zijn werkelijke leeftijd

avatar
Musician, klantenrecensies zijn geen betrouwbare bronnen.

Mick werd ook niet in London geboren zoals jouw recensie zegt, maar in Redruth, Cornwall, UK. Dus dat klopt ook al niet. Uiteraard heb ik geen geboortekaarjes, maar wel de door zeer de erkende, maar onafhankelijke, Penguin geschreven persoonlijke biografie.


Mick Fleetwood - Everything Fleetwood Mac - fleetwoodmac.net

Trouwens Peter Green was slechts 7 maanden ouder dan Mick, hij is van oktober 1946. Dus waarom kon Mick op zijn 20e de mac niet oprichten?

Daarbij, Mick heeft zich waarschijnlijk al vroeg ouder voor gedaan dan hij was, want hij wilde kunnen drinken. Ooit verkeerd overgenomen en voor je het weet denkt musician het ook. Dat je daar nog intrapt joh.

avatar van VanDeGriend
Berichten verwijderd

avatar van ArthurDZ
Bij Fleetwood Mac - Rumours (1977):

Ze hebben een half jaar geleden opgetreden in het Sportpaleis in Antwerpen. Het zal dus nog een tijdje duren, volgens mij.

avatar
Fleetwood fan
Joh!

avatar van fluidvirgo
LOL!

Ik spreek absoluut de hoop uit dat ze in elk geval nog eenmaal gaan touren en Nederland aandoen, met name Buckingham is een genot om naar te kijken/luisteren, zo bleek afgelopen jaar maar weer eens...

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:54 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:54 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.