MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Genres / Soul, Funk en R&B / Maak kennis met Soul/Funk en beoordeel

zoeken in:

avatar
raffael77
Een prima nummer

7

Niets mis met stem dus ik snap alle ophef ook niet echt.

avatar van kemm
alle ophef? It's just me Ik word er gewoon erg nerveus van.

avatar van zinulzki
6.5 heerlijke intro

avatar van principal2000
6,5. Vind het niet zo prettig als bij een nummer zinnen worden afgeraffeld. Dan had men een andere tekst moeten verzinnen. Verder is het een prima nummer.

avatar van zinulzki
50 jaar oude Soul




avatar van kemm
Ongelooflijk eigenlijk, hé. Een 7,5.

avatar van principal2000
Larry Williams: 6,5. Hoewel zijn stem bij vlagen genoeg soul bevat, vind ik dit toch net iets te oubollig klinken. Mag uiteraard ook wel als het uit de jaren '60 stamt, maar hierdoor is het minder mijn ding. Vooral de achtergrondzangeresjes vind ik minder / typerend oubollig.

avatar van hank2
Ben het helemaal eens met het bovenstaande. Maar raar genoeg vind ik dat oude nummer van Sugar Pie Desanto echt heerlijk: 8,75



avatar van kemm
Gwen McCrae, een onterecht vergeten funky souldiva. Lekkere song: een 7.


avatar
raffael77
7

avatar van principal2000
Gwen McCrae & Latimore: 7,5. Na de (lange) intro moet het nummer nog even op gang komen. Eenmaal op gang is het lekker. Simpel, maar lekker.


avatar
raffael77
Het is weer tijd voor iets swingend:



avatar van Reijersen
Ja! Fantastisch nummer van Wendy Rene. Stond ook nog in mijn toplijst. Erg goede stem heeft deze dame.


Ben je ook liefhebber van Madeline Bell, raffael?

avatar van principal2000
Wendy Rene: 7. Inderdaad lekker swingend.

avatar
raffael77
Madeline Bell vind ik redelijk. Haar stem is wel aangenaam maar haar muziek is vaak wat zoetjes.

avatar van kemm
Dit nummer is ook al eens gepost geweest, door Reijersen

kemm schreef:
Wat zinulzki zei bij het vorige nummer:
Was het maar al zomer.
7.5/10


Heb ik echt zo'n abnormaal olifantengeheugen?

avatar van zinulzki
Inderdaad een repost, niettemin een geweldig nummer.


avatar van kemm
Heerlijk nummer hé! Fout op de goeie manier: een 8.

avatar
raffael77
8

avatar van principal2000
Brick: 8,5. Een goude oude bekende. Vind hier niks fouts aan, maar ik vind bijvoorbeeld disco ook vaak redelijk goed te pruimen.

avatar van hank2
Beetje fout is het wel, maar alleen die foto al, wat een held!
8

avatar van principal2000
Deze vind ik persoonlijk ook lekker. Van de man die altijd bekend zal blijven vanwege Mrs. Jones.
Billy Paul - People Power.


avatar van kemm
Billy Paul heeft eigenlijk aardig wat goede nummers, en niet desnoods de grote hits. Leuke track weer: een 7.

avatar
Mb.
7,8! Is zijn ander werk vergelijkbaar, of sowieso tijd waard?

avatar van zinulzki
7. Enkele andere leuke tracks van Billy Paul: 'Am I Black Enough For You?', 'When It's Your Time to Go', ' War of the Gods', 'Black Wonders Of The World', 'Just a prisoner', 'Brown Baby', ...

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:29 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:29 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.